Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Jakie macie telefony komórkowe????? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 18/01/2011 21:48

  Szymen napisał:  
Do tego pytanie (dla, niektórych pewnie śmieszne). Jak to jest z GPS w tym telefonie? Kupuje raz telefon i mam GPS za friko, czy np. za każde połączenie co by mi drogę pokazał muszę płacić, czy on się łączy jakoś z netem czy jak to jest?



Zależy od telefonu. Nokie np. mają przy kupnie oprogramowanie OviMapy,dzięki któremu możesz za friko pobierać aktualizację map z kompa, a sama nawigacja działa na dwa sposoby. Albo pobiera transmisję danych(używa funkcji A-GPS) w celu szybszego ustalania pozycji, albo wyłączasz tą funkcję i normalnie bez żadnych opłat(mam na myśli obsługę aplikacji, bo są takie za które, żebyś mógł korzystać musisz bulić kasę za ściągnięcie aplikacji, albo używanie) korzystasz z funkcji GPS'a. Do tego Wave'a spokojnie znajdziesz aplikację, która umożliwi korzystanie z nawigacji za free.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 22/01/2011 12:23
gdzie mają największy wybór futerałów na telefony?


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5827 dni

**




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 26/01/2011 10:09
Przedłużyłem umowę w plusie, tak się zastanawiam czy nie odpalić sobie gg w telefonie(zdecydowałem się na wave533, po kilku dniach jestem mega zadowolony). Czy jeżeli pobiorę gg na telefon, to będzie mi kasę zżerać z abonamentu czy abonament zostanie nietknięty i będę musiał dopłacić do niego cena korzystania z gg?


Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5048 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 26/01/2011 15:18
5 zł miesięcznie będzie ci brać z abonamentu . Ja mam w orange tak ale u ciebie jest tak samo .


Roman Pigwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5546 dni

*




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 06/02/2011 13:53
witam. po kabel USB i kartę pamięci warto cisnąć do Media Marktu czy lepiej gdzie w to się zaopatrzyć ? do nokii c3


https://www.facebook.com/ekipakryzys/ Grupa turystyczna mocno powiązana z FCWK - POGOŃ SZCZECIN
Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5048 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 06/02/2011 14:20
Kartę pamięci jak chcesz mieć z dużą pojemnością to na allegro ci wyjdzie taniej . Jak mniejszą to podobna cena .


Zawa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5813 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 06/02/2011 14:26

  Bulin napisał:  
Kartę pamięci jak chcesz mieć z dużą pojemnością to na allegro ci wyjdzie taniej . Jak mniejszą to podobna cena .



Odradziłbym kupowanie kart pamięci na allegro. Znalezienie oryginalnej karty pamięci graniczy z cudem.


barcish
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7250 dni

**




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 06/02/2011 17:23

  Karik napisał:  

  Bulin napisał:  
Kartę pamięci jak chcesz mieć z dużą pojemnością to na allegro ci wyjdzie taniej . Jak mniejszą to podobna cena .



Odradziłbym kupowanie kart pamięci na allegro. Znalezienie oryginalnej karty pamięci graniczy z cudem.



True. Rowniez Ebay bym odradzal. Sprawdz www.amazon.co.uk


POGOŃ SZCZECIN!
AM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7001 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 27/02/2011 17:35
Witam! Stałem się dzisiaj posiadaczem Nokii C6 i mam pytanie, którego nie potrafię sobie ogarnąć - jak to jest z tą nawigacją OVI Maps ? To jest darmowe? Czy płaci się za połączenie z internetem ? Bo ogólnie to jestem w tym wszystkim zielony a znaleźć gdziekolwiek informacje wytłumaczone po ludzku to dla mnie łatwo nie jest ;) I od razu może ktoś wie ile kosztuje ściągnięcie sim locka do tego telefonu ? ;)


http://nurek-poszukiwania.home.pl/home/
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 27/02/2011 19:57

  AM napisał:  
Witam! Stałem się dzisiaj posiadaczem Nokii C6 i mam pytanie, którego nie potrafię sobie ogarnąć - jak to jest z tą nawigacją OVI Maps ? To jest darmowe? Czy płaci się za połączenie z internetem ? Bo ogólnie to jestem w tym wszystkim zielony a znaleźć gdziekolwiek informacje wytłumaczone po ludzku to dla mnie łatwo nie jest ;) I od razu może ktoś wie ile kosztuje ściągnięcie sim locka do tego telefonu ? ;)



Tak jak większość nowych telefonów, C6 ma GPS z funkcją aGPS(assisted GPS), której używanie powoduję transmisję danych za którą płacisz. Wyłączenie tej funkcji powoduje, że za free możesz korzystać z nawigacji, a do wgrania aktualnych map służy właśnie "OVI maps" :) zgraj kablem sobie mapy na telefon, wyłącz aGPS i korzystaj:)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
AM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7001 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 27/02/2011 20:11

  Ambasador napisał:  

  AM napisał:  
Witam! Stałem się dzisiaj posiadaczem Nokii C6 i mam pytanie, którego nie potrafię sobie ogarnąć - jak to jest z tą nawigacją OVI Maps ? To jest darmowe? Czy płaci się za połączenie z internetem ? Bo ogólnie to jestem w tym wszystkim zielony a znaleźć gdziekolwiek informacje wytłumaczone po ludzku to dla mnie łatwo nie jest ;) I od razu może ktoś wie ile kosztuje ściągnięcie sim locka do tego telefonu ? ;)



Tak jak większość nowych telefonów, C6 ma GPS z funkcją aGPS(assisted GPS), której używanie powoduję transmisję danych za którą płacisz. Wyłączenie tej funkcji powoduje, że za free możesz korzystać z nawigacji, a do wgrania aktualnych map służy właśnie "OVI maps" :) zgraj kablem sobie mapy na telefon, wyłącz aGPS i korzystaj:)



to jeszcze może wskazówka jak ten aGPS wyłączyć ? :) Bo szukam i nie mogę znaleźć...


http://nurek-poszukiwania.home.pl/home/
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 27/02/2011 20:22

  AM napisał:  

  Ambasador napisał:  

  AM napisał:  
Witam! Stałem się dzisiaj posiadaczem Nokii C6 i mam pytanie, którego nie potrafię sobie ogarnąć - jak to jest z tą nawigacją OVI Maps ? To jest darmowe? Czy płaci się za połączenie z internetem ? Bo ogólnie to jestem w tym wszystkim zielony a znaleźć gdziekolwiek informacje wytłumaczone po ludzku to dla mnie łatwo nie jest ;) I od razu może ktoś wie ile kosztuje ściągnięcie sim locka do tego telefonu ? ;)



Tak jak większość nowych telefonów, C6 ma GPS z funkcją aGPS(assisted GPS), której używanie powoduję transmisję danych za którą płacisz. Wyłączenie tej funkcji powoduje, że za free możesz korzystać z nawigacji, a do wgrania aktualnych map służy właśnie "OVI maps" :) zgraj kablem sobie mapy na telefon, wyłącz aGPS i korzystaj:)



to jeszcze może wskazówka jak ten aGPS wyłączyć ? :) Bo szukam i nie mogę znaleźć...



Instrukcja obsługi:) strona 76. Poczytaj do 86(od 80 masz o mapach, tak więc też warto przeczytać).

PS.

Szukaj a znajdziesz.... :P


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Miś
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7348 dni

***




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 27/02/2011 20:25
Wchodzisz w program nawigacji, klucz na dole ekranu po prawej stronie telefonu (ustawienia), internet, połączenie (offline). Mam nadzieję, że wygląda to jak w każdej nokii bo ja mam model 5230. Do wgrania map i pełnego programu nawigacji potrzebny jest program OVI Suite z którym połączysz się kablem lub przez bluetooth jeżeli masz taki w komputerze.


Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7130 dni

***




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 27/02/2011 20:29
Dodatkowo jak wgrasz mapy i będziesz mieć wersje softu Ovi Mapy od 3.02 w górę (bo za 2.0 naliczana była opłata), wejdz do metod pozycjonowania i zaznacz TYLKO zintegrowany GPS :)


www.sectorshop.net
AM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7001 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 27/02/2011 20:51
podziekował ;)


http://nurek-poszukiwania.home.pl/home/
Kropek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6364 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 27/02/2011 21:10

  Miś napisał:  
Wchodzisz w program nawigacji, klucz na dole ekranu po prawej stronie telefonu (ustawienia), internet, połączenie (offline). Mam nadzieję, że wygląda to jak w każdej nokii bo ja mam model 5230. Do wgrania map i pełnego programu nawigacji potrzebny jest program OVI Suite z którym połączysz się kablem lub przez bluetooth jeżeli masz taki w komputerze.


Nokię 5230 polecasz? Bo zastanawiam się czy nie brać właśnie jej.


Laba
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5239 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 11/04/2011 14:01
Nawet sobie nie wyobrazacie ile tu zlodzieji czycha....:D :D :D Swiruje oczywiscie ;DD


Pytasz się, synu, gdzie jest i jaka?
W niewymierzonej krainie leży.
Jest w każdym wiernym sercu Polaka,
Co o nią walczył, cierpiał i wierzył.

POGOŃ SZCZECIN
WWP H.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6438 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 05/06/2011 13:52
Szukam telefonu z WIFI do 400 zł. Co polecacie?


Bo ja kocham ten styl życia ryk na stadionie Tych ludzi te przeżycia!
kuleK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6450 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 05/06/2011 15:55
Poleci ktoś sklep/lombard/komis gdzie najtaniej kupię wyświetlacz do Nokii 6280 ? Na allegro oferty ze szczecina na poziomie 22-25 zł, inni natomiast po około 10 zł ... mowa oczywiscie o nieoryginalnych wyświetlaczach


Obrazek gif wstawiony na forum
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 05/06/2011 16:29

  W(L)KP napisał:  
Szukam telefonu z WIFI do 400 zł. Co polecacie?



Hmm... w tych granicach to możesz nabyć np. Nokię C3-00. Ma to na czym Ci zależało, czyli WiFi, a w dodatku klawiatura qwerty, co powinno usprawnić obsługę neta przy umiejętnym korzystaniu.
Jak szukasz klasycznej klawiatury, to np. Nokia E51.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.11 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005