Autor
Wiadomość
   Kibice -> Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
M.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7211 dni

****




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 21/03/2011 19:04
Ale nie nazywajcie rozdawania darmowych biletów i gadzetów dobrym marketingiem bo wg. mnie nie na tym to polega.Owszem jest to dobry ruch w kierunku przyciągnięcia na trybuny ludzi ale następstwemm tego było by wprowadzenie normalnych cen biletów i wtedy okazałoby się ile dały te zabiegi" marketingowe".

Co do zagrożenia dla Lecha to już w ogóle totalny bełkot i niedorzeczność...Co by nie mówić ale Kolejorz to marka z rzeszą kibiców w całym regionie i jakieś tam nawet jednosezonowe wyskoki Warty raczej nie zagrożą Leszkom.Takie moje zdanie


DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5372 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 21/03/2011 20:03
to jest "magia" nowego stadionu, nie oczekujmy że potem 20 tys. pikników będzie chciało oglądać kopaninę w I lidze za jakąkolwiek cenę, mając na co dzień za przeciwników Wisłę, Legię, Śląsk czy Widzew :)


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6583 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 21/03/2011 20:06

  Gryfsz napisał:  


Od ladnych kilku m-cy Warta caly czas markietingowo idzie w gore.



Podaj przykłady.


Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8070 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 21/03/2011 20:54

  PL napisał:  

  Gryfsz napisał:  


Od ladnych kilku m-cy Warta caly czas markietingowo idzie w gore.



Podaj przykłady.



Od paru m-cy trabia o tej Warcie wszedzie ze wzgledu na ich prezeske. Jak by nie bylo takie trabienie jest bardzo wazne dla show-biznesu i jak jest cisza to gwiazdki zrobia wszystko aby o nich pisali. Zanim ta prezes przyszla to o Warcie nikt praktycznie nic nie pisal. To jest wlasnie ich pierwszy markietingowy sukces ktory przyciagnal 18tys. kibicow na mecz. Jestem wiecej jak pewien ze u nas stadion nie byl by pelny jakby nawet bilety za darmo rozdali...to samo tyczy sie innych pilkarsko dolujacych klubow np. GKP Gorzow czy tez GKS Katowice gdzie 4 ligowa euforia oraz nadzieja bardzo szybko upadla. Tak ja nadmienilem...potrzebuja wynikow oraz sponsorow bez ktorych nic sie nie ruszy a ta chwilowa 'ciekawosc kibicow' szybko upadnie i nikt nie przyjdzie jak trzeba bedzie za bilet zaplacic. Jezeli jednak beda wyniki oraz sponsorzy to na 100% w ciagu kilku/kilkunastu lat stana sie powazna alternatywa dla sympatykow pilki noznej w Poznaniu oraz okolicach. Chyba dobrze wiesz jak zaczynal Widzew czy tez Podbeskidzie, ktorym pilkarsko ani kibicowsko szansy nie dawano.

Ostatnio edytowany przez: Gryfsz, 21 marca 2011, 21:12 [3 raz(y)]


G_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5785 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 21/03/2011 21:45

  Gryfsz napisał:  

  PL napisał:  

  Gryfsz napisał:  


Od ladnych kilku m-cy Warta caly czas markietingowo idzie w gore.



Podaj przykłady.



Od paru m-cy trabia o tej Warcie wszedzie ze wzgledu na ich prezeske. Jak by nie bylo takie trabienie jest bardzo wazne dla show-biznesu i jak jest cisza to gwiazdki zrobia wszystko aby o nich pisali. Zanim ta prezes przyszla to o Warcie nikt praktycznie nic nie pisal. To jest wlasnie ich pierwszy markietingowy sukces ktory przyciagnal 18tys. kibicow na mecz. Jestem wiecej jak pewien ze u nas stadion nie byl by pelny jakby nawet bilety za darmo rozdali...to samo tyczy sie innych pilkarsko dolujacych klubow np. GKP Gorzow czy tez GKS Katowice gdzie 4 ligowa euforia oraz nadzieja bardzo szybko upadla. Tak ja nadmienilem...potrzebuja wynikow oraz sponsorow bez ktorych nic sie nie ruszy a ta chwilowa 'ciekawosc kibicow' szybko upadnie i nikt nie przyjdzie jak trzeba bedzie za bilet zaplacic. Jezeli jednak beda wyniki oraz sponsorzy to na 100% w ciagu kilku/kilkunastu lat stana sie powazna alternatywa dla sympatykow pilki noznej w Poznaniu oraz okolicach. Chyba dobrze wiesz jak zaczynal Widzew czy tez Podbeskidzie, ktorym pilkarsko ani kibicowsko szansy nie dawano.



W Poznaniu sprawa z Wartą wygląda inaczej, jak wiadomo jest akceptowana, młodzi którzy pojawiają się na Warcie utożsamiają się z Lechem a starzy niby twierdzą że są kibicami Warty a nie Lecha ale to wiesz, ogólnie jak to ktoś napisał wyżej że to jest jedno razowy wybryk chodz nie wątpliwie to duży sukces dla prezesiny Warty, ijedną dominującą drużyną jest Lech.


CWKS & MKS
M.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7211 dni

****




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 21/03/2011 21:53

  Gryfsz napisał:  

  PL napisał:  

  Gryfsz napisał:  


Od ladnych kilku m-cy Warta caly czas markietingowo idzie w gore.



Podaj przykłady.



Chyba dobrze wiesz jak zaczynal Widzew czy tez Podbeskidzie, ktorym pilkarsko ani kibicowsko szansy nie dawano.



Wiesz, dawanie tutaj przykładu RTSu trochę mało trafiony ponieważ w latach 70tych troszeczkę inaczej to wszystko wygladało: inna mentalność nie porównując już realiów.
Przykład Podbeskidzia już w ogóle nie trafiony...chyba że podając ten przykład miałeś na myśli pikników chodzacych na TSP bo rzecz jasna że nie pójdą na 4 czy 3 lige BKSu.A jeśli chodzi o siłę w mieście to niepodzielnie należy ona do BKSu i raczej szybko się to nie zmieni.Tyle ,że nawet jeśli uwzględnić ludzi którzy chodzą oglądać piłkę to nie ma szans na analogiczną sytuacje w Poznaniu ponieważ to Lech gra w E-klasie i Pucharach a w Bielsku na odwrót.
Tak czy owak ten marketing jakim idzie Warta uważam za kiepski a u Nas jeśli bilety by były za darmo to napewno stadion by się zapelnił tylko czy takich ludzi nam potrzeba na trybunach?Mi osobiście nie


DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8070 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 21/03/2011 22:12

  Cytat:  
Przykład Podbeskidzia już w ogóle nie trafiony...chyba że podając ten przykład miałeś na myśli pikników chodzacych na TSP bo rzecz jasna że nie pójdą na 4 czy 3 lige BKSu.



Tak, poniewaz mowa jest o markietingu. Wladze klubu, wlasciciele, sponsorzy najbardziej zainteresowani sa piknikami gdyz jest ich najwiecej a co za tym idzie $$$ wiadomo. Nie wiem co masz na mysli negujac przyklad Widzewa. W Lodzi nie mieszkalem ale wiem ze na poczatku to Widzew dla Lodzi byl tym czym dzisiaj jest Warta dla Poznania. LKS mial nie tylko wiecej kibicow ale i chuliganow...Widzew to byly same pikniki. Jak jest obecnie to kazdy wie....ale bez sukcesow pilkarskich oraz $$$ Widzew bylby nadal taka 'szczecinska Arkonia'. Z przykroscia stwierdzam ze w dzisiejszych czasach dla wiekszosci liczy sie kasa/sukces a nie tradycja/przywiazanie/historia...i nie tylko o sport chodzi ale tak ogolnie.:(


PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7342 dni

****




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 21/03/2011 22:26

  M. napisał:  

  Gryfsz napisał:  

  PL napisał:  

  Gryfsz napisał:  


Od ladnych kilku m-cy Warta caly czas markietingowo idzie w gore.



Podaj przykłady.



Chyba dobrze wiesz jak zaczynal Widzew czy tez Podbeskidzie, ktorym pilkarsko ani kibicowsko szansy nie dawano.



Wiesz, dawanie tutaj przykładu RTSu trochę mało trafiony ponieważ w latach 70tych troszeczkę inaczej to wszystko wygladało: inna mentalność nie porównując już realiów.
Przykład Podbeskidzia już w ogóle nie trafiony...chyba że podając ten przykład miałeś na myśli pikników chodzacych na TSP bo rzecz jasna że nie pójdą na 4 czy 3 lige BKSu.A jeśli chodzi o siłę w mieście to niepodzielnie należy ona do BKSu i raczej szybko się to nie zmieni.Tyle ,że nawet jeśli uwzględnić ludzi którzy chodzą oglądać piłkę to nie ma szans na analogiczną sytuacje w Poznaniu ponieważ to Lech gra w E-klasie i Pucharach a w Bielsku na odwrót.
Tak czy owak ten marketing jakim idzie Warta uważam za kiepski a u Nas jeśli bilety by były za darmo to napewno stadion by się zapelnił tylko czy takich ludzi nam potrzeba na trybunach?Mi osobiście nie



Podsumowując post Matysa . Ważne żeby młyn był pełen i żebyśmy wszyscy zapierdalali na 100% . Reszta przyjdzie z czasem ;)


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
M.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7211 dni

****




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 21/03/2011 22:28

  Gryfsz napisał:  

  Cytat:  
Przykład Podbeskidzia już w ogóle nie trafiony...chyba że podając ten przykład miałeś na myśli pikników chodzacych na TSP bo rzecz jasna że nie pójdą na 4 czy 3 lige BKSu.



Tak, poniewaz mowa jest o markietingu. Wladze klubu, wlasciciele, sponsorzy najbardziej zainteresowani sa piknikami gdyz jest ich najwiecej a co za tym idzie $$$ wiadomo. Nie wiem co masz na mysli negujac przyklad Widzewa. W Lodzi nie mieszkalem ale wiem ze na poczatku to Widzew dla Lodzi byl tym czym dzisiaj jest Warta dla Poznania. LKS mial nie tylko wiecej kibicow ale i chuliganow...Widzew to byly same pikniki. Jak jest obecnie to kazdy wie....ale bez sukcesow pilkarskich oraz $$$ Widzew bylby nadal taka 'szczecinska Arkonia'. Z przykroscia stwierdzam ze w dzisiejszych czasach dla wiekszosci liczy sie kasa/sukces a nie tradycja/przywiazanie/historia...i nie tylko o sport chodzi ale tak ogolnie.:(



No i widzisz Ty pisząc o zagrożeniu Lecha masz na myśli pikoli i sponsorów a ja całkiem co innego.I każdy ma rację poniekąd z tym,że zauważyłeś że do sukcesu potrzebny jest wynik a na tle Lecha Warta przez dlugie lata go nie osiądnie,podejrzewam że nigdy.

Temat RTSu tak jak pisałem ciężki do oceny z powodu innych czasów.ŁKS rządził w mieście to fakt a Widzew się "rodził" ale obecne kibolstwo nie pozwala na "rodzenie" się ponieważ wrzody zwalczane są w zarodku a podejrzewam,że kiedyś nie było w Łodzi wjazdów na osiedla itp. w latach 70tych jak się zaczynało coś tworzyć na Widzewie.


DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
K.PSM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5378 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 23/03/2011 10:57

  Cytat:  
Klub Wisła Płock musi zwrócić Stowarzyszeniu FANATYCY WIDZEWA koszty podróży zorganizowanej grupy kibiców Widzewa, którzy dnia 9 kwietnia bezprawnie nie zostali wpuszczeni na stadion w Płocku. Po trwającej kilka miesięcy rozprawie w sądzie w Płocku w dniu dzisiejszym Sąd przyznał rację Stowarzyszeniu FANATYCY WIDZEWA i nakazał klubowi Wisła Płock zwrot kosztów wynajmu autokarów na mecz wraz z odsetkami, jak również zwrot kosztów sądowych. Wyrok nie jest prawomocny. Klub z Płocka ma 14 dni na złożenie apelacji do sądu okręgowego.

W sprawie tej przesłuchano kilkunastu świadków. Ze strony Stowarzyszenia zeznawali członkowie zarządu Stowarzyszenia oraz kibice, którzy brali udział w wyjeździe, a także pracownicy klubu RTS WIDZEW ŁÓDŹ odpowiedzialni za kontakt z kibicami. Klub z Płocka na świadków wezwał pełniącego obowiązki kierownika ds. bezpieczeństwa klubu Wisła Płock w dniu meczu z Widzewem, a także kilku pracowników i właścicieli agencji ochrony która zabezpieczała stadion w Płocku w dniu meczu.



Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5766 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 24/03/2011 13:08
na niemieckim programie ale po angielsku do 5:30


abstrakcja!
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7506 dni

*




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 24/03/2011 14:16

  BFC napisał:  
na niemieckim programie ale po angielsku do 5:30



Obrazek jpg wstawiony na forum

pan milicjant chyba kolekcjonuje "zdobyczne" szale (pierwszy z lewej jakiś dziwnie znajomy)


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Jaro07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5374 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 25/03/2011 22:51
Przed meczem z Litwą...


Obrazek jpg wstawiony na forum
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7006 dni

***




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 27/03/2011 19:20
klik

Co on pierdoli, ciekawe czemu nie wspomniał o tym, że pomimo, że od tego spektakularnego zatrzymania bandytów z pałkami, tasakami i siekierami lol minęło trzy lata, nikt nie został skazany. Nawet więcej - minęły trzy lata, a sprawy są umarzane z powodu braku materiału dowodowego.
Dla niego nie jest hańbą występ naszych kopaczy? Dziwny system wartości, wszak to wynik z boiska idzie w świat, natomiast o drobnej awanturze napiszą media litewskie i polskie, nikt dalej o tym nie usłyszy, a za tydzień nikt też nie będzie pamiętał. A o tym, że Polska, gospodarz Mistrzostw Europy, przegrywa 0:2 z jakąś śmieszną Litwą pamiętać będzie piłkarski światek długo. I długo będzie się z nas śmiał. Więc jeżeli tak bardzo przejmujemy się tym, jak nas postrzegają to może zacznijmy się martwić tym, żeby barany na boisku przestały przynosić nam wstyd przegrywając z jakimiś ogórami.

Rzadko zdarza mi się wrzucać tu jakieś linki, a co dopiero je komentować. Ale tym razem nie wytrzymałem ;)


Against modern wszystko!
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7406 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 27/03/2011 19:27

  Lrd napisał:  
klik

Co on pierdoli, ciekawe czemu nie wspomniał o tym, że pomimo, że od tego spektakularnego zatrzymania bandytów z pałkami, tasakami i siekierami lol minęło trzy lata, nikt nie został skazany. Nawet więcej - minęły trzy lata, a sprawy są umarzane z powodu braku materiału dowodowego.
Dla niego nie jest hańbą występ naszych kopaczy? Dziwny system wartości, wszak to wynik z boiska idzie w świat, natomiast o drobnej awanturze napiszą media litewskie i polskie, nikt dalej o tym nie usłyszy, a za tydzień nikt też nie będzie pamiętał. A o tym, że Polska, gospodarz Mistrzostw Europy, przegrywa 0:2 z jakąś śmieszną Litwą pamiętać będzie piłkarski światek długo. I długo będzie się z nas śmiał. Więc jeżeli tak bardzo przejmujemy się tym, jak nas postrzegają to może zacznijmy się martwić tym, żeby barany na boisku przestały przynosić nam wstyd przegrywając z jakimiś ogórami.

Rzadko zdarza mi się wrzucać tu jakieś linki, a co dopiero je komentować. Ale tym razem nie wytrzymałem ;)



nasz premier powinien powiedzieć, że chodziło o akcję widelec, a tak wyszło jakby to były kolejne jego cuda, zawsze można też sypnąć tekstem, a wiecie co pis powiedział...... najważniejsze jest to, że jestem przy korycie i na mnie głosujcie, bo jestem the best


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6727 dni

**




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 27/03/2011 19:36
"pałki , tasaki , siekiery" eek? czyli pan płemieł w swoim stylu. Dużo mówi ale niewiele ma to wspólnego z prawdą.

Mam nadzieje że SKLW nie zostawi tego w ten sposób i wystosuje jakiś protest do tej ryżej zaklamanej kaszubskiej łajzy.

Hańbą i kompromitacją jesteś ty razem ze swoim kurewskim rządem!

Ostatnio edytowany przez: eM, 27 marca 2011, 19:42 [1 raz(y)]


M.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7211 dni

****




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 27/03/2011 23:34
Jak się ogląda takie materiały to naprawdę ma sie ochotę chwycić za siekierę i zajebać w ten obłudny fałszywy łeb.

Trzeba walczyć z tym chorym systemem.Zamiast zaostrzać kary lepiej by się zabrali z biedę i rosnące ceny...szkoda komentować nawet.


DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5372 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 28/03/2011 00:34
jak on nie odróżnia pałek, tasaków i siekier od widelca to wolę nie wiedzieć jak u niego wygląda obiad na chacie :D


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7190 dni

*




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 28/03/2011 14:21
Ujpest Budapeszt - Górnik Zabrze towarzysko


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5315 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 01/04/2011 17:55
czy pzpn już zareagował na oświadczenie kibiców Jagi, w którym żądali przeprosin za niesłuszne oskarżenie o awanture w Kownie?


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005