Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Jakie macie telefony komórkowe????? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Paweł85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6621 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 15/11/2010 11:18
Wie ktoś może ile sobie życzą za ściągnięcie simlock-a z Nokii E51??


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7159 dni

****




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 15/11/2010 11:50

  Paweł85 napisał:  
Wie ktoś może ile sobie życzą za ściągnięcie simlock-a z Nokii E51??



cena za ściągnięcie pewnie zależy od danego punktu(każdy sobie trochę inaczej liczy).
Ja bym spróbował może online to zrobić:) ale nigdy takiej formy nie używałem i nie wiem czy to faktycznie działa.

Ps. Znalazłem choćby taki link --> http://simlock.gsmservice.pl/1,291,simlock,Nokia_E51.html


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Paweł85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6621 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 15/11/2010 12:10

  Ambasador napisał:  

  Paweł85 napisał:  
Wie ktoś może ile sobie życzą za ściągnięcie simlock-a z Nokii E51??



cena za ściągnięcie pewnie zależy od danego punktu(każdy sobie trochę inaczej liczy).
Ja bym spróbował może online to zrobić:) ale nigdy takiej formy nie używałem i nie wiem czy to faktycznie działa.

Ps. Znalazłem choćby taki link --> http://simlock.gsmservice.pl/1,291,simlock,Nokia_E51.html



Przeglądałem tą stronkę i cena za ściągnięcie simlock-a z tego modelu to koszt 145 zł (Promocja jest ;) ) więc raczej nie zaryzykuje, dlatego wolę oddać go do jakiegoś punktu :).


Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7377 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 05/12/2010 12:38
poleci ktoś z własnego doświadczenia jakiś dotykowy (do plus/minus 700-800zł)? Minimum 5mpx aparat, nie musi (ale może) mieć wifi. Na prezent dla kobiety (więc nie musi mieć jakiś mega możliwości jeśli chodzi o aplikacje). Dobrze by było, żeby miał coś wyjątkowego;)
Zastanawiam sie między Sony Vivaz, Sony Aino, Samsung Wave 7230, Samsung 8500, Samsung Omnia, Samsung Pixon 8 i 12. W sumie nie biore pod uwagę LG, z Nokii nic ciekawego nie wpadło mi w oko - chyba, że ktoś miałby jakąś propozycje.
Może ktoś używa któregoś i mógłby się wypowiedzieć?


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6979 dni

***




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 05/12/2010 13:03
Mam Omnię II i raczej nie polecę. Telefon jako telefon jest ok, działa całkiem fajnie, ale ma kilka wad, które niesamowicie wkurwiają przy użytkowaniu, a ustawienie go w 100% tak, jakby się chciało graniczy z cudem. No i do tego Windows Mobile, który w tym przypadku potrafi zawiesić się nawet przy pisaniu smsa. Tak więc jak nie musisz kupić Omni, to moim zdaniem skorzystaj z tej możliwości ;)


Against modern wszystko!
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6893 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 05/12/2010 13:03

  Pit. napisał:  
Samsung 8500 Wave. Może ktoś używa któregoś i mógłby się wypowiedzieć?



Mam go od tygodnia. Ma wszystko co potrzebuję. Aparat 5 piksla, lampa błyskowa (dioda). Jak na razie mało aplikacji gdyż ten telefon ma nowy system Bada. Z tego co słyszałem problemem jest dotyk tzn praca na ekranie osób z długimi paznokciami (nie reaguje na paznokcie) - a tak sam dotyk bardzo dobrze wykonany!
Nie ma wysuwanej klawiatury więc musisz się zastanowić czy dziewczyna da sobie radę. Telefon ma rewelacyjny ekran (najlepszy z dostępnych: Super amuled), możliwość nagrywania filmów w HD. I to w sumie tyle...ja go polecam pomimo, że całe lata użytkowałem Nokie - nie żałuje zakupu Wave.


Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6572 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 05/12/2010 13:11
A produkują jeszcze jakieś zgrabne telefony, bez zbędnych bajerów, z długo trzymającą baterią? :D
Kiedyś się trochę interesowałem telefonami, ale ostatnie dwa lata to w ogóle nie wiem co się dzieje.


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6893 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 05/12/2010 13:17
Bez bajerów to już raczej nie... :) Ale z długo trzymającą baterią to Nokia E52 ;)


PS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6038 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 05/12/2010 15:57

  Pit. napisał:  
poleci ktoś z własnego doświadczenia jakiś dotykowy (do plus/minus 700-800zł)? Minimum 5mpx aparat, nie musi (ale może) mieć wifi. Na prezent dla kobiety (więc nie musi mieć jakiś mega możliwości jeśli chodzi o aplikacje). Dobrze by było, żeby miał coś wyjątkowego;)
Zastanawiam sie między Sony Vivaz, Sony Aino, Samsung Wave 7230, Samsung 8500, Samsung Omnia, Samsung Pixon 8 i 12. W sumie nie biore pod uwagę LG, z Nokii nic ciekawego nie wpadło mi w oko - chyba, że ktoś miałby jakąś propozycje.
Może ktoś używa któregoś i mógłby się wypowiedzieć?


Monte jest dobry, mogę polecić, ale aparat nie jest 5. ;P


'Z Tobą jest zabawa fajna, dobrze, że jesteś legalna, ćpają Ciebie nawet dzieci...'

Patrz komu ufasz!
SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 05/12/2010 18:13

  oczko82 napisał:  
Bez bajerów to już raczej nie... :) Ale z długo trzymającą baterią to Nokia E52 ;)



Ewentualnie jeszcze Nokia C3. ;)


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7019 dni

**




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 06/12/2010 03:26

  Pit. napisał:  
poleci ktoś z własnego doświadczenia jakiś dotykowy (do plus/minus 700-800zł)? Minimum 5mpx aparat, nie musi (ale może) mieć wifi. Na prezent dla kobiety (więc nie musi mieć jakiś mega możliwości jeśli chodzi o aplikacje). Dobrze by było, żeby miał coś wyjątkowego;)
Zastanawiam sie między Sony Vivaz, Sony Aino, Samsung Wave 7230, Samsung 8500, Samsung Omnia, Samsung Pixon 8 i 12. W sumie nie biore pod uwagę LG, z Nokii nic ciekawego nie wpadło mi w oko - chyba, że ktoś miałby jakąś propozycje.
Może ktoś używa któregoś i mógłby się wypowiedzieć?



Omnie sobie odpuść odrazu...Fabrycznie telefon może i jest ok, ale trochę używania i muli strasznie, dopiero wgranie nowego roma jako tako powoduje, że ten telefon działa w miarę, ekran strasznie szybko się wyrabia, koleś po 3 miesiącach musiał naciskać poza wyświetlaczem żeby wskoczyła literka "a" w trakcie pisania smsa, zaś inny koleś, który nic nie zmieniał w tym telefonie najchętniej wyjebałby go na śmietnik taki zamulony jest , poza tym straszna lipa jak spadnie bo klawisze boczne przestają działać. W ogóle to odpuść sobie wszystko co ma symbiana albo windows mobile w dotykowym wyświetlaczu - główny powód zawiesza się(symbian), muli bo rom jest zapchany jakimś gównem, które firmy wrzucają odrazu, a samowolne wgranie nowego romu powoduje skrócenie gwarancji o rok w przypadku omni :)

Teraz to się opłaca kupić, ale telefon z androidem jeśli mówimy o dotykowym wyświetlaczu. Kup jej iphone'a 2g jak chcesz zaoszczędzić, albo 3g :D


L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7374 dni

****




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 06/12/2010 21:18
Pytanie mam, gdzie w Szczecinie można oddać telefon do naprawy. Chodzi mi o punkt autoryzowany przez Samsunga. W Wavie rozjebal mi sie ekran, a widze ze na allegro nie ma amoledow.


Pit. jezeli chodzi o dotyki to nie bierz ani LG ani Omni. Ja posiadam Wave, jestem zajebiscie zadowolony, dziś niestety miał spotkanie 3 stopnia z wysokoscia. Cud ze skonczylo sie tylko na pajeczynie.


MW'03
Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7377 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 06/12/2010 22:38

  L. napisał:  
Pytanie mam, gdzie w Szczecinie można oddać telefon do naprawy. Chodzi mi o punkt autoryzowany przez Samsunga. W Wavie rozjebal mi sie ekran, a widze ze na allegro nie ma amoledow.


Pit. jezeli chodzi o dotyki to nie bierz ani LG ani Omni. Ja posiadam Wave, jestem zajebiscie zadowolony, dziś niestety miał spotkanie 3 stopnia z wysokoscia. Cud ze skonczylo sie tylko na pajeczynie.



a jak się w Wave sprawuje ten system Bada? I jak z jakością zdjęć i nagrywania, bo w sumie to byłoby główne zadanie tego telefonu? W sumie nie raz 5mpx przebija nie jedną 8mpx...
A co do serwisu to napewno jest na Królowej Jadwigi - Telpii, ale nie wiem ile sobie plnów policzą za taki wyświetlacz.


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7159 dni

****




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 06/12/2010 22:59

  L. napisał:  
Pytanie mam, gdzie w Szczecinie można oddać telefon do naprawy. Chodzi mi o punkt autoryzowany przez Samsunga. W Wavie rozjebal mi sie ekran, a widze ze na allegro nie ma amoledow.




Strona Samsunga mówi, że tu :
1 TELPI GSM Paweł Pieczyński [email protected]
ul. Królowej Jadwigi 39 Szczecin, zachodniopomorskie 91 488-55-80

2 ALFA Grzegorz Kruk Józef Kruk [email protected]
ul. Pocztowa 6 Szczecin, zachodniopomorskie (91) 484-33-47


http://www.samsung.com/pl/support/location/supportServiceLocation.do?page=SERVICE.LOCATION

Ciekawe, ile sobie policzą...


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7374 dni

****




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 06/12/2010 23:01

  Pit. napisał:  

  L. napisał:  
Pytanie mam, gdzie w Szczecinie można oddać telefon do naprawy. Chodzi mi o punkt autoryzowany przez Samsunga. W Wavie rozjebal mi sie ekran, a widze ze na allegro nie ma amoledow.


Pit. jezeli chodzi o dotyki to nie bierz ani LG ani Omni. Ja posiadam Wave, jestem zajebiscie zadowolony, dziś niestety miał spotkanie 3 stopnia z wysokoscia. Cud ze skonczylo sie tylko na pajeczynie.



a jak się w Wave sprawuje ten system Bada? I jak z jakością zdjęć i nagrywania, bo w sumie to byłoby główne zadanie tego telefonu? W sumie nie raz 5mpx przebija nie jedną 8mpx...
A co do serwisu to napewno jest na Królowej Jadwigi - Telpii, ale nie wiem ile sobie plnów policzą za taki wyświetlacz.



Powiem Tobie, że z badą nie miałem problemu. Nic się nie wiesza, a telefon spokojnie moze slużyc jako schowek dokumentow i roznych plików. Mi zajebiscie sie przydaje w pracy. Zdjecia bardzo wpożądku do tego multi touch. Z nagrywaniem szczerze nie mialem duzo wspolnego, ale wiem ze filmy rowniez wysokiej jakosci.
Co do wyswietlacza czytalem ze autoryzowane punkty samsunga licza do 350zl.


MW'03
Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7377 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 06/12/2010 23:54
a tak przy okazji: masz Wave 723 czy S8500?


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
Bamm Bamm
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7104 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 07/12/2010 00:05
Tutaj masz filmik nakręcony Samsungiem Wave (S8500) zmien tylko na 720p http://www.youtube.com/watch?v=6v6ov0DbYno


Nigdy nie przestawaj. Nigdy się nie poddawaj.
Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7377 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 07/12/2010 00:27

  Kruchy napisał:  
Tutaj masz filmik nakręcony Samsungiem Wave (S8500) zmien tylko na 720p http://www.youtube.com/watch?v=6v6ov0DbYno



już się naczytałem setki komenatrzy, testów... tylko z tymi komentarzami jest różnie, większość ludzi którzy je piszą to jacyś napaleńcy, osoby podstawione albo ślepo uwielbiające dany telefon tylko dlatego, że go mają. Tylko ciężko ich odróżnić. Dlatego pytam tu:) A moje doświadczenie z Samsungami jest żadne, bo od zawsze mam Nokie.
Po wszystkich za i przeciw skłaniam się między dwoma Samsungami: Wave s8500 i 7230. Pierwszy ma niby o niebo lepszy wyświetlacz, lepszy procesor i możliwość nagrywania w HD, drugi niby nie. Różnica w cenie ok.300zł. Pytanie czy warto dać więcej.
PS: Człowiek głupieje po dłuższym zastanawianiu się... Ci co mają dotykowe Samsungi, doradźcie:) jeszcze ewentualnie w sumie w grę wchodzi i7500.

Ostatnio edytowany przez: Pit., 7 grudnia 2010, 00:36 [1 raz(y)]


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
Bamm Bamm
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7104 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 07/12/2010 12:08
Wave S8500 jest wart swojej ceny, jeśli te 300zł nie robi dla ciebie dużej różnicy to na twoim miejscu bym go kupił ;)


Nigdy nie przestawaj. Nigdy się nie poddawaj.
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6893 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 07/12/2010 12:13

  Pit. napisał:  

  Kruchy napisał:  
Tutaj masz filmik nakręcony Samsungiem Wave (S8500) zmien tylko na 720p http://www.youtube.com/watch?v=6v6ov0DbYno



już się naczytałem setki komenatrzy, testów... tylko z tymi komentarzami jest różnie, większość ludzi którzy je piszą to jacyś napaleńcy, osoby podstawione albo ślepo uwielbiające dany telefon tylko dlatego, że go mają. Tylko ciężko ich odróżnić. Dlatego pytam tu:) A moje doświadczenie z Samsungami jest żadne, bo od zawsze mam Nokie.
Po wszystkich za i przeciw skłaniam się między dwoma Samsungami: Wave s8500 i 7230. Pierwszy ma niby o niebo lepszy wyświetlacz, lepszy procesor i możliwość nagrywania w HD, drugi niby nie. Różnica w cenie ok.300zł. Pytanie czy warto dać więcej.
PS: Człowiek głupieje po dłuższym zastanawianiu się... Ci co mają dotykowe Samsungi, doradźcie:) jeszcze ewentualnie w sumie w grę wchodzi i7500.



Pit też od zawsze miałem Nokie i też przed trzema tygodniami stałem przed takim samym wyborem co Ty teraz (namyślanie trwało następne 2 tygodnie)...ale spróbowałem Samsunga Wave S8500 i nie żałuje. Z resztą L już Ci napisał dość jasno co ten telefon umie. Jedyna wada jaką ma to mało (na tą chwilę) aplikacji do ściągnięcia z sieci (ale nowy system więc będzie lepiej). Dla ułatwienia decyzji dodam, że system BADA jest najlepiej rozwijającym się systemem w porównaniu do innych. Tzn każdy inny system po pojawieniu się na rynku był dużo słabiej rozwinięty co teraz bada. Tak więc kwestią czasu jest wysyp różnego rodzaju programów.
Ty wspominałeś, że ów słuchawka ma być dla dziewczyny. Tak jak mówiłem, praca na Super Amuledzie jest niemożliwa za pomocą paznokci i z tego co czytałem za pomocą rysików.
Acha, jak się zdecydujesz na Wave to staraj się kupić go ale nie z żadnej sieci - potrafią okrajać wersje oprogramowania.
Ja nie namawiam bo nic z tego nie mam :) Wyrażam tylko swoje zdanie. Swoją drogą jakbym miał jeszcze raz wybierać znów zakupił bym Wave.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.11 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005