Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń w mediach, newsy, komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6765 dni

****




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 23/04/2014 14:08

  grzela07 napisał:  

  TeHaCe napisał:  
a ja trochę z innej beczki. przeczytałem w czasopiśmie, że znane są już wyniki finansowe Azotów i tak przychód netto ze sprzedaży to niecałe 10 miliardów zł, zysk netto natomiast to około 780 milionów :).

mamy na prawdę możnego sponsora, ciekawe jak to się przełoży na Pogoń. żeby tylko za bardzo się nie poczuli. zmienili barwy siatkarkom w Policach, do naszych się też już przymierzali (póki co koszulki).. życzyył bym sobie, żeby ich wkład szedł w parze z poszanowaniem istotnych dla nas świętości..



Te liczby tyczą się zapewne całej grupy Azoty. Cos jakiś czas temu czytałem ,ze nasze zakłady miały zysku 50mln na czysto.




hehe rzecz jasna, że całe. pisząc, że Grupa Azoty, miałem na myśli właśnie Grupę Azoty - jako całość;] tak samo naszym sponsorem jest Grupa a nie zch Police.


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5020 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 23/04/2014 14:36
W katowickim "Sport" jest całostronicowy wywiad z prezesem Mroczkiem. Weszło pokazuje fragmenty:

  Cytat:  
Decyzja o zatrudnieniu trenera była ryzykowna?
- Może tylko dlatego, że nie wiedzieliśmy, jak będzie przyjęty przez środowisko. Jak widać, obyło się bez większych problemów. To była jedna z lepszych decyzji Pogoni w ostatnich latach.

(...)

O jakim budżecie mówimy obecnie?
- Około 20 milionów, ale to zależy od miejsca w tabeli, a tu różnica może sięgnąć nawet 5 milionów. Co do wsparcia Grupy Azoty... To nie jest skok na kasę tej firmy. Są ważnym partnerem, ale my też, jako akcjonariusze, finansujemy klub. Często czytam w mediach, że wszystko finansuje GA. Ich środki są ograniczone, a większość kosztów - trenerów czy piłkarzy - jest ponoszona przez Pogoń.

(...)

A ambicje dotyczące klubu?
- Żeby Pogoń była wymieniana obok Legii czy Lecha jako topowy polski zespół, ale na to trzeba jeszcze poczekać wiele lat. Nawet jeśli zdobędziemy mistrzostwo Polski, nie będzie to miało charakteru trwałego. Nie do momentu, póki nie będzie nowego stadionu. W takich pariasowych warunkach nie będzie większej liczby sponsorów, prestiżu, szans rozwoju. Nie jestem zwolennikiem tezy, że wszystko można kupić, ale pieniądze są fundamentem. Podobnie jak nowy obiekt, ale tego administracja Szczecina nie rozumie.



pit26
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7649 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 25/04/2014 15:03
Dzis w Kurierze jest spory wywiad z Smolnym - jesli ktos moze to niech wrzuci skan, jestem za granica i nie mam dostepu do polskiej prasy papierowej.

Z gory dzieki!


Vi kommer sammen!
Danske liv... Odense...
Drk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7106 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 25/04/2014 20:31

  pit26 napisał:  
Dzis w Kurierze jest spory wywiad z Smolnym - jesli ktos moze to niech wrzuci skan, jestem za granica i nie mam dostepu do polskiej prasy papierowej
Z gory dzieki!


Obrazek jpg wstawiony na forum


pit26
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7649 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 25/04/2014 22:02
dzieki bardzo!


Vi kommer sammen!
Danske liv... Odense...
londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5020 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 26/04/2014 13:16
W Przeglądzie pojawił się artykuł dot. sytuacji Bartka Ławy. Przeczytałem go dwa razy i cały czas mam dziwne odczucie, że celem artykułu jest sianie zamętu w drużynie...

Bartosz Ława na ławce rezerwowych


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5908 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 26/04/2014 13:31

  londoner napisał:  
W Przeglądzie pojawił się artykuł dot. sytuacji Bartka Ławy. Przeczytałem go dwa razy i cały czas mam dziwne odczucie, że celem artykułu jest sianie zamętu w drużynie...

Bartosz Ława na ławce rezerwowych



Niestety z Przytuly taki sam ekspert jak i pilkarz, czyli marny. Nadal powinien szukac nowej profesji, a na temat sytuacji o ktorych nie ma bladego pojecia powinien sie nie wypowiadac. Czasami lepiej milczec i stwarzac pozory madrego niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.


pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4507 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 26/04/2014 13:35
Ten Przytuła to taki ekspert jak Tusk od kastracji chemicznej. To tylko potwierdza fakt, iż ci pseudokomentatorzy nie oglądają spotkań, bo każdy średnio-inteligenty szympans mógłby wyliczyć błędy i słabości Ławy w tym sezonie.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5908 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 26/04/2014 13:37

  pogol napisał:  
Ten Przytuła to taki ekspert jak Tusk od kastracji chemicznej. To tylko potwierdza fakt, iż ci pseudokomentatorzy nie oglądają spotkań, bo każdy średnio-inteligenty szympans mógłby wyliczyć błędy i słabości Ławy w tym sezonie.



Widze, ze przyganial kociol garnkowi:)


krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3810 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 26/04/2014 14:07
Ten artykuł jest strasznie daremny. Co gorsza, Przytula zna Ławę z gry w Arce i wątpię, żeby sam z siebie wysmarował takie coś - jestem przekonany, że doszło do jakiejś konsultacji co i w jaki sposób napisać. I to mnie smuci najbardziej, no ale może za bardzo spiskowo podchodzę. Wydaje się przecież, że atmosfera w klubie jest dobra, a Ława spełnia swoje zadanie chyba całkiem dobrze, zdarzało się nieraz, że nowi zawodnicy wspominali, że pomógł w integracji, widać, że jest trochę wzorem dla młodszych piłkarzy, to by się kłóciło z tym, co napisałem wcześniej... myślę, że trzeba po prostu olać ten artykuł. Dwie kolejki na ławce i już robi z niego wielkiego poszkodowanego. Szkoda gadać.


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6815 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 26/04/2014 14:34
Przytula jest takim samym ekspertem jak 90% pismakow i telewizyjnych komentatorow nic nie wartym gadaczem. Naprawde malo kiedy mozna trafic na obiektywna i rzetelna ocene . Dla mnie wiekszosc z nich kreuje siebie na fachowca nie zwazajac na fakty meczowe, efekt? hm.. nie pamietam kiedy jakis mecz byl komentowany na dobrym poziomie. Najsmieszniejsze sa te pomeczowe analizy, i artykuly prosto z dupy jak ten o Lawie. Prawda jest taka ze liczy sie wynik koncowy i jakby nie mowic o stylu , jak nie wychwalac czy ganic pilkarzy to efektem ich kopania jest miejsce w lidze. Fajnie kiedys Wdowiec pojechal po Wegrzynie jak ten chcial blysnac swoja elokwencja z zakresu taktyki. Wdowiec mial prawie lzy ze smiechu w oczach patrzac z politowaniem na ekstraklasowych dziennikarskich ekspertow. Ludzie czesto sie dziela na tych co cos robia i na tych co maja duzo do powiedzenia, a w naszym kraju specjalistow od wszystkiego (w teorii) az nadto.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6400 dni

*




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 26/04/2014 15:45

  Przema napisał:  

  londoner napisał:  
W Przeglądzie pojawił się artykuł dot. sytuacji Bartka Ławy. Przeczytałem go dwa razy i cały czas mam dziwne odczucie, że celem artykułu jest sianie zamętu w drużynie...

Bartosz Ława na ławce rezerwowych



Niestety z Przytuly taki sam ekspert jak i pilkarz, czyli marny. Nadal powinien szukac nowej profesji, a na temat sytuacji o ktorych nie ma bladego pojecia powinien sie nie wypowiadac. Czasami lepiej milczec i stwarzac pozory madrego niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.



Już znalazł nową profesję. Kilka dni temu został trenerem Okocimskiego Brzesko. Wcześniej był trenerem ŁKSu Łomża gdzie go zwolnili za działanie na szkodę klubu :]


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3688 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 26/04/2014 17:37
Przytła to "trener" gawędziarz jak impotent może jedynie poopowiadać o wiadomym bo możliwości zerowe.Obejrzyjcie jego wywód na konferencji w Łomży-sen wariata.Jak on mże oceniać sprawy drużyny na odległość.Mi wydaje się że Ława wyjdzie na Górnika w pierwszym składzie


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3890 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 26/04/2014 22:47
Wywiad z Bąkiem.


szymonek007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3697 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/04/2014 08:38

  Icar napisał:  



Dla mnie to po części artykuł opłacany, po to żeby Bąk nie stracił medialnego blasku. Poprzez ten artykuł kreowany jest na gwiazdeczkę, którą moim skromnym zdaniem po prostu nie jest.


tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7474 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/04/2014 11:06
A kto opłacał? Klub, czy sam piłkarz?


INDIOS BRAVOS
Doktor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6926 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/04/2014 11:52
Może jego rodzina opłacała :D ? Weźcie skończcie pisać takie głupoty bo ręce opadają ;)


Byliśmy tu i Zawsze będziemy...
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6400 dni

*




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/04/2014 11:55

  Celeban dla SE napisał:  

- Nie myślał pan o powrocie do Polski na stałe? Nie ma pan po tych doświadczeniach - bo kłopoty z wypłatami w Vaslui były wcześniej - już dość pobytu za granicą?
- Czas w Rumunii nie był dla mnie stracony, poznałem inną kulturę piłkarską, jako piłkarz Vaslui trafiłem do kadry, a pod względem finansowym do pewnego momentu wszystko było w porządku. Natomiast co do powrotu do Polski, to życie w ostatnich kilku miesiącach nauczyło mnie, że wszystko może się zdarzyć.

- Powrót do Pogoni też ?
- A skąd mogę wiedzieć, że Pogoń mnie chce? Na razie nie było oferty złożonej do mojego menedżera. Rozważę każdą poważną ofertę, a tym bardziej z Pogoni, w której barwach debiutowałem i strzeliłem pierwszego gola w ekstraklasie. Myślę, że konkretne propozycje zaczną się pojawiać w maju po zakończeniu sezonu w większości lig. Ustaliłem z menedżerem, że da mi znać jak będą konkrety, a ja skupiam się wyłącznie na treningach.



szymonek007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3697 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/04/2014 12:11

  tm_tomcio napisał:  
A kto opłacał? Klub, czy sam piłkarz?



Nie, agencja pr-owa, która chociażby prowadzi jego konto na fb. W podpisanej umowie ma na pewno zapewnioną liczbę wywiadów w mediach ogólnopolskich.


tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7474 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/04/2014 15:50
Gdyby komukolwiek płacić za wywiady, to chyba mediom bardziej prestiżowym, niż jakiejś stronce, o której nikt nie słyszał. Goście mają problem z dojściem do ciekawszych zawodników, to robią wywiad z kimś mniej ważnym w danym klubie. A że Pogoń jest na topie po kilkunastu latach posuchy, to trafili do Bąka. Być może pomógł w tym występ w Kozaku w C+. Bez przesady z tym opłacaniem dziennikarzy (bo w sumie do tego to się sprowadza). Takie moje zdanie.


INDIOS BRAVOS
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005