Autor
Wiadomość
   Kibice -> Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 19/09/2012 18:18
Czy Korona Kielce ma aktualnie jakieś zgody/układy? Bo kiedyś mieli chyba z nożownikami i KSP jak się nie mylę?


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
mlostaaa0
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4207 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 19/09/2012 18:20
Stal Mielec i Sandecja Nowy Sącz.

Mieli z Nożownikami, z KSP również.


PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6741 dni

**




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 19/09/2012 20:10

  ManeS napisał:  
Czy Korona Kielce ma aktualnie jakieś zgody/układy? Bo kiedyś mieli chyba z nożownikami i KSP jak się nie mylę?


Z ciekawostek warto dodać, że Korona nie posiada żadnych oficjalnych FC.


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 21/09/2012 13:00
Zawisza dostał zakaz wyjazdowy na 10 miesięcy za dymy na Stomilu...


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 21/09/2012 13:02

  ManeS napisał:  
Zawisza dostał zakaz wyjazdowy na 10 miesięcy za dymy na Stomilu...



Szkoda, że nie dożywocie k**wa... Rozmiar kary to jakiś kosmos...


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 21/09/2012 13:28
Dokładnie... Miałem nadzieję, że po tym euro kabarecie sytuacja trochę się uspokoi, a tu taki chuj.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Arti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5805 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 21/09/2012 22:24
Polski sejm szykuje się na... Euro 2012. Cyrk!


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 21/09/2012 22:44




Kurwa co za kpina...




Wzruszające pożegnanie prawdziwego kibica, Dawida Zapiska...


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5729 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 26/09/2012 16:05
za 2 godziny Hertha-Dynamo Drezno, ok.15 tys kibiców z Drezna ma sie zameldowac na stadionie olimpijskim


abstrakcja!
WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6151 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 27/09/2012 12:51
by A.Iwan :

  Cytat:  
Wstyd mi, że mieszkam w tym mieście… Przepraszam – jakim mieście?! Wsi! To jest jedna wielka wiocha bez jakichkolwiek zasad, w której nie szanuje się życia drugiego człowieka. Jeśli liczycie na obiektywizm z mojej strony, to możecie wyłączyć ten tekst. Bo będzie on zajebiście tendencyjny. Przykro mi. Nie wytrzymałem. Coś we mnie pękło.

Darek miał 32 lata. Był ojcem ośmioletniej dziewczynki, która była jego oczkiem w głowie. Parę kolejek temu, jako jedna z dzieci, wyprowadzała piłkarzy Wisły na ligowy mecz. Jak Darek to przeżywał! Jaki był dumny, że padło akurat na nią. Pamiętam nawet, jak jej tłumaczył, w jaki sposób podbija się piłkę nogą, a w jaki głową. Córeczka była dla niego wszystkim. Stała w jego prywatnej hierarchii chyba nawet wyżej niż Wisła.

Darek nie był aniołkiem – nigdy tego nie powiem. Może to niewłaściwe określenie, szczególnie teraz, po tym, co się wydarzyło – ale za Białą Gwiazdę dałby się pokroić. Pamiętam taki mecz – rezerwy Wisły z Hutnikiem na stadionie Wawelu. Na trybunach rozpętała się zadyma, kibice wpadli na boisko i mój syn, Bartek – jako kapitan – został poproszony o próbę załagodzenia sytuacji. Podbiegł do Darka: - Darek, proszę, zrób coś, dajcie spokój.
- Bartuś, sorry, ale musimy.

Pamiętam ten dialog jak dziś i absolutnie nie pochwalam takiego zachowania, ale od tamtej pory minęło prawie dziesięć lat i Darek się zmienił. Oczywiście meczów Wisły nie odpuszczał, dalej był wariatem na punkcie tego klubu, ale córka odwróciła mu spojrzenie na świat. Stał się spokojniejszy. Zmieniły się jego priorytety. Ale stare znajomości zostały.

Tego wieczoru, przed kilkoma dniami, siedział w domu. Pewnie nawet nie planował nigdzie wyjść, kiedy dostał SMS-a o treści – zgaduję – „wpadnij pod Multikino, bo coś się może dziać”. Wyszedł, bo czuł, że skoro jego koledzy są w niebezpieczeństwie, to nie może tego tak po prostu zostawić. Ale nie wiedział jeszcze, o co poszło. Nie zdawał sobie sprawy i pewnie by nie uwierzył, że kością niezgody i powodem bijatyki może być… zwykła biało-czerwona smycz z logiem Cracovii. Nie żartuję. Jakiś debil, nazywający siebie kibicem Wisły, wdał się w sprzeczkę z powodu, kurwa, smyczy. Bo to taka fajna szyderka – patrz, pasiak, może mu dojebiemy.

Facet popełnił olbrzymi błąd. Błąd tragiczny w skutkach.

W tym czasie, mniej więcej w trakcie tego seansu, Cracovia grała ligowy mecz. Większość zagorzałych jej kibiców była pewnie na stadionie, więc nie mogłaby tak po prostu wyjść i ruszyć pod Multikino. Człowiek od smyczy wykręcił więc inny numer i po kilkunastu minutach w okolicach Aqua Parku pojawiło się trzydziestu karków w czarnych kapturach z siekierami, nożami i maczetami. „Rywale” nie mieli szans. Darek, pewnie podczas ucieczki, dostał nożem w plecy. Nie miał się jak bronić. Zginął.

***

Wielu z was pewnie ma to w dupie, część pewnie odetchnie z ulgą, ktoś powie, że to wszystko na pokaz, ale czara goryczy już się we mnie przelała. Nigdy więcej nie postawię swojej stopy na stadionie Cracovii. Nigdy. Zapowiedziałem już Januszowi Basałajowi, żeby nie wpisywał mnie do obsady meczów Pasów. Po tym, co się wydarzyło, obrzydzenie do tego środowiska urosło we mnie tak, że – przepraszam – ale nie jestem w stanie zachować obiektywizmu, mówiąc o Cracovii. Po prostu nie jestem i tyle. Może to nieprofesjonalne, ale ja już nie dam rady. Nie zniosę widoku tych idiotów, którzy przechadzają się przed kabiną komentatorską w bluzach z napisem „doghunter”, by za moment zaintonować antywiślackie pieśni, w rytm których bawi się cały stadion. Nie potrafię podać ręki pseudo dyrektorowi, który buduje barykady w internecie i nawołuje do jeszcze większej nienawiści, pisząc, że „w Krakowie bez zmiany, pies zawsze jebany”.

Co za klub… Dacie głowę, że jeden z byłych wiceprezesów Cracovii założył sobie na wycieraczkę koszulkę Wisły i podburzał kibiców, żeby pobili ówczesnego trenera Pasów, Ireneusza Adamusa, tylko dlatego, że miał wiślacką przeszłość?! I pobili. A jednym z napastników był… członek zarządu Cracovii. I jeszcze ten Majchrowski… Prezydent, który podczas świętowania Nowego Roku, wykrzykuje, żeby nie zejść na psy. Można apelować o normalność, ale i tak wszystko chuj strzeli, kiedy wychyli się jeden pajac z drugim chętny do eskalowania nienawiści.

Skąd to się bierze?! Czy tu naprawdę nie może być normalnie? Nie jestem idiotą i nie wierzę w pojednanie między kibicami, ale do jasnej cholery – zabijajcie się na ustawkach, lejcie się tam maczetami i czym popadnie, ale zostawcie stadiony i normalnych ludzi w spokoju. Leczcie swoje chore kompleksy we własnym gronie.

Darek zginął, bo wiedział, że noża używa się w kuchni. Tylko w kuchni. Nie dostosował się do zasady chorych ludzi, których znakiem – cytując pewną przyśpiewkę – jest „wyborowa i nóż”. Zginął, bo chciał pomóc kumplowi, nie spodziewając się, że stanie się ofiarą rzezi. Jego matka, przyjaciółka mojej żony już nigdy nie wyjdzie na balkon, by w strachu wyczekiwać jego powrotu.

Spoczywaj w pokoju, Przyjacielu.



szkoda słów...


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6410 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 27/09/2012 17:34
Kraków to pokurwione miasto. Niech się kurwy wyrżną w pień ,ale niestety cały splendor spada na wszystkich kibiców w Polsce. A potem mamy efekt w postaci przyzwolenia społecznego na inwigilacje kibiców i wszystkie zakazy. Jebać ich.


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7218 dni

*




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 27/09/2012 20:17

  Dan Henderson napisał:  
szkoda słów...



Hipokryzją wieje na kilometr.

Ciekawe czy ten Iwan pisał to samo jak to "kibice" Wisły dźgali kogoś spod szyldu Cracovii?

Czy tak samo brzydził się wejść na stadion Wisły?


Żenujący tekst. Widać, że powstał tylko dlatego, że ofiara (która sądząc po tym tekście była tego samego pokroju co napastnicy) była akurat znajomym Iwana.


Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5729 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 27/09/2012 20:35
HBSC - SGD ;)


abstrakcja!
WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6151 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 27/09/2012 21:12

  Bzyku napisał:  
Widać, że powstał tylko dlatego, że ofiara (która sądząc po tym tekście była tego samego pokroju co napastnicy) była akurat znajomym Iwana.




  Cytat:  
Darek zginął, bo wiedział, że noża używa się w kuchni. Tylko w kuchni. Nie dostosował się do zasady chorych ludzi



Weź poprawke na to że Iwan to Wiślak.


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5335 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 27/09/2012 21:46
Jedni i drudzy to ścierwa i zwierzęta. Jebać ich.


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5729 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 01/10/2012 14:30

  Cytat:  
OŚWIADCZENIE STOWARZYSZENIA KIBICÓW JAGIELLONII BIAŁYSTOK "Dzieci Białegostoku"

Dnia 30 września 2012 r. Stowarzyszenie Kibiców Jagiellonii Białystok „Dzieci Białegostoku” zawiesza swoją działalność. Nie będziemy w dalszym ciągu reprezentantem kibiców Jagiellonii oraz jednostką starającą się o dobre imię klubu i kibiców. W pełni odcinamy się od incydentu mającego miejsce na stadionie w Szczecinie wobec piłkarza Jagiellonii Ugo Ukah’a. Nie dajemy przyzwolenia na takie zachowania i nie mieliśmy wpływu na to wydarzenie. W tym przypadku czyn jednej osoby całkowicie przekreślił nasze zaangażowanie w działania na rzecz kibiców, gdyż opinia publiczna i tak niesłusznie wydała wyrok na wszystkich osobach będących na wyjeździe oraz nazwała go mającym przyzwolenie stowarzyszenia.

Nasza działalność zawsze opierała się na wolontariacie na rzecz kibiców Jagiellonii. Za wszelkie akcje, wydarzenia w środowisku kibicowskim, wyjazdy, współpracę z klubem, okupione ciężką pracą i prywatnym czasem, nie uzyskiwaliśmy wynagrodzenia ani sławy. Zmierzyliśmy się za to z niekończącymi się oczernieniami w mediach, krytyką, porównaniami do dawnego stowarzyszenia. Trudne czasy w środowisku kibicowskim nie były naszym sprzymierzeńcem, czego wiele osób nie rozumiało i zapewne nigdy nie zrozumie pozostając wszystkowiedzącymi anonimami sprzed monitorów.

Zawieszenie działalności umożliwi nam doprowadzenie do końca rozpoczętych projektów i działań, racjonalną ocenę następstw tych przykrych wydarzeń oraz nakieruje na zmiany w środowisku kibiców Jagiellonii Białystok, w tym funkcjonowanie bez oficjalnego reprezentanta. Dziękujemy wszystkim osobom, które przez wiele miesięcy naszych starań przewinęły się przez stowarzyszenie, były dla niego wsparciem i wspólnie podejmowały ważne dla Jagiellonii decyzje.



http://dziecibialegostoku.pl/post/282/


abstrakcja!
odli
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4199 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 01/10/2012 18:54
Jako organizator meczu KGHM Zagłębie Lubin – Legia Warszawa przepraszamy kibiców, którzy ucierpieli w wyniku incydentu związanego z zachowaniem pracowników ochrony w trakcie tego ligowego spotkania. Jednocześnie zapewniamy, że podjęliśmy już odpowiednie i zdecydowane kroki, by w przyszłości taka sytuacja nie miała miejsca.

Po sobotnim wydarzeniu spotkaliśmy się z przedstawicielami firmy Impel, zapewniającej ochronę podczas meczu. Po analizie sytuacji, która miała miejsce na stadionie Zagłębia, firma Impel skierowała do Prezesa Zarządu Zagłębia Lubin S.A. list o następującej treści:

”W nawiązaniu do wydarzeń jakie miały miejsce podczas meczu piłkarskiego w dniu 29.09.2012 r. pragniemy poinformować, że zachowanie części pracowników zabezpieczenia było niedopuszczalne i odbiegające od standardów przyjętych w naszej Firmie przy zabezpieczeniu imprez masowych.

W stosunku do pracowników, którzy w „kryzysowej” sytuacji nie potrafili zapanować nad emocjami i dopuścili się użycia środków przymusu w postaci gazu łzawiącego bez zgody kierownika zabezpieczenia zostaną wyciągnięte sankcje dyscyplinarne.
Jednocześnie, zostanie przeprowadzone szkolenie wszystkich osób biorących udział w zabezpieczeniu meczy na Stadionie Zagłębia Lubin, w celu wyeliminowania podobnych zachowań w przyszłości.

Firma Impel Security Polska za zaistniałą sytuację przeprasza wszystkich kibiców Zagłębia Lubin. W szczególności przepraszamy za zaistniały incydent rodziców z dziećmi, dla których skutek użycia gazu łzawiącego był stresujący i nieprzyjemny.

Jednocześnie pragniemy zapewnić wszystkich, że Firma Impel Security Polska dołoży wszelkich starań aby osobom biorącym udział w meczach piłkarskich rozgrywanych na Stadionie Zagłębia Lubin towarzyszyły tylko emocje sportowe i poczucie bezpieczeństwa.

Z poważaniem
Dyrektor Biura Terenowego
Andrzej Surowiec

Chyba pierwszy raz pierwszy raz przepraszaja,jak nie to mnie poprawcie


Sz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5834 dni

*




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 01/10/2012 21:56

  Bralin napisał:  

  Cytat:  
OŚWIADCZENIE STOWARZYSZENIA KIBICÓW JAGIELLONII BIAŁYSTOK "Dzieci Białegostoku"

Dnia 30 września 2012 r. Stowarzyszenie Kibiców Jagiellonii Białystok „Dzieci Białegostoku” zawiesza swoją działalność. Nie będziemy w dalszym ciągu reprezentantem kibiców Jagiellonii oraz jednostką starającą się o dobre imię klubu i kibiców. W pełni odcinamy się od incydentu mającego miejsce na stadionie w Szczecinie wobec piłkarza Jagiellonii Ugo Ukah’a. Nie dajemy przyzwolenia na takie zachowania i nie mieliśmy wpływu na to wydarzenie. W tym przypadku czyn jednej osoby całkowicie przekreślił nasze zaangażowanie w działania na rzecz kibiców, gdyż opinia publiczna i tak niesłusznie wydała wyrok na wszystkich osobach będących na wyjeździe oraz nazwała go mającym przyzwolenie stowarzyszenia.

Nasza działalność zawsze opierała się na wolontariacie na rzecz kibiców Jagiellonii. Za wszelkie akcje, wydarzenia w środowisku kibicowskim, wyjazdy, współpracę z klubem, okupione ciężką pracą i prywatnym czasem, nie uzyskiwaliśmy wynagrodzenia ani sławy. Zmierzyliśmy się za to z niekończącymi się oczernieniami w mediach, krytyką, porównaniami do dawnego stowarzyszenia. Trudne czasy w środowisku kibicowskim nie były naszym sprzymierzeńcem, czego wiele osób nie rozumiało i zapewne nigdy nie zrozumie pozostając wszystkowiedzącymi anonimami sprzed monitorów.

Zawieszenie działalności umożliwi nam doprowadzenie do końca rozpoczętych projektów i działań, racjonalną ocenę następstw tych przykrych wydarzeń oraz nakieruje na zmiany w środowisku kibiców Jagiellonii Białystok, w tym funkcjonowanie bez oficjalnego reprezentanta. Dziękujemy wszystkim osobom, które przez wiele miesięcy naszych starań przewinęły się przez stowarzyszenie, były dla niego wsparciem i wspólnie podejmowały ważne dla Jagiellonii decyzje.



http://dziecibialegostoku.pl/post/282/



Co za żenada.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 05/10/2012 09:46
City vs BVB - You only sing when you're winning


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 20/10/2012 20:47
Derby Zagłębia Ruhry


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005