Autor
Wiadomość
   Kibice -> Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 27/10/2009 17:32

  kijevo napisał:  
te połączenie celtyka i blanta...mistrzostwo ;)



Parafialny Klub Sportowy POLONIA!!!


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6880 dni

*




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 12/11/2009 22:01
Kibicowska niespodzianka, czyli powrot pilkarzy Gieksy z Pruszkowa

juz dziala

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 12 listopada 2009, 22:32 [2 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Krzaku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5982 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 12/11/2009 22:03




Link nie śmiga chyba.


PS !
kaktus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6907 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 12/11/2009 22:13

  Krzaku napisał:  




Link nie śmiga chyba.



działa


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 15/11/2009 16:48
Obrazek jpg wstawiony na forum


PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

****




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 17/11/2009 13:03
http://i36.tinypic.com/29ln6a9.jpg
Fajny artykuł z starego TMK
Wie może ktoc czy ten ksiądz dalej sie udziela na Bałtyku ?


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 19/11/2009 12:02
Bojkot meczów reprezentacji tylko w mediach

Wczorajszy mecz Polski w Bydgoszczy z Kanadą pokazał, że bojkotowanie meczów reprezentacji Polski jest przede wszystkim... wymysłem mediów. Przed spotkaniem prasa i telewizje huczały o tym, że nie ustaje bojkot meczów kadry, choć w rzeczywistości było zupełnie inaczej. Na trybunach zgromadziło się 10 tysięcy widzów, co biorąc pod uwagę poziom sportowy rywala i godzinę rozpoczęcia spotkania jest dobrym wynikiem.
Przez 90 minut na trybunach prowadzono doping, a kibice zaprezentowali oprawę.

OZSK już przed meczem z Rumunią poinformowało, że polscy kibice zrzeszeni w stowarzyszeniach nie zamierzają bojkotować spotkań reprezentacji, bez względu na wyniki rozmów kibiców z PZPN. O tym, że bojkot meczów reprezentacji jeszcze się nie skończył, informowały natomiast osoby związane z inicjatywą "Koniec PZPN". Trzeba jednak pamiętać, że "Koniec PZPN" został zainicjowany przez osoby, które do tej pory nie brały czynnego udziału w życiu kibicowskim - czy to na meczach reprezentacji, czy drużyn klubowych.

Zarówno sobotnie spotkanie z Rumunią, jak i wczorajsze z Kanadą pokazały, że fani nie zamierzają bojkotować własnej reprezentacji, choć na razie mają sporo zastrzeżeń do związku oraz osób i instytucji zarządzających niektórymi klubami. W czasie wczorajszego meczu kibice oprócz dopingu dla biało-czerwonych, skandowali nieprzychylne hasła w kierunku PZPN i ITI. Nie obyło się także bez okrzyków pod adresem prezesa Zawiszy, którego dymisji domagają się od dłuższego czasu bydgoszczanie, nie mogąc zapomnieć jego "Hydrotworowej" przeszłości. Przez zdecydowaną większość meczu kilka tysięcy fanów głośnym dopingiem starało się pomóc piłkarzom.

Fani Zawiszy na spotkanie reprezentacji przygotowali ciekawą oprawę. Tę tworzyła sektorówka przedstawiająca kibica i orła w koronie oraz hasło "Z orłem w koronie po jednej stronie". Oprawa została również zaprezentowana na meczu Polska - Rumunia na stadionie Legii. Wydaje się więc, że bojkot meczów reprezentacji, o którym można było mówić przy potyczce ze Słowacją (prawie pusty stadion Śląski i brak dopingu), został zakończony. Fani nie zamierzają odwracać się od piłkarzy reprezentacji Polski, nawet jeśli nie zgadzają się w wielu kwestiach z PZPN-em.

LegiaLive.pl


G.
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6359 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 20/11/2009 23:07
Obrazek jpg wstawiony na forum


Obrazek jpg wstawiony na forum
Roman Pigwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5546 dni

*




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 20/11/2009 23:41
najlepsza oprawa jaką widziałem, Korona juz tak od dłuższego czasu ... poprzednie ich sektorówki malowane (np, z Królami jakimiś, czy z palącymi się herbami Lecha Legi i Wisly) też były zajebiste.


https://www.facebook.com/ekipakryzys/ Grupa turystyczna mocno powiązana z FCWK - POGOŃ SZCZECIN
M.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7174 dni

****




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 21/11/2009 00:10

  Wysoka-PS napisał:  
najlepsza oprawa jaką widziałem, Korona juz tak od dłuższego czasu ... poprzednie ich sektorówki malowane (np, z Królami jakimiś, czy z palącymi się herbami Lecha Legi i Wisly) też były zajebiste.



Widocznie mało widziałeś...oprawa fajna ale niczym się nie wybija ponad przeciętna poza tym ,że bardzo mi się kojarzy z "przylapani na dopingu"Legii.


DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
Roman Pigwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5546 dni

*




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 21/11/2009 00:20
każdy ma swój gust, a mi się właśnie ta bardzo podoba. lepsze to niż odpalenie 60 rac niczego nie służąc. fakt pomysł raczej ściągnięty pokrótce od Legii ale ... wykonanie i wielkość robi swoje.


https://www.facebook.com/ekipakryzys/ Grupa turystyczna mocno powiązana z FCWK - POGOŃ SZCZECIN
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8107 dni

*




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 21/11/2009 01:42
Zajebista oprawa Korony!


MKS
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7120 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 21/11/2009 02:13
Zajebiste wykonanie i konkretny przekaz, nice.


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7457 dni

*****




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 21/11/2009 07:27

  M. napisał:  

  Wysoka-PS napisał:  
najlepsza oprawa jaką widziałem, Korona juz tak od dłuższego czasu ... poprzednie ich sektorówki malowane (np, z Królami jakimiś, czy z palącymi się herbami Lecha Legi i Wisly) też były zajebiste.



Widocznie mało widziałeś...oprawa fajna ale niczym się nie wybija ponad przeciętna poza tym ,że bardzo mi się kojarzy z "przylapani na dopingu"Legii.



Juz nie badz takim specem i koneserem :).Wybitna , badzo madra i estetyczna oprawa.Na pewno ponadprzecietna


Sami przeciw wszystkim!!!
M.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7174 dni

****




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 21/11/2009 08:09
O estetyce nic nie pisałem bo wykonana naprawdę porządnie:) Wg. mnie już nie tak do końca mądra bo tematyka ostatnimi czasy strasznie oklepana i nudne już się staje jak co kolejkę mamy oprawę typu"jesteśmy bandytami" .Tak jak pisałem wykonanie dobre, ale dobre wykonanie sektorówki+transu to na polskie stadiony już trochę za mało by coś uznać za super oprawę.Zresztą każdy ma prawo do swojego.Moje jest takie,Twoje jest inne cóż bywa ;]

Tu jeszcze z główy wypisane oprawy o podobnej tematyce/
Korona-Druga Anglia
Pogoń-2012
Legia-Przyłapani
Wisła-Lepiej Kraść
Motor-5 lat posiedzimy

pzdr :p


DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
TheBebzons
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5744 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 21/11/2009 09:45
Fajnie ze oprawy mówią o tym co dotyka bezpośrednio każdego kibica,widocznie zdecydowali się również na swoje 3 grosze w tym temacie ;) co do "kojarzenia" to o naszej ostatniej oprawie można tez debatować podobna retoryka ;)
bez napinki,pozdro:)


Obrazek png wstawiony na forum
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8107 dni

*




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 21/11/2009 09:59

  M. napisał:  
O estetyce nic nie pisałem bo wykonana naprawdę porządnie:) Wg. mnie już nie tak do końca mądra bo tematyka ostatnimi czasy strasznie oklepana i nudne już się staje jak co kolejkę mamy oprawę typu"jesteśmy bandytami" .Tak jak pisałem wykonanie dobre, ale dobre wykonanie sektorówki+transu to na polskie stadiony już trochę za mało by coś uznać za super oprawę.Zresztą każdy ma prawo do swojego.Moje jest takie,Twoje jest inne cóż bywa ;]

Tu jeszcze z główy wypisane oprawy o podobnej tematyce/
Korona-Druga Anglia
Pogoń-2012
Legia-Przyłapani
Wisła-Lepiej Kraść
Motor-5 lat posiedzimy

pzdr :p



Moim zdaniem ta tematyka narazie nie moze byc "oklepana". Problem jest duzy i trzeba go pokazywac i zobrazowac tez innym ludziom, wiekszosc zwyklych kibicow z tych opraw co wymieniles pewnie widzila max 1. Nie mowie o takich ktozy sie interesuja "kibicowska Polska"- np. 90% kibicow na naszym stadionie zapewne cos tam slyszala o ustawie ale szczegolow nie zna, w Kielcach zapewne bylo podobnie i dzieki tej oprawie wszyscy co byli beda znali ten problem.


MKS
M.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7174 dni

****




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 21/11/2009 11:11

  Vega napisał:  

  M. napisał:  
O estetyce nic nie pisałem bo wykonana naprawdę porządnie:) Wg. mnie już nie tak do końca mądra bo tematyka ostatnimi czasy strasznie oklepana i nudne już się staje jak co kolejkę mamy oprawę typu"jesteśmy bandytami" .Tak jak pisałem wykonanie dobre, ale dobre wykonanie sektorówki+transu to na polskie stadiony już trochę za mało by coś uznać za super oprawę.Zresztą każdy ma prawo do swojego.Moje jest takie,Twoje jest inne cóż bywa ;]

Tu jeszcze z główy wypisane oprawy o podobnej tematyce/
Korona-Druga Anglia
Pogoń-2012
Legia-Przyłapani
Wisła-Lepiej Kraść
Motor-5 lat posiedzimy

pzdr :p



Moim zdaniem ta tematyka narazie nie moze byc "oklepana". Problem jest duzy i trzeba go pokazywac i zobrazowac tez innym ludziom, wiekszosc zwyklych kibicow z tych opraw co wymieniles pewnie widzila max 1. Nie mowie o takich ktozy sie interesuja "kibicowska Polska"- np. 90% kibicow na naszym stadionie zapewne cos tam slyszala o ustawie ale szczegolow nie zna, w Kielcach zapewne bylo podobnie i dzieki tej oprawie wszyscy co byli beda znali ten problem.



Edukować jak najbardziej trzeba ale tak naprawdę ludzie którzy przychodzą na stadion potrafią docenić prace ultrasów i wiedzą ,że race to nic złego więc taka oprawa wcale nei musi trafiać do ludzi będących na stadionie.Prawda jest taka ,że ta i wiele podobnych tematycznie opraw dla zwykłego kibica zasiadającego pod np."krytą" jest nadal kawałkiem materiału pomalowanym farbami a treść jest mniej ważna.Moim zdaniem problem nieprzychylności ludzi nie leży na stadionie bo akurat tu wszyscy poprą ultrasów lecz wsród ogółu społeczeństwa czytającego GW i słuchającego TVNowskiego gówna.A grupy tworzące oprawy pewnie wcale nie mają zamiaru trafić do tych 90% ludzi na stadionie lecz właśnie do tej części ludzi interesujących się "kibicowską Polską" :]
Trochę zeszliśmy z tematu ale o tym też warto mówić/pisać.


DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni

*




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 25/11/2009 16:03
Kibice Jagiellonii Białystok skarżą się, że zostali bez powodu zaatakowani przez bytomską policję po piątkowym meczu z Polonią. Funkcjonariusze odpowiadają: żadnej interwencji nie było.
Spotkanie na stadionie przy ul. Olimpijskiej obserwowało 145 kibiców z Białegostoku. Po końcowym gwizdku białostoczanie zgodnie z procedurami zostali przetrzymani na obiekcie przez pół godziny, aby dać czas miejscowym na jego opuszczenie. Potem, a była godzina ok. 22.15, kordon policji eskortował przyjezdnych na dworzec.
- Po przejściu około stu metrów funkcjonariusze policji bezpodstawnie, bez żadnej przyczyny oraz ostrzeżenia zaczęli spychać idących na końcu fanów, do przodu. Kiedy zrobił się ścisk i nie było możliwości przesunięcia się do przodu, wobec kibiców zostały użyte pałki policyjne. W wyniku zaistniałej sytuacji powstała panika. Ludzie zaczęli biec do przodu tratując się nawzajem, natomiast policjanci bezpodstawnie kontynuowali "pałowanie". Wielu fanów doznało obrażeń głowy oraz górnych części ciała - relacjonuje w przesłanym mediom oświadczeniu Stowarzyszenie Kibiców Jagiellonii Białystok "Dzieci Białegostoku".
Jak dodają, gdy część z nich zaczęła policjantom robić zdjęcia, ci "pałkami wybijali im je z rąk". Ponoć kilka telefonów zostało zniszczonych, kilka innych poważnie uszkodzonych. Z relacji fanów wynika, że funkcjonariusze z kordonu twarze mieli zasłonięte kominiarkami, nie było widać ich odznak. Na prośby o wylegitymowanie się mieli reagować siłą.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni

*




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 28/11/2009 13:25
Dramat na meczu Zagłębia Lubin z Lechem Poznań. Jeden z kibiców Miedziowych wypadł z trybuny i z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Zbigniew Gromek miał wg. informacji portalu lubin.pl zbyt entuzjastycznie zareagować na widok transparentu z okazji jego urodzin. "Rokson" to jeden z najwierniejszych fanów Miedziowych. Kilka dni temu skończył 71 lat.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005