Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń w mediach, newsy, komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7208 dni

***




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 26/08/2014 22:23

  Przema napisał:  

  ArP napisał:  

  Ozii napisał:  
Jakiś czas temu Mroczek się też wypowiadał o współpracy z jakimś klubem z Brazyliskiej ekstraklasy,coś ruszyło w tym temacie?



Tego nie wiem, ale przypomniało mi się jak kiedyś w naszej drużynie jeden z Brazylijczyków był sprzedawcą krawatów, jak wiele zmieniło się od tego czasu na plus możemy zaobserwować obecnie :)



Lepsz byl trener Serrao, ktory nawet debiutu nie doczekal :)



Co chcesz - córkę miał świetną!!! Co do tej współpracy, to nie miało być tak, że jakiś klub/szkółka z Brazylii miała nam podsyłać jakieś talenty w celu stwierdzenia czy nadadzą się do gry w Europie?


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6528 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/08/2014 00:39

  Ozii napisał:  
Jakiś czas temu Mroczek się też wypowiadał o współpracy z jakimś klubem z Brazyliskiej ekstraklasy,coś ruszyło w tym temacie?



Raczej niechętnie, bo wyjdzie że współpracuje z nim znany i "kochany" w Szczecinie Antek P. ;)

Co do Espanyolu nie lubie ich ze swoich powodów. Jest tyle innych drużyn niekoniecznie z najwyższej półki a z ustalona marka w primera diwizion jak sociedad, sevilla, bilbao czy spadkowiczów jak betis, deportivo czy osasuna a współpraca padła właśnie na papużki. to ja bym już wolał jakies levante czy rayo vallecano, poważnie.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5881 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/08/2014 07:12

  anathema napisał:  

  Ozii napisał:  
Jakiś czas temu Mroczek się też wypowiadał o współpracy z jakimś klubem z Brazyliskiej ekstraklasy,coś ruszyło w tym temacie?



Raczej niechętnie, bo wyjdzie że współpracuje z nim znany i "kochany" w Szczecinie Antek P. ;)

Co do Espanyolu nie lubie ich ze swoich powodów. Jest tyle innych drużyn niekoniecznie z najwyższej półki a z ustalona marka w primera diwizion jak sociedad, sevilla, bilbao czy spadkowiczów jak betis, deportivo czy osasuna a współpraca padła właśnie na papużki. to ja bym już wolał jakies levante czy rayo vallecano, poważnie.


My sobie mozemy chciec, a reszta tych klubow mialaby to zapewne w dupie. Trzeba sie cieszyc z tego co jest i korzystac. Od czegos trzeba zaczac.


On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6296 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/08/2014 12:47

  anathema napisał:  
Co do Espanyolu nie lubie ich ze swoich powodów. Jest tyle innych drużyn niekoniecznie z najwyższej półki a z ustalona marka w primera diwizion jak sociedad, sevilla, bilbao czy spadkowiczów jak betis, deportivo czy osasuna a współpraca padła właśnie na papużki. to ja bym już wolał jakies levante czy rayo vallecano, poważnie.



Kibolowi 'wielkiej' Barcelonki nie odpowiada. Jak smutno :(


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7621 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/08/2014 13:14

  On jest cienki! napisał:  

  anathema napisał:  
Co do Espanyolu nie lubie ich ze swoich powodów. Jest tyle innych drużyn niekoniecznie z najwyższej półki a z ustalona marka w primera diwizion jak sociedad, sevilla, bilbao czy spadkowiczów jak betis, deportivo czy osasuna a współpraca padła właśnie na papużki. to ja bym już wolał jakies levante czy rayo vallecano, poważnie.



Kibolowi 'wielkiej' Barcelonki nie odpowiada. Jak smutno :(



Nie wiem czy on akurat jest "wielkim" fanem "wielkiej" Barcelony ale apropo tego co napisałeś, jak mnie wkurwiają "fanatycy" klubów zagranicznych. Owszem fajnie pooglądać, trochę pokibicować bo fajna piłka, ale prawda jest taka, że ponad połowa to nigdy na stadionie nie była np. takiego Realu a ubrani od stóp do głów a takiemu Ronaldo to by chyba gałe zrobili za autograf. A jak polski klub trafi na ich "ukochaną" zagraniczną drużynę to nawet wtedy będą 100% za swoim klubikiem.


Pogoń Szczecin MKS!
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4476 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/08/2014 13:29
Ponad polowa nie była na stadionie pewnie dla tego, że ich nie stać. Mi np. ojciec od małego wpajał, że w Polsce liczy się tylko Pogoń, a za granicą Real Madryt z tym, że Real to bardziej sympatia niż fanatyzm no i nam się udało kilka razy wpaść na Santiago Bernabeu. Ciuchy Realu też mam i nie widzę nic w złego w łażeniu w nich po mieście. Byle nie chodzić na Pogoń w bluzach Barcy, Realu czy innych Chelsea ;)


klase87
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3522 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/08/2014 13:35

  ArP napisał:  

  On jest cienki! napisał:  

  anathema napisał:  
Co do Espanyolu nie lubie ich ze swoich powodów. Jest tyle innych drużyn niekoniecznie z najwyższej półki a z ustalona marka w primera diwizion jak sociedad, sevilla, bilbao czy spadkowiczów jak betis, deportivo czy osasuna a współpraca padła właśnie na papużki. to ja bym już wolał jakies levante czy rayo vallecano, poważnie.



Kibolowi 'wielkiej' Barcelonki nie odpowiada. Jak smutno :(



Nie wiem czy on akurat jest "wielkim" fanem "wielkiej" Barcelony ale apropo tego co napisałeś, jak mnie wkurwiają "fanatycy" klubów zagranicznych. Owszem fajnie pooglądać, trochę pokibicować bo fajna piłka, ale prawda jest taka, że ponad połowa to nigdy na stadionie nie była np. takiego Realu a ubrani od stóp do głów a takiemu Ronaldo to by chyba gałe zrobili za autograf. A jak polski klub trafi na ich "ukochaną" zagraniczną drużynę to nawet wtedy będą 100% za swoim klubikiem.


1 miejsce Sto procent się pod tym podpisuję. Zawsze im mówię ,że nie są kibicami. Tylko fanami jak 12 latka na justina bibera. Gdyby te kluby grały w czwartej lidze hiszpańskiej nawet by nie wiedział ,że istnieją


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3863 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/08/2014 13:47
"Pogoń Szczecin SA wygrała licytację herbu i sztandaru. Licytacja stanęła na kwocie 160 tysięcy złotych!"

źródło : Pogoń SportNet (www.pogon.v.pl)


luki_717
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7147 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/08/2014 14:09

  Icar napisał:  
"Pogoń Szczecin SA wygrała licytację herbu i sztandaru. Licytacja stanęła na kwocie 160 tysięcy złotych!"

źródło : Pogoń SportNet (www.pogon.v.pl)



"Nie została złożona oferta za sztandar, zdaniem Prezesa Pogoni, powinien wrócić w ręce Stowarzyszenia MKS Pogoń."
źródło: dumapomorza.pl


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders Kliknij PolskieSerce
verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7887 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/08/2014 14:55
Duży plus dla Mroczka.


21:37
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3863 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/08/2014 14:58
Jarosław Mroczek: „Zrobiliśmy to dla kibiców Pogoni Szczecin”

Ogólnie to oni dużo kasy dali za nieswoje długi .... Cała heca z długami i to nie swoimi kosztowała ich ponad pół miliona złotych.


ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8195 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/08/2014 16:03

  anathema napisał:  
Współpraca Pogoni z Espanyolem, też sobie wybraliśmy klub : ale przynajmniej analogia zobowiązuje " Ruszający sezon 2014/15 będzie dla Espanyolu już 80. w najwyższej klasie rozgrywkowej. Mimo wielkich tradycji, klub w swojej historii nigdy nie był mistrzem Hiszpanii,"



Co Ty pierdolisz, tzn. jakby podpisali z FCB lub Realem to na pewno zdobyliby mistrza ?

Najważniejsze, że coś próbują robić. Prawda ?

p.s. Brawo dla Mroczka za licytację !

Ostatnio edytowany przez: ted, 27 sierpnia 2014, 16:24 [1 raz(y)]


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5881 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/08/2014 16:55

  klase87 napisał:  

  ArP napisał:  

  On jest cienki! napisał:  

  anathema napisał:  
Co do Espanyolu nie lubie ich ze swoich powodów. Jest tyle innych drużyn niekoniecznie z najwyższej półki a z ustalona marka w primera diwizion jak sociedad, sevilla, bilbao czy spadkowiczów jak betis, deportivo czy osasuna a współpraca padła właśnie na papużki. to ja bym już wolał jakies levante czy rayo vallecano, poważnie.



Kibolowi 'wielkiej' Barcelonki nie odpowiada. Jak smutno :(



Nie wiem czy on akurat jest "wielkim" fanem "wielkiej" Barcelony ale apropo tego co napisałeś, jak mnie wkurwiają "fanatycy" klubów zagranicznych. Owszem fajnie pooglądać, trochę pokibicować bo fajna piłka, ale prawda jest taka, że ponad połowa to nigdy na stadionie nie była np. takiego Realu a ubrani od stóp do głów a takiemu Ronaldo to by chyba gałe zrobili za autograf. A jak polski klub trafi na ich "ukochaną" zagraniczną drużynę to nawet wtedy będą 100% za swoim klubikiem.


1 miejsce Sto procent się pod tym podpisuję. Zawsze im mówię ,że nie są kibicami. Tylko fanami jak 12 latka na justina bibera. Gdyby te kluby grały w czwartej lidze hiszpańskiej nawet by nie wiedział ,że istnieją

Do niedawna uwazalem tak samo, ale poziom naszej pilki jest taki, ze mi sie ciezko oglada mecze z udzialem Pogoni. Na inne mecze w tym sezonie to juz nawet nie patrze, bo poziom jest tak marny, ze sie po prostu patrzec sie na to nie da. NIc tu nie przyciaga do tej ligi.


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7621 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/08/2014 17:08

  verte napisał:  
Duży plus dla Mroczka.



I tak się zdobywa szacunek kibiców! Dziękujemy! :]


Pogoń Szczecin MKS!
Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6003 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/08/2014 18:21

  WDK napisał:  
Ciuchy Realu też mam i nie widzę nic w złego w łażeniu w nich po mieście. Byle nie chodzić na Pogoń w bluzach Barcy, Realu czy innych Chelsea ;)


Dokładnie. Można sympatyzowac z zagraniczną drużyną, ale na Pogoń powinno się przychodzić tylko w naszych barwach.


j.badlewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3669 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/08/2014 18:50
Kolejne plusy dla obecnego zarządu... Widać, że poważnie podchodzą do tematu. Mroczek jest w Pogoni kilka lat (3? 4?) a już widać, że nieźle uporządkował temat. Gadka, że będą licytować tylko do ceny wywoławczej, moim zdaniem były celową zagrywką, żeby nikt nie podbijał sztucznie ceny. Podejrzewam, że Mroczek wykupiłby prawa do herbu i za 250 000 i za 400 000...

Dla osób, które ostatnio trochę narzekały na poziom sportowy drużyny - trudno myśleć o mistrzostwie, jak co jakiś czas trzeba robić takie "akcje ratunkowe", wykładać kasę etc.
Spokojnie, im dłużej Mroczek jest w klubie, tym lepiej będzie on zorganizowany. ;)

My, kibice chodźmy na mecze, dbajmy o frekwencję i doping, kupujmy gadżety. Niech o Pogoni dobrze się mówi. Walczmy razem o nowych sponsorów, bo bez tego (i bez frekwencji) nie będzie ani pieniędzy w klubowej kasie, ani nowego stadionu (na miasto nie liczmy...).

Pozdrawiam


haszimoto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4422 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/08/2014 19:35
Racja. Trzeba mieć najważniejsze sprawy ogarnięte żeby domagać sie większych rzeczy. Frekwencja, doping, dobra atmosfera wokół klubu budowana wokół nas. Trzeba pokazywać że kibiców Pogoni jest dużo i i na dobre i złe.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6528 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/08/2014 20:12

  On jest cienki! napisał:  

  anathema napisał:  
Co do Espanyolu nie lubie ich ze swoich powodów. Jest tyle innych drużyn niekoniecznie z najwyższej półki a z ustalona marka w primera diwizion jak sociedad, sevilla, bilbao czy spadkowiczów jak betis, deportivo czy osasuna a współpraca padła właśnie na papużki. to ja bym już wolał jakies levante czy rayo vallecano, poważnie.



Kibolowi 'wielkiej' Barcelonki nie odpowiada. Jak smutno :(



Kibolowi? Acha. Marna prowokacja i daremna próba wycieczki osobistej. Zieew.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
kodzi1991
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3504 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/08/2014 20:41
Przygotowałem raport dotyczący wszystkich ekstraklasowych klubów: newsy, informacje i najważniejsze wydarzenia z tygodnia.
Duża część artykułu dotyczy Pogoni Szczecin!
Całość raportu przeczytacie tutaj:Ekstraklasowy Raport
Gorąco zachęcam do lektury


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3863 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/08/2014 22:57
Musisz link poprawić bo nie wchodzi. Dopiero po wyciągnięciu linku z bb-codes działa.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005