Autor
Wiadomość
   Kibice -> Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5729 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 15/05/2012 22:59
Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum

http://www.ovb-online.de/sport/fussball/irre-fan-randale-relegation-2320391.html

Ostatnio edytowany przez: Q., 15 maja 2012, 23:17 [2 raz(y)]


abstrakcja!
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7484 dni

**




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 15/05/2012 23:38
Trzeba przyznać, że ostatnio w Niemczech dużo ciekawego się dzieje.


Z daleka nie będzie widać.
M.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7174 dni

****




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 16/05/2012 00:47

  Dostojny kocur napisał:  
Trzeba przyznać, że ostatnio w Niemczech dużo ciekawego się dzieje.



Wg. mnie niemcy to teraz czołówka światowa,tyle piro i opraw nie ma nigdzie indziej a i mocniejsze akcenty coraz częściej się zdarzają a wszystko to zaczęło się na dobre po MŚ u nich,oby i u Nas było podobnie.


DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
hejpogongol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4474 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 06/06/2012 21:05

  Cytat:  
Cardiff City zmienia barwy

W walijskim Cardiff City zaszły wielkie zmiany. Zespół kojarzony do tej pory z niebieskim kolorem zdecydował się zmienić swoje barwy. Od sezonu 2012/13 piłkarze Cardiff City Stadium będą przywdziewać trykoty w kolorze czerwonym. Kontrowersyjna zmiana. Czy fani ją zaakceptują?

Od 1908 roku zawodnicy Cardiff występowali w błękicie. Stąd też wziął się przydomek Walijczyków - the Bluebirds. Malezyjscy właściciele klubu uznali jednak, że większy potencjał tkwić będzie w nowych barwach. W efekcie stroje zespołu przygotowane na przyszły sezon będą czerwone. Zmianie uległ też klubowy herb - niebieską jaskółkę, która została zmarginalizowana, zastąpił czerwony smok.

- Domowe barwy Cardiff City zostały zamienione na kolor czerwony, natomiast niebieski będzie od tej pory barwą wyjazdową - brzmi oficjalne oświadczenie zamieszczone na klubowej stronie internetowej. - Decyzja została podjęta przez azjatyckich inwestorów, którzy uważają, że nowy kolor będzie bardziej kojarzyć się z walijską marką. Sądzą oni także, że istnieje potrzeba radykalnych, ale ważnych zmian. Kluczem tej strategii jest zapewnienie, że klub, reprezentujący stolicę Walii, wpłynie na tożsamość narodową i będzie kojarzony przez potencjalnych odbiorców z zagranicy. Kolor czerwony jest powszechnie uznawany za synonim walijskiej kultury i dziedzictwa. W Azji posiada także silne znaczenie duchowe jako symbol dobrobytu, siły i szczęścia.

O pomyśle dyskutowano już w trakcie minionych rozgrywek i wówczas została ona zgodnie potępiona przez wszystkich zwolenników Cardiff, którzy manifestowali klubowe tradycje, protesty te zostały jednak zignorowane. Dyrektor generalny klubu Alan Whiteley uważa, że ta decyzja była słuszna.

- Zdajemy sobie sprawę z historii i zaangażowania we wspieranie Cardiff, ale jednocześnie musimy być także postępowi - stwierdził Whiteley.


- Przyjęcie nowego herbu z dumnym symbolem walijskiego smoka oraz kultowym niebieskim ptakiem oraz nowymi czerwonymi domowymi trykotami sprawia, że Cardiff może być wreszcie postrzegane w dumnej roli stolicy Walii - dodał prezes Cardiff Chan Tien Ghee.


Źródło: anglia.goal.pl

Historyczny herb:
Obrazek png wstawiony na forum
Nowy herb:
Obrazek jpg wstawiony na forum


"Każdy sobie powinien z nas zadać pytanie, Czy kurwa chce grać dla Pogoni Szczecin, czy nie? Jak nie, to kurwa wypierdalać i tyle"

Radek Janukiewicz
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 07/06/2012 00:57
nic tylko gratulować dyrektorowi generalnemu... co za debilizm ja pierdolę, tylko współczuć kibicom Cardiff.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
prx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 19/07/2012 00:53
............

JEBAĆ POLICJE


Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5729 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 20/07/2012 11:28
nie wiem czy to bylo z Hiszpanii:

Protest


abstrakcja!
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5729 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 02/08/2012 14:02
Obrazek jpg wstawiony na forum


abstrakcja!
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 02/08/2012 15:07
Oprawa Śląska z okazji Powstania


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Arti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5805 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 07/08/2012 23:20
Wkrótce legalne race na stadionach?


kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7951 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 11/08/2012 13:57
Tony Hibbert - lojalny obrońca Evertonu który zadebiutował w 1998 roku, po 281 meczach gra tam nadal. Tony w swojej długiej karierze nigdy nie zdobył bramki dla klubu.Kibice mieli o nim przyśpiewkę: "When Hibbo Scores We Riot" (Kiedy Hibbo strzeli robimy zadymę).
08.08.2012 nastał ten dzień kiedy Hibbo strzelił (Everton-AEK Ateny).
Gol Tony'ego


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:6 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6961 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 17/08/2012 10:33
Aris - Boca Juniors :D

dość stare, ale wcześniej nie widziałem tego:)


POGOŃ 100% SZCZECIN
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni

*




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 19/08/2012 13:46
Glasgow Rangers rozpoczęło walkę w szkockiej Division Three. W pierwszym meczu "The Gers" wygrali z East Stirling 5:1. Zwycięstwo na Ibrox Park oglądało aż 49 118 kibiców, co jest nowym rekordem świata pod względem frekwencji w czwartej lidze.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 19/08/2012 13:49

  Scarface napisał:  
Glasgow Rangers rozpoczęło walkę w szkockiej Division Three. W pierwszym meczu "The Gers" wygrali z East Stirling 5:1. Zwycięstwo na Ibrox Park oglądało aż 49 118 kibiców, co jest nowym rekordem świata pod względem frekwencji w czwartej lidze.



Super frekwencja. Od razu przypomniała mi się inauguracja Napoli w III lidze, gdzie było ich 55 koła... mi się marzyło 15-20 tysięcy na naszej czwartej lidze heh...


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7469 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 20/08/2012 17:31
Ujpest

Obrazek jpg wstawiony na forum


Better dead than red!
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5729 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 21/08/2012 14:58
1 runda DFB-Pokal
Chemnitzer FC - SG Dynamo Dresden 0:3

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum


abstrakcja!
PDJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4843 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 28/08/2012 18:31
Falubaz najpierw się z cwelił do lubinek a teraz jeszcze podjebał od nas treść transu Oprawa


Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8284 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 28/08/2012 19:12
kiedy to u nas było ?


PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6741 dni

**




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 28/08/2012 20:49

  PDJ napisał:  
Falubaz najpierw się z cwelił do lubinek a teraz jeszcze podjebał od nas treść transu Oprawa


Odbiegając od tematu, rozjebała mnie ilość banerów reklamowych które są widoczne na zdjęciu. Tam to mają marketing! ;-)


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
PDJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4843 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 28/08/2012 20:53
Nie znam dokładniej daty ale było to na Pięcolecie MW czyli w 2008r


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005