Autor
Wiadomość
   Kibice -> Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 5452 dni

***
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 22/02/2014 00:49
To nie Śląsk.


Against modern wszystko!
sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3470 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 10/03/2014 00:18
Pogoń Lębork traci kilka flag na rzecz Gryfa i Lechii . Akcja na turnieju Pogoni ,gospodarze palą wrotki. Rundę wiosenną Gryf gra w okolicach Lęborka (w równiez) może być ciekawie.


Tylko Pogoń !
loker
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5759 dni

*
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 11/03/2014 18:23
W Bydgoszczy walczą z Osuchem, na Lechu jakiś czas temu po nagonce zawiesiła działalność Wiara Lecha, teraz taki sam krok podjęli Wiślacy (szczegóły poniżej). Sektory gości w Zabrzu, Łodzi, Białymstoku, Bielsko-białej i Warszawie zamknięte. Boniek otwarcie mówi precz z kibolami - po krótkim okresie "mydlenia" oczu o legalizacji pirotechniki itd już "nie potrzebuje na trybunach zorganizowanych grup kibicowskich" na meczach kadry o które jeszcze nie tak dawno zabiegał... jak dobrze że u nas forma zwyżkowa i to w tak ciężkich dla kiboli czasach...


  Cytat:  

Oświadczenie SKWK

Niniejszym informujemy, że Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków zawiesza wszelką działalność związaną z meczami piłkarskimi rozgrywanymi przez Wisłę Kraków pod sztandarami Wisły Kraków S.A.

Podczas meczów nie będzie zorganizowanego dopingu, nie będą też wywieszane flagi, nie będziemy angażować się w akcje marketingowe ani żadne inne imprezy. Nie namawiamy jednak nikogo do bojkotu meczów Wisły. Niech każdy kibic sam decyduje o tym, gdzie chce oglądać najbliższe spotkania.

Wyrażamy też oburzenie naruszającą dobre imię SKWK nagonką, którą w szczególności prowadzi Prezes Wisła Kraków S.A. Jacek Bednarz oraz media i część internautów podających się za kibiców Wisły. Podkreślamy, że Stowarzyszenie nie ma nic wspólnego ani z wydarzeniami z meczu derbowego ani z tymi z meczu z Ruchem. Stowarzyszenie nie może też brać i nie bierze odpowiedzialności za tego typu zachowania. Należy wreszcie skończyć z sytuacją, w której jako jedyna legalnie działająca wiślacka organizacja kibicowska stajemy się celem nieuzasadnionych, bezpardonowych, aroganckich ataków i obarcza się nas odpowiedzialnością za rzeczy, z którymi nie mamy nic wspólnego. Prezes Bednarz otrzymał przed meczem derbowym informację, że nie mamy zamiaru dłużej pełnić roli bufora pomiędzy klubem a kibicami. Warto więc zapytać: kogo będziecie atakować jak nas zabraknie? kto będzie wszystkiemu winien?

Informujemy, że dopóki w klubie będą pracować takie osoby jak Prezes Bednarz, Prezes Pilch, czy trener Smuda, to nie widzimy możliwości żadnej współpracy. Jak wiedzą kibice trochę dłużej chodzący na Wisłę, bywali w historii “Wisły Cupiała” zatrudniani Prezesi otwarcie wspierający działalność kibicowską i traktujący nas jako równorzędnych partnerów w wielu wspólnych działaniach. Takimi właśnie prezesami byli Tadeusz Czerwiński i Marek Wilczek. Oczekujemy, że właściciel w niedługim czasie ponownie sięgnie po osobę, dla której Wisła Kraków to więcej niż tylko comiesięczna wypłata i prywatne rozgrywki nie mające nic wspólnego z “dialogiem, którego Wy kibice jesteście udziałem”.

Z wiślackim pozdrowieniem,

Zarząd SKWKPo prostu kumam schemat, jak wszyscy liżą się po dupach, to progresu nie ma.
mlostaaa0
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2690 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 11/03/2014 18:56
Wiara Lecha nie zawiesiła działalności.


sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3470 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 11/03/2014 19:00
Wyjazdy powoli odchodzą w zapomnienie... Już nie długo 1 maks 2 wyjazdy to będzie coś niezwykłego.. Wyniszczają ruch kibicowski bardzo szybko..


Tylko Pogoń !
loker
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5759 dni

*
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 11/03/2014 19:11

  mlostaaa0 napisał:  
Wiara Lecha nie zawiesiła działalności.


Być może źle sformułowałem zdanie, pamiętam że pod koniec 2013 roku pojawiła się informacja:

  Cytat:  
„Od dnia dzisiejszego Stowarzyszenie nie zajmuje się jakimikolwiek aspektami związanymi z kibicowaniem. Jedynym obszarem zainteresowań Stowarzyszenia pozostają szeroko pojęta działalność związana z kulturą fizyczną i turystyką. Szczególny nacisk Wiara Lecha kłaść będzie na rozwój i promocję sportu amatorskiego. Stowarzyszenie staje się m.in. klubem sportowym, które już posiada i ma zamiar utrzymać piłkarską drużynę KKS Wiara Lecha, obecnie grającą w piłkarskiej A-klasie. W przyszłości możliwe jest powstanie sekcji innych dyscyplin sportowych”.
Na koniec oświadczenia członkowie Wiary Lecha podkreślają, że od teraz stowarzyszenie nie będzie już reprezentacją kibiców Kolejorza.Po prostu kumam schemat, jak wszyscy liżą się po dupach, to progresu nie ma.
sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3470 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 17/03/2014 23:01
Ujpest od następnego sezonu ma grać w 3 lidze ktoś coś wie na ten temat ?


Tylko Pogoń !
sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3470 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 19/03/2014 22:28
Jesteśmy na trzecim miejscu w wyjazdowym rankingu jesieni tmk. Pierwsze miejsce Legia, drugie Wisła zaraz za nami Poznańskie słowiki


Tylko Pogoń !
sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3470 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 26/03/2014 23:29
Lechia z zakazem wyjazdowym za race w Poznaniu ( 5 meczy czyli do końca sezonu). Kolejna ekpia wyłączona z wyjazdów.


Tylko Pogoń !
sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3470 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 01/04/2014 22:46
A-klasa...A.C.A.B


Tylko Pogoń !
stewie
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2128 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 04/04/2014 16:38
Ciekawostka, wielki raport Reuters o kibolskich wybrykach w Europie i.. żadnej wzmianki o Polsce.

Ostatnio weszło nabrało ton wybiórczej jeśli chodzi o klimaty kibicowskie, ale akurat oni streścili ten raport:

Reuters o kibolach w Europie


WWP K_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5036 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 04/04/2014 17:40
Szukam,szukam i za cholerę nie mogę znaleźć ;/ gdzie obejrzę derby Budapesztu? tv net?


zamiast gadać o zasadach lepiej ich przestrzegać..
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4769 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 04/04/2014 18:52

  K. WWP 04 napisał:  
Szukam,szukam i za cholerę nie mogę znaleźć ;/ gdzie obejrzę derby Budapesztu? tv net?http://www.sportlemon.tv/20140403/vv533d20cc576209.95030079-788311.html


lukas86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5396 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 05/04/2014 13:23
Jaka nasza liczba na derbach Budapesztu? Jeżeli pytanie nie nadaje się na forum, to proszę wyciąć.

forza! dzięki za poprawienie. ;)

Ostatnio edytowany przez: lukas86, 5 kwietnia 2014, 16:38 [1 raz(y)]


TYLKO POGOŃ!
forza!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4071 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 05/04/2014 14:54
Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum

@UP
spoko ;)

Ostatnio edytowany przez: forza!, 5 kwietnia 2014, 17:05 [1 raz(y)]


JLB !
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3761 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 18/04/2014 23:22
Kibole Zawiszy i Zagłębia nie jadą na finał PP:

Informujemy wszystkich kibiców w Polsce i nie tylko, że wspólnie z naszymi przyjaciółmi z Lubina podjęliśmy decyzję o bojkocie finałowego meczu Pucharu Polski pomiędzy drużynami Zawiszy i Zagłębia. Wpływ na tą decyzję ma nie tylko sytuacja kibiców Zawiszy (konflikt z pseudo-współwłaścicielem klubu), którą już wszyscy znają, ale także ogólny stosunek władz naszego kraju, działaczy PZPN, Ekstaraklasy S.A., policji i prorządowych mediów do całego środowiska kibicowskiego.

To co obecnie ma miejsce i jakie restrykcje dotykają kibiców jest absurdalne. Zostaliśmy oszukani przez "rudowłosego szefa PZPN", który jeszcze nie dawno opowiadał o legalizacji rac, zniesieniu zakazów klubowych, zaprzestaniu zamykania sektorów gości i całych stadionów, stosowania odpowiedzialności zbiorowej, zniesieniu kart kibica i wprowadzeniu na stadionach sektorów z miejscami stojącymi dla fanatycznej części kibiców. Dzisiaj ten jegomość popiera takich "typków" jak Bednarz i Osuch, którzy kibicom dają zakazy klubowe według własnego widzimisię np. za stanie na schodach. Nie można traktować finału Pucharu Polski jako święta dla kibiców, ponieważ fani piłkarscy są najbardziej represjonowaną grupą społeczną w tym kraju.

Nieobecność zorganizowanych grup kibicowskich obu finałowych drużyn będzie jasnym sygnałem, że nasze środowisko sprzeciwia się antykibolskiej nagonce szerzonej przez wyżej wymienione podmioty. Zachęcamy wszystkich, aby przyłączyli się do tego bojkotu i wspólnie z nami zaprotestowali przeciwko nagannym poczynaniom wiadomych osób i instytucji.Prezentujemy również oświadczenie naszych Braci z Lubina, którzy na finał PP także nie jadą:

W dniu wczorajszym, przy udziale wszystkich grup kibicowskich oraz przedstawicieli fanklubów działających na Zagłębiu Lubin, podjęto decyzję, że nie będziemy brać udziału w finale Pucharu Polski. Decyzja ta jest dla nas bardzo trudna, ale sytuacja w głównej mierze, w jakiej znalazł się Zawisza, którego Kibice również rezygnują z wyjazdu do Warszawy oraz działania organizatora rozgrywek, powodują, że nie pozostawia się nam wyboru. Nie chcemy uczestniczyć w cyrku współorganizowanym przez Pana Osucha i PZPN.

Staliśmy ramię w ramię z Kibicami Zawiszy na długo przed pojawieniem się w klubie Pana Osucha. Dziś, bez cienia wątpliwości, stajemy po ich stronie w wojnie, którą wytoczył im właściciel. Nie do zaakceptowania dla nas jest fakt, że władze klubu podejmują działania, które szkodzą samemu Zawiszy i kibicom. Nie tylko przedstawiamy tutaj argumentację Kibiców Zawiszy, ale także prawników, którzy brali udział w pomocy prawnej. Według ich opinii przyznawane Kibicom Zawiszy zakazy były bezpodstawne, nieważne, a argumentacja „wyssana z palca”. Co więcej z wielu źródeł wiemy, że za wydarzenia z meczu Zawisza - Widzew obarczono organizatora, prezes klubu i samą policję. Oczywiście w środkach masowego przekazu wskazano swoją wersję, ale przecież sama Ekstraklasa S.A. po tym meczu zamknęła stadion, jednoznacznie stwierdzając, że „organizator nie radzi sobie z organizacją imprez masowych na poziomie ekstraklasy”, a była ona do tego czasu przeciwnikiem takich działań.

Na domiar tego Polski Związek Piłki Nożnej, jako organizator tego meczu, wbrew powszechnej opinii, wykazał się pełną determinacją, by obniżyć rangę tego finału i zredukować rolę kibiców w tym przedsięwzięciu. Podjęto starania, by arbitralnie decydować, kto ma prawo wejść na stadion, a kto nie. Podczas podkomisji sejmowej przedstawiciel PZPN, stwierdził, że wystąpił do jednego z klubów w Polsce o dane wszystkich kibiców z danego sektora, w celu uniemożliwienia komukolwiek z nich wejścia na finał, niezależnie czy kiedykolwiek byli karani. Co więcej, jasno dano nam do zrozumienia, że nie będziemy mieli możliwości zaprezentowania okolicznościowej oprawy graficznej, ze względu na jej łatwopalność. Nie godzimy się na ten stan rzeczy, tym bardziej, że w pamięci, jako żywo stoi przykład kibiców rosyjskich, którzy na Stadionie Narodowym, nie tak dawno, z dumą prezentowali gigantyczną sektorówkę z napisem " This is Russia".

W tym miejscu zaznaczamy, że postępowanie PZPN-u przed meczem finałowym nie jest odosobnionym przypadkiem, a konsekwentnym działaniem systemowym uderzającym w cały ruch kibicowski w Polsce. Zbigniew Boniek odwrócił się od kibiców, nie w sytuacji nazwania ich "burakami", ale w momencie zaniechania działań zmierzających do zmian, które wcześniej wspólnie omówione były chociażby z Ogólnopolskim Związkiem Stowarzyszeń Kibiców, który reprezentowany był także przez kibiców Zagłębia.

Nasi zawodnicy na boisku, przy wsparciu trybun, wybiegali awans do finału. Chwała im za to. Nie chcąc umniejszać tego wyniku, tym trudniej jest nam podejmować taką decyzję. Zważywszy jednak na wskazane powyżej okoliczności, jeszcze raz podkreślamy, że nie pozostawiono nam wyboru.

Niedawno obchodziliśmy okrągłą rocznicę zgody z Zawiszą, słowa: "Wszyscy niech słyszą, Zagłębie zawsze z Zawiszą" to nie marketingowy slogan. To jedyna bezcenna waluta, która nam pozostaje w czasach, kiedy na naszych oczach niszczy się ruch kibicowski.

Nikomu nie zabraniamy jechać na mecz, ale my wyjazdu organizować nie będziemy. Osoby, które to zrobią, podejmują decyzję na własną odpowiedzialność. Jednak chcielibyśmy prosić o przyłączenie się do naszych inicjatyw, jakie będą miały miejsce w Lubinie, o czym poinformujemy w najbliższym czasie.
Moim zdaniem inicjatywa szlachetna chociaż obawiam się, że nie wypali a narodowy zapełni się rodzinami i kibolami z pomalowanymi mordami z wuwuzelą i wszyscy będą zadowoleni, że nie ma kiboli, opraw, rac i wulgaryzmów... Obym się mylił


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4354 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 19/04/2014 00:11
Boniek, Osuch, politycy i cala reszta zacieraja rece. Kibice sami sie wykluczaja z interesu.


Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 5452 dni

***
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 19/04/2014 02:37

  Przema napisał:  
Boniek, Osuch, politycy i cala reszta zacieraja rece. Kibice sami sie wykluczaja z interesu.Nie ma co od razu zakładać najgorszej opcji. Zagrali vabank, nam pozostaje trzymać kciuki żeby faktycznie ten Narodowy na finale świecił pustkami. Wziąwszy pod uwagę jak wielki jest to stadion myślę, że jest na to duża szansa. Jeżeli Zawisza i Zagłębie zdecydowały się na bojkot finału to widocznie mają ku temu podstawy, czyli wiedzą, że zainteresowanie tym meczem wśród pikników nie jest na tyle duże ukryć nieobecność kiboli. Będzie dobrze ;)


Against modern wszystko!
kubełek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3309 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 19/04/2014 10:54
Nie ma opcji aby zapełnić trybuny... po 1 grają 2 ekipy, które nie potrafią zapełnić swojego stadionu (Zawisza ostatnio z oczywistych powodów ale wcześniej też szału nie było), po 2 PP już od dawna jest traktowany "niżowo" i raczej nigdy nie przyciągał tłumów.... Przyjdzie kilka osób, które chce zobaczyć finał, kilka pikników, którzy nie chcą przegapić takiej okazji i to będzie na tyle... według mnie stadion będzie pusty, komentatorzy powiedzą, że kibole się pomazali i robią strajki i tyle. Co do tego, że rudy zaciera ręce... to nie do końca się zgodzę - pusty stadion = brak wpływów z biletów a imprezę zabezpieczyć trzeba, okaże się, że zamiast zysku będzie trzeba do imprezy dorzucić :) - oby się udało.... Niestety ale w takich czasach przyszło nam żyć - kibic wróg numer jeden i na zmiany się nie zanosi.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3761 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 19/04/2014 12:54
No i szacunek dla Zagłębia, że w ramach solidarności odpuszczają mecz, który mógłby im dać pierwszy puchar w historii


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.14 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005