Autor
Wiadomość
   Kibice -> Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4242 dni

*
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 29/07/2010 01:23

  Cytat:  
Kibice Lecha skutecznie walczą z „Wyborczą”


Z badań czytelnictwa przeprowadzonych przez portal „Moje Miasto Poznań” wynika, że „Gazeta Wyborcza” odczuła bojkot, który zafundowali jej fani poznańskiego Lecha.


Chociaż skrajnie lewicowy dziennik kierowany przez Adama Michnika, podobnie jak w poprzednim zestawieniu, znalazł się na trzeciej pozycji wśród najchętniej czytanych gazet przez mieszkańców województwa wielkopolskiego, to jednocześnie zanotował największy spadek sprzedaży.

Badaniem zostało objętych 15 tytułów. W okresie lipiec-grudzień 2009 „Wyborczą” czytało 13,83 proc. mieszkańców Wielkopolski. A w kolejnym półroczu, grudzień 2009 - maj 2010 już tylko 11,93 proc. Blisko 2-procentowy spadek oznacza grupę około 60 tys. czytelników.

Jak wyliczył serwis „Moje Miasto Poznań", z kupowania „Wyborczej” zrezygnował co siódmy jej dotychczasowy czytelnik z województwa wielkopolskiego. Dla porównania, "Rzeczpospolita" i "Dziennik Gazeta Prawna" zaliczyły w takim samym okresie nieznaczny wzrost czytelnictwa. Odpowiednio o 0,51 i 0,32 proc.

Bojkot zaczął się na przełomie marca i kwietnia. Czym dziennik Michnika naraził się kibicom? Jak na forach internetowych podkreślają fani poznańskiej drużyny, gazeta „wypisywała szereg bzdur na ich temat”. W jednym z tekstów zarzucano kibicom, że na stadionie handlują narkotykami. Co członkowie oficjalnego klubu kibica „Wiara Lecha” myślą o tekstach „Gazety” przedstawiali na meczach krzycząc np. „Wyborcza! Co? Pinokio!”.Kibice Lecha skutecznie walczą z "Wyborczą"


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5066 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 04/08/2010 19:14

  Cytat:  
Stowarzyszenie kibiców Lecha Poznań "Wiara Lecha" wygrało w sądzie z członkiem zarządu Legii Warszawa, Jarosławem Ostrowskim, który w wywiadzie udzielonym "Gazety Wyborczej" w grudnia 2008 roku zasugerował, że stowarzyszenie kibiców Lecha negatywnie wpływa na klub, czerpie z niego korzyści i utrudnia pracę ochronie stadionu.

"Nikomu nie zabraniamy oceny, nawet krytycznej, ale nie może się ona opierać na nieprawdziwych informacjach, tym bardziej, że pozwany mógł je sprawdzić" - mówił w sądzie pełnomocnik "Wiary Lecha" i członek władz Stowarzyszenia Andrzej Pleszkun. Podtrzymał żądania: Stowarzyszenie domaga się od pozwanego przeprosin, 10 tysięcy złotych odszkodowania i dwóch tysięcy na cele społeczne - podało Radio Merkury.

Jarosław Ostrowski w sądzie ze swoich wypowiedzi się nie wycofał. "Nie chciałem źle przedstawić Stowarzyszenia w prasie, ale pokazać model współpracy klubu z kibicami, który mi się nie podoba" - zaznaczył. Jego zdaniem wskutek działań kibiców agencja ochrony wypowiedziała umowę, bo nie była w stanie wypełniać swoich obowiązków. Chodziło o przypadki wprowadzania na stadion poza kontrolą kibiców przeciwnych drużyn.

Według pozwanego mieli to robić kibice Lecha. Pełnomocnik Stowarzyszenia "Wiara Lecha" twierdzi, że agencja ochrony wypowiedziała umowę z przyczyn finansowych.

Stowarzyszenie kibiców "Wiara Lecha" wygrało proces o naruszenie dóbr osobistych. Poznański sąd uznał, że członek zarządu "Legii Warszawa" Jarosław Ostrowski musi w "Gazecie Wyborczej" wykupić ogłoszenie, w którym przeprosi kibiców i zapłaci Stowarzyszeniu dwa tysiące złotych odszkodowania.

Członek zarządu Ostrowski był też skonfliktowany ze Stowarzyszeniem Kibiców Legii Warszawa, ale w ostatnich dniach doszło do podpisania porozumienia między SKLW a KP Legia. Efekt jest taki, że ponad 22 tys. biletów na mecz towarzyski z Arsenalem zostało sprzedanych w kilka godzin.Tak apropos posta powyżej :]


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6004 dni

*
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 05/08/2010 11:40

  Cytat:  
Spotters chce być przyjacielem kibiców Pogoni
Mają poprawiać bezpieczeństwo na stadionach i być łącznikiem między kibicami a policją.

Spottersów, czyli policjant-kibiców mają już m.in. warszawskie kluby Legia i Polonia. W szczecińskiej komendzie policji nie ma jeszcze takiego etatu, ale jeden z funkcjonariuszy skończył już specjalny kurs. Po cywilnemu chodzi na mecze Pogoni. Jeździ też razem z kibicami na spotkania wyjazdowe.

Przyszły spotters nie zdradza swojego nazwiska. W policji pracuje od 19 lat. Kibicem Pogoni jest od dziecka. Podkreśla, że na mecze chodzi nie po to, aby sprawdzać kibiców. - Są różne sytuacje podczas meczów wyjazdowych między kibicami mojego zespołu, czyli Pogoni Szczecin a ochroną, powinienem zareagować i dążyć do rozładowania jakichkolwiek napięć - tłumaczy policjant.Przed każdym spottersem trudne zadanie - przekonanie do siebie kibiców. Szczeciński policjant miał już jedno spotkanie ze stowarzyszeniem kibiców. Zdobywanie zaufania potrwa kilka lat. - Nie chodzi o to, żeby mnie pokochali, ale żebym zdobył minimalne zaufanie z ich strony, że jestem w stanie im pomóc - mówi.

Na razie policjant na stadionie pojawia się po cywilnemu. Docelowo ma dostać kamizelkę z napisem "spotters". Póki co jak przyznaje pokazanie się na meczu w takim stroju byłoby samobójstwem.źródło


independent
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5063 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 08/08/2010 17:51
Z Nozem-za Lecha Poznan
To sobie pokrzyczeli.Nie zawsze zaznaczanie swojej obecnosci na wrogich terenach jest sluszna decyzja ,choc niepopieram uzycia noza.W sumie naprawde to niewaidomo jak było.


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6004 dni

*
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 08/08/2010 23:17
Apel kibiców Jagiellonii


  Cytat:  
Szanowni Kibice !!!

Stajemy ramię w ramię w bardzo trudnej sytuacji. Kilku z naszych kolegów zostało zatrzymanych w greckim areszcie. Jeden z nich został skazany na dwa lata i pięć miesięcy więzienia. Czterech pozostałych otrzymało wyroki w zawieszeniu. Najbardziej w tej chwili możemy pomóc tym ostatnim, do ich uwolnienia potrzebna jest niemała kwota – kilka tysięcy euro. Przeliczając na złotówki, mamy do czynienia z sumą około kilkunastu/kilkudziesięciu tysięcy złotych. Musimy im pomóc, w jak najszybszym trybie zdobywając te pieniążki. Dlatego liczymy teraz na wszystkich prawdziwych Kibiców. Liczy się każda złotówka! Każdy z nas, obecnych na stadionie w Salonikach, mógł stać się ofiarą „łapanki”, której bezpodstawnie dokonywali greccy policjanci. Jednak my wróciliśmy szczęśliwie do domu, zaś nasi koledzy pozostali. Wierzymy również w pomoc osób, które nie miały możliwości udać się do Grecji, kibiców przebywających zarówno w Polsce, jak i za granicą!


Wszyscy obecni na meczu z grecką drużyną przeżyli zatrważające momenty. Zewsząd napływają słowa oburzenia odnośnie zachowania „kibiców” Arisu w stosunku do działaczy Jagi. Jednak media omijają, a wręcz przeinaczają wydarzenia z naszym udziałem. Przez całe spotkanie byliśmy atakowani przez „fanów” miejscowej drużyny. W naszym kierunku nieustannie leciał grad nie tylko kamieni, ale także (szczególnie ze strony trybuny VIP) szklanych przedmiotów. Ochrona oraz policja umożliwiały miejscowym kibicom takie zachowanie poprzez ignorowanie tego faktu i zasłanianie ich. Nawet nie mieliśmy możliwości zrealizować celu, w jakim przyjechaliśmy setki kilometrów – nie mogliśmy dopingować i wspierać naszej drużyny w tym jakże ważnym meczu. Przez większość spotkania niemal czterysta osób musiało skupiać się na unikaniu, lecących z różnych kierunków na nasz sektor, przedmiotów. Niestety, nie wszystkim się to udało. Kibice Jagiellonii nie mieli jednak dostępu do opieki medycznej! Ponadto przetrzymywani przez długi okres czasu (do późnych godzin nocnych!), w tak nieznośną pogodę, nie mieliśmy dostępu do wody! Na domiar złego, policja znajdująca się na naszym sektorze, prowokacyjnie popijała napoje chłodzące. Greccy „stróże prawa” próbowali opluć i zerwać nasze flagi oraz niejednokrotnie bez przyczyny używali pałek w stosunku do kibiców Jagi. Wiele osób zostało dotkliwie pobitych. W mediach podawana jest informacja, iż na stadionie byliśmy w posiadaniu ostrych narzędzi, łomów i innych (czego to nie wymyślą!). Tymczasem przy wejściu na sektor byliśmy tak dokładnie obszukiwani, że zabierano nam nawet zapalniczki!

Czarę goryczy przepełnia fakt, iż media przedstawiają nas w złym świetle. Zdajemy sobie sprawę jak mogło to wyglądać z punktu widzenia postronnego obserwatora. Jednak rzucona w kierunku „kibiców” Arisu raca nie mogła równać się z tym, co zgotowali nam w Salonikach miejscowi. Dysponujemy nagraniami i zdjęciami, które są tego dowodem. Wszystkich Kibiców Jagiellonii będących w posiadaniu kolejnych filmów i zdjęć prosimy o kontakt! Ponadto zachęcamy do ich opublikowania i ukazania wszystkim, którzy tak pochopnie wyciągnęli wnioski na nasz temat. W Salonikach zetknęliśmy się ze spaczonym wymiarem sprawiedliwości, totalnym bezprawiem i prowokacją. Możemy śmiało powiedzieć, że to co tam zobaczyliśmy było chore, a „kibiców” Arisu z pewnością nie możemy nazwać ludźmi. Na każdym kroku odgrażali, atakowali, zachowywali się jak zwierzęta. Jeżeli ktoś narzeka na kibiców w Polsce, powinien szybko temu zaprzestać. Ponadto stadion Arisu nie jest miejscem, gdzie powinny odbywać się mecze takich rozgrywek, jak Liga Europejska. Stanowi to niebezpieczeństwo zarówno dla drużyn przyjezdnych, jak i kibiców. W tym celu także podejmiemy odpowiednie kroki.

Jednak walka o dobre imię w tej chwili musi zejść na drugi plan. Najważniejsza jest pomoc chłopakom, którzy utknęli w Grecji. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby tego dokonać. Teraz prosimy fanów Jagiellonii oraz wszystkich, którzy rozumieją tą trudną sytuację, o dokonywanie wpłat na rzecz uwięzionych fanów Żółto-Czerwonych. Żadna złotówka nie pójdzie na marne, wszystkie wspomogą poszkodowanych chłopaków! Bracia, teraz wszystko w Waszych rękach...

Wpłat dokonywać można na konto:

Adam Tołoczko
Z dopiskiem „ POMOC CHŁOPAKOM ”
90 1940 1076 4953 3606 0000 0000
Lukas Bank


Będziemy starać się na bieżąco przedstawiać stan wpłat. Również w razie pojawienia się nowych wiadomości w sprawie, będziemy informować.http://pomoc-kibicom.pl/

Ostatnio edytowany przez: 1973, 10 sierpnia 2010, 21:35 [2 raz(y)]


Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5981 dni

***
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 28/08/2010 11:22
;-)

hehe


www.sectorshop.net
RC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5018 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 29/08/2010 00:57
Obrazek jpg wstawiony na forum

hihi


Bukowe
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 7135 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 30/08/2010 02:13
wywiad ze spotterka ksp

warto dodac ze zaakceptowana przez nich


ranking kasyn online 2020 Polecamy darmowe spiny oraz kasyno bez depozytu a także online casino + Online Slot Reviews
RC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5018 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 30/08/2010 13:46

  Junior napisał:  
wywiad ze spotterka ksp

warto dodac ze zaakceptowana przez nich"jedyny zgrzyt, to uniemożliwienie nam zatrzymania się na postój przez prawie półtorej godziny od wyjazdu z Łodzi, ponieważ nie zgadzała się spotterka." hihi


Bukowe
Roman Pigwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4397 dni

*
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 31/08/2010 15:48
Obrazek jpg wstawiony na forum

Dąbie :D


https://www.facebook.com/ekipakryzys/ Grupa turystyczna mocno powiązana z FCWK - POGOŃ SZCZECIN
tomek77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4827 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 31/08/2010 16:56

  FCWK napisał:  
Obrazek jpg wstawiony na forum

Dąbie :DŻeby nie było jakiejś taniej sensacji jest todzielnica Krakowa ;) . Zresztą dzielnica ksc.


"MY PORTOWCY, MY PORTOWCY NASZ CHARAKTER SIŁĄ JEST!!!"
Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6723 dni

**
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 31/08/2010 19:18

  Junior napisał:  
wywiad ze spotterka ksp

warto dodac ze zaakceptowana przez nichjednym słowem - niania :P


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6023 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 31/08/2010 20:42

  Shivan napisał:  

  Junior napisał:  
wywiad ze spotterka ksp

warto dodac ze zaakceptowana przez nichjednym słowem - niania :PNasuwa się jedno zasadnicze pytanie...O co K... chodzi??!! Czytając to stwierdziłem ze jest to bardzo smutny obraz tego co zaczyna się dziać w Polsce...Chciałbym poznać chociaż jeden argument za, tylko jeden, niech mi ktoś odpowie, jak można tolerować psa wśród braci??Jak pies może organizować wyjazdy??to jest przerażające..


No One Like Us....We don't Care...
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 7135 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 31/08/2010 21:15

  BadBoy napisał:  

  Shivan napisał:  

  Junior napisał:  
wywiad ze spotterka ksp

warto dodac ze zaakceptowana przez nichjednym słowem - niania :PNasuwa się jedno zasadnicze pytanie...O co K... chodzi??!! Czytając to stwierdziłem ze jest to bardzo smutny obraz tego co zaczyna się dziać w Polsce...Chciałbym poznać chociaż jeden argument za, tylko jeden, niech mi ktoś odpowie, jak można tolerować psa wśród braci??Jak pies może organizować wyjazdy??to jest przerażające..pies bedzie psem... na wyjezdach moze swirowac dobre pojdescie do sprawy... a tak czy siak jak cos sie bedzie dzialo, i tak pokaze palcem na konkretna osobe


ranking kasyn online 2020 Polecamy darmowe spiny oraz kasyno bez depozytu a także online casino + Online Slot Reviews
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6215 dni

****
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 31/08/2010 22:34

  Junior napisał:  

  BadBoy napisał:  

  Shivan napisał:  

  Junior napisał:  
wywiad ze spotterka ksp

warto dodac ze zaakceptowana przez nichjednym słowem - niania :PNasuwa się jedno zasadnicze pytanie...O co K... chodzi??!! Czytając to stwierdziłem ze jest to bardzo smutny obraz tego co zaczyna się dziać w Polsce...Chciałbym poznać chociaż jeden argument za, tylko jeden, niech mi ktoś odpowie, jak można tolerować psa wśród braci??Jak pies może organizować wyjazdy??to jest przerażające..pies bedzie psem... na wyjezdach moze swirowac dobre pojdescie do sprawy... a tak czy siak jak cos sie bedzie dzialo, i tak pokaze palcem na konkretna osobeDlatego niech nikt sie nie dziwi, że nikt nie traktuję konfitur z dyskopolo poważnie. Pierwsza zeszmacona ekipa od A do Z - nic już tego nie zmieni. Szkoda tylko dobrych chłopaków z Legii, bo przez te szmaty będą zawsze kłopoty.


MW'03
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6652 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 31/08/2010 22:47
a to jak lecha zalewa


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Marcin_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6346 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 01/09/2010 17:43
Ultras.pl Pamietacie moze strone ultras.pl? Chyba [email protected] ja prowadzili. Przeczytajcie ten swietny tekst o PSG.


lukas86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5764 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 02/09/2010 08:39

  tomek77 napisał:  

  FCWK napisał:  
Obrazek jpg wstawiony na forum

Dąbie :DŻeby nie było jakiejś taniej sensacji jest todzielnica Krakowa ;) . Zresztą dzielnica ksc.Dodam, że flaga wisiała w Nowym Sączu na meczu z Nami. ;)


TYLKO POGOŃ!
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6004 dni

*
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 03/09/2010 12:07
Partizan w Brukseli lol

Obrazek jpg wstawiony na forum


hornetq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5629 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 03/09/2010 16:59
Jakiś komentarz do zdjęcia? w zasadzie rozkminiam, ale nie wiem co oni robią, bo chyba nie noszą murzynów na rękach ;-)


będę pamiętał.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005