Autor
Wiadomość
   Kibice -> Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
K.PSM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5378 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 01/02/2011 13:31
Odnośnie sytuacji wyżej poruszonej, gdyby kogoś interesowało:

Cały film z montoringu


Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5372 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 01/02/2011 13:38

  K.PS napisał:  
Odnośnie sytuacji wyżej poruszonej, gdyby kogoś interesowało:

Cały film z montoringu



hehe GW sra po 3-4 artykuły dziennie na temat "Pierwszego kibola RP" :D, widać naprawdę rozbolał ich ten bojkot...
wiadomo, że bójki i takie spięcia na stadionach zdarzają się co mecz i to o wiele częściej wśród najebanych "normalnych" kibiców, no ale zwykły kibic nie jest Litarem, Staruchem czy innym Rolnikiem :]


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
K.PSM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5378 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 01/02/2011 13:58
Gdyby to jeszcze bójka jakaś była ... najebany typ, który chwieje się na młynie i wyciera pape co pół minuty...

Sytuacja jak zwykle nadmuchana i odpowiednio zmontowana przez wybiórczą i tyle.



Jeszcze jedna z wypowiedzi z forum LegiaLive


  Cytat:  
wywalili najebusa z sektora

o tym nikt nie wspomina.

o tym,że "matka z dzieckiem" miała wódę skitraną w bucie też nikt nie wspomina.

Front obrony meneli k....wa mać.



;)


Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5085 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 01/02/2011 14:49
http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,9035352,Policja_zatrzymala_kolejnych_chuliganow_Zaglebia_Lubin.html - Euro się zbliża


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5315 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 01/02/2011 14:54

  Cytat:  
zbrojnego odłamu kibiców lubińskiego klubu


...


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5085 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 01/02/2011 16:22
http://legionisci.com/news/41239_Beda_surowe_kary_wobec_lamiacych_zakaz_stadionowy.html Ogólnie rzecz biorąc zakazowicze będą traktowani gorzej niż bydło . Precz z komuną !


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7046 dni

**




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 01/02/2011 20:00

  Bulin napisał:  
http://legionisci.com/news/41239_Beda_surowe_kary_wobec_lamiacych_zakaz_stadionowy.html Ogólnie rzecz biorąc zakazowicze będą traktowani gorzej niż bydło . Precz z komuną !



hehe, w tym kraju tylko baran może wymyślić takie prawo, że jak ma się zakaz stadionowy to w trakcie meczu trzeba być w domu i chuj baby


Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7521 dni

**




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 01/02/2011 22:13
Swoją drogą niby walka z kibolami przed Euro, ale mało kto dostaje zakaz na wszystkie imprezy masowe, zazwyczaj to zakaz na klub lub na jakiś obszar.

Nie wiem co oni myślą, że osiągną. :D


Z daleka nie będzie widać.
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5372 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 01/02/2011 22:56

  Dostojny kocur napisał:  

Nie wiem co oni myślą, że osiągną. :D



Ważne, że producent "obrączek" będzie do przodu :D


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6765 dni

****




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 01/02/2011 23:48
mało tego wszystkiego, to gdzieś jeszcze czytałem, że jakieś te nowe przepisy (chyba m.in chodzi o to co sie unas obecnie na stadionie dzieje - strefy), które rzekomo są wprowadzane na euro...mają na nich nie obowiązywać z racji ich niezgodnosci z jakimś tam unijnym chujstwem!
jak to piękne państwo może być tak popierdolone!?


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5085 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 02/02/2011 15:02
Te państwo jest tak popierdolone tylko i wyłącznie dzięki po . Chcą jakiś komunizm czy chuj wie co wprowadzić . Tyle że nawet w takiej rosji kibiców się tak nie traktuje tylko pałą i chuj . Mam nadzieję że wyborcy już na nich nie zagłosują . Swoją drogą donald w 2007 obiecywał że wyrzuci z rządu tego kto podwyższy podatki za jego rządów :)


TakiTam
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5450 dni

*




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 02/02/2011 15:39
Odnośnie tych systemów itd, zgadzam się, że im się popierdoliło równo, ale popatrzmy na to okiem zwykłego kibica Janusza, a nawet nie kibica. To jest dla niego świetna informacja, że ta cała hołota stadionowa nie wejdzie i nie będzie niszczyła piękna meczu. Rządzącym w tym kraju chodzi o to aby przekonać do siebie jak najwięcej osób do następnych wyborów i to jest własnie krok ku temu. Kibice "kumaci" są za małą grupą w tym kraju, aby to pod nich były ustawiane nowe przepisy artykuły itd. Nic nie poradzimy tak będzie i tyle


Liberta' Per Gli Ultras
TakiTam
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5450 dni

*




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 02/02/2011 15:43




sory że post pod postem od razu


  Cytat:  
W Lubinie zrobiło się niebezpiecznie. Na osiedlach podpalano samochody, w mieście pojawiły się narkotyki, a restauratorzy płacili haracze


Żal dupe ściska jak oni bajkują, wraz z powstaniem HZL pojawił się narkotyki w mieście? Niech oni się pierdolną w głowę i zobaczą co piszą.


Liberta' Per Gli Ultras
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7006 dni

***




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 02/02/2011 16:02

  kaes napisał:  

  Bulin napisał:  
http://legionisci.com/news/41239_Beda_surowe_kary_wobec_lamiacych_zakaz_stadionowy.html Ogólnie rzecz biorąc zakazowicze będą traktowani gorzej niż bydło . Precz z komuną !



hehe, w tym kraju tylko baran może wymyślić takie prawo, że jak ma się zakaz stadionowy to w trakcie meczu trzeba być w domu i chuj baby



Ostatnio jak o tym czytałem to była tylko propozycja, już zostało przyklepane? Dziwi mnie to trochę, bo wydaje mi się, że zarówno TK jak i RPO mogliby mieć w tej sprawie coś do powiedzenia.


Against modern wszystko!
K.PSM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5378 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 02/02/2011 16:45
.

Ostatnio edytowany przez: K.PSM, 2 lutego 2011, 17:28 [1 raz(y)]


Bolo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6130 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 02/02/2011 20:35
Nie znam sie na prawie ale wydaje ale wydaje mi się to sprzeczne z konstytucją i wszelkimi prawami. Zakaz przebywania na danej imprezie masowej zamienia się w ograniczenie wolności. Wydaje mi się, że nasz kochany minister rzucił takim pomysłem nie sprawdzając czy w ogóle będzie mógł go wprowadzić (jak to w Polsce czesto bywa)


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni

****




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 03/02/2011 09:00
Jaga "morsuje"
Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum

Derby Salonik Aris - PAOK
Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum


Derbowy kosz MZT Skopje - Rabotnicki Skopje
Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
.Krzysiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7132 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 06/02/2011 14:19

  Dostojny kocur napisał:  





Mamy pierwsze ksero! hihi


Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5085 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 06/02/2011 17:25
Grosicki ma nowych fanów :) http://www.youtube.com/watch?v=0oQuvuuvGjE&feature=aso


Roman Pigwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5583 dni

*




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 07/02/2011 15:59
no i tak jak po cichu myślałem .... stało się faktem:
Ranking Wyjazdowy I liga - Jesień 2010

1. POGOŃ Szczecin 70pkt.
2. ŁKS Łódź 56pkt.
3. GKS Katowice 52pkt.

całej tabeli nie chce mi się przepisywać .


https://www.facebook.com/ekipakryzys/ Grupa turystyczna mocno powiązana z FCWK - POGOŃ SZCZECIN
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005