Autor
Wiadomość
   Kibice -> Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Podjuszek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3949 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 29/03/2012 19:48
KIERUNEK STRZELANIA :D
WIE KTOS Z JAKIEGO TO SPOTKANIA ?

Obrazek jpg wstawiony na forum


Dla Was To Tylko Gra dla Nas całe Życie !!!!!
Zbyszko z Bogdańca
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3324 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 29/03/2012 19:53
1.FC Magdeburg w trakcie meczu z Berliner AK


'' Barwy Pogoni to nasz sens życia, każda odległość jest do przebycia ''
ZAŁOM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4388 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 29/03/2012 19:54
Na pewno Magdeburg u siebie...


Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6320 dni

*
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 29/03/2012 20:30
wyżej wymienione STRZAŁKI na meczu w Magdeburgu - FILMIK


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4186 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 01/04/2012 21:26
ciekawostka z konwiktorskiej


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
loker
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6127 dni

*
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 03/04/2012 21:55
i następstwa tej sytuacji ^ :

Politycy odkrywają cenzure na stadionach... za weszlo.com

nagle wszyscy zbulwersowani ? dziwna sprawa...


- a tutaj standardowo :


Przed derbami Łodzi. Na stadionie ŁKS nie będzie wielkich flag

Działacze ŁKS jako pierwsi wprowadzają zakaz wnoszenia na trybuny dużych flag.

Zakaz będzie obowiązywał od najbliższego spotkania, czyli derbów Łodzi z Widzewem, które na stadionie przy al. Unii odbędą się 9 kwietnia. Działaczom chodzi o to, by ogromne płachty nie zasłaniały trybun i znajdujących się na nich ewentualnych kibiców, którzy sprawialiby problemy organizacyjne czy też porządkowe.
Łodzianie wystąpią także z wnioskiem, aby podobne reguły panowały na wszystkich polskich stadionach

z http://expressilustrowany.pl/...


- i następna 'nowinka':

"Na stadionie we Wrocławiu zamontowano 30 mikrofonów do podsłuchiwania kibiców
Na nowym wrocławskim stadionie na Pilczycach zamontowano mikrofony, które będą służyły do rejestrowania rozmów kibiców na trybunach. - Docelowo na stadionie ma być około 30 mikrofonów. To część monitoringu. Przepis nakazuje nam jego instalację - mówi Michał Szpak ze spółki Wrocław 2012.


- Jest ich tu już trochę, ale policja zażyczyła sobie by zamontować jeszcze pięć dodatkowych. Właśnie podwieszamy je pod dach - mówili nam dwaj robotnicy, których zastaliśmy przy zwojach kabli. Mikrofony są podłączone do tzw Sky Boxu, czyli specjalnego pomieszczenia, z którego każdą dużą imprezę na arenie obserwuje policja i służby ratunkowe.

Jak to jest, że CBA, policja czy inne służby tajne, żeby założyć komuś podsłuch, muszą mieć zgodę sądu, a kibiców wolno podsłuchiwać bez żadnej zgody? - To nie jest to samo - mówi Adama Bodnar z Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka.

- Z podsłuchem mamy do czynienia wtedy, kiedy nagrywa się bez czyjejś wiedzy i zgody rozmowy telefoniczne. Tutaj mówimy o monitoringu. Ważne są trzy rzeczy: żeby była podstawa prawna, żeby owe rozwiązania prawne były uzasadnione (w tym wypadku wydaje się, że są bo dotyczą imprezy masowej, na której może dojść do różnych groźnych sytuacji). I trzeci wymóg, żeby uczestnicy imprezy byli uprzedzeni o tym, że impreza jest przedmiotem monitoringu wideo i audio, na przykład zapisem na bilecie czy tablicą ostrzegawczą - dodaje.

- Uprzedzamy o tym. Taki zapis znajduje się w regulaminie imprezy wywieszonym przy wejściach na stadion - mówi Michał Szpak. Ten regulamin, to dwie duże tablice zapełnione tekstem. Rzeczywiście, w paragrafie dziewiątym czytamy, że "Przebieg meczu podlega rejestracji za pomocą urządzenia rejestrującego obraz i dźwięk". Oraz że nagranie może być wykorzystane jako dowód w sprawie o przestępstwo albo wykroczenie i że niszczone jest komisyjnie po trzech miesiącach - twierdzi Szpak.

- Nie ma wśród kibiców powszechnej świadomości, że dzięki z trybun są nagrywane - mówi Przemysław Piwowarski, szef Stowarzyszenia Kibiców Śląska Wrocław "Wielki Śląsk". - Nam się to zdecydowanie nie podoba. Mecze piłkarskie stały się najbardziej inwigilowanymi imprezami masowymi w Polsce.

Co się więc nagrywa? W myśl rozporządzenia MSWiA, urządzenia rejestrujące dźwięk powinny umożliwić "zrozumienie treści nagranych haseł i okrzyków oraz określenie sposobu zachowywania się uczestników imprezy". Minister podał parametry techniczne: nagrać musi się sygnał akustyczny "w paśmie częstotliwości od 300 Hz do 4000 Hz, przy minimalnej dynamice 50 decybeli.

Co się więc nagra? - Upraszczając, można powiedzieć, że w zwykłych warunkach 50 decybeli to normalnie prowadzona rozmowa - wyjaśnia Andrzej Kisiel redaktor naczelny miesięcznika "Audio". - Ale w takich warunkach, jak impreza na stadionie, wszystko zależy od tego, jak daleko jesteśmy od mikrofonu. Jeśli w myśl przepisu rejestrowany ma być dźwięk o częstotliwości od 300 do 4000 Hz, to znaczy, że autorowi przepisu chodziło głównie o jak najlepsze rejestrowanie mowy. I eliminowanie szumów.

- Taki monitoring to kopia tego co gwarantuje bezpieczeństwo m.in. na stadionach w Anglii czy w Niemczech - mówi Michał Szpak."

z http://ekstraklasa.net...

Ostatnio edytowany przez: loker, 3 kwietnia 2012, 22:09 [2 raz(y)]


Po prostu kumam schemat, jak wszyscy liżą się po dupach, to progresu nie ma.
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4129 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 03/04/2012 22:02
dobrze do sytuacji odniósł się zarząd ksp:

W nawiązaniu do niedzielnych zajść na obiekcie podczas meczu 24. kolejki T-Mobile Ekstraklasy ze Śląskiem Wrocław, KSP Polonia Warszawa SSA informuje, co następuje:

1. Nie zgadzamy się z opinią delegata PZPN, Andrzeja Szczepańskiego, który uznał transparent "Precz z komuną" za niezgodny z obowiązującymi przepisami.
Jego interpretację uznajemy za błędną. Podkreślamy, że zgodnie z brakiem ograniczeń dotyczących tego znaku w katalogu symboli zakazanych. Komisja Ligi domagała się wyjaśnień dotyczących tego transparentu również po meczu Polonii z Legią Warszawa, a ostatecznie zdecydowała o nienałożeniu kary na Klub za ten symbol. Ośmiu zawodników "Czarnych Koszul" było zamordowanych w Katyniu, wielu kolejnych zginęło walcząc z bolszewikami, a inni musieli opuścić kraj. Te fakty dobitnie pokazują, że w przypadku Polonii sprzeciw wobec komunizmu ma znaczenie szczególne. Uważamy za konieczne, aby osoby, które podejmują decyzje były świadome historycznych uwarunkowań właściwych dla Klubów.

2. Interwencja służb ochrony została podjęta na wyraźne polecenie delegata, który zagroził przerwaniem i przedwczesnym zakończeniem spotkania, co w konsekwencji mogłoby doprowadzić do przyznania walkowera drużynie przyjezdnej. Delegat Szczepański domagał się siłowego zdjęcia flagi, a po próbie dokonania tego i konsultacji z przełożonymi, wycofał się ze swojej decyzji. To sprawiło, że druga próba interwencji ze strony policji i ochrony nie nastąpiła, dzięki czemu na trybunach do końca meczu panowała pozytywna, dobra atmosfera. Jedynym negatywnym akcentem meczu była próba interwencji spowodowana decyzją delegata, z którą w żadnym stopniu się nie zgadzamy.

3. Uważamy, że upór delegata i jego decyzje były błędne i prowokacyjne wobec poprawnie zachowującej się publiczności i powodujące zagrożenie dla bezpieczeństwa imprezy masowej. Klub wystąpił do Polskiego Związku Piłki Nożnej z prośbą o wyjaśnienie sytuacji i argumentacji delegata.

/Zarząd KSP Polonia Warszawa SSA/


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4129 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 05/04/2012 18:02
Fanatyk część 3


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4994 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 15/04/2012 13:43
Szydera kibiców Śląska Wrocław z zawodników , trenerów itp.

A Sotirović mówił jacy to oni są cudowni hehe :)


PS 1948
Pgn.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5223 dni

*
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 15/04/2012 21:52
Ciekawie dzisiaj na derbach Śląska Ruch - Górnik.


Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5999 dni

*
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 15/04/2012 22:36
LINK

Musze przyznac ze poprawilo mi to humor dawno sie tak nieusmialem a wydawalo mi sie ze prima aprilis byl 1-ego kwietnia


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3834 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 15/04/2012 23:01
ciekawy artykuł :D


  Cytat:  
W połowie lipca legioniści udali się na mecz Tauras Taurogi - ADO Den Haag. Wspierając kiboli gospodarzy byli na tyle agresywni, że policja musiała zatrzymać 21 osób.Zawsze myślałem,że Legia ma zgodę z Den Haag.

Ale tutaj ciekawsze


  Cytat:  
Kolejny incydent miał miejsce w Niemczech dokąd udali się fanatycy Pogoni Szczecin. Na mecz zaprzyjaźnionego Unionu Berlin nie chcieli kupić biletów, byli agresywni i policja musiała użyć gazu łzawiącego. Potem zaczęli rzucać na murawę race.Co za debile...


Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4580 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 16/04/2012 09:00

  szn napisał:  

Ale tutaj ciekawsze


  Cytat:  
Kolejny incydent miał miejsce w Niemczech dokąd udali się fanatycy Pogoni Szczecin. Na mecz zaprzyjaźnionego Unionu Berlin nie chcieli kupić biletów, byli agresywni i policja musiała użyć gazu łzawiącego. Potem zaczęli rzucać na murawę race.Co za debile...no przeciez oni maja wiarygodne zródla!


abstrakcja!
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4129 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 22/04/2012 20:13
Genua - Siena
W drugiej połowie meczu Genua - Siena w lidze włoskiej kibice gospodarzy przy stanie 0:4 przerywają mecz i nakazują piłkarzom oddanie koszulek ponieważ nie są godni ich nosić


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Bartas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6325 dni

****
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 22/04/2012 22:16

  ManeS napisał:  
Genua - Siena
W drugiej połowie meczu Genua - Siena w lidze włoskiej kibice gospodarzy przy stanie 0:4 przerywają mecz i nakazują piłkarzom oddanie koszulek ponieważ nie są godni ich nosićZwróćcie uwagę na średnią wieku "chłopaków" na młynie.
Przekaz dla tych co myślą że są za starzy by na 12 przychodzić. :)


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3317 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 23/04/2012 11:57
Dziwne, że Ława takiego kontraktu nie wynegocjował :D


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4129 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 23/04/2012 15:50
a co to ma do tematu kibicowania?

Obrazek jpg wstawiony na forum

Ostatnio edytowany przez: ManeS, 25 kwietnia 2012, 19:50 [1 raz(y)]


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
WM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5359 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 26/04/2012 13:47
Obrazek jpg wstawiony na forum

Nie mam pytań... Ruch + Slovan

Ostatnio edytowany przez: WM, 26 kwietnia 2012, 14:10 [1 raz(y)]


Amat victoria curam
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4580 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 26/04/2012 16:09

  WM napisał:  


Nie mam pytań... Ruch + Slovantutaj teledysk do tego z jutuba


abstrakcja!
pojka
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5796 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 26/04/2012 18:35
Walczyc trenowac


Wychowany na osiedlu ZELECHOWO w moim sercu
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005