Autor
Wiadomość
   Kibice -> Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7478 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 04/02/2012 09:42

  szn napisał:  
ktorej odrze beda kibicowac ? zapewne tej w c-klasie ale wole zapytac



Tej 3 ligowej.

Obrazek jpg wstawiony na forum


Better dead than red!
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5738 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 04/02/2012 11:17

  TeHaCe napisał:  


co to dziwnówka, ostatnio się tam znalazłem przypadkowo i przy zejściu na plaże, chyba głównym, jest co prawda chujowy, ale ogromny napis śląsk wrocław jeśli się nie mylę. nie miałem puchy więc nic nie zdziałałem, ale skoro ktoś tam jest od nas to może mógł by się zapoznać bliżej z tym tematem:>



eliminowac takie wrzuty w województwie


abstrakcja!
Roman Pigwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5555 dni

*




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 04/02/2012 11:45

  THC UNITED napisał:  
Świnoujście Wolin Międzyzdroje - Flota i to chyba na tyle jeszcze może w Wisełce by się ktoś jeżdzący na Flotę znalazł oprócz Wyspiarzy oczywiście Portowcy. Międzywodzie, Dziwnów, Dziwnówek, Wrzosowo, Pobierowo, Rewal, 100% Pogoń



w Wolinie jak i w Międzyzdrojach też jest kilku chłopaków jeżdżących na Pogoń, później jadąc w dół ( Wysoka, Łożnica, Goleniów , Kliniska ) wszystko Pogoń , w Dziwnowie też na pewno są fani Pogoni.


https://www.facebook.com/ekipakryzys/ Grupa turystyczna mocno powiązana z FCWK - POGOŃ SZCZECIN
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni

****




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 08/02/2012 01:17
PAOK - Olympiakos - piro na wejście

Latająca raca?:)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5287 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 09/02/2012 18:30
Obrazek jpg wstawiony na forum


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6152 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 09/02/2012 18:36

  ManeS napisał:  
Obrazek jpg wstawiony na forum



A kogo to taka ciekawa oprawa? :D


PS 1948
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5287 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 09/02/2012 18:52
FC Zurich, oryginalny pomysł trzeba przyznać :)


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
PDJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4852 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 09/02/2012 21:04
nie ma to jak mieć "własny" pomysł na szal


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4992 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 09/02/2012 21:35
Szali z takim motywem w Polsce powstalo w wielu ekipach. Tak samo "Pride of ultras" czy jakos tak.


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7162 dni

*




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 10/02/2012 14:28

  PDJ napisał:  
nie ma to jak mieć "własny" pomysł na szal



Teraz troszkę się zdziwisz.. lol

Obrazek jpg wstawiony na forum

..a to jeszcze chyba nie wszystkie.. :)

Tak przy okazji wiele wzorów robiły ekipy z całej Polski także i "Ultras Pride of Poland" a także "Na przekór wszystkim" klepali prawie wszyscy. ;)


kopol79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4481 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 11/02/2012 15:04

  TeHaCe napisał:  

  THC UNITED napisał:  
Świnoujście Wolin Międzyzdroje - Flota i to chyba na tyle jeszcze może w Wisełce by się ktoś jeżdzący na Flotę znalazł oprócz Wyspiarzy oczywiście Portowcy. Międzywodzie, Dziwnów, Dziwnówek, Wrzosowo, Pobierowo, Rewal, 100% Pogoń



co to dziwnówka, ostatnio się tam znalazłem przypadkowo i przy zejściu na plaże, chyba głównym, jest co prawda chujowy, ale ogromny napis śląsk wrocław jeśli się nie mylę. nie miałem puchy więc nic nie zdziałałem, ale skoro ktoś tam jest od nas to może mógł by się zapoznać bliżej z tym tematem:>





To są pozostałości po wakacjach. W Dziwnowie i okolicach była, jest i będzie Pogoń.


PDJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4852 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 13/02/2012 16:09

  Cytat:  
W ogólnopolskim turnieju halowym, który odbył się w Redzie, grały dzieci do lat 9. Lechia przyjechała z zespołem z rocznika 2004, a więc z drużyną siedmiolatków.

Według relacji świadków w niedzielę ok. godz. 16 do hali wtargnęła grupa pseudokibiców Arki, którzy rzucili się na młodziutkich piłkarzy Lechii.

- Siedzieliśmy akurat w szatni, ale kiedy tylko usłyszeliśmy krzyki, wybiegliśmy z niej. Grupa ok. 15 bandytów w wieku 20-30 lat, niektórzy w kominiarkach, zdzierało koszulki Lechii z naszych dzieci, zabierali im opaski i szaliki. W obronie dzieci natychmiast stanęli rodzice, kiedy wybiegłem z szatni jeden z nich leżał już zakrwawiony na podłodze - relacjonuje trener młodych piłkarzy Lechii Grzegorz Grzegorczyk i dodaje: - Płacz dzieci był porażający.

Kibole pobili trzech rodziców, jeden z nich, który ucierpiał najbardziej, trafił do pomorskiego Centrum Traumatologii w Gdańsku.

Co sądzisz o ataku kiboli Arki na dzieci? - dyskutuj na naszym Facebooku z kibicami z Trójmiasta! »


- Podszedł do mnie jeden z napastników i powiedział, żebym oddał szalik. Nie zgodziłem się, więc najpierw mnie szarpnął, a potem uderzył. Upadłem. Wtedy podbiegli do mnie kolejni chuligani, zaczęli mnie kopać po głowie i krzyczeć "Arka Gdynia". Potem uciekli - powiedział Radiu Gdańsk Krzysztof Bohdan, jeden z rodziców.

- Gdyby to byli jacyś gówniarze, to pewnie dalibyśmy sobie radę. Ale to była duża grupa dryblasów, którzy rzucili się na dzieci. Mojemu synowi próbowali zerwać nawet frotkę, którą miał na ręce - mówi nam jeden z rodziców.

A trener Grzegorczyk dodaje: - To były karczycha, takie koksy.

Rodzice młodych piłkarzy z Gdańska chodzili w hali i przed nią w szalikach Lechii. - I co tego? Mieliśmy szaliki, bo dopingowaliśmy nasze dzieci. Szaliki nosili też opiekunowie piłkarzy Warty Poznań i Jagiellonii Białystok - mówi jeden z zaatakowanych rodziców.

Zaatakowani rodzice natychmiast powiadomili policję.

- Choć posterunek policji znajduje się w odległości zaledwie 100 m od hali, radiowóz pojawił się dopiero 20 minut po zdarzenia. A następny dopiero po kolejnych 20 minutach. Dla nas był to oczywiście koniec turnieju, dzieci nie były w stanie grać, a nawet rozmawiać z mamą czy tatą - mówi Grzegorczyk.

- Zdarzenie trwało kilkanaście sekund. Ustalamy, kim byli sprawcy. Ma nam w tym pomóc zapis ze szkolnego monitoringu - mówi asp. sztab. Wiesław Krause z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie, która bada sprawę. Zeznania na policji złoży też organizator turnieju.

W poniedziałek przed godz. 15 policjanci, właśnie dzięki zapisowi z kamer, zatrzymali już trzy pierwsze osoby (które nie były zamaskowane) podejrzane o napaść na młodych piłkarzy.

Młodzi piłkarze Lechii na pewno będą potrzebowali pomocy psychologa.

- To nieuniknione. 90 proc. dzieci nie przespało nocy, nadal nie rozumieją, co się właściwie stało. Jak mamy im wytłumaczyć, że to byli tylko bandyci, że zabawa w piłkę wcale tak nie wygląda - pyta trener Lechii.

Co ciekawe, kilkadziesiąt minut po napadzie w hali pojawili się... kibice Arki.

- Ale to byli zupełnie inni ludzie, dużo starsi. Powiedzieli, że kiedy tylko dowiedzieli się o napadzie postanowili przyjechać, przeprosić i podkreślić, że oficjalna grupa kibiców Arki nie ma z tym nic wspólnego - mówi Grzegorczyk.

A jeden z rodziców dodaje: - Ci drudzy byli w porządku. Przez pół godziny przepraszali nas i dzieci, zapewniali, że odzyskamy wszystko, co straciliśmy. I powiedzieli, że potrzebują kilku dni, żeby namierzyć sprawców i podać ich dane policji.



Źródło GóWno Prawda


chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7942 dni

***




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 15/02/2012 10:45
Taka ciekawostka West Side.... Falubaz


Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5738 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 15/02/2012 11:37
w tych niemcach to pojebani sa deko, 10 tys ojro dostal HSV za odpalenie 3 petard podczas meczu Hertha vs HSV - :D -


abstrakcja!
dary
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7951 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 15/02/2012 11:59

  chrisxx napisał:  
Taka ciekawostka West Side.... Falubaz



i w dodatku Osiedle Przyjaźnie he he


POGOŃ TO MY !
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6152 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 15/02/2012 12:01
A jak jesteśmy przy Niemcach to jakie ekipy sportowe spod znaku " h " są znane w Niemczech gdzieś tam w telewizji i na youtube widziałem że Eintracht Frankfurt lubi dymić a pozatym to jak to wygląda u szwabów?


PS 1948
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5738 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 15/02/2012 13:57
ciekawie tez bylo na meczu 2 bunesligi Fortuna Dusseldorf - Eintracht Frankfurt

piro tez na murawie

+

fotki z Union-Dynamo Drezdno + film

Ostatnio edytowany przez: Q., 15 lutego 2012, 14:18 [2 raz(y)]


abstrakcja!
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni

****




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 16/02/2012 14:03
Prezentacja Niebieskich

Rozkminił ktoś melodię co śpiewają od 3:56??? Ciekawi mnie czy kserowali od kogoś czy własna inwencja twórcza.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6295 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 16/02/2012 14:25
Na jesieni już ją też mieli :D


.Krzysiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7104 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 16/02/2012 14:38

  Ambasador napisał:  


Rozkminił ktoś melodię co śpiewają od 3:56??? Ciekawi mnie czy kserowali od kogoś czy własna inwencja twórcza.



Ta, inwencja...hihi

LINK - swoją drogą strasznie wpada w ucho :)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005