Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń w mediach, newsy, komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
M.Wo-lski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3195 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 24/08/2015 15:30

  Niepokonany napisał:  
Najgorsze jest to, że mistrz negocjacji Stolarczyk akceptował tą klauzulę. Żeby nie było tak, że jest to jakieś 20 tyś. euro:D



Kontrakt negocjował w zimie, jako gracz 1. ligi ... obawiam się że jest to maks 500 tys. euro a zapewne mniej.
Sam Jakub na początku tego wywiadu przyznaje że teraz udziale ich więcej niż przez całą karierę i myślę, że jak nabierze trochę doświadczenia w tej kwestii to już w ten sposób się wypowiadał nie będzie. Bo to żadna reklama dla niego, największą reklamą będzie dobra gra, a ta póki co jest naprawdę niezła.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3682 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 24/08/2015 15:43
Mógł z sytuacji wybrnąć dyplomatycznie a tak zasiał ferment. Brak doświadczenia w mediach. Szkoda, bo tak szacunku u kibiców się nie buduje więc nie dziwią głosy oburzonych. Gdyby mówił to po jednym pełnym, udanym sezonie u nas, ok. W tej sytuacji wyszedł przed orkiestrę i razi to.

Skoro taki Golla poszedł od nas do NEC czyli jakoś się tam wypromował to taki Czerwiński dużo lepszą grą może wskoczyć za jakiś czas do znacznie lepszego zachodniego klubu nie oglądając się na Lecha czy Legię.


Taz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3764 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 24/08/2015 17:48

  Icar napisał:  
@kiko - Ale nie 5 minut po przyjściu do nowego klubu mówić, że najchętniej już by sobie poszedł. To teraz tak ma to wyglądać ? Przychodzi piłkarz, rozegra 4 mecze i już zgłasza chęć odejścia ido lepszego klubu, bo przecież musi się rozwijać ? To może od razu niech wszystkie kluby w Ekstraklasie staną się akademiami Lecha - Legii. Zastanów się co ty piszesz.

Edit: I znów zamiast wzmocnić ławkę, wzmocnić inne pozycje, będziemy musieli w najbliższym okienku poszukać stopera, no kurwa. W ten sposób nigdy nie zbudujemy drużyny, jak takiego typu ludzie przychodzą jak ten czerwiński.



Cóż, zostaje mi powiedzieć: "a nie mówiłem?"


  Kuba Czerwiński napisał:  

Klauzulę sobie załatwiłeś?

Tak. Wolę ją mieć, ale nie chcę zdradzać szczegółów co do kwot.



Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3884 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 24/08/2015 18:07

  Cytat:  
Panuje opinia, że przed wyjazdem najpierw wypada ustabilizować swoją pozycję w lidze albo w ogóle podbić rozgrywki.

- Tak, ale to nasz zawód. Gramy dla pieniędzy. Dlatego mówię, że rozważę każdą propozycję. Nawet jeżeli pojawi się coś teraz, bo do końca okienka zostało jeszcze parę dni.



Za każdym razem jak czytam ten tekst w jakiś newsach to mnie szlak trafia. Gościu przylazł, 3 lata podpisał kontrakt i już teraz, w tym okienku w którym przyszedł, chciałby odejść :D Weszło oddało niedźwiedzią przysługę Czesiowi, bo gościu potraktował wywiad jako baner reklamowy "Patrzcie mam kwotę odstępnego, bierzcie mnie, nawet jutro, z miejsca jadę" ... Naprawdę żal, że na defensywnym (Matras na stopera) nikogo dobrego nie mamy, bo na miejscu trenera bym go odstawił od zespołu na rundę i zabronił trenować na obiekcie. Łysol pierdolony. On wstydu nie ma, żeby pierdolić, że już teraz może jechać. Pewnie Probierz po takim tekście by go do rezerw zesłał jak nie lepiej, ale pajac ma szczęście, że trafił na Czesia.

Ostatnio edytowany przez: Icar, 24 sierpnia 2015, 18:18 [3 raz(y)]


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4227 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 24/08/2015 18:44
Z wywiadu wynika że kolejka po niego nie stała w I lidze.Dziwne więc że w kontrakcie ma kwotę odstępnego (za pewne nie zbyt wielką).Cóż skoro dyrektorem sportowym był Smolny to kto wie ile menago Czerwińskiego wyłożył z kiesy by mieć niską klauzulę i szybko łyknąć procent od kolejnej transakcji?


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3682 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 24/08/2015 18:47
Myślę, że należy z nim rozwiązać kontrakt w trybie dyscyplinarnym za wywiad dla weszło.

Nie popadajmy w paranoję, młody jest, z mediami brak doświadczeń jak sam przyznał, parę dobrych meczów, pochwały zewsząd, sodówka zaszumiała w głowie...Zdarza się.Jak ma trochę oleju w głowie drugim razem nie da się dziennikarzynie tak łatwo podpuścić.


j27
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3456 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 24/08/2015 19:00

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Myślę, że należy z nim rozwiązać kontrakt w trybie dyscyplinarnym za wywiad dla weszło.

Nie popadajmy w paranoję, młody jest, z mediami brak doświadczeń jak sam przyznał, parę dobrych meczów, pochwały zewsząd, sodówka zaszumiała w głowie...Zdarza się.Jak ma trochę oleju w głowie drugim razem nie da się dziennikarzynie tak łatwo podpuścić.


A niby z jakiego powodu- powiedział po prostu prawdę tam gdzie kasa tam on jako najemnik pójdzie.Czasy przywiązania do klubu minęły bezpowrotnie
......


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6174 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 24/08/2015 19:11
Po co od razu rozwiązywać z nim kontrakt wystarczy , że odstawi go trener od meczowej osiemnastki w meczu z Koroną Kielce a w meczu z Piastem niech zostanie na ławce rezerwowych , to może trochę ochłonie bo widać , że mu się w głowie ostro popieprzyło. Niech dostanie czas na przemyślenia swoich durnych wypowiedzi , jak przeprosi za swoją pychę to wróci do składu a jak nie to już jego problem.


PS 1948
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5902 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 24/08/2015 19:20

  zach-pom napisał:  
Po co od razu rozwiązywać z nim kontrakt wystarczy , że odstawi go trener od meczowej osiemnastki w meczu z Koroną Kielce a w meczu z Piastem niech zostanie na ławce rezerwowych , to może trochę ochłonie bo widać , że mu się w głowie ostro popieprzyło. Niech dostanie czas na przemyślenia swoich durnych wypowiedzi , jak przeprosi za swoją pychę to wróci do składu a jak nie to już jego problem.



I co to zmieni w kwestii checi jego odejscia do lepszego klubu? Jaka jest roznica czy go opchniemy za kase czy bedzie gnil w rezerwach skoro i tak z jego gry nie bedzie pozytku? Troche w tym wywiadzie odplynal, moze nie przemyslal tej kwestii, ale w gruncie rzeczy nic takiego nie powiedzial. Fojut po pierwszej kolejce, w studiu C+ mowil, ze on jeszcze ma czas i ma zamiar grac jeszcze w zagranicznej lidze. Osobiscie wole takie podejscie jakie zaprezentowal Czerwinski niz obiecywanie gruszek na wierzbie, deklaracje, ze tam i tam grac nie bede, a potem konczy sie podpisaniem kontraktu z Lechem. Jezeli ma parcie na wyjazd do lepszej ligi, to tylko odbije sie to z korzyscia dla nas, bo bedzie musial sprzedac sie na boisku jak najlepiej, co zreszta od poczatkus sezonu czyni. A ze chcial klauzuli odstepnego? Po jakis tam perypetiach w Niecieczy wcale sie nie dziwie, natomiast ten wywiad to tez nie jest taka swietna jego reklama, bo pewnie potencjalnemu nowemu pracodawcy zapali sie zarowka sondujac jego zatrudnienie. W Niecieczy sam przyznal, ze momentami nie zachowywal sie elegancko, a chwile po przyjsciu do nowego klubu juz rozglada sie za czyms nowym zamiast skupic sie tylko na grze.

I co ma do tego wszysktiego Stolarczyk skoro umowe z nim podpisywal Smolny? http://www.90minut.pl/news/244/news2444006-Jakub-Czerwinski-zawodnikiem-Pogoni-od-1-lipca.html
Najlatwiej na kims wieszac psy, nie sprawdzajac wczesniej informacji. Szkoda, ze najlatwiej przychodzi jechanie po ludziach zwiazanych z Pogonia i regionem, o ktorych tak rzekomo na tym forum sie zabiega. To Stolarczyk zly, to Fraczczak fatalny...szkoda gadac, raczej w tym bym sie doszukiwal braku naszych sukcesow, bo szczecinskie piekielko z pewnoscia nie sprzyja odnoszeniu sukcesow, co sie tyczy zarowno kibicow jak i dzialaczy.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3682 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 24/08/2015 19:42

  j27 napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Myślę, że należy z nim rozwiązać kontrakt w trybie dyscyplinarnym za wywiad dla weszło.

Nie popadajmy w paranoję, młody jest, z mediami brak doświadczeń jak sam przyznał, parę dobrych meczów, pochwały zewsząd, sodówka zaszumiała w głowie...Zdarza się.Jak ma trochę oleju w głowie drugim razem nie da się dziennikarzynie tak łatwo podpuścić.


A niby z jakiego powodu- powiedział po prostu prawdę tam gdzie kasa tam on jako najemnik pójdzie.Czasy przywiązania do klubu minęły bezpowrotnie
......



To moje pierwsze zdanie to formie ironii, jakby co... bo niektórych niezdrowe emocje ponoszą (Icar: "na miejscu trenera bym go odstawił od zespołu na rundę i zabronił trenować na obiekcie. Łysol pierdolony")

Parę mocnych słów od trenera powinno wystarczyć.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3884 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 24/08/2015 19:59
Dla mnie jest dziadem i nim zostanie. Po tekście, że już teraz jest chętny na zmianę klubu, kilka dni przed końcem okienka, gdzie w razie czego zostawiłby nas głęboko w ciemnej jamie i to gościu, który dopiero się tutaj pojawił ! Są pewnie granice bezczelności, które on grubo przekroczył. Jego wyskok bez reakcji klubu tylko pokaże, że piłkarzyki na wiele sobie mogą pozwolić. Taki odpoczynek na jeden mecz od 18 meczowej, pewnie dałoby mu wiele do myślenia. Porządny, szanujący się klub nie pozwoliłby piłkarzowi na takie wypowiedzi, a już po fakcie na pewno nie zostawiłby tego bez żadnych konsekwencji. Powinni raz a porządnie dać do zrozumienia, że są pewne granice, których przekroczenie drogo kosztuje. To już nie pierwszy piłkarz, który chce szybko stad zwiać, ale czerwiński przekroczył już wszelkie granice i rekordy w tym temacie.

Pomijając kwestię klubu, sam sobie dupę schlapał, bo teraz wątpię aby jakiś dobry klub tak łatwo dał mu klauzę, a jeśli już to z naprawdę wysoką kwotą.

Ostatnio edytowany przez: Icar, 24 sierpnia 2015, 20:18 [4 raz(y)]


krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3804 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 24/08/2015 20:04

  Cytat:  
Po tekście, że już teraz jest chętny na zmianę klubu, kilka dni przed końcem okienka, gdzie w razie czego zostawiłby nas głęboko w ciemnej jamie.


To wkurwiło strasznie. Jestem w stanie zrozumieć cały wywiad i jego wydźwięk, bo nie ma się co oszukiwać, że piłkarze będą umierać za klub, ale są pewne granice. Wprawdzie nie można odmówić Czerwińskiemu póki co ani umiejętności, ani zaangażowania, ale jeśli to drugie spadnie, to nie ma wtedy na co czekać.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4227 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 25/08/2015 10:02
Tak wracając do Czerwińskiego to ten wywiad i te kilka "szczerych" słów pewnie narobi sporego zamieszania.Już v-ka podchwyciła temat.W kibicach wrze.Ciekawe jak zachowa się klub w obliczu tej wypowiedzi?.
Jeszcze ciekawiej było by gdyby któraś z polskich drużyn zdecydowała się skorzystać z informacji
od Kuby o kwocie odstępnego i go teraz wykupiła.Klub stałby się z lekka pośmiewiskiem a sam Czerwiński przykładem maszyny na monety bez jakikolwiek zasad.Pomijam już aspekt że rozwaliło by to blok obronny.
Jakby nie patrzeć czy to celowo czy z braku obycia i rozsądku narobił gostek smrodu.Dla mnie jedyna forma zadość uczynienia było by dobrowolne zrezygnowanie z kwoty odstępnego w kontrakcie lub jej podwyższenie.W innym przypadku nawet dobrą grą trudno mu będzie odzyskać szacunek wśród kibiców.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4501 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 25/08/2015 10:33

  EPSON napisał:  
Dla mnie jedyna forma zadość uczynienia było by dobrowolne zrezygnowanie z kwoty odstępnego w kontrakcie lub jej podwyższenie.W innym przypadku nawet dobrą grą trudno mu będzie odzyskać szacunek wśród kibiców.



Dla mnie formą jakiegoś zadośćuczynienia jest uderzenie się w pierś. Zmiany w umowie są nierealne.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4227 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 25/08/2015 10:54

  pogol napisał:  

  EPSON napisał:  
Dla mnie jedyna forma zadość uczynienia było by dobrowolne zrezygnowanie z kwoty odstępnego w kontrakcie lub jej podwyższenie.W innym przypadku nawet dobrą grą trudno mu będzie odzyskać szacunek wśród kibiców.



Dla mnie formą jakiegoś zadośćuczynienia jest uderzenie się w pierś. Zmiany w umowie są nierealne.



Nie wiem jakimi słowami miałby to zrobić?.
Przepraszam za szczerość czy żle sie wyraziłem bo w Pogoni się świetnie czuje.Wiem że nie powinienem mówić o treści umowy z klubem..etc
Tu będzie ciężko.Tym bardziej że raczej w wywiadzie jest też kilka słów jakby to sie zakopał pod ziemią,uciekł czy coś tam gdybyśmy spadli z ligi w tamtym sezonie a on musiałby tu przyjść.
Gdyby nie trudna sytuacja kadrowa to wielu kibiców po tym wywiadzie nawet by chciala by sobie już poszedł.
Co do zmian w kontrakcie to na taki krok się pewnie nie zdecyduje...ale jest to jak najbardziej możliwe jesli obie strony wyrażą taką wolę.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6809 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 25/08/2015 11:59
Robak znowu kontuzje złapał. Kilka osob go porównuje do Czerwińskiego, więc przy okazji tylko przypomne,że Robak pograł u nas w 49 meczach i strzelil 32 gole, Czerwinski rozegral 7 spotkań.... i wypadł w nich dobrze, ale po 7 meczach zagotowało mu się od popularności.... Miejmy nadzieje, że będzie pracował na boisku tak ciężko jak Robak, a dla własnego dobra lepiej niech przystopuje nasz złoto ustny stoper z wywiadami.


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7832 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 25/08/2015 12:15
Niektórzy mylą szczerość z butą, prostolijnością czy w tym przypadku po prostu penerstwem ;]

Przyszedł z zapadłej wiochy, zagrał kilka udanych meczów, jest chwalony i już uważa się za czołowego stopera. Suma sumarrum, po tym wywiadzie widać, że ogłada i bystrość to zdecydowanie nie są jego najmocniejsze strony. Czy zrobi karierę? Na pewno nie na miare Skrtela z Liverpoolu ;]


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4501 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 25/08/2015 12:26

  EPSON napisał:  

  pogol napisał:  

  EPSON napisał:  
Dla mnie jedyna forma zadość uczynienia było by dobrowolne zrezygnowanie z kwoty odstępnego w kontrakcie lub jej podwyższenie.W innym przypadku nawet dobrą grą trudno mu będzie odzyskać szacunek wśród kibiców.



Dla mnie formą jakiegoś zadośćuczynienia jest uderzenie się w pierś. Zmiany w umowie są nierealne.



Nie wiem jakimi słowami miałby to zrobić?.
Przepraszam za szczerość czy żle sie wyraziłem bo w Pogoni się świetnie czuje.Wiem że nie powinienem mówić o treści umowy z klubem..etc
Tu będzie ciężko.Tym bardziej że raczej w wywiadzie jest też kilka słów jakby to sie zakopał pod ziemią,uciekł czy coś tam gdybyśmy spadli z ligi w tamtym sezonie a on musiałby tu przyjść.
Gdyby nie trudna sytuacja kadrowa to wielu kibiców po tym wywiadzie nawet by chciala by sobie już poszedł.
Co do zmian w kontrakcie to na taki krok się pewnie nie zdecyduje...ale jest to jak najbardziej możliwe jesli obie strony wyrażą taką wolę.



Jeśli jest wola obu stron to można i nawet podwyżkę dać. Nie jest w jego interesie (jak już wiemy) podwyższanie odstępnego. Swoją drogą ciekawe, jaka jest ta kwota odstępnego? Mam nadzieje, że Stolarczyk jakoś nas zabezpieczył przed tym aby pierwszy lepszy klub za koszyk wafli nam go wyciągnął.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4227 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 25/08/2015 13:19

  pogol napisał:  

  EPSON napisał:  

  pogol napisał:  

  EPSON napisał:  
Dla mnie jedyna forma zadość uczynienia było by dobrowolne zrezygnowanie z kwoty odstępnego w kontrakcie lub jej podwyższenie.W innym przypadku nawet dobrą grą trudno mu będzie odzyskać szacunek wśród kibiców.



Dla mnie formą jakiegoś zadośćuczynienia jest uderzenie się w pierś. Zmiany w umowie są nierealne.



Nie wiem jakimi słowami miałby to zrobić?.
Przepraszam za szczerość czy żle sie wyraziłem bo w Pogoni się świetnie czuje.Wiem że nie powinienem mówić o treści umowy z klubem..etc
Tu będzie ciężko.Tym bardziej że raczej w wywiadzie jest też kilka słów jakby to sie zakopał pod ziemią,uciekł czy coś tam gdybyśmy spadli z ligi w tamtym sezonie a on musiałby tu przyjść.
Gdyby nie trudna sytuacja kadrowa to wielu kibiców po tym wywiadzie nawet by chciala by sobie już poszedł.
Co do zmian w kontrakcie to na taki krok się pewnie nie zdecyduje...ale jest to jak najbardziej możliwe jesli obie strony wyrażą taką wolę.



Jeśli jest wola obu stron to można i nawet podwyżkę dać. Nie jest w jego interesie (jak już wiemy) podwyższanie odstępnego. Swoją drogą ciekawe, jaka jest ta kwota odstępnego? Mam nadzieje, że Stolarczyk jakoś nas zabezpieczył przed tym aby pierwszy lepszy klub za koszyk wafli nam go wyciągnął.



Stolarczyk nie ma z nim wiele wspólnego.Smolny go sprowadzał i negocjował.Dlatego też mam wrażenie że mogło dojśc do jakiegoś nieoficjalnego układu z mengarem zawodnika o niskiej kwocie odstępnego w zamian za............Tego się pewnie nie dowiemy bo o otoczce z rozstaniem Grzesia z klubem ogólnie panuje cisza.
Na mój rozum jeśli ktoś ma wolne z 500-700 tys zł...moze sobie jutro zabrać Kube "szczerego" Czerwińskiego.
Moim zdaniem z Koroną powinien odpocząć bo pewnie zagra mecz życia by jeszcze zdąrzyć do pociagu do Poznania lub Warszawy..hehe.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4501 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 25/08/2015 15:11
No i jest głos Stanowskiego w sprawie Czerwińskiego


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005