Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń w mediach, newsy, komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3863 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 26/10/2017 11:25
Przecież nikt tutaj nie krytykuje jego ściągnięcia, bo mógł wypalić, ale bronienie jego ściągnięcia gadką, że spełnił swoją rolę, bo pokazał naszym kopaczom, że są lepsi od takiego za 2 mln euro. No próba ukazania tego jako jakiś sukces, no kuźwa. Szanujmy się. Znów Pogoń będzie pośmiewiskiem w najbliższych dniach, bo z tego co widzę, już dziennikarze sobie na ząb wzięli dzisiejszą konferencję Stolarczyka.


To jest tak głupie, że normalnie bym się zastanawiał czy aby Stolarczyk specjalnie tak nie mówi, aby ciągnięcie łacha i całą uwagę na niego skupiono, zamiast na trenerze i piłkarzach, ale przypominam sobie wywiad sprzed paru dni Mroczka o tym, gdzie bronił decyzję niesprowadzenia napastnika i argumentów jakich wtedy użył. Więc myślę, że on tak na poważnie całkiem.

Ostatnio edytowany przez: Icar, 26 października 2017, 11:30 [1 raz(y)]


TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6738 dni

****




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 26/10/2017 11:33

  Przema napisał:  
Mowiac otwarcie, ze majac opinie publiczna w dupie trudno mi doszukiwac sie innych podobienstw w ostatnich latach, ale co kto lubi.






w takim razie proszę wskazać źródło, gdzie padło dokładnie takie stwierdzenie, jak przytoczyłeś wyżej, że mają opinię publiczna w dupie. czekam z niecierpliwością


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5881 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 26/10/2017 12:43

  Cytat:  
Minął już prawie miesiąc od ogłoszenia decyzji o “ucięciu” 50% pensji zawodnikom i trenerom Pogoni Szczecin z powodu słabych wyników.
Pojawiło się wiele krytycznych głosów oraz stwierdzeń, że jest to decyzja najprawdopodobniej niezgodna z prawem. Bo wszyscy i tak, prędzej czy później, będą musieli otrzymać należne zaległości.
Czy “kara” dalej obowiązuje?
– Nie będę informował – uciął dzisiaj temat prezes Pogoni Szczecin Jarosław Mroczek.
Ale zdradził za to motywy takiej decyzji.
– Teraz, po czasie, mogę już powiedzieć, że podjęliśmy tę decyzję nie ze względu na zawodników, tylko ze względu na dziennikarzy, kibiców – mówi. – Publiczność całą negatywną energię wyładowywała na piłkarzach i chcieliśmy, żeby przestano po nich “skakać”. Wiedzieliśmy, że będziemy krytykowani za tę decyzję i padnie wiele nawet niecenzuralnych słów określających nasze działania. Przeżyliśmy, “spłynęło” to na nas, ale dzięki temu zdjęliśmy presję z zawodników. Takie było zamierzenie i taki był efekt.
– Poinformowałem o tym publicznie i świadomie. Wiedziałem, co na mnie spadnie – dodał sternik Pogoni.



Dlugo bronilem Mroczka i spolki, ale to co sie teraz odpierdala, to przekracza wszelkie granice dopuszczalnej tolerancji. Komus niezle musial sufit na leb spasc, bo takiego cyrku od lat nie bylo. Do tego jeszcze niedawna audycja w radiu, gdzie nawet nie ustosunkowal sie do wypowiedzi kibica, tylko z gory stwierdzil, ze jak nie zarzadzasz klubem to sie nie znasz itd.

Coraz bardziej przypomina mi to fragment ksiazki, bodajze Szamo, kiedy to bramkarz Slaska zostal ukarany niby przez Wojta. Powiemy w mediach, ze dostales kare, bo takie zachowanie nie przystoi. Oczywiscie, zadnej kary nie bedzie i nic sie Grzesiu nie martw, ale zeby ludzie widzieli, ze cos z tym robimy. Pal licho czy taka wtedy byla prawda, ale scenariusz w realiach szczecinskich jestem w stanie juz sobie wyobrazic. Zwlaszcza, ze Mroczek zdawal sobie chyba sprawe, ze to zadna kara i efektw raczej nie przyniesie. Ktos sie tego w ogole spodziewal?

Ostatnio edytowany przez: Przema, 26 października 2017, 12:59 [1 raz(y)]


TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6738 dni

****




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 26/10/2017 13:51
ja nie będę za niczyjego rzecznika robić, ale jeśli nie zrozumiałeś intencji tego działania i porównujesz to do najgorszych czasów jakie trafiły się w naszej historii, to nie mam pytań. dodatkowo przedstawiłeś to trochę manipulując i sprawiając wrażenie, że oni ogólnie mają w dupie szeroko pojętą opinię publiczną.


to prawie taki sam poziom, jak tego ananasa co wyskoczył, że Frączczak wyszedł i powiedział ogółowi że grają przeciw trenerowi. no kurwa mać, przecież tylko idiota mógłby uwierzyć, że takie stwierdzenie miałoby miejsce (nie wnikam, czy tak grają, czy nie - nie mam pojęcia, ale jakim trzeba być idiotą, żeby wierzyć, że by takie coś wypowiedział publicznie!?).

reasumując sami sramy sobie w gniazdo (ogół), kreując mylne przekonanie bycia alfą i omegą, a jak zwykle cierpi na tym tylko klub Pogoń Szczecin (nie prezes/dyrektor/piłkarz tylko herb, barwy i tradycja). i nie mówię tu o frajerach prujących dupę w lawinie komentarzy na stronach dzienników typu "zaorać", ale o ludziach, co mniemają o sobie, że są kibicami Pogoni. na dobre i złe.


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5108 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 26/10/2017 14:47
Co według Ciebie my szarzy kibice możemy zrobić, żeby klub czyli jak napisałeś barwy/tradycja/herb zyskał? Pytam serio, może ktoś rzuci jakiś pomysł, który będziemy mogli stale realizować. Ja nie chcę tylko narzekać, bo naprawdę mam już dość czytania ciągle od zwykłych ludzi w średnim wieku, że "szmacianka" "zaorać" "A kto na te gówno chodzi?" Teraz pod artykułami o wspólnym 70 leciu wszystkich sekcji można z reguły wyczytać, że świętować to my będziemy spadek lub mecze z Chojniczanką.

Może ktoś ma jakieś wtyki w drukarniach, mógłbym postać lub nawet poroznosić ulotki/broszury w centrum z opisaną dokładną naszą historią, mało kto średnio interesujący się piłką wie jaka była nasza historia, począwszy od Ptaka, przez Pogoń Nową, IV ligę aż po czasy teraźniejsze, mam wrażenie, że im więcej osób by się zapoznało z tym jak to wygląda to mogłoby się czasami zamknąć i uszanować naszą historię.

Wiem, że marketing to czyta, moglibyście zrobić dwustronną gazetkę "Jak feniks z popiołu odrodziliśmy się na nowo..." z opisaną współczesną historią Pogoni, przy czym można by było kupić bilet na dane spotkanie ze zniżką pokazując gazetkę.

Wiem, że pewnie niektórzy nie przejmują się wcale tym co jest napisane w internecie, ale jednak jest to teraz główny środek masowego przekazu i fajnie by było jakby ludzie o Pogoni wypowiadali się w dobrym tonie. Większość myśli że u nas to zawsze taka sielanka była i nagle gramy słabo, bo nam się nie chce.


ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8195 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 26/10/2017 17:21

  TradycjaZobowiązuje! napisał:  
ja nie będę za niczyjego rzecznika robić, ale jeśli nie zrozumiałeś intencji tego działania i porównujesz to do najgorszych czasów jakie trafiły się w naszej historii, to nie mam pytań. dodatkowo przedstawiłeś to trochę manipulując i sprawiając wrażenie, że oni ogólnie mają w dupie szeroko pojętą opinię publiczną.


to prawie taki sam poziom, jak tego ananasa co wyskoczył, że Frączczak wyszedł i powiedział ogółowi że grają przeciw trenerowi. no kurwa mać, przecież tylko idiota mógłby uwierzyć, że takie stwierdzenie miałoby miejsce (nie wnikam, czy tak grają, czy nie - nie mam pojęcia, ale jakim trzeba być idiotą, żeby wierzyć, że by takie coś wypowiedział publicznie!?).

reasumując sami sramy sobie w gniazdo (ogół), kreując mylne przekonanie bycia alfą i omegą, a jak zwykle cierpi na tym tylko klub Pogoń Szczecin (nie prezes/dyrektor/piłkarz tylko herb, barwy i tradycja). i nie mówię tu o frajerach prujących dupę w lawinie komentarzy na stronach dzienników typu "zaorać", ale o ludziach, co mniemają o sobie, że są kibicami Pogoni. na dobre i złe.



Chętnie przeczytam jaka była intencja tego działania. I rozumiem, że nikt nie ma prawa się "pruć" bo bywało gorzej ?
A herb, barwy i tradycja cierpią teraz raczej przez ludzi zarządzających tym interesem, a nie kibiców- frajerów.


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
Seth_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3905 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 26/10/2017 17:40
Patrząc na to co oni ostatnio pierdolą (bo nie da się tego inaczej nazwać) to jak zjebiemy się do I ligi to pewnie usłyszymy, że w sumie to dobrze się stało, bo wrócimy silniejsi, z kolejnym zdobytym doświadczeniem itp itd.


Boris
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3401 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 26/10/2017 17:59
Może i poerdolą, ale tak zesranego prezesa i Stolarczyka chyba nie widziałem. Myślę, że to co się dzieje obecnie jest dla nich olbrzymim doświadczeniem, byleby tylko wyciągnęli odpowiednie wnioski. Zwłaszcza prezes. Było miło, wszyscy klepali się po plecach, skończyło się, trzeba walczyć o swoje i najsłabsi powinni odpaść.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3661 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 26/10/2017 18:05
Jest śmiesznie to śmiejmy się. Bronienie tych dyrdymałów jest równie żenujące jak wmawianie aktualnego kunsztu trenerskiego Skorży. To Stolarczyka pierdolenie to, stosując wczorajszą Mroczka retorykę, zdjęcie presji z Prezesa. A kto wie może i Skorży i piłkarzy, tak wszak medialnie wyczerpanych. Teraz będzie używanie po słowach Maciusia. PR w sytuacjach kryzysowych wchodzi u nas na nowy, nieznany nigdzie dotąd poziom.
Po tym co wczoraj i dziś padło jedno jest pewne- nasz klub nie jest i długo nie będzie profesjonalnie i normalnie zarządzany. Cud, że poprzednie sezony były względnie udane. Możemy zmienić trenera, wymienić piłkarzy ale nawet po tym, z tym zarządem, nie wejdziemy na nowy, wyższy poziom. Nawet na tle tej amatorskiej ligii poziom amatorszczyzny u nas jest poza jakimikolwiek normami.


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3668 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 26/10/2017 18:12

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Jest śmiesznie to śmiejmy się. To Stolarczyka pierdolenie to



znasz takie powiedzenie "przygarnął kocioł garnkowi"? Ty w tym przypadku robisz za kocioł.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3661 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 26/10/2017 18:30

  Gonzalez13 napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Jest śmiesznie to śmiejmy się. To Stolarczyka pierdolenie to



znasz takie powiedzenie "przygarnął kocioł garnkowi"? Ty w tym przypadku robisz za kocioł.



Ok, w takim razie zalecam powagę, pełną i śmiertelną. Wystarczy, że jesteśmy pośmiewiskiem dla innych:

http://weszlo.com/2017/10/26/pozyczylismy-rozowe-okulary-macka-same-udane-transfery/

Fajnie, że mnie do Stolarczyka (chyba) porównujesz no ale ja mu do pięt jednak nie dorastam. Tak więc te kotły i inne garnki zostaw w spokoju.


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7051 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 26/10/2017 18:49
Na pudelku też się śmieją ?


Seth_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3905 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 26/10/2017 19:45

  Boris napisał:  
Może i poerdolą, ale tak zesranego prezesa i Stolarczyka chyba nie widziałem. Myślę, że to co się dzieje obecnie jest dla nich olbrzymim doświadczeniem, byleby tylko wyciągnęli odpowiednie wnioski. Zwłaszcza prezes. Było miło, wszyscy klepali się po plecach, skończyło się, trzeba walczyć o swoje i najsłabsi powinni odpaść.



Nie ma wniosków. Terzotti był obcy, to go posunęli (bardzo dobrze). A co tu dalej robi Peskovic, Edi i połowa sztabu? Nasze miejsce w tabeli i forma ewidentnie pokazuje, że tak rozdmuchany sztab absolutnie nic nie daje.
Pieprzenie kocopołów to też są wnioski? Mroczek, który pierdoli, że kłamaniem na temat 50% zabrał presję z piłkarzy? No kurwa, on się w ten sposób (wtedy już) ośmieszył i żadnej presji nie zdjął. Stolar co dziś walnął o Ciftcim to ja nie mam pytań. Tym bardziej, że Ciftci to nie jest jego porażka. Przyszła gruba ryba prawie za darmo i mogła być hitem. Okazała się niewypałem, ale nie szkodzi, tego nie było wiadomo. Trzeba było spróbować. Wyobrażam sobie jaka gównoburza by była, gdyby go nie sprowadził, a kiedyś by wyszło, że miał możliwość. Więc po co teraz dorabiać do tego bzdury o podniesieniu morali?


netoper
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4483 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/10/2017 18:20
Pomijając miejsce w tabeli, brak stylu i zaangażowania to na konferencji dotyczącej 70 lecia Mroczek mówił o meczu z "renomowanym" rywalem który ma się odbyć w tym roku w związku z przebudową która ma wystartować po nowym roku. Prezes zapomniał? :D Jak zawsze pełen profesjonalizm.

Jeżeli ktoś będzie miał dostęp do jutrzejszego wydania Kuriera i zrobienia skanu wywiadu z prezesem Polic to będę wdzięczny.

Ostatnio edytowany przez: netoper, 30 października 2017, 20:20 [1 raz(y)]


Zawa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5823 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 06/11/2017 23:27
Pewien kibic wpadł na genialny pomysł na serwisie wykop.pl po rozmowie ze starszym wiernym kibicem, który ma dosyć smutną historie. Odezwał się już sam Jakub Olkiewicz z weszło.com i osoba prowadząca oficjalny profil STSu oraz ludzie, którzy chcą zrobić o nim krótki dokument. Może stowarzyszenie pomoże w realizacji marzenia tego Pana, który chciałby pojechać na wyjazd oraz podsunie pomysł (mimo zakończonej już akcji do klubu) podpisaniem jego stałego miejsca na trybunie imieniem i nazwiskiem. Więcej informacji tutaj:
KLIK


TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6738 dni

****




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 07/11/2017 09:37

  Zawa napisał:  
Pewien kibic wpadł na genialny pomysł na serwisie wykop.pl po rozmowie ze starszym wiernym kibicem, który ma dosyć smutną historie. Odezwał się już sam Jakub Olkiewicz z weszło.com i osoba prowadząca oficjalny profil STSu oraz ludzie, którzy chcą zrobić o nim krótki dokument. Może stowarzyszenie pomoże w realizacji marzenia tego Pana, który chciałby pojechać na wyjazd oraz podsunie pomysł (mimo zakończonej już akcji do klubu) podpisaniem jego stałego miejsca na trybunie imieniem i nazwiskiem. Więcej informacji tutaj:
KLIK





bardzo fajnie, ze podrzuciłeś tą sprawę tutaj. czy ma ktoś może konto na wykopie i może ustalić jakieś namiary na autora tematu?


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
netoper
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4483 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 12/11/2017 16:29
Z ciekawości:
Okolicznościowe certyfikaty

Ktoś otrzymał nowy certyfikat?


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3540 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 12/11/2017 19:34

  netoper napisał:  
Z ciekawości:
Okolicznościowe certyfikaty

Ktoś otrzymał nowy certyfikat?



Ja nie otrzymałem.


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
JeżAłb
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3171 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 14/11/2017 16:01
Ja dostałem.


Pozdrawiam.
netoper
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4483 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 14/11/2017 16:39

  JeżAłb napisał:  
Ja dostałem.



Drugą wersję o której mówimy?

W Piłce Nożnej pojawił się wywiad z Mroczkiem, chociaż znając życie nic w nim ciekawego, generalnie panujemy nad sytuacją itp.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005