Autor
Wiadomość
   Kibice -> Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8284 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 14/03/2010 11:28

  BFC napisał:  
100-150 kibiców Herthy BSC Berlin wbieglo na murawe po kolejnym przegranym meczu u siebie

tutaj skróty



troche pozno, powinni wczesniej pokazac w wyrazisty sposob swoje zdanie o tych patałachach


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 14/03/2010 11:42

  BFC napisał:  
100-150 kibiców Herthy BSC Berlin wbieglo na murawe po kolejnym przegranym meczu u siebie



Lekko "zaszalałeś" z ta liczbą . Wybiegło może ze 30-40 osób ale to i tak szok u Niemców:

http://www.youtube.com/watch?v=J2ZhFm5YPvg

http://www.youtube.com/watch?v=fF1RwDUwf5M&feature=player_embedded#

Ostatnio edytowany przez: eM, 14 marca 2010, 11:52 [3 raz(y)]


PPS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5254 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 14/03/2010 12:11
30-40 ?:D to chyba nie ogladales tych filmikow co dales, zobacz ten drugi link i minuta jakos 1:40 ;]


http://www.pucharjestnasz.pl/
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5729 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 14/03/2010 12:28

  eM napisał:  


Lekko "zaszalałeś" z ta liczbą . Wybiegło może ze 30-40 osób ale to i tak szok u Niemców:




podalem to co w TV mówili, pewnie oszacowana liczba


abstrakcja!
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 14/03/2010 12:54
Telewizja kłamie ;) ale faktycznie po tym drugim filmiku jak wszyscy wracają widać ze jest ciut więcej niż 30/40 os ;)


crtz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5268 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 14/03/2010 15:36
"Chłopaki wyłapali 2000 grzywny i 3 lata zakazu stadionowego. JP 100%

W zwiazku z tym na najblizszym meczu ligowym u siebie odbedzie sie zbiorka pieniedzy na pomoc dla poszkodowanych chlopakow !!! "


z forum Floty...


Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5729 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 15/03/2010 12:43
Energie Cottbus II - BFC Dynamo Berlin (grubo ponad 2 tys. z Berlina)

kordon

+

takich pare fotek


abstrakcja!
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 19/03/2010 12:43
Kacapy tez chcieli być fajni , a że nie są fajni(bo są kacapami) to wyszło jak wyszło...

Spartak Moskwa


J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni

*




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 20/03/2010 12:01

  Cytat:  
Obrazek jpg wstawiony na forum
Wczoraj około godziny 18:30 fani Legii z okazji imienin złożyli pamiątkowy wieniec oraz znicze pod pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego. Przypomnijmy, że Józef Piłsudski od kilkudziesięciu lat jest patronem stadionu Legii przy ulicy Łazienkowskiej.
Fani Legii mają nadzieję, że po oddaniu do użytku nowego stadionu, dotychczasowa jego nazwa zostanie utrzymana.

:)

za LegiaLive

Ostatnio edytowany przez: J., 20 marca 2010, 13:59 [4 raz(y)]


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
Roman Pigwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5546 dni

*




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 20/03/2010 23:45
Obrazek jpg wstawiony na forum

Odra W. w Kielcach ... fajne fajne


https://www.facebook.com/ekipakryzys/ Grupa turystyczna mocno powiązana z FCWK - POGOŃ SZCZECIN
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6215 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 27/03/2010 11:40

  Cytat:  
Radosław K. otrzyma odszkodowanie za pobicie podczas piłkarskich derbów ŁKS - Widzew w 2004 roku.

Mężczyzna doznał poważnego urazu przegrody nosowej i do dziś odczuwa tego skutki. W piątek Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia przyznał mu 10 tys. 526 zł odszkodowania i zadośćuczynienia. Pieniądze wypłaci PZU, z którym ŁKS miał podpisaną umowę.

- To precedensowy wyrok - komentuje radca prawny Bartłomiej Dyba-Bojarski, pełnomocnik poszkodowanego.

Zdaniem sądu, w ramach imprez masowych, jakimi są mecze piłkarskie, organizator powinien zapewnić porządek i ochronę na stadionie. Jeśli tak się nie dzieje, to ofiary pobić mogą domagać się odszkodowania.

- Podczas meczu Radosław K. był bity i kopany po całym ciele - mówiła sędzia Anna Domarecka, uzasadniając wyrok, który jeszcze nie jest prawomocny. - Dokonała tego grupa kibiców, którzy byli pijani i czuć od nich było zapach marihuany. Poszkodowany doznał złamania przegrody nosowej. Ponadto podarto mu kurtkę. Sprawców pobicia nie wykryto i sprawa została umorzona.

Sędzia Domarecka wyjaśniła, że na zasądzoną kwotę składają się: 10 tys. zł zadośćuczynienia oraz 526 zł odszkodowania - m.in. za leki przeciwbólowe i za dojazdy do placówek medycznych. Biegli orzekli, że z powodu pobicia pan Radosław doznał 5-procentowego uszczerbku na zdrowiu.

Poszkodowany nie przybył do sądu na ogłoszenie wyroku, bowiem - jak wyjaśnił jego pełnomocnik - zatrzymały go obowiązki służbowe.

- Wyrok jest dla nas korzystny, ponieważ sąd podzielił nasze stanowisko i uwzględnił wysokość roszczeń - zaznaczył Bartłomiej Dyba-Bojarski. - Mam nadzieję, że wyrok przyczyni się do tego, że organizatorzy imprez sportowych w większym stopniu będą dbać o bezpieczeństwo widzów. Nie może być tak, że organizator pobiera pieniądze za bilety, a nie zapewnia należytego bezpieczeństwa na widowni.

Czy nie dało się załatwić sprawy polubownie z PZU?

- Nie, chociaż wystąpiliśmy do ubezpieczyciela, aby zapłacił mojemu klientowi odszkodowanie i zadośćuczynienie, ale odpowiedź była odmowna. Dlatego skierowaliśmy sprawę do sądu. Podczas rozprawy przedstawiciel ubezpieczyciela zadawał pytania, z których wynikała teza, że skoro pan Radosław poszedł na mecz derbowy, to mógł się liczyć z tym, że zostanie pobity. Ponadto pytano go, dlaczego, jako kibic Widzewa, usiadł w sektorze, w którym siedzieli kibice ŁKS.

Do dramatycznego zdarzenia doszło 5 listopada 2004 roku na stadionie ŁKS. Pan Radosław wybrał się na mecz z kolegami, z których niektórzy przyszli z nastoletnimi synami. Usiedli na trybunach w pobliżu fanów ŁKS, którzy wyczuli, że przybysze są sympatykami Widzewa. Dlatego, gdy piłkarze Widzewa strzelili bramkę, postanowili wymierzyć "sprawiedliwość".

- Mój klient po raz pierwszy został pobity na trybunie w sytuacji, gdy stanął w obronie zaczepianego kolegi z synem - wyjaśnia Bartłomiej Dyba-Bojarski. - Został przewrócony i skopany. Potem wyrwał się, uciekł na koronę stadionu i tam po raz drugi został zaatakowany. Doznał urazu głowy i złamania nosa. Został opatrzony przez załogę pogotowia ratunkowego. Szczególnie bolesne okazało się przesunięcie przegrody nosowej, na co pan Radosław do dzisiaj narzeka.

O tym, ilu ochroniarzy potrzeba do zabezpieczenia imprezy masowej, mówi ustawa o bezpieczeństwie imprez masowych. W przypadku imprezy masowej podwyższonego ryzyka, jak np. derby, na każde 200 osób potrzeba co najmniej 15 członków służb: porządkowej i informacyjnej. W przypadku imprezy masowej niebędącej imprezą masową podwyższonego ryzyka na 300 jej uczestników wymaganych jest co najmniej 10 członków służb: porządkowej i informacyjnej.

- Podczas imprez masowych na terenie obiektu przebywa tylko wynajęta ochrona - mówi Radosław Kluska, rzecznik Straży Miejskiej w Łodzi. - My delegujemy obserwatora, który ma za zadanie zbadać zgodność przebiegu imprezy z warunkami otrzymania decyzji o możliwości jej realizacji. Taka osoba jest nierozpoznawalna, ubrana po cywilnemu. Sprawdza m.in. ilu jest ochroniarzy, a ilu uczestników oraz w jakich godzinach odbywa się impreza. Niestety, zdarzają się sytuacje, kiedy liczba ochroniarzy jest niewystarczająca. Wówczas obserwator spisuje protokół i przekazuje go do Centrum Zarządzania Kryzysowego, które wszczyna postępowanie wyjaśniające. Obserwator kontaktuje się też w razie potrzeby z policją.

- Sytuacja, kiedy ochroniarzy było zbyt mało, zdarzyła się na przykład podczas występu Mariusza Pudzianowskiego w hali MOSiR w Łodzi. Na imprezę weszło około 150 ludzi więcej niż planował organizator. Jednak chociaż sprzedał więcej biletów, to nie zatrudnił dodatkowych ochroniarzy - opowiada Piotr Modrzejewski z wydziału zarządzania kryzysowego i bezpieczeństwa łódzkiego magistratu. - Organizator został pouczony.

Tyle że podczas gali z udziałem popularnego strongmana na widowni nikt nikogo dotkliwie nie pobił.



Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Roman Pigwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5546 dni

*




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 29/03/2010 16:51
Obrazek jpg wstawiony na forum

Polonia W. - Arka G.


https://www.facebook.com/ekipakryzys/ Grupa turystyczna mocno powiązana z FCWK - POGOŃ SZCZECIN
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6215 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 30/03/2010 16:38

  Cytat:  
Zarząd Lecha Poznań oburzony ostatnimi artykułami "Gazety Wyborczej" na temat klubu rozwiązał z nią we wtorek umowę patronacką. Kolejorz po raz kolejny wsparł także Stowarzyszenie Kibiców "Wiara Lecha" i zapowiedział, że dalej będzie z nim współpracował.

Decyzja poznańskiego klubu podyktowana jest serią artykułów dziennika, w których to opisana jest współpraca klubu z "Wiarą Lecha". Czarę goryczy przelał tekst we wtorkowym wydaniu, pt. "Kibolski Klub Sportowy Lech". Gazeta pisze w nim, że Lech szczyci się ową współpracą z Wiarą Lecha, a tymczasem niektórym z jej członków zarzuca się handel narkotykami, także na stadionie przy ul. Bułgarskiej. I klub nic z tym nie robi. Ponadto fani mieli zastraszać na trybunach pracowników firmy ochroniarskiej, bić się z innymi kibicami na słynnych już ustawkach itd.

- W związku z cyklicznie pojawiającymi się publikacjami dziennika "Gazeta Wyborcza" szkalującymi klub KKS Lech Poznań SA informujemy, że zawarte w nich informacje są pomówieniami, naruszają dobra osobiste zarówno klubu, jak i jego pracowników i przede wszystkim kibiców. KKS Lech Poznań uznaje podane w nich informacje za tendencyjne i zniesławiające, w związku z czym w dniu dzisiejszym jednostronnie rozwiązał w trybie natychmiastowym łączącą klub oraz Gazetę Wyborczą umowę patronacką - poinformował we wtorek Kolejorz w przesłanym do mediów oświadczeniu.

Co więcej, zarząd klubu po raz kolejny podkreślił, że jest zadowolony z dotychczasowej współpracy z "Wiarą Lecha", "uznaje ją za wzorcową i będzie z kibicami ją prowadził na dotychczasowych partnerskich zasadach".

Te partnerskie zasady oznaczają, że Kolejorz konsultuje z fanami wiele spraw dotyczących prowadzenia klubu: ot chociażby ceny biletów. Za porządek na stadionie przy ul. Bułgarskiej odpowiadają właśnie fani i od długiego już czasu w Poznaniu nikt nie słyszał o jakichkolwiek burdach. To "Wiara Lecha" zajmuje się także dystrybucją biletów na mecze wyjazdowe. Kolejorz wychodzi z prostego założenia, że dobrą piłkę chce robić właśnie dla fanów i w kwestiach "kibicowskich" to nie on jest tutaj najmądrzejszy.

Wnioski z takiego postępowania? To działa. Mecze Lecha to piłkarskie święta z pięknymi oprawami, których wielu w lidze im zazdrości. Piłkarze zaś, gdy niedawno nie mieli jeszcze sponsora na koszulkach reklamowali akcję charytatywną, jedną z wielu, zorganizowaną właśnie przez "Wiarę Lecha". Klub zgodził się na to zagranie bez chwili wahania.



Towarzysz michnik będzie niepocieszony, zapewne w myśl zasady "ta zniewaga krwi wymaga" będą co rusz wyciągać jakieś brudy. Ech gdyby łolter miał takie podejście do kibiców Legii, jak zarząd Lecha.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6772 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 30/03/2010 18:50
Wczoraj 'afera' była na pierwszej stronie dodatku sportowego, dziś na głównej stronie wiadomego działu również. Musieli być zaskoczeni reakcją zarządu :)


P. S.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 31/03/2010 10:55

  Cytat:  
Miarka się przebrała. Możemy po raz kolejny pokazać, że poznaniacy i wielkopolanie, a wśród nich klub Lecha Poznań, kibice Lecha Poznań oraz członkowie stowarzyszenia Wiara Lecha, prezentują siłę, której nie można lekceważyć i z którą należy się liczyć, szczególnie w naszym regionie.

Piszę POZNANIACY I WIELKOPOLANIE, bo to właśnie nas zajadle atakuje warszawska Gazeta Wyborcza i warszawscy dziennikarze, nie mogąc znieść, że w Poznaniu mamy pełne trybuny i potrafimy coś stworzyć, w przeciwieństwie do Warszawy.

Lech Poznań zawsze był, jest i będzie klubem wielkopolan, w którym ważne jest powiązanie klubu z regionem i kibicami. Lech zawsze będzie blisko swoich kibiców, bo taka zawsze była jego specyfika i na pewno nie wpłyną na to, żadne sterowane i manipulowane paszkwile tworzone przez dziennikarskie miernoty rodem z ulicy Czerskiej.

Zaczynamy akcję bojkotu Gazety Wyborczej, będzie on polegał na uderzaniu w finanse Gazety Wyborczej, bo to najlepiej przemawia do zwojów mózgowych decydentów.

NIE KUPUJEMY GAZETY WYBORCZEJ

NIE OGŁASZAMY SIĘ W WYBORCZEJ

NIE WCHODZIMY NA STRONY INTERNETOWE GAZETY WYBORCZEJ



http://kibole.wiaralecha.pl/pozostae-aktualnoci/41/133-bojkot-gazety-wyborczej.html


Budrys
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8273 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 31/03/2010 18:30
UEFA NACISKA NA POLSKĘ WS. PIWA

UEFA naciska na Polskę, aby ta zezwoliła na picie piwa podczas meczu. Zabiegi te nie mają charakteru formalnego - przedstawiciele piłkarskiej centrali dopytują w tej sprawie polskich ministrów i urzędników podczas kolacji i innych spotkań w trakcie wizyt w Polsce. Jak powiedział jeden z informatorów radia RMF FM, "wielka rodzina UEFA na polskim Euro ma się bawić. Ta wielka rodzina to nie tylko Michel Platini i spółka, ale też sponsorzy w VIP-owskich lożach".
Zdaniem ekspertów, UEFA ,domagając się piwa na polskich stadionach, dba także o swoje wpływy. Jednym z głównych sponsorów piłkarskiej centrali ma być jeden z największych browarów na świecie. "Oni otrzymują pełnię praw związanych z Euro na cały świat" - mówi Adam Olkowicz z PZPN zapytany w tej sprawie przez RMF FM. Sponsor przy okazji Euro 2012 chce sprzedawać na stadionie piwo. Polskie prawo jak na razie to uniemożliwia.

(rmf24.pl)


Nie dyskutuj z debilem !
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 19/04/2010 20:43

  Cytat:  
Matka kibica Lecha o narkotykach na stadionie w Poznaniu

Zakłada szalik nawet latem, po powrocie z meczu jest dziwnie podekscytowany i rozmawia z kolegami o nowej trawie na stadionie przy Bułgarskiej – oto kibic Lecha – narkoman.

Po głośnych publikacjach „Gazety Wyborczej” o tym, że kibice Kolejorza to mafia, która na meczach handluje narkotykami, rozpętała się głośna dyskusja. Dziesiątki tysięcy poznaniaków, którzy chodzili i chodzą na mecze Lecha, a jakoś nigdy nikt im narkotyków nie próbował sprzedać, teraz śmieją się z dziennikarzy GW, ale oto mamy dowód, że „Wyborcza” pisała prawdę. Pani Hania z Łazarza napisała taki oto list do redakcji, który zupełnym przypadkiem trafił do Zenona Zabawnego:

„Droga redakcjo!
Bardzo dziękuję za artykuł o narkotykach na stadionie w Poznaniu, bo dopiero on pomógł mi rozwiązać zagadkę, jaką było dziwne zachowanie mojego syna.

Otóż, mój 17-letni Pawełek jakiś czas temu wybrał się na mecz Lecha w Poznaniu i tak mu się spodobało, że zaczął chodzić na wszystkie mecze. To kompletnie go odmieniło. Nagle mecze stały się dla niego ważniejsze od oglądania ulubionych seriali i filmów w telewizji (opuścił nawet „Władcę pierścieni” na TVN!) – na całe sobotnie wieczory znikał, jadąc na stadion, tłumacząc, że taki mecz to dopiero jest coś.

To nie wszystko. Zauważyłam, że po powrocie zachowywał się bardzo dziwnie. Czasem wracał dziwnie pobudzony, podekscytowany, coś sobie podśpiewywał pod nosem, a innym razem bywał całkiem załamany, wkurzony i zirytowany. Już ta huśtawka nastrojów zaczęła budzić mój niepokój. Jakby tego było mało, Pawełek wychodząc z domu, zaczął zakładać na siebie niebiesko-biały szalik i co ciekawe ubierał go nawet, gdy było upalne sierpniowe popołudnie! Teraz już wiem, że to po narkotykach dostaje się takich zimnych dreszczy.

Do tego narkotyki spowodowały u niego jakieś homoseksualne skłonności. Kilkakrotnie słyszałam, jak mruczy pod nosem coś w rodzaju „Moja jedyna miłość to kolejorz” – udało mi się ustalić, że pracownik kolei, który uwiódł mojego syna ma naprawdopodobniej na imię Lech. Jako światła obywatelka czytająca „Gazetę Wyborczą” wiem, że homoseksualizm jest zupełnie normalny, ale fakt, że wcześniej interesował się dziewczynami trochę mnie zdziwił.

Podejrzenie, że może chodzić o narkotyki, potwierdziło kolejne zdarzenie. Pewnego wieczoru wyszłam do sklepu po masło i zauważyłam grupkę idącej młodzieży. Wszyscy krzyczeli, wymachiwali szalikami i podskakiwali w jakimś narkotycznym zwidzie. Z przerażeniem zauważyłam, że jednym z tych naćpanych młodzieńców jest mój Pawełek!

Mimo poważnej rozmowy syn zaprzecza, że chodzi na mecze, bo może tam kupić narkotyki, ale sama go przyłapałam, jak rozmawiał z kolegą przez telefon i w pewnym momencie powiedział „A wiesz, że na mecz z Legią ma być nowa trawa?”

Teraz po artykułach „Gazety Wyborczej” mam już pewność. Mam nadzieję, że ujawnione fakty pomogą w likwidacji rozgrywek piłkarskich w Polsce. Przecież nie ma co się oszukiwać – jeśli ktoś lubi oglądać mecze piłkarskie, musi być narkomanem!

Pozdrowienia dla redakcji

Pani Hania z Łazarza”

Mam nadzieję, że wkrótce redaktorzy "Gazety Wyborczej" znajdą kolejne dowody, że my tu w Poznaniu na te mecze chodzimy po narkotyki, a nie sportowe emocje.

http://www.wykop.pl/ramka/343764/matka-o-narkotykach-na-stadionie/



Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8284 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 19/04/2010 21:03

  eM napisał:  
Do tego narkotyki spowodowały u niego jakieś homoseksualne skłonności. Kilkakrotnie słyszałam, jak mruczy pod nosem coś w rodzaju „Moja jedyna miłość to kolejorz” – udało mi się ustalić, że pracownik kolei, który uwiódł mojego syna ma naprawdopodobniej na imię Lech. Jako światła obywatelka czytająca „Gazetę Wyborczą” wiem, że homoseksualizm jest zupełnie normalny, ale fakt, że wcześniej interesował się dziewczynami trochę mnie zdziwił.



to jest najlepsze

hahahaahhahahaha :D


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7801 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 19/04/2010 21:12

  Junior napisał:  

  eM napisał:  
Do tego narkotyki spowodowały u niego jakieś homoseksualne skłonności. Kilkakrotnie słyszałam, jak mruczy pod nosem coś w rodzaju „Moja jedyna miłość to kolejorz” – udało mi się ustalić, że pracownik kolei, który uwiódł mojego syna ma naprawdopodobniej na imię Lech. Jako światła obywatelka czytająca „Gazetę Wyborczą” wiem, że homoseksualizm jest zupełnie normalny, ale fakt, że wcześniej interesował się dziewczynami trochę mnie zdziwił.



to jest najlepsze

hahahaahhahahaha :D



jak dla mnie to ktos tu ewidentnie robi sobie jaja ;p;p


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 19/04/2010 21:27

  avelyn napisał:  

jak dla mnie to ktos tu ewidentnie robi sobie jaja ;p;p



Poważnie? No kto by pomyślał...

Tekst rzeczywiście im się udał , ot mały pstryczek dla "gówna" ;)

P.S.


  Cytat:  
( ... ) Mimo poważnej rozmowy syn zaprzecza, że chodzi na mecze, bo może tam kupić narkotyki, ale sama go przyłapałam, jak rozmawiał z kolegą przez telefon i w pewnym momencie powiedział „A wiesz, że na mecz z Legią ma być nowa trawa?”



lol

Ostatnio edytowany przez: eM, 19 kwietnia 2010, 21:43 [1 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.11 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005