Autor
Wiadomość
   Kibice -> Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
stewie
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3645 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 29/04/2014 17:08
Boniek z początku dawał nadzieję na zdrowy stosunek do fanatyków, dziś widać, że nie ma na to szans.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 09/05/2014 20:33
Jechać z Wisłą!

Obrazek jpg wstawiony na forum


Berliński FC ´09
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4186 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 25/05/2014 10:34
zapraszamy do obejrzenia zdjec z II polonijnych derbów Berlina (23.05.2014)

http://www.fc-polonia.com/galeria/

pozdrawiaMY


[email protected]
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 01/06/2014 01:25
Obrazek jpg wstawiony na forum

Sędzia główny zadecydował o przerwaniu meczu KGHM Zagłębie Lubin - Widzew Łódź i zakończeniu zawodów przed upływem ustalonego czasu gry.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 07/08/2014 18:32
grupka Celticu napina się zza kordonu i pozdrawia pyry?!
do tego jeden z napinaczy w okolicznościowym szaliku z Legią :D

Ostatnio edytowany przez: ManeS, 7 sierpnia 2014, 18:46 [1 raz(y)]


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7877 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 07/08/2014 20:42
Legia prawdopodobnie przegra walkowerem i odpadnie
Ale wyjaśniają
Chodzi o Bereszyńskiego
UEFA dochodzi
Podobno piłkarz nie zgłoszony do rozgrywek nie ma zaliczonej pauzy a Bereszyński miał czerwo z poprzedniego sezonu
Gdyby się potwierdziło to wyjątkowe frajerstwo by było ze strony Legii


21:37
Zawa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5813 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 07/08/2014 21:26

  verte napisał:  
Legia prawdopodobnie przegra walkowerem i odpadnie
Ale wyjaśniają
Chodzi o Bereszyńskiego
UEFA dochodzi
Podobno piłkarz nie zgłoszony do rozgrywek nie ma zaliczonej pauzy a Bereszyński miał czerwo z poprzedniego sezonu
Gdyby się potwierdziło to wyjątkowe frajerstwo by było ze strony Legii



Celtic ma wyjątkowo czujnych prawników, bo parę lat temu FC Sion też tak złapali. Jeszcze nic nie jest pewne w sumie, bo teraz jeden węgierski klub ukarali grzywną, więc jest nadzieja.


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 07/09/2014 18:06
Śląsk w Opolu

Roma - CSKA w LM

Obrazek jpg wstawiony na forum

Ostatnio edytowany przez: Maxvell, 20 września 2014, 15:08 [1 raz(y)]


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8033 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 27/10/2014 02:32
"Połowa kibiców Legii Warszawa biorących udział w meczu tej drużyny z Metalistem Charków to obywatele Rosji ściągnięci przez Putina – twierdzi Bianka Zalewska, polska dziennikarka pracująca dla ukraińskiej telewizji Espreso TV oraz polskiej TV Republika.
Bianka Zalewska komentowała na antenie ukraińskiej stacji Espreso.tv fakt wywieszenia przez kibiców Legii Warszawa flagi z napisem „Wilno i Lwów” na meczu z Metalistem Charków w Kijowie. Zdaniem Zalewskiej:

„99,9% Polaków nie podpisuje się pod tym co stało się na meczu futbolowym”.

"Ci ludzie, którzy brali udział w kibicowaniu na tym meczu, to nie byli Polacy, to była po prostu grupa bandytów i recydywistów ściągniętych przez Rosję. Propaganda rosyjska bardzo silnie pracuje w Polsce, dla nich jest bardzo ważne żeby pokłócić Polaków i Ukraińców”.

"Jestem pewna że połowa tych ludzi, którzy byli na meczu to nawet nie Polacy, możliwe że to nawet byli obywatele Rosji i innego państwa, ściągnięci przez Putina".

"Wydaje mi się że oni nawet nie wzięli ze sobą banera [z napisem Wilno i Lwów – Kresy.pl], że ten baner otrzymali w Kijowie od jakieś propagandy rosyjskiej, która naprawdę mocno pracuje. To absolutnie nie jest stanowisko Polski, a ludzie którzy brali udział w meczu to pijana grupa bandytów i nic więcej o nich nie można powiedzieć, absolutnie nie można o nich powiedzieć, że to są Polacy"."

Dziennikarka obsmarowuje chlopakow z Legii.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 27/10/2014 19:54
Hehe i Ci Rosjanie tak donośnie śpiewali "ruska kurwa aeaeao", ta to ma fantazję


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
loker
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7276 dni

*




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 31/10/2014 19:59
ehhh ten klimat ameryki południowej szal1 mógłbym w kółko słuchać ;)

Doping kibiców ROSARIO CENTRAL


Po prostu kumam schemat, jak wszyscy liżą się po dupach, to progresu nie ma.
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 31/10/2014 22:11
Piekna sprawa, młyn na całym stadionie, melodyjne pieśni, piro i wszystko co najlepsze...po prostu ARGENTYNA :)


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7806 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 06/11/2014 12:44
Sprzed paru miesięcy, ale warte odnotowania. Został pobity rekord Partizana Belgrad we frekwencji kibiców na meczu Euroligi w koszykówce. Nowy rekord należy do...Crveny Zvezdy i wynosi 24 tysiące ludzi.
REKORD

Na piątkowy mecz z Olimpiakosem bilety zostały wyprzedane w...2 godziny


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7120 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 12/11/2014 23:03
DVTK - Nyíregyháza


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6017 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 15/11/2014 19:52
Derby Powiatu Gryfickiego - Sparta - Rega Trzebiatów:
Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

****




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 16/11/2014 19:49
Zdecydowanie brakuje takich meczów. Mam nadzieje że to nie jednorazowy wybryk !


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni

*




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 29/11/2014 19:18
Około 20 tys. kibiców Hajduka Split manifestowało w sobotę w tym mieście, domagając się dymisji skorumpowanych - ich zdaniem - prezesa Chorwackiej Federacji Piłkarskiej, słynnego w przeszłości zawodnika Davora Sukera oraz wiceprezesa Zdravko Mamica.

Fani, z których wielu założyło niebiesko-czerwone koszulki Hajduka, przeszli główną promenadą Splitska Riva, prowadzącą nad Morze Adriatyckie, śpiewając pieśni klubowe i odpalając dziesiątki rac.

Do manifestacji doszło w tydzień po tym, jak piłkarze Hajduka odmówili gry z Dinamem Zagrzeb, na znak solidarności z tą częścią swoich sympatyków, którym odmówiono wstępu na stadion w stolicy Chorwacji. W związku z tym wydarzeniem komisja dyscyplinarna federacji przyznała walkower (3:0) stołecznej drużynie, a Hajduka dodatkowo ukarała koniecznością rozegrania jednego meczu ligowego na swoim stadionie przy pustych trybunach.

Kibice Hajduka oskarżają federację o faworyzowanie Dinama. Wiceprezes federacji Mamic jest jednocześnie dyrektorem wykonawczym tego klubu, który od czasu gdy w 1991 roku Chorwacja uzyskała niepodległość, zdobył mistrzostwo 16-krotnie.

Obrazek jpeg wstawiony na forum


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 25/02/2015 19:33

  Cytat:  
Grecy nie mogą sobie poradzić z przemocą na piłkarskich stadionach. Po meczu Panathinaikos - Olympiakos Ministerstwo Sportu podjęło decyzję o zawieszeniu rozgrywek. Sezon został przerwany już po raz trzeci.



http://ekstraklasa.net/europa/rozgrywki-w-grecji-zawieszone-po-zamieszkach-na-meczu-panathinaikos-olympiakos-zdjecia-wideo,artykul.html?material_id=54ee06e7fdeee44025f7ef8a

źródło: ekstraklasa.net


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Kicek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6383 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 17/08/2015 22:30
w sumie nie wiedziałem za bardzo gdzie to wkleić i padło że tutaj...
ciekawy artykuł ze strony Śląska dotyczący przeszłości.
jak co to usuncie bo być może już było albo przenieście w bardziej odpowiednie miejsce

http://kibole.wroclaw.pl/kibole.html


MKS
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 18/08/2015 21:13

  loker napisał:  
ehhh ten klimat ameryki południowej szal1 mógłbym w kółko słuchać ;)

Doping kibiców ROSARIO CENTRAL



Przez przypomnienie tematu znów załączyła mi się "faza" na tę melodię... :)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005