Autor
Wiadomość
   Kibice -> Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
mksmarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6736 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 08/07/2008 19:32
Płocki sąd uniewinnił w środę policjantów, którym prokuratura zarzucała pobicie 16-letniego kibica stołecznej Legii.

Sprawa dotyczy wydarzeń sprzed trzech lat. W czerwcu 2005 r. na meczu Wisły z Legią pseudokibice z Warszawy stoczyli z policją regularną bitwę. Rzucali w mundurowych kamieniami, drągami, kawałkami betonu. Funkcjonariusze odpowiedzieli pałkami, gazem, strzelali w powietrze z gumowych kul, użyli armatek wodnych.

Rannych zostało 21 policjantów, zniszczono kilkanaście radiowozów i wyposażenie stadionu.

Po rozróbie policjanci zatrzymali trzech kibiców - dwóch dorosłych i 16-latka. Dorosłych sąd grodzki ukarał grzywnami i zakazem wstępu na stadiony. 16-latka oczyszczono z zarzutów. Więcej - chłopak twierdził, że przyjechał na mecz w grupie spokojnych kibiców i że w jego autokarze były także 12-letnie dzieci. Obejrzał spotkanie i skierował się do wyjścia. - Kiedy szedłem w stronę autokaru, dostałem czymś w głowę - relacjonował. - Straciłem przytomność. Gdy się ocknąłem, byłem w zupełnie innym miejscu, pochylali się nade mną policjanci i bili pałkami po całym ciele. Pamiętam wszystko jak przez mgłę, byłem gdzieś wleczony, a potem leżałem skuty na trawniku.

Kibic Legii trafił do szpitala. Potem policjanci zabrali go z powrotem do komendy. - Wrzucili mnie do radiowozu za siedzenie kierowcy - zeznawał. - Najpierw ktoś uderzył mnie w twarz, potem usłyszałem, że wrzucą mnie do Wisły i wypłynę gdzieś przy Włocławku. Potem, gdy wchodziłem już do komendy, było jeszcze jedno uderzenie w kręgosłup. Padłem na podłogę, a policjanci podeszli do mnie i zaczęli mnie kopać.

Rodzice chłopaka dotarli do przypadkowo wykonanych na stadionie zdjęć, na których widać grupę policjantów bijących zakrwawionego 16-latka leżącego na parkingu (na jednej z fotografii dwaj rośli mundurowi siadają na nim). Zawiadomili prokuraturę. Sprawa trafiła ostatecznie do Ciechanowa. Tam powstał akt oskarżenia - przekroczenie uprawnień i pobicie nastolatka zaraz po meczu zarzucono dwóm policjantom z Sochaczewa. Trzeciemu - grożenie młodemu kibicowi. Natomiast winnych kopania w komendzie nie udało się prokuraturze ustalić.

Proces w płockim sądzie rozpoczął się jesienią 2006 r. Policjanci nie przyznali się do winy. Funkcjonariusze z sochaczewskiej komendy podkreślali: - Polecenie zatrzymania chłopaka dostaliśmy od dowódcy. Widzieliśmy, jak 16-latek skakał po samochodach.

- Rzucił kamieniem w naszego przełożonego - dodawał jeden z oskarżonych.

Z relacji obu policjantów wynika, że najpierw biegli za 16-latkiem i krzyczeli, by - jak się wyrazili - "zachowywał się zgodnie z prawem". - Ale on nie stosował się do naszych poleceń - twierdził policjant. - Wtedy uderzyłem go pałką. Chłopak upadł, ale próbował się podnieść, używał wobec nas wulgarnych słów, uderzyłem go więc po raz drugi. W końcu udało się nam go obezwładnić i skuć.

Mundurowy oskarżony o groźby zapewniał natomiast, że z młodym fanem Legii nawet nie rozmawiał.


independent
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6212 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 10/07/2008 12:42
Zdjecia

1993.03.06 Chemik Police – Lechia Gdańsk 1:1 (1:1) troche histori z Polic :D


kuleK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6450 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 10/07/2008 14:19

  independent napisał:  
Zdjecia

1993.03.06 Chemik Police – Lechia Gdańsk 1:1 (1:1) troche histori z Polic :D



Może ktoś opisac co się wtedy wydarzyło :) ?


Obrazek gif wstawiony na forum
crls
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7119 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 10/07/2008 20:15
Flota mecze bedzie rozgrywac w Policach :)

klik


"Wśród pięknych kwiatów rosną te chwasty, popularnie to pedały i lewe niewiasty..."
kuleK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6450 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 10/07/2008 20:23

  crls napisał:  
Flota mecze bedzie rozgrywac w Policach :)

klik



No to będzie bardzo ciekawie :) ZObaczymy jak to będzie z kibicami gosci w Policach Aa
No i w jakich liczbach będzie się Flota stawiac


Obrazek gif wstawiony na forum
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 03/08/2008 13:26
Widzew gania Motor w Lublinie.
Foto
Filmik

Ostatnio edytowany przez: Ambasador, 3 sierpnia 2008, 13:37 [1 raz(y)]


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6063 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 04/08/2008 10:25
Pieśń Motoru

Bez komentarza oczy


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
kumpel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6061 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 04/08/2008 18:40

  DeeMeN. napisał:  
Pieśń Motoru

Bez komentarza oczy



buahahaha masakra,już dawno mnie nic tak nie rozbawiło:)


Bo blanty mnie nie trują, jak nigdy mnie nie truły, tu mi skrusz to jaramy...
MattCWKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5732 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 04/08/2008 18:46
To juz drugi taki wystep Motoru przed swoja publicznoscia :D


MŁAWSKA LEGIA
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5827 dni

**




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 13/08/2008 09:22
Zatrzymanie gorźnego "bandyty"

_____________________________________________________

Kibice Ruchu Chorzów, z pewnością na długo zapamiętają swój powrót z meczu Zagłębie Sosnowiec – Elana Toruń. W pociągu wiozącym kibiców doszło do bezprawnej policyjnej pacyfikacji. Następnie kolejny pokaz siły, mundurowi pokazali na dworcu głównym w Katowicach oraz dworcu Chorzów - Batory, gdzie na oczach postronnych ludzi bito fanów. Niestety jest to kolejny pokaz siły, jaki zgotowali kibicom „stróże prawa i porządku publicznego”. Rozpylanie gazu w małych przedziałach pociągu, bezprawne okładanie pałkami oraz ciosy pistoletem gładko lufowym to tylko niektóre z praktykowanych w sobotni wieczór „policyjnych zabaw”. Kibice Ruchu Chorzów, postanowili że tej sprawy nie pozostawią bez echa, i winni „stróże prawa” poniosą odpowiedzialność za swoje zachowanie. Serwis

www.niebiescy.pl

na bieżąco informuje o postępach w tej sprawie, przedstawiając nowe dowody (materiały filmowe, relacje świadków).

na stronce niebiescy.pl jest pare filmow z tch zajsc co tam sie dzieje to jest kurwa obóz koncetracyjny :/jest moment jak gazują przedział gdzie są dzieci...

jebane zomo...
STOP katom w niebiskich mundurach

Ostatnio edytowany przez: Szymen, 13 sierpnia 2008, 09:31 [1 raz(y)]


DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6063 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 15/08/2008 02:00
Górnik Zabrze ukarany przez Komisję Ligi

Komisja Ligi nałożyła na klub Górnik Zabrze karę finansową w wysokości trzech tysięcy złotych.

Kara została nałożona za wniesienie i odpalenie przez kibiców Górnika rac świetlnych podczas meczu 1. kolejki Ekstraklasy z Ruchem Chorzów.

Motor Lublin ukarany przez Wydział Dyscypliny

10 tysięcy złotych i jeden mecz bez udziału publiczności w zawieszeniu do 31 marca 2009 roku - to kara nałożona na Motor Lublin przez Wydział Dyscypliny PZPN za ekscesy, jakie miały miejsce 2 sierpnia podczas spotkania z Widzewem Łódź.

- Jest to dla nas dotkliwa kara, gdyż jesteśmy w przededniu przekształceń strukturalnych i wciąż doskwierają nam problemy finansowe. Zdaję sobie sprawę, że kara mogła być bardziej surowa, ale ze zrozumieniem przyjęto jednak argumentację, iż ze strony klubu zrobiliśmy wszystko, co możliwe i co do nas należało, by nie doszło do incydentów - mówi Tomasz Chmura, prezes Motoru.


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
WNB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6656 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 15/08/2008 20:03
Kibic-dyplomata
Polonia Warszawa

Ostatnio edytowany przez: WNB, 15 sierpnia 2008, 21:53 [1 raz(y)]


Siła Płynie Z Krwią , Duma Razem Z Nią ->Duma Pomorza
MTS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5878 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 25/08/2008 14:34
[cytat]Część kibiców gości czuła się urażona formą radości prezentowaną przez Piotra Piechniaka, który po strzeleniu bramki dla Polonii wykonał piruet, naśladujący rzut dyskobola."
za Legialive o meczu ŁKS - Polonia Warszawa ;]


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7178 dni

**




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 30/08/2008 09:38
Fajne pomysły mają kibice Lecha. fotka z meczu z Grasshopper Zurich

Obrazek jpg wstawiony na forum


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
MTS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5878 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 03/09/2008 15:30
legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=21959


IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 15/09/2008 04:17
Gwardia Koszalin w Szczecinie na Hutniku
http://ligowiec.net/fotografia/mecz-16268/12214217160.88712500/0

http://ligowiec.net/fotografia/mecz-16268/12214217100.69273400/0


DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6063 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 29/09/2008 20:06
Awantura Flota Świnoujście - Wisła Płock


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
Musiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6085 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 29/09/2008 20:39

  DeeMeN. napisał:  



Dokładne wydarzenia z Świnoujścia i Ochroniarze tak pokazali największą klasę , w tym filmiku najlepiej się skupić i słuchać komentarzy :D


Musiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6085 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 03/10/2008 16:37
http://www.sport.pl/sport/1,65025,5763817,Jacek_Bak__Wiem_kto_za_tym_stoi_.html


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6215 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 03/10/2008 19:16

  Sziler. napisał:  

  DeeMeN. napisał:  



Dokładne wydarzenia z Świnoujścia i Ochroniarze tak pokazali największą klasę , w tym filmiku najlepiej się skupić i słuchać komentarzy :D



Chłopaki z ulicy bez licencji i pojęcia za max 50 zł, to czego niby oczekiwać... Ciekaw jestem jaką klasą byś zabyszczał na ich miejscu.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005