Autor
Wiadomość
   Kibice -> Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
phoenix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6223 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 11/11/2007 18:35
Awantura o flage na Legi


Dobre chłopaki reprezentują JP.
Wszyscy razem JP.
Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6857 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 12/11/2007 14:29
flaga Olimpii na sektorze Zaglebia przypadkowo, czy specjalnie powieszona do gory nogami?
z gory dzieki za odp, na kibice.net nie mam czasu;)


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7059 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 12/11/2007 16:08
To może teraz coś ze świata...:


  fcinter.pl napisał:  
11.11.2007 roku to jeden z najczarniejszych dni w historii włoskiej Serie A. W trakcie zamieszek kibiców Juventusu i Lazio - jeden z funkcjonariuszów zastrzelił 26-cio letniego kibica SS Lazio - Gabriele Sandriego

W związku z zaistniałą sytuacją został odwołany mecz Interu z Lazio, który planowo miał sie odbyć dziś o 15:00 na sławnym San Siro.

Po tym incydencie kibice niektórych włoskich klubów w znaku solidarności wszczęli zamieszki w całej Italii. Na pierwsze efekty nie trzeba było długo czekac. Już w 7 minucie meczu w Bergamo (początek 15-10) kibice miejscowej Atalanty wszęli zamieszki na trybunach stadionu. Mecz pomiędzy Atalanta a Milanem został przerwany. Napięta sytuacja panuje cały czas w Rzymie gdzie kibice zwaśnionych As Romy i Lazio połączyli swoje siły w znaku solidarności przeciwko policji. Ultrasi oby klubów zaatakowali koszary policji w pobliżu Stadio Olimpico. Zamieszki w Rzymie trwają do tej pory. Grupa ponad 200 ultrasów zdemolowała samochody i motory oraz spaliła jeden z miejskich autobusów.



M.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7174 dni

****




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 12/11/2007 16:53

  Kuba L. napisał:  
flaga Olimpii na sektorze Zaglebia przypadkowo, czy specjalnie powieszona do gory nogami?
z gory dzieki za odp, na kibice.net nie mam czasu;)



Pewnie ze specjalnie<lol2>
Pomysl troche czlowieku,a na kibice net lepiej znajdz czas bo to dobre miejsce da Ciebie:)


DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
Cris
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6502 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 12/11/2007 19:23

  Matys_ napisał:  

  Kuba L. napisał:  
flaga Olimpii na sektorze Zaglebia przypadkowo, czy specjalnie powieszona do gory nogami?
z gory dzieki za odp, na kibice.net nie mam czasu;)



Pewnie ze specjalnie<lol2>
Pomysl troche czlowieku,a na kibice net lepiej znajdz czas bo to dobre miejsce da Ciebie:)



GKS Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec: W sektorze gości pojawia się 237 osób (w tym fani Legii oraz Olimpii Elbląg) z kilkoma flagami. Gospodarze prezentują sektorówke – koszulkę oraz baloniadę.
Nie rozumiem juz..


bo(L)ek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7140 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 12/11/2007 19:49

  Cri$ napisał:  

  Matys_ napisał:  

  Kuba L. napisał:  
flaga Olimpii na sektorze Zaglebia przypadkowo, czy specjalnie powieszona do gory nogami?
z gory dzieki za odp, na kibice.net nie mam czasu;)



Pewnie ze specjalnie<lol2>
Pomysl troche czlowieku,a na kibice net lepiej znajdz czas bo to dobre miejsce da Ciebie:)



GKS Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec: W sektorze gości pojawia się 237 osób (w tym fani Legii oraz Olimpii Elbląg) z kilkoma flagami. Gospodarze prezentują sektorówke – koszulkę oraz baloniadę.
Nie rozumiem juz..



czego tu nierozumiec ? Legia i Olimpia wspomagaja Zaglebie w Belchatowie ..flaga niechcacy pierw laduje do gory kolami zaraz zostaje normalnie powieszona .. juz ?


Ko nie pije,ten kapuje
Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6857 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 13/11/2007 09:16

  Matys_ napisał:  

  Kuba L. napisał:  
flaga Olimpii na sektorze Zaglebia przypadkowo, czy specjalnie powieszona do gory nogami?
z gory dzieki za odp, na kibice.net nie mam czasu;)



Pewnie ze specjalnie<lol2>
Pomysl troche czlowieku,a na kibice net lepiej znajdz czas bo to dobre miejsce da Ciebie:)


Brawo Jasiu, ładnie mi pojechales ;)
Niestety nie jestem Mlodym Wilkiem, ktory ma czas na stala obserwacje sceny, a zgody czasami sie rozpadaja...
koniec tematu


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
M.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7174 dni

****




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 13/11/2007 18:26

  Kuba L. napisał:  

  Matys_ napisał:  

  Kuba L. napisał:  
flaga Olimpii na sektorze Zaglebia przypadkowo, czy specjalnie powieszona do gory nogami?
z gory dzieki za odp, na kibice.net nie mam czasu;)



Pewnie ze specjalnie<lol2>
Pomysl troche czlowieku,a na kibice net lepiej znajdz czas bo to dobre miejsce da Ciebie:)


Brawo Jasiu, ładnie mi pojechales ;)
Niestety nie jestem Mlodym Wilkiem, ktory ma czas na stala obserwacje sceny, a zgody czasami sie rozpadaja...
koniec tematu



Owszem rozpadajuą sie ale raczej sentyment/szacunek pozostaje i nie wiesza sie barw do gory kolami,oczywiscie są wyjatki ale to nie istotne...A Jasia to poszukaj sobie w piaskownicy:]


DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7059 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 15/11/2007 16:57
Kilka nowych fan (znalezione na LL):

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum


WNB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6656 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 19/11/2007 14:19
GKS się rozrasta kibicowsko....można brać przykład!


Siła Płynie Z Krwią , Duma Razem Z Nią ->Duma Pomorza
PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

****




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 21/11/2007 18:35
http://www.sport.pl/pilka/1,65046,4693584.html

Ciekawe ogólem ile osób będzie :)


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6063 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 29/11/2007 18:39
Śmierć kibica na drodze ...

Brak mi słów do tej jebanej psiarni !

MORDERCY ! ! !

PS: W komentarzach jest wytłumaczone co się stało ...


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
P_S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7067 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 29/11/2007 19:37
Kurwa chłopaku, to było już dawno i przypominanie tego naprawde nie jest miłe dla oczu. Wszyscy wiemy co o nich sądzimy.


Dla nas liczą się chwile. I to my przeżyjemy życie tak jak się powinno. Na całego. Bo do grobu nic nie zabierzemy...a pamięć pozostanie na zawsze!
Marcin_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7495 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 29/11/2007 20:00
Wiem, ze mam zdanie dosc znacznie odbiegajace od reszty tego forum, ale ja sie nie spinam na policje... Nigdy za darmo nie dostalem pala, nigdy bez powodu nie interweniowali w mojej sprawie. Obecnie czekajac na rozprawe sadowa takze nie czuje jakiejs nienawisci... Byc moze do czasu.

Ostatnio edytowany przez: Marcin_, 29 listopada 2007, 20:25 [1 raz(y)]


hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6987 dni

****




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 29/11/2007 20:53

  Marcin_ napisał:  
Wiem, ze mam zdanie dosc znacznie odbiegajace od reszty tego forum, ale ja sie nie spinam na policje... Nigdy za darmo nie dostalem pala, nigdy bez powodu nie interweniowali w mojej sprawie. Obecnie czekajac na rozprawe sadowa takze nie czuje jakiejs nienawisci... Byc moze do czasu.



kurwa troche pojebały ci sie tematy, z takimi wywodami na onecie mozesz popisac..


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
independent
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6212 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 30/11/2007 01:32

  Marcin_ napisał:  
Wiem, ze mam zdanie dosc znacznie odbiegajace od reszty tego forum, ale ja sie nie spinam na policje... Nigdy za darmo nie dostalem pala, nigdy bez powodu nie interweniowali w mojej sprawie. Obecnie czekajac na rozprawe sadowa takze nie czuje jakiejs nienawisci... Byc moze do czasu.



Nie czujesz bo najwidoczniej twoj ekran od kompa przyslonil ci rzeczywistosc !!! pozatym kogo interesuje twoje zdanie na ten temat akurat tutaj !!! a moze tak poruszyly cie 2 kwestie smierci kibica wspomniane wyzej co nie wiem wiecej szacunku chocby z tego powodu - Pukni jsie bez odbioru


Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7872 dni

**




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 30/11/2007 12:16

  Marcin_ napisał:  
Wiem, ze mam zdanie dosc znacznie odbiegajace od reszty tego forum, ale ja sie nie spinam na policje... Nigdy za darmo nie dostalem pala, nigdy bez powodu nie interweniowali w mojej sprawie. Obecnie czekajac na rozprawe sadowa takze nie czuje jakiejs nienawisci... Byc moze do czasu.



pojedz na jakis wyjazd a szybko zmienisz zdanie :)


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
Marcin_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7495 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 30/11/2007 16:30

  Shivan napisał:  

  Marcin_ napisał:  
Wiem, ze mam zdanie dosc znacznie odbiegajace od reszty tego forum, ale ja sie nie spinam na policje... Nigdy za darmo nie dostalem pala, nigdy bez powodu nie interweniowali w mojej sprawie. Obecnie czekajac na rozprawe sadowa takze nie czuje jakiejs nienawisci... Byc moze do czasu.



pojedz na jakis wyjazd a szybko zmienisz zdanie :)


Ok. :) Koniec watku.


Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni

*




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 17/12/2007 11:26
Zakończył się termin składania ofert przez stacje telewizyjne, które byłyby zainteresowane pokazywaniem od sezonu 2008/09 meczów ekstraklasy. Nowy kontrakt będzie obowiązywał przez trzy sezony.
Otwarcie zalakowanych kopert nastąpi w najbliższą środę. Potem dojdzie do spotkania przedstawicieli szesnastu klubów ligi oraz jednego przedstawiciela PZPN. To grono wybierze stację, która będzie miała prawo pokazać najdroższy, ale też najcenniejszy pakiet, obejmujący bezpośrednie transmisje ze wszystkich meczów. Przy okazji rozdysponowane będą też inne pakiety. Między innymi na magazyn ligowy, który obecnie posiada TVN.
Walka toczy się pomiędzy trzema stacjami: Canalem Plus, Polsatem i TVN. Ligi nie chce pokazywać Telewizja Polska, która ewentualnie była zainteresowana magazynem ligowym. Była, bowiem w tej chwili szczytem jej marzeń jest pokazanie ligowych bramek w programach informacyjnych.
Dodajmy, że władze Ekstraklas SA zdeponowały u notariusza dokument z kwotą minimalną, jaka miałaby wpłynąć przez trzy lata na konto klubów. Wynosi ona 150 milionów złotych. Gdyby żadna z propozycji się do niej nie zbliżyła, wtedy przetarg może zostać unieważniony. Takiego ryzyka prawdopodobnie jednak nie będzie, bowiem wspomniane trzy stacje komercyjne bardzo poważnie podeszły do „wojny o ligę”. Zdecydowanym faworytem wyścigu jest jednak Canal Plus, który wygrywał dwa poprzednie przetargi. Tym bardziej, że stacja doszła do porozumienia z Telekomunikacją Polską i część meczów byłaby pokazywana za pomocą bezprzewodowego internetu. Siła finansowa takiego mariażu może być dla innych stacji nie do pokonania.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8284 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 18/12/2007 19:23
Mały bug w forum ;-) Już widać.


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005