Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń w mediach, newsy, komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4233 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 11/04/2014 19:22
Cóż pisałem o tym..i.Uderz w stół a nożyce się odezwą.Szydera Jachno nawet wcześniejsza niż przypuszczałem(może przeczytał tutaj post i poszedł zainspirowany.:)
Ja jednak odbieram ten artykuł pozytywnie.Właśnie taki szum i wstyd może "pseudoprezydencika" zmobilizować do czegoś.Jeśli nie jego to mam nadzieje wyborców by tego typa pozbyć się z miejsca gdzie tylko wstyd przynosi.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
paprykarzyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3809 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 11/04/2014 20:17

  EPSON napisał:  
Cóż pisałem o tym..i.Uderz w stół a nożyce się odezwą.Szydera Jachno nawet wcześniejsza niż przypuszczałem(może przeczytał tutaj post i poszedł zainspirowany.:)
Ja jednak odbieram ten artykuł pozytywnie.Właśnie taki szum i wstyd może "pseudoprezydencika" zmobilizować do czegoś.Jeśli nie jego to mam nadzieje wyborców by tego typa pozbyć się z miejsca gdzie tylko wstyd przynosi.



Problem w tym, że dla niego nie jest to wstyd tylko rozsądek.


Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3971 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 11/04/2014 21:22

  paprykarzyk napisał:  
Problem w tym, że dla niego nie jest to wstyd tylko rozsądek.



*sarkazm* No ba, lepiej pokazywać się z ambasadorami kultury, opera, teatry, ąę i te sprawy, a nie z chuliganami i pseudokibicami demolującymi stadiony i jedzącymi dzieci. */sarkazm*


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 11/04/2014 21:40

  paprykarzyk napisał:  

  EPSON napisał:  
Cóż pisałem o tym..i.Uderz w stół a nożyce się odezwą.Szydera Jachno nawet wcześniejsza niż przypuszczałem(może przeczytał tutaj post i poszedł zainspirowany.:)
Ja jednak odbieram ten artykuł pozytywnie.Właśnie taki szum i wstyd może "pseudoprezydencika" zmobilizować do czegoś.Jeśli nie jego to mam nadzieje wyborców by tego typa pozbyć się z miejsca gdzie tylko wstyd przynosi.



Problem w tym, że dla niego nie jest to wstyd tylko rozsądek.



problem w tym ze nie ma kim zastąpić. jacyna - wit? wijasem? zaremba?

a co do stadionu to te brak zmian od 30 lat to "lekkie" nadużycie. jeszcze na poczatku wieku mielismy jako jedyni cały stadion w krzesełkach. nawiecej luksów w oswietleniu, podgrzewana murawe...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7474 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 11/04/2014 21:41
"Rozsądek", który pozwolił wywalić trochę szmalu na kilka trafnych inwestycji :)


INDIOS BRAVOS
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4233 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 11/04/2014 22:25

  paprykarzyk napisał:  

  EPSON napisał:  
Cóż pisałem o tym..i.Uderz w stół a nożyce się odezwą.Szydera Jachno nawet wcześniejsza niż przypuszczałem(może przeczytał tutaj post i poszedł zainspirowany.:)
Ja jednak odbieram ten artykuł pozytywnie.Właśnie taki szum i wstyd może "pseudoprezydencika" zmobilizować do czegoś.Jeśli nie jego to mam nadzieje wyborców by tego typa pozbyć się z miejsca gdzie tylko wstyd przynosi.



Problem w tym, że dla niego nie jest to wstyd tylko rozsądek.


Można by powiedzieć że rzeczywiście jest to człowiek rozsądny.Z drugiej zaś strony wszyscy Prezydenci innych miast to po prostu "głupcy".Jak to super mieć najrozsądniejszego Prezydenta wśród chmary "Głupców".Myślę że kolejny sukces odnotujemy otwierając Ikee bo aleje kwiatowa już przecież mamy.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
pit26
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7649 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 11/04/2014 23:24

  EPSON napisał:  

  paprykarzyk napisał:  

  EPSON napisał:  
Cóż pisałem o tym..i.Uderz w stół a nożyce się odezwą.Szydera Jachno nawet wcześniejsza niż przypuszczałem(może przeczytał tutaj post i poszedł zainspirowany.:)
Ja jednak odbieram ten artykuł pozytywnie.Właśnie taki szum i wstyd może "pseudoprezydencika" zmobilizować do czegoś.Jeśli nie jego to mam nadzieje wyborców by tego typa pozbyć się z miejsca gdzie tylko wstyd przynosi.



Problem w tym, że dla niego nie jest to wstyd tylko rozsądek.


Można by powiedzieć że rzeczywiście jest to człowiek rozsądny.Z drugiej zaś strony wszyscy Prezydenci innych miast to po prostu "głupcy".Jak to super mieć najrozsądniejszego Prezydenta wśród chmary "Głupców".Myślę że kolejny sukces odnotujemy otwierając Ikee bo aleje kwiatowa już przecież mamy.



pytanie zasadnicze jest, na ile informacja o budowie stadionu w Kolbaskowie (pewnie chodzi o tereny przy rondzie Hakena) jest kaczka dzienikarska, a na ile jest w tym prawdy?
Jakos nie wydaje mi sie,ze budzet naszego klubu udzwignal by taka inwestycje, nawet ograniczajac ja do minimum, czzyli np. stadionu na 10.000 widzow... Nie wspominajac juz o stracie wizerunkowej/PR dla miasta Szczecin, gdyby doszlo do tego,ze wiodacy klub ze Szczecina swoje mecze rozgrywalby w gminie Kolbaskowo... Chociaz jako kibic oczywiscie ciesylbym sie z jakiegokolwiek nowego, nowoczesnego stadionu, moze byc w Kolbaskowie ;)


Vi kommer sammen!
Danske liv... Odense...
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4233 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 12/04/2014 08:22
Budowa stadionu w Kołbaskowie (gminie) może być ewentualnie zagraniem marketingowym ukierunkowanym na presje.
Prawdę powiedziawszy w tej chwili najprawdopodobniej Krzystek jest największym wrogiem ewentualnego awansu Pogoni do pucharów.
Było by to mocne uderzenie w jego kampanie wyborczą .Artykuł Jachno w PS jest nie jako zapowiedzią tego co może się wtedy rozpętać.Mas media zrobią z tej sytuacji pośmiewisko na cały kraj (pisałem już o tym kilka stron wcześniej).Gdyby udało się awansować do np.II i III rundy tych rozgrywek ,biorąc pod uwagę termin wyborów była by to wisienka na torcie by zwalić tego "kłamczuszka" z fotela.Jak znam życie i jego marketingowy science-fiction już dzisiaj myśli jak przed wyborami coś obiecać w stylu (przyspieszymy remont, damy 20 milionów na przygotowanie projektu inwestycji ...itp).
Mam nadzieje że tych kłamstw juz wówczas nikt nie kupi i coś się tu w tym mieście zmieni.
Trzeba trzymać kciuki bo tylko dobra gra i kibice na stadionie mogą doprowadzić do zmian.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
haszimoto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4449 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 12/04/2014 16:21
Pełna zgoda z tym co napisałeś.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7416 dni

*




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 12/04/2014 22:03
Kolejny do galerii dziennikarzy, którzy odlecieli - Antoni Bugajski z Przeglądu, ekspert w Canal+.

Dzisiaj uznał, że najlepszym zawodnikiem ligi jest Paixao bo jest on bardziej regularny w zdobywaniu bramek od Marcina Robaka, a ten drugi strzela tylko co jakiś czas 5 albo 2-3 bramki w meczu i tyle.


krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3810 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 12/04/2014 22:11
Robak strzelił w tym sezonie w 16 z 34 meczów, więc trafiał prawie co drugi mecz.
Paixao z kolei trafił w 20 z 37 meczów - więc trafiał nieco częściej niż co drugi mecz...
Tak wielka różnica, że... szkoda gadać ;)


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3688 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 12/04/2014 22:11
Idiota. Tak samo jak ten Przytuła - trener/komentator wywalony dyscyplinarnie z Łomży. Tam w tym studio tylko baby z brodą brakowało. Jedynie Baszczyński jakiś poziom prezentował (chociaż fryzurę miał najsłabszą)

Przecież tu się liczy ilość nie częstotliwość. Niektórym wszystko co z Pogonią związane źle widzi się i boli. Zaraz powiedzą/napiszą, że te 4 miejsce to fartem absolutnym mamy i to, że na wiosnę nieprzegraliśmy nie liczy się


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7416 dni

*




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 12/04/2014 23:05
Po skrócie, większość w studiu chwali mocno Pogoń
- Twarowski uważa, że Pogoń jest najmocniejszym kandydatem do brązowego medalu/trzeciego miejsca,
- Przytuła potwierdza, chwaląc jednocześnie całą budowę klubu (bramkarz, obrona, atak),
- podkreślają dobre budowanie drużyny, wprowadzanie młodych zawodników, dobrego trenera oraz pozycje na których jest paru wartościowych zmienników.
- Twarowski pod koniec porównuje Pogoń do Liverpoolu, pod kątem budowy drużyny i jej funkcjonowania.

Jedyny maruder, Bugajski nie pochwalił za nic, jedynie zjechał na temat braku stadionu na europejskie rozgrywki.


OLDBOJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5703 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 13/04/2014 00:12
pochwalili tez sponsora- Azoty !


tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7474 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 13/04/2014 11:11

  eF^ napisał:  
Kolejny do galerii dziennikarzy, którzy odlecieli - Antoni Bugajski z Przeglądu, ekspert w Canal+.

Dzisiaj uznał, że najlepszym zawodnikiem ligi jest Paixao bo jest on bardziej regularny w zdobywaniu bramek od Marcina Robaka, a ten drugi strzela tylko co jakiś czas 5 albo 2-3 bramki w meczu i tyle.


Przez Bugajskiego przemawia lokalny patriotyzm - to Wrocławianin z krwi kości :) nie przejmowałbym się zbytnio jego teoriami ;)


INDIOS BRAVOS
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7416 dni

*




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 13/04/2014 17:39
Janukiewicz i Robak w 11-tce kolejki Przeglądu Sportowego.


FL2
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5085 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 13/04/2014 21:27
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa, 28.05, godz. 20.30, TVP1
onet podał rozpiske meczów z transmisjami, miłe zaskoczenie :)

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/znamy-terminarz-rundy-finalowej-t-mobile-ekstraklasy/vy8lw


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6085 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 13/04/2014 22:18

  pit26 napisał:  
pytanie zasadnicze jest, na ile informacja o budowie stadionu w Kolbaskowie (pewnie chodzi o tereny przy rondzie Hakena) jest kaczka dzienikarska, a na ile jest w tym prawdy?
Jakos nie wydaje mi sie,ze budzet naszego klubu udzwignal by taka inwestycje, nawet ograniczajac ja do minimum, czzyli np. stadionu na 10.000 widzow... Nie wspominajac juz o stracie wizerunkowej/PR dla miasta Szczecin, gdyby doszlo do tego,ze wiodacy klub ze Szczecina swoje mecze rozgrywalby w gminie Kolbaskowo... Chociaz jako kibic oczywiscie ciesylbym sie z jakiegokolwiek nowego, nowoczesnego stadionu, moze byc w Kolbaskowie ;)



Ja myślę, że to jest tak prawdopodobne jak zmiana nazwy i powstanie klubu Przemytnik Kołbaskowo ;)


pit26
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7649 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 13/04/2014 23:32

  Janek80 napisał:  

  pit26 napisał:  
pytanie zasadnicze jest, na ile informacja o budowie stadionu w Kolbaskowie (pewnie chodzi o tereny przy rondzie Hakena) jest kaczka dzienikarska, a na ile jest w tym prawdy?
Jakos nie wydaje mi sie,ze budzet naszego klubu udzwignal by taka inwestycje, nawet ograniczajac ja do minimum, czzyli np. stadionu na 10.000 widzow... Nie wspominajac juz o stracie wizerunkowej/PR dla miasta Szczecin, gdyby doszlo do tego,ze wiodacy klub ze Szczecina swoje mecze rozgrywalby w gminie Kolbaskowo... Chociaz jako kibic oczywiscie ciesylbym sie z jakiegokolwiek nowego, nowoczesnego stadionu, moze byc w Kolbaskowie ;)



Ja myślę, że to jest tak prawdopodobne jak zmiana nazwy i powstanie klubu Przemytnik Kołbaskowo ;)



Wydaje sie,ze tego typu pomysl rzucony do prasy, jest to proba wywarcia pewnej presji na Krzystku w temacie stadionu. Swoja droga fajnei,ze od kilku spotkan trybuny sie przyzwoicie zapelniaja, bo to + wysokie miejsce w tabeli "grozace" zakwalifikowaniem sie do gry pucharach, jest najlepsza forma nacisku i wywierania presji na Krzystku w temacie stadionu. Oby tak dalej, bo wtedy temat stadionu "odzyje" na nowo,a w przypadku gry w pucharach, prasa juz nie tylko lokalna, ale i ogolnopolska bedzie mocno drazyla ten temat.


Vi kommer sammen!
Danske liv... Odense...
pablo8511
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3801 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 14/04/2014 09:29
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ekstraklasa,liga-pod-cisnieniem,artykul,433551,1,381.html

Bardzo ostra wypowiedź Bugajskiego na temat Pogoni, Ruchu i Górnika.


Daleko od Szczecina, ale miłość jeszcze większa! Tylko Pogoń!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.29 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005