Autor
Wiadomość
   Kibice -> Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5025 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 03/05/2016 10:41
Najlepsze jest to ze to BKS zawiesił układ z Legia a nie odwrotnie .
Godny finał. Leszek zjedzony.


Tylko Pogoń !
sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5025 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 18/05/2016 22:36
Ostatnio przy okazji tematu kibiców z wronek wspomniałem o projekcie kibice razem. Dziś odbyła się konferencja pt Modern Futbol a współcześni kibice". Obecny Śląsk i Miedź Legnica :)

Do tego całego projektu dołączył Ruch Chorzów.


Tylko Pogoń !
Zawa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 20/06/2016 23:09
Robi się ciekawie. Lechia zrywa zgodę z Wisłą za układ z Ruchem. Ciekawe co na to Śląsk.


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6181 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 21/06/2016 00:06
Ktoś się orientuje po co Wiśle układ z Ruchem kosztem wieloletniej zgody z Lechią?


PS 1948
sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5025 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 21/06/2016 06:03

  zach-pom napisał:  
Ktoś się orientuje po co Wiśle układ z Ruchem kosztem wieloletniej zgody z Lechią?



Interesy panie.


Tylko Pogoń !
Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5280 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 21/06/2016 14:37

  Zawa napisał:  
Robi się ciekawie. Lechia zrywa zgodę z Wisłą za układ z Ruchem. Ciekawe co na to Śląsk.



Wisła - Śląsk też padła. No ciekawie.


prx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4508 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 21/06/2016 15:38
"...Dzisiaj wrogu, wczoraj bracie " :)


sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5025 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 21/06/2016 17:32
Ruch Wisła 2 miechy temu

Tak powstał ich układ. Do gry wejdzie również Widzew.
Wisła Ruch Widzew :)
Konkretne przetasowanie na kibolskiej mapie


Tylko Pogoń !
POGOŃ 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5827 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 21/06/2016 21:37
to się kurwa porobiło nawet pakt o nieagresji na kadrze mają gdzieś Awantura


TomY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7877 dni

**




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 21/06/2016 22:03
Miesza sie nam układowa mapa...
Jest info od bliskiej osoby która jest na miejscu, ze po meczu doszło do spotkania wrogich lub neutralnych do tej pory siebie ekip i trwają poszukiwania milicyjnych i folsków..
I co najlepsze, tam na miejscu jest rozłam w wislackiej ekipie. Spora grupa została z dotychczasowymi zgodami - Lechią i Śląskiem.
Noc moze byc ciekawa


POGOŃ 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5827 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 21/06/2016 22:14
Najlepsze w tym wszystkim jest to że nie chodzi o podziały jako tako kibicowskie jak było w przypadku zerwania naszej zgody z Legią ale z tego co czytam na forach Wisły Sląska i Lechii chodzi o sprawy biznesowe (wiadomo jakie). W Krakowie zawsze panował dziwny klimat i to z kibicowanie od dłuższego czasu nie ma nic wspólnego. Myślę że to się tak nie skończy. Z tego co widzę na forach grupy kibicowskie Wisły wydają oświadczenia że nie będą tolerowały tego i na mecz z nami proszą o nie przychodzenie na trybuny C a na trybunę G ubrani na zielono [url=KLKI]OŚWIADCZENIE


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5429 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 21/06/2016 22:29
Szkoda, że takie akcje na kadrze. Na Wiśle widać rozłam przez interesy, będzie jeszcze pewnie ciekawie w najbliższym czasie.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
POGOŃ 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5827 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 21/06/2016 22:32

  Maxvell napisał:  
Szkoda, że takie akcje na kadrze. Na Wiśle widać rozłam przez interesy, będzie jeszcze pewnie ciekawie w najbliższym czasie.



Fajnie że pierwszy mecz jest z nami zapowiada się ciekawy wyjazd :):)


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6816 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 21/06/2016 22:34
Szkoda, że to wszystko w tym momencie. Szykuje sie najważniejszy od wielu lat mecz reprezentacji... Węgrzy się pozytywnie pokazali, ale dla mnie zaskoczeniem jest to, że np. ciekawy doping robią pikniki z Islandii, niestety ciekawszy niż Polski. Tyle lat budowania mocnego wizerunku Polaków w sferze kibicowania i nie tylko, a przy największej okazji żeby się pokazać, jako kraj wychodzi hm.. slabo. Teraz jeszcze Ci ktorzy niby powinni ciągnąć całość zaczynają sobie tłumaczyć, kto z kim i po co. Widać łatwiej ustawić się w lesie, niż poprowadzić doping jako jedność choćby na poziomie rodzin z Islandii....


POGOŃ 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5827 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 21/06/2016 22:41

  cfan napisał:  
Szkoda, że to wszystko w tym momencie. Szykuje sie najważniejszy od wielu lat mecz reprezentacji... Węgrzy się pozytywnie pokazali, ale dla mnie zaskoczeniem jest to, że np. ciekawy doping robią pikniki z Islandii, niestety ciekawszy niż Polski. Tyle lat budowania mocnego wizerunku Polaków w sferze kibicowania i nie tylko, a przy największej okazji żeby się pokazać, jako kraj wychodzi hm.. slabo. Teraz jeszcze Ci ktorzy niby powinni ciągnąć całość zaczynają sobie tłumaczyć, kto z kim i po co. Widać łatwiej ustawić się w lesie, niż poprowadzić doping jako jedność choćby na poziomie rodzin z Islandii....


od momentu kiedy Polskie kluby przestały dopingować kadrę na stadionie jest piknik. Mecze piłkarskie nie różnią się niczym od meczu siatkówki czy ręcznej. Wymalowane twarze, dziwne peruki i nie wiadomo co jeszcze. Śpiewają tylko hymn i pojedyncze zrywy podczas meczu. Smiesznie to wygląda ale raczej nic w tym temacie się nie zmieni. Za daleko to zabrnęło. Gdzie są czasy lat 90 tych, doping na pełnej piź...


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6816 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 21/06/2016 23:00

  POGOŃ 1948 napisał:  

  cfan napisał:  
Szkoda, że to wszystko w tym momencie. Szykuje sie najważniejszy od wielu lat mecz reprezentacji... Węgrzy się pozytywnie pokazali, ale dla mnie zaskoczeniem jest to, że np. ciekawy doping robią pikniki z Islandii, niestety ciekawszy niż Polski. Tyle lat budowania mocnego wizerunku Polaków w sferze kibicowania i nie tylko, a przy największej okazji żeby się pokazać, jako kraj wychodzi hm.. slabo. Teraz jeszcze Ci ktorzy niby powinni ciągnąć całość zaczynają sobie tłumaczyć, kto z kim i po co. Widać łatwiej ustawić się w lesie, niż poprowadzić doping jako jedność choćby na poziomie rodzin z Islandii....


od momentu kiedy Polskie kluby przestały dopingować kadrę na stadionie jest piknik. Mecze piłkarskie nie różnią się niczym od meczu siatkówki czy ręcznej. Wymalowane twarze, dziwne peruki i nie wiadomo co jeszcze. Śpiewają tylko hymn i pojedyncze zrywy podczas meczu. Smiesznie to wygląda ale raczej nic w tym temacie się nie zmieni. Za daleko to zabrnęło. Gdzie są czasy lat 90 tych, doping na pełnej piź...



Moim zdaniem to nie wygląda śmiesznie tylko fatalnie... Wiele krajów, z których nasze cwane mordy się podśmiechują, że same janusze, prezentują się wokalnie o kilka poziomów wyżej. Ja wiem, że klubowo ten doping wygląda raczej dobrze ale wstyd, że z kraju z taką liczbą ekip reprezentacja dopingowana jest tak jak jest. O ile mi wiadomo to nie ma w tej chwili żadnego protestu. Niby kibole, huligani , fotki z gołymi klatami przy każdej wyprawie, kazda europejska strona ultras oblepiona komentarzami z Polski, a jak trzeba dopingować własną reprezentacje to nie ma komu. Żenujące.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4866 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 22/06/2016 02:55
Pierwszy dzień po zerwaniu zgody i odpuleniu Wisły przez Lechię i Śląsk.. Dzieje się..

  Cytat:  
Dzieje się w Marsylii. Kibole Wisły wraz z Ruchem oraz Widzewem atakują ŁKS z Lechią i Śląskiem. Jeden z fanów @LechiaGdanskSA w szpitalu.
20:34 - 21 cze 2016



Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6805 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 22/06/2016 11:49

  cfan napisał:  

  POGOŃ 1948 napisał:  

  cfan napisał:  
Szkoda, że to wszystko w tym momencie. Szykuje sie najważniejszy od wielu lat mecz reprezentacji... Węgrzy się pozytywnie pokazali, ale dla mnie zaskoczeniem jest to, że np. ciekawy doping robią pikniki z Islandii, niestety ciekawszy niż Polski. Tyle lat budowania mocnego wizerunku Polaków w sferze kibicowania i nie tylko, a przy największej okazji żeby się pokazać, jako kraj wychodzi hm.. slabo. Teraz jeszcze Ci ktorzy niby powinni ciągnąć całość zaczynają sobie tłumaczyć, kto z kim i po co. Widać łatwiej ustawić się w lesie, niż poprowadzić doping jako jedność choćby na poziomie rodzin z Islandii....


od momentu kiedy Polskie kluby przestały dopingować kadrę na stadionie jest piknik. Mecze piłkarskie nie różnią się niczym od meczu siatkówki czy ręcznej. Wymalowane twarze, dziwne peruki i nie wiadomo co jeszcze. Śpiewają tylko hymn i pojedyncze zrywy podczas meczu. Smiesznie to wygląda ale raczej nic w tym temacie się nie zmieni. Za daleko to zabrnęło. Gdzie są czasy lat 90 tych, doping na pełnej piź...



Moim zdaniem to nie wygląda śmiesznie tylko fatalnie... Wiele krajów, z których nasze cwane mordy się podśmiechują, że same janusze, prezentują się wokalnie o kilka poziomów wyżej. Ja wiem, że klubowo ten doping wygląda raczej dobrze ale wstyd, że z kraju z taką liczbą ekip reprezentacja dopingowana jest tak jak jest. O ile mi wiadomo to nie ma w tej chwili żadnego protestu. Niby kibole, huligani , fotki z gołymi klatami przy każdej wyprawie, kazda europejska strona ultras oblepiona komentarzami z Polski, a jak trzeba dopingować własną reprezentacje to nie ma komu. Żenujące.



Macie racje, a najlepsi i tak są dziennikarze mówiący jacy to nasi kibice są wspaniali i cudownie dopingują.
Swój pokaz dali w meczu z Niemcami pierwsza minuta szwaby przy piłce wymieniają podania między środkowymi obrońcami a Janusze dają solidną porcje gwizdów zamiast ryknąć: Polacy jazda z kurwami, czy Polska Biało-Czerwoni.... żenada totalna wystarczy popatrzeć na północnych Iroli czy nawet wspomniani tu farmerzy z Islandii.


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5429 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 22/06/2016 13:44
Pieniądze dopadły chyba także trybuny, bo dzisiaj coraz bardziej widać, że liczą się wpływy na mieście czy w regionie.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4504 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 25/06/2016 06:33
Śmieszne te oświadczenia PF i WSH


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005