Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Jakie macie telefony komórkowe????? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 10/09/2013 21:23
Windows jest spoko jak nie używasz aplikacji i nie grasz w gry, tylko piszesz dokumenty w wordzie, sprawdzasz maila i internet, ja jestem zwolennikiem Androida. Można przywrócić oryginalny rom poprzez samsung kies albo odin


kibic79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7001 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 11/09/2013 17:07
LG L5 czy Sony Xperia E ???


http://e-dieselservice.pl/
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 11/09/2013 17:09
forum.android.com tam najlepiej zadawać takie pytania


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 11/09/2013 19:57

  kibic79 napisał:  
LG L5 czy Sony Xperia E ???



Ani jeden, ani drugi... :) LG ma tragiczną rozdzielczość ekranu, a E... ogólnie bardzo niski model Sonego. Do czego potrzebujesz telefonu, z czego będziesz korzystał i jak z budżetem u Ciebie na taką rzecz???


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
BJK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8282 dni

*




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 12/09/2013 09:43
Co powiecie o Sony Xperia T? bo proponuja mi w orange przy przedluzeniu, ja tam sie nie znam, chcą 140zl zebym brał w abonamencie 89zl. warto?


"...Bądź dumny z tego kim jesteś..."

POGOŃ SZCZECIN

HWDP na zawsze HWDP
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 12/09/2013 10:09

  BJK napisał:  
Co powiecie o Sony Xperia T? bo proponuja mi w orange przy przedluzeniu, ja tam sie nie znam, chcą 140zl zebym brał w abonamencie 89zl. warto?



Dobry, porządny telefon. Podzespoły i parametry bardzo ok, ale mi np. wygląd nie pasi.
W tym abonamencie np. jako alternatywę wybrałbym Sony Xperię SP. Nowszy model, szybszy procek, wyświetlacz i jego właściwości bardzo podobne, dość sporo pojemniejsza bateria, mniejsza pamięć wbudowana, bo 8 GB, a nie 16GB jak w T, no i słabszy aparat - 8 mpix vs 13 mpix, aczkolwiek SP ma markową optykę aparatu (tak czy inaczej spotkałem się z negatywnymi opiniami w SP co do aparatu). SP posiada także Gorilla Glass, czyli teoretycznie nie do zarysowania wyświetlacz.

T był reklamowany jako telefon od Bonda...:)

Cena aparatu rozumiem, że albo przez neta, albo dzwonili do Ciebie. Przejdź się do salonu, powiedz, że chcesz rozwiązać umowę albo przenieść numer na kartę. Połączą się z dedykowaną infolinią utrzymaniową i z reguły można ugrać rabat na abonament, a czasem i na telefon. Możesz też śledzić sklep internetowy, bo czasem trafiają się jakieś obniżki.

Tak ogólnie, to że coś Ci proponują to jedno, a to czego potrzebujesz to drugie... :)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
BJK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8282 dni

*




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 12/09/2013 11:13

  Ambasador napisał:  

  BJK napisał:  
Co powiecie o Sony Xperia T? bo proponuja mi w orange przy przedluzeniu, ja tam sie nie znam, chcą 140zl zebym brał w abonamencie 89zl. warto?



Dobry, porządny telefon. Podzespoły i parametry bardzo ok, ale mi np. wygląd nie pasi.
W tym abonamencie np. jako alternatywę wybrałbym Sony Xperię SP. Nowszy model, szybszy procek, wyświetlacz i jego właściwości bardzo podobne, dość sporo pojemniejsza bateria, mniejsza pamięć wbudowana, bo 8 GB, a nie 16GB jak w T, no i słabszy aparat - 8 mpix vs 13 mpix, aczkolwiek SP ma markową optykę aparatu (tak czy inaczej spotkałem się z negatywnymi opiniami w SP co do aparatu). SP posiada także Gorilla Glass, czyli teoretycznie nie do zarysowania wyświetlacz.

T był reklamowany jako telefon od Bonda...:)

Cena aparatu rozumiem, że albo przez neta, albo dzwonili do Ciebie. Przejdź się do salonu, powiedz, że chcesz rozwiązać umowę albo przenieść numer na kartę. Połączą się z dedykowaną infolinią utrzymaniową i z reguły można ugrać rabat na abonament, a czasem i na telefon. Możesz też śledzić sklep internetowy, bo czasem trafiają się jakieś obniżki.


Tak ogólnie, to że coś Ci proponują to jedno, a to czego potrzebujesz to drugie... :)



kurde dzieki za wyczerpujacą odpowiedz:) szczerze to nie jestem jakims tam gadzeciarzem i sie specjalnie nie jaram nowymi zabawkami. Potrzbuje do dzwonienia i obslugi neta, jakies zaklady on line i podstawowe przegladanie stron. mysle ze chyba wystarczy ale pojde do salonu sprawdze. dzieki za rade.


"...Bądź dumny z tego kim jesteś..."

POGOŃ SZCZECIN

HWDP na zawsze HWDP
kibic79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7001 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 12/09/2013 15:34

  Ambasador napisał:  

  kibic79 napisał:  
LG L5 czy Sony Xperia E ???



Ani jeden, ani drugi... :) LG ma tragiczną rozdzielczość ekranu, a E... ogólnie bardzo niski model Sonego. Do czego potrzebujesz telefonu, z czego będziesz korzystał i jak z budżetem u Ciebie na taką rzecz???



doplacilem 18 zl i wzielem sony xperia j , e mialem z 1 zl


http://e-dieselservice.pl/
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 12/09/2013 17:13

  kibic79 napisał:  

  Ambasador napisał:  

  kibic79 napisał:  
LG L5 czy Sony Xperia E ???



Ani jeden, ani drugi... :) LG ma tragiczną rozdzielczość ekranu, a E... ogólnie bardzo niski model Sonego. Do czego potrzebujesz telefonu, z czego będziesz korzystał i jak z budżetem u Ciebie na taką rzecz???



doplacilem 18 zl i wzielem sony xperia j , e mialem z 1 zl



Bardzo dobrze zainwestowane 18 zł...:) Xperia J, a Xperia E to dość duży kontrast możliwości i parametrów obydwu modeli.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 18/10/2013 15:03
Szukam jakiejś nokii z dosyć dużym wyświetlaczem, nie smartfon, co polecicie?


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 18/10/2013 17:04

  ManeS napisał:  
Szukam jakiejś nokii z dosyć dużym wyświetlaczem, nie smartfon, co polecicie?



Nokia 301, ew. Asha 302 z klawiaturą qwerty. Ciężko będzie o klasyczne telefony z większym wyświetlaczem od tych.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 19/10/2013 02:01
Dzięki Ambasador. Ogólnie zależy mi też na w miarę prostej obsłudze bo użytkownikiem ma być osoba starsza więc klawiatura qwerty to już za wysokie progi :D Zastanawiam się jeszcze nad starszymi modelami bo mają podobne wymiary wyświetlacza np c5, 6300, 6700 ale nie chciałbym kupować używanej dlatego wybór się ogranicza


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8033 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 19/10/2013 06:23
ManeS - sprawdzilem na necie... jest jeszcze Nokia C1 oraz ZTE F160 ktore sa rowniez telefonami prostymi w obsludze, ciesza sie dobra opinia oraz sa tanie.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 19/10/2013 09:59
dzięki za pomoc :)


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 19/10/2013 12:28

  ManeS napisał:  
Dzięki Ambasador. Ogólnie zależy mi też na w miarę prostej obsłudze bo użytkownikiem ma być osoba starsza więc klawiatura qwerty to już za wysokie progi :D Zastanawiam się jeszcze nad starszymi modelami bo mają podobne wymiary wyświetlacza np c5, 6300, 6700 ale nie chciałbym kupować używanej dlatego wybór się ogranicza



Zależy jak "stara"... Moja mama jak wzięła poprzednika tej Ashy z qwerty to też pukałem się w czoło z pytaniem: "Ty i qwerty?" :) a tutaj proszę. Zadowolona, bo wyświetlacz na prawdę wyrazisty, a obsługa klawiatury to kwestia przyzwyczajenia. W dodatku bateria bardzo przyzwoita. Odpuść C5-00, bo ma tragiczną wyrazistość wyświetlacza... już 206 ma lepszy:) Ograniczony wybór w tym przypadku nie stwarza problemu - modele, które wymieniłem na prawdę mają fajne wyświetlacze i są dość proste w obsłudze.

Gryfsz - Nokia C1 to już "staroć" i np. do prostej obsługi nie pomaga "łączona" klawiatura - jak ktoś ma grubsze palce to może mieć trudności z prawidłowym korzystaniem oraz bateria 20-30 % mniej pojemna. To samo tyczy tego ZTE, bateria 900 mAh to malutko niestety, dodać do tego nieznany szerszemu ogółu interfejs... ja bym nie ryzykował, mimo dobrych chęci.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5729 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 23/10/2013 11:04
istnieje jeszcze w heyah podwójne doladowanie?
kiedys sie dostawalo sms a teraz nic od dluzszego czasu


abstrakcja!
Pgn.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6372 dni

*




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 28/10/2013 12:00
Miał ktoś styczność z Nokią Lumią 720? Jakieś opinie? Daje radę?


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 28/10/2013 17:39
Ja mam Lumie 520 :) i jestem z niej bardziej zadowolony niż np z Lg L9. Parametry sie tutaj za bardzo nie liczą bo Windows to system zamknięty i są pod niego optymalizowane gry. Na Lumii 520 Asphalt7 HD czyli dość wymagająca gra chodzi bez żadnych przycinek, ogólnie żadne aplikacje mi sie nie tną i wszystko chodzi płynnie. Płatne apki można pobrać za darmo i wypróbować. Przesiadłem się z androida na wp i nie żałuje wyboru. Więc 720 bym brał tym bardziej


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6772 dni




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 03/11/2013 18:59
Tata bawił się swoim ajfonem, zaczął ustalać jakieś kody i całkiem zablokował telefon. Synchronizacja z itunes nie pomaga, bo chcą jakiegoś innego hasła, którego również nie zna... Da się coś zrobić? W google radzą wgrywanie jakichś plików itd., ale nikt nie napisał jakie będą tego konsekwencje, czyli co zostanie wyzerowane etc.


P. S.
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Jakie macie telefony komórkowe????? - 08/11/2013 08:41
Samsung Galaxy SIII - wymiana obudowy (przód i tył). Gdzie najlepiej kupić samą obudowę (Allegro?) i gdzie takie coś wykonać? Jakiś serwis w Szczecinie?


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.14 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005