Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń w mediach, newsy, komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6372 dni

*




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 25/08/2015 15:11
Weszło o Czerwińskim

Esktraklasa.net o Czerwińskim


ROJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6794 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 25/08/2015 20:09
Tak wygląda "wielbłąd" marketingowy.
Choćby marketing nie wiem jak się starał to bez spójnego działania całego klubu to się nigdy nie uda.
To co chce przekazać marketing musi być spójne z tym co mówią piłkarza, trenerzy czy prezesi. U nas to jest największym problemem.
Co chwila ktoś z klubu się "odzywa i psuje klimat".
W dobrych klubach jest to wpisane w kontraktach i choćby ktoś był CR7 czy Pedro to nie może mówić tego co mu się podoba.

Pracownik Coca-Coli może mówić, że chce się rozwijać, awansować, więcej zarabiać jednak powiedzenie, że chce pracować w Pepsi skończyłoby jego karierę.
Najważniejsze to wyciągać wnioski z błędów. To już się stało i klub musi "jakoś" zareagować teraz i na przyszłość. Straty finansowe z tego tytułu z pewnością będą i to całkiem nie małe. Jednak jak to ma dać impuls do wspólnej polityki informacyjnej całego klubu to się opłacało.
Wspólnej to znaczy, że to co mówią pracownicy (trenerzy, zawodnicy, prezesi) musi być zgodne z polityka marketingową, a nie, że marketing niech robi swoje akcje, a my to możemy robić co chcemy- bo to przecież całkiem co innego.
To co mówi trener, zawodnik czy prezes ma ogromne znaczenie w postrzeganiu klubu; dużo większe niż rozdawanie lodów czy kawy.


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6152 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/08/2015 00:29
Bartek Ława razem z Pogonią chcą otworzyć szkólki w regionie

A szkółki Reissa w naszym regionie są w: Dębnie , Wałczu , Koszalinie , Świnoujściu , Szczecinku a nawet w ... Szczecinie


PS 1948
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3862 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/08/2015 00:42
To jest genialny pomysł. W końcu zaczęli coś robić ! Lepiej późno niż wcale. Takie tworzenie szkółek Pogoni w całym województwie, niesie ze sobą wiele, wiele pozytywów. Aż dziwne, że dopiero teraz się za to zabrali. A to, że powstały szkółki Reissa ? i co z tego ? Pogoń to marka sama w sobie. Czas odzyskać terytorium, które naturalne powinno do nas należeć. Wielki plus dla zarządu, że wreszcie się za to zabrali. Azoty pewnie też będą zadowolone z tego pomysłu. Czas na rozwijanie marki w województwie. Oby ten pomysł nie wypalił się po jakimś czasie na kilku szkółkach a dynamicznie się rozwijał. Brawo za inicjatywę. Trzymam kciuki za to.

Ostatnio edytowany przez: Icar, 27 sierpnia 2015, 01:01 [4 raz(y)]


pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4479 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/08/2015 09:49
Czerwiński odnosi się do wywiadu Weszło

Jakub bije się w pierś i przeprasza.


Bolec
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3687 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/08/2015 09:49
Czerwo o wywiadzie dla Weszlo.


Taz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3742 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/08/2015 13:17

  pogol napisał:  
Czerwiński odnosi się do wywiadu Weszło

Jakub bije się w pierś i przeprasza.



Nawet jeśli tak nie myśli to podoba mi się, że temat nie jest przemilczany i zamieciony pod dywan. + dla pana Czerwińskiego.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3862 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/08/2015 13:25
Heh przeprosiny napisane przez klub. "Dobrze w Szczecinie " "Nie zamierzam stąd uciekać" ("zostało kilka dni do końca okienka", "rozważę każdą propozycję" " Od Lecha i Legii przyjmę" ), puste frazesy. Już lepiej by brzmiało jakby przyznał się, że popełnił głupotę z wyrażeniem gotowości do opuszczenia klubu w każdej chwili.. a nie próbować mydlić "komplementami". Kogo oni chcą oszukać ? bo chyba tylko naiwnych. Bardzo słabo wyglądają te przeprosiny, jeśli zawierają w sobie całkowite zaprzeczenie tego co mówi w przypływie szczerości. Wtedy od razu widac, że są zrobione na typowe "odwal".

Ostatnio edytowany przez: Icar, 27 sierpnia 2015, 13:30 [1 raz(y)]


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5400 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/08/2015 16:28
Starty Pogoni w Ekstraklasie


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5880 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/08/2015 16:46

  Icar napisał:  
Heh przeprosiny napisane przez klub. "Dobrze w Szczecinie " "Nie zamierzam stąd uciekać" ("zostało kilka dni do końca okienka", "rozważę każdą propozycję" " Od Lecha i Legii przyjmę" ), puste frazesy. Już lepiej by brzmiało jakby przyznał się, że popełnił głupotę z wyrażeniem gotowości do opuszczenia klubu w każdej chwili.. a nie próbować mydlić "komplementami". Kogo oni chcą oszukać ? bo chyba tylko naiwnych. Bardzo słabo wyglądają te przeprosiny, jeśli zawierają w sobie całkowite zaprzeczenie tego co mówi w przypływie szczerości. Wtedy od razu widac, że są zrobione na typowe "odwal".



Kolega widze woli oszukiwac sam siebie.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3862 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/08/2015 18:00
@Przema, wolę żeby przyznał, że palnął niepotrzebnie z tym wyjazdem jeszcze w tym okienku, niż oszukiwał z tekstami typu "W Szczecinie mi dobrze" , "Nie zamierzam stad uciekać" a już całkowicie lanie wazeliny to tekst, że może zostać w Szczecinie na kilka sezonów :D Miał chwile szczerości i teraz próby zamaskowania tego "pięknymi słowami" wypadają słabo. Mnie przynajmniej nimi nie kupił.

Ostatnio edytowany przez: Icar, 27 sierpnia 2015, 18:06 [1 raz(y)]


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5880 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/08/2015 19:00
Skad wiesz, ze oszukuje tymi tekstami. Przyznal, ze zycie pilkarza jest nieprzewidywalne i ma 100% racji. Jak dla mnie cala ta afera jest niepotrzebnie rozdmuchana.
Raczej nie mial zamiaru nikogo kupowac, bo jak 99% pilkarzy ma kibicow w dupie i czy beda na stadionie czy nie to on dalej bedzie gral i zarabial kase. A kolory szalikow na stadionie nie maja dla nich znaczenia. Trudno sie temu dziwic, bo z drugiej strony szacunku tez nie ma. Czas wreszcie to zrozumiec.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3862 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/08/2015 19:21
Oszukuje czy nie w "sprostowaniu", mało ważny fakt. Dla mnie liczą się pierwsze słowa wypowiedziane w chwili szczerości. Był gotowy opuścić Pogoń w ostatnich dniach okienka ? był. Ogłosił to w mediach ? Ogłosił. Dla mnie liczy się to, że dał taką deklarację publicznie, nie licząc się z tym w jakim gównie by nas zostawił. I jak wcześniej wspomniałem, puste frazesy jak te wyżej zacytowane , nie wpłyną, że zapomnę to co odwalił.
Teraz zamiast walić teksty "jak mu dobrze", niech się skupi na jak najlepszej grze (co zapewne zrobi) a potem jak się trafi nabywca, niech s.. idzie sobie. Tyle mam do powiedzenia w tym temacie.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5880 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/08/2015 19:35

  Icar napisał:  
Oszukuje czy nie w "sprostowaniu", mało ważny fakt. Dla mnie liczą się pierwsze słowa wypowiedziane w chwili szczerości. Był gotowy opuścić Pogoń w ostatnich dniach okienka ? był. Ogłosił to w mediach ? Ogłosił. Dla mnie liczy się to, że dał taką deklarację publicznie, nie licząc się z tym w jakim gównie by nas zostawił. I jak wcześniej wspomniałem, puste frazesy jak te wyżej zacytowane , nie wpłyną, że zapomnę to co odwalił.
Teraz zamiast walić teksty "jak mu dobrze", niech się skupi na jak najlepszej grze (co zapewne zrobi) a potem jak się trafi nabywca, niech s.. idzie sobie. Tyle mam do powiedzenia w tym temacie.



Powiedzial to co mysli 99% pilkarzy i to co wszyscy wiedza. Pozostaly 1% to Janukiewicz i jakis niedobitek, ktory jeszcze nie zrozumial, ze lojalnosc w sporcie nie poplaca, o czym dobitnie nasz bramkarz sie przekonal. Nadal nie rusza mnie to wszystko ani troche.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3862 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/08/2015 19:37
Co innego myśleć, co innego lecieć z tym do mediów i robić szum wokół siebie. Jakoś nie kojarzę przykładów piłkarzy, którzy świeżo po przyjściu do klubu, trąbili, że jeszcze w tym samym okienku (i to pod jego koniec !) są gotowi odejść i rozważą każdą ofertę.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5880 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/08/2015 19:40

  Icar napisał:  
Co innego myśleć, co innego lecieć z tym do mediów i robić szum wokół siebie.



Z pewnoscia wszystkie kluby i menadzerowie czekaja na takie wywiady, bo innmymi sposobami nie sa w stanie wysondowac otoczenia zawodnika jak i jego checi zmiany klubu :)

Zacznijmy szanowac swoich zawodnikow, a moze cos sie w tej materii kiedys choc troche zmieni. Nie dziwota, ze chca stad spierdalac przy pierwszej lepszej okazji jak po jednym chujowym meczu sa wieszane na nich psy. A na niektorych nawet po dobrych meczach.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3862 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/08/2015 19:44
Szanować zawodnika, którzy nie szanuje klubu i jego kibiców, poprzez wyrażanie takich deklaracji (tej konkretnej) ? Wybacz, z mojej strony nigdy do tego nie dojdzie. Zresztą tak jak mówiłem, życzę mu jak najlepszej gry, aby utrzymał formę, (ba, nawet będę mu w czasie meczu kibicował jak pozostałym) a potem sobie niech idzie gdzie chce. Ale o szacunku (takim jak ma np. Radek, Maks) może zapomnieć. Na to się pracuje a nie, że ma się z automatu.

Ostatnio edytowany przez: Icar, 27 sierpnia 2015, 20:06 [7 raz(y)]


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5880 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/08/2015 20:45
Nie szanuje klubu, bo tu sie i tak pilkarzy nie szanuje. Dzialaczy, w tym zasluzonych bylych pilkarzy rowniez, stad takie slowa nie powinny byc dla nikogo zaskoczeniem. Nauczmy sie, ze pilkarze tak gadaja. Serio roznice zrobiloby to gdyby powiedzial, ze osiagnal swoj zyciowy cel i zostanie tu na lata, albo ze nigdy nie przejdzie do Lecha, a po roku podpisalby kontrakt? Zwolinski tez nie wykluczal przejscia do Lecha, Fojut po pierwszym meczu mowil, ze jego celem jest wypromowanie sie i skok na zachod. Czerwinski powiedzial dokladnie to samo, tylko bardziej dosadnie. Nasz klub jest tak postrzegany i predko sie to nie zmieni, ale powoli cos tam sie zmienia. Jakis czas temu o takich nazwiskach moglismy pomarzyc. Malymi krokami dojdziemy do celu. Mnie nie interesuja szczegolnie relecje na linii pilkarze - kibice. Oni sa tu od grania i robienia wynikow, takie wypowiedzi do mediow schodza na dalszy plan, choc tez sa oczywiscie granice przyzwoitosci, ale do tych Czerwinski nawet sie nie zblizyl.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4205 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/08/2015 21:03

  Przema napisał:  
Nie szanuje klubu, bo tu sie i tak pilkarzy nie szanuje. Dzialaczy, w tym zasluzonych bylych pilkarzy rowniez, stad takie slowa nie powinny byc dla nikogo zaskoczeniem. Nauczmy sie, ze pilkarze tak gadaja. Serio roznice zrobiloby to gdyby powiedzial, ze osiagnal swoj zyciowy cel i zostanie tu na lata, albo ze nigdy nie przejdzie do Lecha, a po roku podpisalby kontrakt? Zwolinski tez nie wykluczal przejscia do Lecha, Fojut po pierwszym meczu mowil, ze jego celem jest wypromowanie sie i skok na zachod. Czerwinski powiedzial dokladnie to samo, tylko bardziej dosadnie. Nasz klub jest tak postrzegany i predko sie to nie zmieni, ale powoli cos tam sie zmienia. Jakis czas temu o takich nazwiskach moglismy pomarzyc. Malymi krokami dojdziemy do celu. Mnie nie interesuja szczegolnie relecje na linii pilkarze - kibice. Oni sa tu od grania i robienia wynikow, takie wypowiedzi do mediow schodza na dalszy plan, choc tez sa oczywiscie granice przyzwoitosci, ale do tych Czerwinski nawet sie nie zblizyl.



To ja wtrące nieśmiało Przema że jak zniknie zupełnie nawet namiastka więzi z klubem zarówno piłkarzy jak i kibiców to stadiony będą puste,młodzież będzie chodziła tylko w koszulkach Messiego.Tak jak mówi się że polskiej ligi nie da się ogladac na trzeżwo i dlatego wprowadzono piwo na stadiony tak trudno będzie krzyczeć na trybunach nazwisko piłkarza który publicznie po 6 meczach informuje o tym że jest do wzięcia za grosze i nawet jutro może się spakowac na pociąg do Poznania.
Powiedz żonie jak wróci od lichego fryzjera że wygląda beznadziejnie to szybko zobaczysz tego efekty nawet jesli ona wie że fryzjer się nie spisał.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5880 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/08/2015 21:08

  EPSON napisał:  

  Przema napisał:  
Nie szanuje klubu, bo tu sie i tak pilkarzy nie szanuje. Dzialaczy, w tym zasluzonych bylych pilkarzy rowniez, stad takie slowa nie powinny byc dla nikogo zaskoczeniem. Nauczmy sie, ze pilkarze tak gadaja. Serio roznice zrobiloby to gdyby powiedzial, ze osiagnal swoj zyciowy cel i zostanie tu na lata, albo ze nigdy nie przejdzie do Lecha, a po roku podpisalby kontrakt? Zwolinski tez nie wykluczal przejscia do Lecha, Fojut po pierwszym meczu mowil, ze jego celem jest wypromowanie sie i skok na zachod. Czerwinski powiedzial dokladnie to samo, tylko bardziej dosadnie. Nasz klub jest tak postrzegany i predko sie to nie zmieni, ale powoli cos tam sie zmienia. Jakis czas temu o takich nazwiskach moglismy pomarzyc. Malymi krokami dojdziemy do celu. Mnie nie interesuja szczegolnie relecje na linii pilkarze - kibice. Oni sa tu od grania i robienia wynikow, takie wypowiedzi do mediow schodza na dalszy plan, choc tez sa oczywiscie granice przyzwoitosci, ale do tych Czerwinski nawet sie nie zblizyl.



To ja wtrące nieśmiało Przema że jak zniknie zupełnie nawet namiastka więzi z klubem zarówno piłkarzy jak i kibiców to stadiony będą puste,młodzież będzie chodziła tylko w koszulkach Messiego.Tak jak mówi się że polskiej ligi nie da się ogladac na trzeżwo i dlatego wprowadzono piwo na stadiony tak trudno będzie krzyczeć na trybunach nazwisko piłkarza który publicznie po 6 meczach informuje o tym że jest do wzięcia za grosze i nawet jutro może się spakowac na pociąg do Poznania.


Ale o czym mowisz skoro nawet w mlynie slyszalo sie od zawsze, ze na stadion nie przyszlo sie dla pilkarzy tylko dla dopingu?
Po prostu tlumacze, ze trzeba sie do tego zdystansowac. Po mnie jak po kaczce splywaja deklaracje o przywiazaniu do barw, dlatego wypowiedzi w odwrotnym kierunku rowniez mnie nie ruszaja.
Janukiewicz juz deklarowal przywiazanie do Pogoni i chec zostania tutaj po karierze, a teraz najchetniej od razu by wyjechal. Takie jest zycie pilkarza i trzeba sobie zdawac z tego sprawe. Nie ma juz takich pilkarzy jak kiedys, dla ktorych mozna bylo przyjsc na stadion. U nas ten dodatkowo wkurwia fakt, iz zasluzone osoby traktuje sie jak gowno, czy to w wykonaniu kibicow czy zarzadu, ze wspomne chociazby Moskalewicza. Zwolinski tez nie musial dlugo czekac na pierwsze epitety w swoim kierunku.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005