Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń w mediach, newsy, komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
pablo8511
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3795 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 22/03/2014 01:58
Bardzo pozytywny wywiad. Naprawdę na plus. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz co oni mają z tą Legią? Po co jakieś aluzje do prowadzenia tego klubu? Czy każdy trener osiągający super wyniki teoretycznie słabszym zespołem marzy tylko o prowadzeniu Legii? Dobrze odpowiedział na końcowe pytanie. Z całym szacunkiem dla Legii, ale jest wiele polskich klubów, które przy odrobinie większej chęci, pieniędzy etc. może prowadzić wyrównaną walkę. Różnica się zmniejsza, ale ciężko powiedzieć czy to wina lepszej gry zespołów, czy też poziom nasz ligowy aż tak spadł.

Panie Darku dziękujemy za ten czas do tej pory spędzony w Pogoni, za wiele ciepłych słów na temat klubu oraz miasta. Oby jak najdłużej był Pan z nami i budował silną Pogoń!


Daleko od Szczecina, ale miłość jeszcze większa! Tylko Pogoń!
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5309 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 22/03/2014 12:34
Z tego co pamiętam to jakiś internauta pytał o Legię a oni dodali czy były też zapytania z innych klubów. A pytanie jest naturalne. Wdowczyk był związany z Legią, Legia to mistrz kraju i mieli wolną posadę. Nie ma co ukrywać ale na pewno większość szkoleniowców chciała by prowadzić klub z takim budżetem, kibicami i szansami na europejskie puchary.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
pit26
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7643 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 26/03/2014 17:09
Za Kurierem:


  Cytat:  

Piłka nożna. Werder czeka

Wszyscy świetnie pamiętamy o piłkarskim święcie, jakim w lipcu ubiegłego roku było towarzyskie spotkanie piłkarzy Pogoni Szczecin i Olimpique Lyon (na zdj.). Wiele wskazuje na to, że przed rozpoczęciem nowego sezonu znowu dojdzie w Szczecinie do towarzyskiego spotkania z renomowaną zachodnią drużyną.

Tym razem ma to być Werder Brema z reprezentantem Polski Ludovikiem Obraniakiem na czele. Werder już grywał na szczecińskim stadionie. Ponad 30 lat temu portowcy wygrali z Niemcami 2:1 w meczu o puchar Intertoto.

- Wszystko wyjaśni się w przyszłym miesiącu - powiedział dyrektor sportowy, Grzegorz Smolny.



Ktos cos o tym slyszal wczesniej??


Vi kommer sammen!
Danske liv... Odense...
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3682 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 26/03/2014 21:17
Weszło o Rudolu:

"Sebastian Rudol - z wyglądu i ze stylu gry nowy Krzysztof Ratajczyk. Do niedawna uchodził za przeciętniaka i zapchajdziurę w juniorskich reprezentacjach, a jak już wskoczył do silnego składu Pogoni, to miejsca nie oddał. 7, 5, 5, 6 - 1 asysta, 1 kluczowe podanie, niezłe dośrodkowanie i doskonałe rzuty z autu. Wrzucamy Rudola do naszego rankingu trochę na zachętę, ale gdybyśmy mieli wybierać największe odkrycie ostatnich tygodni wśród młodych piłkarzy, to pewnie byłby drugi, za Dawidem Kownackim."

Doceniają także Hernaniego, jako najbardziej niedocenianego


waski247
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5536 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/03/2014 10:23
Dzisiaj na stronie 2x45.info został opublikowany wywiad z Maciejem Dąbrowskim. Gdyby kogoś interesowało, to wrzucam tutaj. wywiad


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3689 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/03/2014 10:27
dzisiaj ukazał się wywiad z Aką w super express

Obrazek jpg wstawiony na forum

fragment za weszło.com:
- Przyjazd żony i córki zmobilizował mnie do lepszej gry - mówi "Aka". - Od października nie mogłem strzelić gola, ale gdy żona z córką przyjechały, to od razu się udało! Dostałem mocnego kopa, tak mocnego, że nawet zapomniałem o bólu w prawej nodze, jaki odczuwałem przed meczem. To właśnie dlatego Japończyk próbował częściej strzelać lewą nogą. I w meczu z Ruchem trafił idealnie. 4-miesięczna Anna przespała pierwszą połowę w ramionach mamy, ale w przerwie się obudziła i gdy tata strzelał pięknego gola, patrzyła na boisko. Na następnym meczu Anna pokaże się już w dresie Pogoni, który wręczyliśmy w czasie wizyty w domu piłkarza. - Poświęcam córce dużo czasu. Głównie to ja bawię się z nią, a także przewijam i pomagam przy jej kąpieli - mówi o obowiązkach domowych Akahoshi.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5902 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/03/2014 11:01

  ManeS napisał:  
Z tego co pamiętam to jakiś internauta pytał o Legię a oni dodali czy były też zapytania z innych klubów. A pytanie jest naturalne. Wdowczyk był związany z Legią, Legia to mistrz kraju i mieli wolną posadę. Nie ma co ukrywać ale na pewno większość szkoleniowców chciała by prowadzić klub z takim budżetem, kibicami i szansami na europejskie puchary.



Hehe po tym jak Wdowczyk zostal potraktowany ostatnio na trybunach to pewnie dwa razy pewne sprawy przemysli. Zreszta Legia bedzie dazyc w zupelnie innym kierunku i watpie aby w najblizszym czasie mial tam zostac zatrudniony jakis polski trener, a ze na dorbych zachodnich ich nie stac, to bedziemy ogladac takie kwiatki jak Berg. Dla Pogoni to dobrze, teraz mozemy zalowac, ze gralismy z nimi w poprzedniej rundzie. Nie wiem kogo bardziej wolalbym pyknac 5:1 Lecha czy Legie :)) ale moze bedize jeszcze okazja.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/03/2014 11:52

  Przema napisał:  

  ManeS napisał:  
Z tego co pamiętam to jakiś internauta pytał o Legię a oni dodali czy były też zapytania z innych klubów. A pytanie jest naturalne. Wdowczyk był związany z Legią, Legia to mistrz kraju i mieli wolną posadę. Nie ma co ukrywać ale na pewno większość szkoleniowców chciała by prowadzić klub z takim budżetem, kibicami i szansami na europejskie puchary.



Hehe po tym jak Wdowczyk zostal potraktowany ostatnio na trybunach to pewnie dwa razy pewne sprawy przemysli. Zreszta Legia bedzie dazyc w zupelnie innym kierunku i watpie aby w najblizszym czasie mial tam zostac zatrudniony jakis polski trener, a ze na dorbych zachodnich ich nie stac, to bedziemy ogladac takie kwiatki jak Berg. Dla Pogoni to dobrze, teraz mozemy zalowac, ze gralismy z nimi w poprzedniej rundzie. Nie wiem kogo bardziej wolalbym pyknac 5:1 Lecha czy Legie :)) ale moze bedize jeszcze okazja.



Co ma wisieć nie utonie, tym bardziej że już nie będzie po meczu "nic sie nie stało"... w końcu mecze z Legia mają szanse stać sie czymś więcej niz tylko przyjazna gierką, bo miałem wrażenie ze często atmosfera z trybun przenosiła sie na boisko, gdzie piłkarze podświadomie zdawali sobie spraw że niezależnie od wyniku i tak zostaną rozgrzeszeni.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5902 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/03/2014 12:00
Zawsze patrzylem na to z innej strony. My NIGDY nie potrafilismy grac z Legia. Jak pamietam wygrane z nimi to tylko w ramach PP (nawet w Warszawie mecz zycia rozegral Magdon ;) ). Zawsze byla sraka w gaciach niczym reprezentacja Polski przed towarzyskim meczem z Albania. Wdowczyk powinien w nich zasiac poczucie zwyciezcy, mam wrazenie, ze pilkarze pod tym wzgledem sie rozwijaja, a obecnosc w skladzie takich osob jak Malecki, Janukiewicz czy Murawski powinna im pomoc.


londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5014 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/03/2014 12:53

  Gonzalez13 napisał:  
Dzisiaj ukazał się wywiad z Aką w super express



Zdaje się, że to pierwsza taka deklaracja ze strony jednego z piłkarzy:


  Cytat:  
Tymczasem "Aka" nie przestaje myśleć o grze w Bundeslidze, co jest jego marzeniem.

- Na razie nie ma o czym mówić. Walczę z kolegami o jak najwyższe miejsce i start w europejskich pucharach - ucina.



SE: Aka


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7229 dni

***




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/03/2014 13:41

  Gonzalez13 napisał:  
dzisiaj ukazał się wywiad z Aką w super express

fragment za weszło.com:
- Przyjazd żony i córki zmobilizował mnie do lepszej gry - mówi "Aka". - Od października nie mogłem strzelić gola, ale gdy żona z córką przyjechały, to od razu się udało! Dostałem mocnego kopa, tak mocnego, że nawet zapomniałem o bólu w prawej nodze, jaki odczuwałem przed meczem. To właśnie dlatego Japończyk próbował częściej strzelać lewą nogą. I w meczu z Ruchem trafił idealnie. 4-miesięczna Anna przespała pierwszą połowę w ramionach mamy, ale w przerwie się obudziła i gdy tata strzelał pięknego gola, patrzyła na boisko. Na następnym meczu Anna pokaże się już w dresie Pogoni, który wręczyliśmy w czasie wizyty w domu piłkarza. - Poświęcam córce dużo czasu. Głównie to ja bawię się z nią, a także przewijam i pomagam przy jej kąpieli - mówi o obowiązkach domowych Akahoshi.



Żonka przyjechała, skończyły się nocki spędzone na baletach i forma podskoczyła. Trzeba znaleźć kogoś, kto ogranie Takuję ;)


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3682 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/03/2014 13:58
Taku samotny, nie ma dziewczyny, drużyna martwi się już trochę czy ona aby nie jest innej orientacji


Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6948 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/03/2014 14:45

  Plum napisał:  

  Gonzalez13 napisał:  
dzisiaj ukazał się wywiad z Aką w super express

fragment za weszło.com:
- Przyjazd żony i córki zmobilizował mnie do lepszej gry - mówi "Aka". - Od października nie mogłem strzelić gola, ale gdy żona z córką przyjechały, to od razu się udało! Dostałem mocnego kopa, tak mocnego, że nawet zapomniałem o bólu w prawej nodze, jaki odczuwałem przed meczem. To właśnie dlatego Japończyk próbował częściej strzelać lewą nogą. I w meczu z Ruchem trafił idealnie. 4-miesięczna Anna przespała pierwszą połowę w ramionach mamy, ale w przerwie się obudziła i gdy tata strzelał pięknego gola, patrzyła na boisko. Na następnym meczu Anna pokaże się już w dresie Pogoni, który wręczyliśmy w czasie wizyty w domu piłkarza. - Poświęcam córce dużo czasu. Głównie to ja bawię się z nią, a także przewijam i pomagam przy jej kąpieli - mówi o obowiązkach domowych Akahoshi.



Żonka przyjechała, skończyły się nocki spędzone na baletach i forma podskoczyła. Trzeba znaleźć kogoś, kto ogranie Takuję ;)



Też o tym myśłałem. Jesienią jak chyba jeszcze była, to też forma była :)


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
pit26
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7643 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/03/2014 15:02

  Przema napisał:  

  ManeS napisał:  
Z tego co pamiętam to jakiś internauta pytał o Legię a oni dodali czy były też zapytania z innych klubów. A pytanie jest naturalne. Wdowczyk był związany z Legią, Legia to mistrz kraju i mieli wolną posadę. Nie ma co ukrywać ale na pewno większość szkoleniowców chciała by prowadzić klub z takim budżetem, kibicami i szansami na europejskie puchary.



Hehe po tym jak Wdowczyk zostal potraktowany ostatnio na trybunach to pewnie dwa razy pewne sprawy przemysli. Zreszta Legia bedzie dazyc w zupelnie innym kierunku i watpie aby w najblizszym czasie mial tam zostac zatrudniony jakis polski trener, a ze na dorbych zachodnich ich nie stac, to bedziemy ogladac takie kwiatki jak Berg. Dla Pogoni to dobrze, teraz mozemy zalowac, ze gralismy z nimi w poprzedniej rundzie. Nie wiem kogo bardziej wolalbym pyknac 5:1 Lecha czy Legie :)) ale moze bedize jeszcze okazja.



Ostatnio w jakims wywyiadzie Wdowczyk podkreslal,ze tyle sympatii i poparcia, co ma w Szczecinie, to nie mial nawet w Warszawie oraz odnosnie oferty ze strony Lechii, stwierdzil, ze bylo to tylko luzne zapytanie, temat ktorego nie podjal i ze wtamtym czasie negocjujac juz nowa umowez Pogonia odmowil by kazdemu polskiem klubowi, z Legia wlacznie...
Nie wiem na ile to prawda, a na ile kurtuazja, ale smiem uwazac, ze na ten moment Legia nie bylaby w stanie "zabrac" nam Wdowczyka.


Vi kommer sammen!
Danske liv... Odense...
stewie
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3676 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/03/2014 15:49

  waski247 napisał:  
Dzisiaj na stronie 2x45.info został opublikowany wywiad z Maciejem Dąbrowskim. Gdyby kogoś interesowało, to wrzucam tutaj. wywiad




  Cytat:  
- Dziś przyjeżdżając na mecz do Bydgoszczy zastałby pan pustki.
- Nie chcę się na ten temat wypowiadać, to zupełnie nie moja sprawa. Mogę tylko stwierdzić, że jeśli prezes Osuch będzie walczył z kibicami, Zawisza może dużo stracić.



Pozytywna wypowiedź Dąbrowskiego w tym sensie, że po pierwsze zaznaczył, że to jest WALKA Osucha z kibolami, a po drugie przyznał, że Zawisza na tym straci. Każdy głos piłkarza stojącego choć trochę za kibicami jest na wagę złota.

Naprawdę cieszę się, że obecnie u nas relacja pomiędzy kibicami a klubem/piłkarzami wygląda na bardzo dobrą. I to nie jest tak, że jest tak tylko dlatego, że są wyniki.

Mój pierwszy post, także witam ;)


Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6888 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/03/2014 19:25

  stewie napisał:  

  waski247 napisał:  
Dzisiaj na stronie 2x45.info został opublikowany wywiad z Maciejem Dąbrowskim. Gdyby kogoś interesowało, to wrzucam tutaj. wywiad




  Cytat:  
- Dziś przyjeżdżając na mecz do Bydgoszczy zastałby pan pustki.
- Nie chcę się na ten temat wypowiadać, to zupełnie nie moja sprawa. Mogę tylko stwierdzić, że jeśli prezes Osuch będzie walczył z kibicami, Zawisza może dużo stracić.



Pozytywna wypowiedź Dąbrowskiego w tym sensie, że po pierwsze zaznaczył, że to jest WALKA Osucha z kibolami, a po drugie przyznał, że Zawisza na tym straci. Każdy głos piłkarza stojącego choć trochę za kibicami jest na wagę złota.

Naprawdę cieszę się, że obecnie u nas relacja pomiędzy kibicami a klubem/piłkarzami wygląda na bardzo dobrą. I to nie jest tak, że jest tak tylko dlatego, że są wyniki.

Mój pierwszy post, także witam ;)



Trafna uwaga. Generalnie cieszy mnie, że Dąbrowski ma przedłużony kontrakt na 3 kolejne lata.


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5902 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 27/03/2014 23:35

  pit26 napisał:  

  Przema napisał:  

  ManeS napisał:  
Z tego co pamiętam to jakiś internauta pytał o Legię a oni dodali czy były też zapytania z innych klubów. A pytanie jest naturalne. Wdowczyk był związany z Legią, Legia to mistrz kraju i mieli wolną posadę. Nie ma co ukrywać ale na pewno większość szkoleniowców chciała by prowadzić klub z takim budżetem, kibicami i szansami na europejskie puchary.



Hehe po tym jak Wdowczyk zostal potraktowany ostatnio na trybunach to pewnie dwa razy pewne sprawy przemysli. Zreszta Legia bedzie dazyc w zupelnie innym kierunku i watpie aby w najblizszym czasie mial tam zostac zatrudniony jakis polski trener, a ze na dorbych zachodnich ich nie stac, to bedziemy ogladac takie kwiatki jak Berg. Dla Pogoni to dobrze, teraz mozemy zalowac, ze gralismy z nimi w poprzedniej rundzie. Nie wiem kogo bardziej wolalbym pyknac 5:1 Lecha czy Legie :)) ale moze bedize jeszcze okazja.



Ostatnio w jakims wywyiadzie Wdowczyk podkreslal,ze tyle sympatii i poparcia, co ma w Szczecinie, to nie mial nawet w Warszawie oraz odnosnie oferty ze strony Lechii, stwierdzil, ze bylo to tylko luzne zapytanie, temat ktorego nie podjal i ze wtamtym czasie negocjujac juz nowa umowez Pogonia odmowil by kazdemu polskiem klubowi, z Legia wlacznie...
Nie wiem na ile to prawda, a na ile kurtuazja, ale smiem uwazac, ze na ten moment Legia nie bylaby w stanie "zabrac" nam Wdowczyka.



Powiedzial, ze z Lechia prowadzil negocjacje. Wiec nie byly to luzne rozmowy raczej ;)


Paweł85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6642 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 28/03/2014 08:52

  gazeta.pl napisał:  
Skuteczna gra portowców rozochociła głównego sponsora klubu. Grupa Azoty chce, by szczeciński zespół mierzył w mistrzostwo Polski, występował w europejskich pucharach. Dlatego już szykuje kolejne spektakularne transfery i ekstra pieniądze
Kiedy Marcin Robak strzelał pięć bramek Lechowi Poznań, telewizyjne kamery pokazywały nie tylko "jaskółkę" na jego koszulce, ale też wielkie logo Grupy Azoty na trybunach szczecińskiego stadionu

- Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z klubem i efektów promocyjnych. Ta duża płachta, która zakrywa dwa sektory przy bramce, robi swoje - komentuje Krzysztof Jałosiński, szef Zakładów Chemicznych Police i wiceprezes Grupy Azoty.

Mają być dwa ciekawe transfery

Chemiczny gigant drugi rok jest głównym sponsorem Pogoni. Jakie sumy przelewa na konto piłkarskiej spółki, to tajemnica handlowa. Z nieoficjalnych informacji wynika, że w tym sezonie nawet 3 mln zł. Jałosiński unika szczegółów, ale nie ukrywa też, że zaangażowanie w Pogoń jest coraz większe.

- W pierwszym roku podpisaliśmy umowę na konkretną kwotę. Na ten sezon zasady są inne. Jest, owszem, kwota podstawowa, ale też jest pula dodatkowa uzależniona od miejsca, jakie zespół zajmuje. Piłkarzom więc opłaca się grać dobrze. Im wyżej będą, tym więcej pieniędzy im zapłacimy - wyjaśnia prezes ZCh Police.

Drużyna została wzmocniona. We wrześniu 2013 r. sprowadzono do Szczecina Marcina Robaka, który z miejsca stał się "twarzą" Pogoni. Zimą - też za sprawą Grupy Azoty - w kadrze pojawił się Patryk Małecki, który na razie prezentuje się solidnie, a potencjał ma jeszcze większy.

Zanim główny sponsor wyłożył pieniądze na Robaka (150 tys. euro tzw. odstępnego dla Piasta Gliwice plus kontrakt), negocjował z Danielem Ljuboją. Superstrzelec Legii Warszawa ostatecznie wybrał ofertę RC Lens, francuskiego drugoligowca. A do Pogoni przymierzano kolejne głośne nazwiska, m.in. Nikę Dżalamidze (Jagiellonia Białystok, reprezentant Gruzji) i Piotra Celebana (wychowanek szczecińskiego klubu, grający teraz w rumuńskim FC Vaslui i reprezentacji Polski).

- Przed sezonem 2014/15 mają być dwa bardzo ciekawe transfery - mówi osoba biznesowo związana z Pogonią.

A przecież niedawno w ekipie portowców pojawiła się kolejna gwiazda Ekstraklasy - Rafał Murawski z Lecha.

Plany i cele

Prezes klubu Jarosław Mroczek nie chce rozmawiać o zmianach kadrowych,

- Kwestii personalnych związanych z drużyną na pewno nie będziemy rozważać w mediach, budząc w ten sposób lub gasząc nadzieje i oczekiwania kibiców - ucina Mroczek.

O pieniądzach i oczekiwaniach głównego sponsora prezes też nie zamierza dyskutować.

- O planach i celach na przyszły sezon będziemy informowali... przed rozpoczęciem sezonu 2014/2015. Na niektóre pytania po prostu się nie odpowiada, bo nie powinny padać - stwierdza. - Możemy tylko podkreślić fakt, że taki a nie inny stan Pogoni na dziś jest wynikiem w bardzo dużym stopniu współpracy z tak wielkim i dającym nam silne podstawy rozwoju partnerem.

Budżet klubu (szacowany na 18 mln zł) określa jako "napięty, ale zrównoważony". Cel na ten sezon? Niezmienne - miejsce w "ósemce", gwarantujące utrzymanie. (Po 30 kolejkach drużyny z miejsc 1-8 będą grały o mistrza, zespoły z dolnej połówki tabeli - o utrzymanie). Pogoniarze są już tego prawie pewni. Zajmują piątą lokatę w tabeli, mają 7 pkt przewagi nad strefą spadkową. Do strefy pucharowej tracą tylko trzy oczka. Finisz ligi (z podzielonymi na pół punktami) może być pasjonujący.

Negocjacje przed kolejnym sezonem

Grupa Azoty nie ma ciśnienia na puchary już w tym roku, ale...

- Właśnie siadamy do negocjacji w sprawie umowy na kolejny sezon, a może dłuższy okres - zdradza Jałosiński.

Azotowych milionów prawdopodobnie będzie więcej niż pieniędzy z miasta. Za działania promocyjne na rzecz Szczecina w 2014 r. Pogoń dostanie 4 mln zł.

Najbogatszym klubem ekstraklasy jest Legia - budżet w wysokości 100 mln zł. Lech Poznań i Wisła Kraków mają budżety na poziomie 40-45 mln zł. Najskromniej żyją piłkarze Podbeskidzie Bielsko-Biała (ok. 9 mln). Pogoń znajduje się w grupie ligowych średniaków.



verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7908 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 28/03/2014 08:54
http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/1,34959,15699855,Pogon_ma_grac_o_mistrza_Polski__Azoty_chca_pucharow.html#LokSznTxt

Pozytywne wieści. Oby to rzeczywiście była trwała stabilna współpraca. Tylko czy na przeszkodzie planów nie stanie stadion? Myślę, że prędzej czy później przyjdzie niezłe wkur...ie w tej kwestii.


21:37
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5902 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 28/03/2014 10:58
Coz, zeby miasto kolejny raz nie odegralo negatywnej roli jesli chodzi o Pogon tak jak to bywalo w przeszlosci. Co z tego, ze wspomogli odbudowe klubu jesli powielane sa bledy z przeszlosci. Jest dobra kadra, sponsor, kibice wracaja na Pogon, trzeba to wykorzystac teraz, a nie jak juz zostanie sam stadion i wrocimy do punktu wyjscia. Wiem, mrzonki....


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005