Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń w mediach, newsy, komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7829 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/01/2015 16:00

  Arathorn napisał:  


Naprawdę myślisz, że w zarządzie Azotów siedzą sami idioci? To nie jest jednoosobowa gwardia narodowa w postaci szalonego Antoniego Ptaka, a wielka, stabilna firma z radą nadzorczą w której decyzje nie są podejmowane na zasadzie "widzi-mi-się" jednej osoby.



wow, rada nadzorcza taka kumata, zarząd sami specjaliści, ale to jednak w 2008/2009 popłynęli na maxa na opcjach ;] Wiadomo, władze się zmieniły, ale nie popadałbym w taki hurraoptymizm ;]


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7333 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/01/2015 16:09
Mało wam było za Ptaka ! Ja mam duże obawy co do przejęcia naszego klubu przez Azoty. Obawiam się że decyzja pewnie już zapadła i za pół roku 70 % stadionu będzie biegać w szalikach Niebieskich Pogoń Szczecin Azoty a reszta będzie ich kroić na mieście z tych szalików. Obym się mylił !!!


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
kosialdo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4085 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/01/2015 16:15

  Gonzalez13 napisał:  
Myślisz, że skąd te "treningowe" koszulki w kolorach biało-niebieskich? Bo Azoty miały taki kaprys! Przypominam, że to miały być normalne koszulki meczowe. Pieniądze Wam przysłaniają realne myślenie. Pierdole jakiś kosmicznych inwestorów, wole krok po kroku iść za SZCZECIŃSKĄ Pogonią, budowaną od IV ligi. Widać o Chemiku mało wiecie, ale tak to jest jak jedyne informacje czerpie się z GW.

Traktujemy to jako biznes. My nie sponsorujemy żadnych sportowców czy klubów. My promujemy siebie jako firmę - powiedział Jałosiński.



nie porównuj Chemika Police który grał swoje mecze na sali gimnastycznej dla kilku osób z Pogonią Szczecin. Nie wypada.
Ważne jest to że SKPS ma prawa do nazwy i herbu, ważne co przejęcie Pogoni przez azoty będzie oznaczać. Dla mnie to jest budowa nowego stadionu bo Mroczek już dawno mówił, że jest taka opcja. Azoty inwestują, budują stadion co oznacza, że nie wycofają się za dwa lata z drużyny. Bez nowego stadionu ich plan "zarabiania" na klubie nie miałby szans. Nazwy nie zmienią bo nawt jakby Arkonia grała z Legią to przyjdzie garstka ludzi. Nie ma co panikować. Jeśli Azoty miały by przejąć Pogoń ot tak, bez stadionu, na dwa lata to uwież mi, że im się to nie opłaci.


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3686 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/01/2015 16:20

  Ozii napisał:  

  Gonzalez13 napisał:  
Myślisz, że skąd te "treningowe" koszulki w kolorach biało-niebieskich? Bo Azoty miały taki kaprys! Przypominam, że to miały być normalne koszulki meczowe. Pieniądze Wam przysłaniają realne myślenie. Pierdole jakiś kosmicznych inwestorów, wole krok po kroku iść za SZCZECIŃSKĄ Pogonią, budowaną od IV ligi. Widać o Chemiku mało wiecie, ale tak to jest jak jedyne informacje czerpie się z GW.

Traktujemy to jako biznes. My nie sponsorujemy żadnych sportowców czy klubów. My promujemy siebie jako firmę - powiedział Jałosiński.



Ile ty masz lat że pierdolisz o GW? 15? Znajdź lepsze argumenty i wróć ;)



Widocznie Ty masz lat 10, a na Twardowskiego pojawiasz się wraz z falą kibiców sukcesu.


Gradus_new
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3692 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/01/2015 16:26

  kosialdo napisał:  
[cytat=Gonzalez13]Dla mnie to jest budowa nowego stadionu bo Mroczek już dawno mówił, że jest taka opcja. Azoty inwestują, budują stadion co oznacza, że nie wycofają się za dwa lata z drużyny. Bez nowego stadionu ich plan "zarabiania" na klubie nie miałby szans. Nazwy nie zmienią bo nawt jakby Arkonia grała z Legią to przyjdzie garstka ludzi. Nie ma co panikować. Jeśli Azoty miały by przejąć Pogoń ot tak, bez stadionu, na dwa lata to uwież mi, że im się to nie opłaci.



Azoty moga budowac stadion tak jak ITI czyli za pieniadze miasta. Nie ma szans, zeby w Polsce ktos "prywatnie" wybudowal stadion. Na tym sie nie da zarobic przez najblizsze lata - ludzie sa jeszcze zbyt biedni.


A czy ludzie by nie przyszli na Azoty Szczecin to nie bylbym taki pewien. Chcialbym sie mylic ale bedzie sukces (LM np.) to i zapewne znajdzie sie kilkanascie tysiecy kibicow machajacych bialo-niebieskimi flagami ;).
Wystarczy spojrzec na RB Salzburg...


Oddajcie mi moj stary login...
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5011 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/01/2015 16:27
ps. tak co do Chemika. Nie zostało nic. A klub ma być przeniesiony do Szczecina. Więc rozbiór klubu, tradycji (w latach 90 bodajze mistrzynie Polskie) - mistrzowski. U nas bedzie to samo. Wiec azoty won jesli nie chcą być mniejszością, to nara.

Chociaz biedna ale wlasna, Pogon Szczecin z mego miasta...

Niektorzy chyba mają super wizje z nowym stadionem, pucharami itd, ale ten hajs od nich wam głowe przyslonil. A pozniej znowu zapierdallibysmy po 4 ligach, bo jak sam prezesik powiedzial, to dla nich biznes i zabawka.

Nie pamietacie ile pieknych chwil przeżyliśmy pod odbudowie tego klubu od zera ? Ile zawdzięczamy Smolnemu, Mroczkowi, Pogoni Nowej, SKPS, Kałużnemu - pasjonatom ? Jakis hajs od wyrzucaczy gówna po polu wam to przyslonił ? pojebalo cos sie wam ?

Przeżyliśmy w najnowszej historii tego klubu awanse szczebel po szczeblu, finał pp i przeżyjemy jeszcze nie jeden sukces, ale w swoim czasie !!! Nie potrzebna nam kasa azotów i przejęcie przez nich, bo to sie nie uda, oni chcą szybko wypromować marke w europie, ale nie marke Pogoni, tylko marke Azoty !!! a obecne wladze budują marke jako Pogon Szczecin... taka roznica !!!


Ozii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3881 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/01/2015 16:34

  Gonzalez13 napisał:  

  Ozii napisał:  

  Gonzalez13 napisał:  
Myślisz, że skąd te "treningowe" koszulki w kolorach biało-niebieskich? Bo Azoty miały taki kaprys! Przypominam, że to miały być normalne koszulki meczowe. Pieniądze Wam przysłaniają realne myślenie. Pierdole jakiś kosmicznych inwestorów, wole krok po kroku iść za SZCZECIŃSKĄ Pogonią, budowaną od IV ligi. Widać o Chemiku mało wiecie, ale tak to jest jak jedyne informacje czerpie się z GW.

Traktujemy to jako biznes. My nie sponsorujemy żadnych sportowców czy klubów. My promujemy siebie jako firmę - powiedział Jałosiński.



Ile ty masz lat że pierdolisz o GW? 15? Znajdź lepsze argumenty i wróć ;)



Widocznie Ty masz lat 10, a na Twardowskiego pojawiasz się wraz z falą kibiców sukcesu.



Zachowam choć trochę kultury,ale powiem Ci tyle że w dupie byłeś i gowno widziałeś i tak samo znasz się na piłce nożnej jak wróżeniu co będzie na wypadek gdy azoty wpadną. elo


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5126 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/01/2015 17:02
Serio niektórzy tu myślą, że Azoty by zmieniły nazwę i barwy? Tam w zarządzie są mądrzy ludzie, nie muszą zmieniać takich rzeczy, żeby się wypromować, wiedzą, że takim ruchem by mogli pogorszyć sobie PR, nie porównujcie nas do Chemika, bo to zupełnie co innego, tam od początku była mowa, że będą przeniesieni do Szczecina jak najszybciej się da i będą pod dyktandem Azotów, a co do tego, że mieliśmy awans po awansie itp, no ok spoko, ale to tylko awanse, MY NIC DO TEJ PORY NIE WYGRALIŚMY W CAŁEJ HISTORII KLUBU, teraz jest szansa, aby było lepiej, jak nie teraz to kiedy? Do końca życia chcemy walczyc o 8?


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6806 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/01/2015 17:02
@DP nie wiem czy masz swiadomosc ale Azoty czy jak ich tam nazwales rozrzucacze glowna sa najmocniejszym sponsorem obecnej Pogoni i jak narazie dzieki nim udaje sie spiac budzet klubu. No ale pewnie niech ida w ..uj, kibice sie beda zrzucac bo jest ich tak wielu ze az martwie sie czy dyszka na pyry sie nazbiera. Zamiast pisac kilka / kilkanascie postow dziennie pisz mniej ale rozwazniej, dla dobra wszystkich.
Ktos pisal ze woli Pogon budowana krok po kroku i fajnie, tylko niech mi ten ktos czy inny odpowie to jaki ma byc ten nastepny krok bo jak od wielu lat firm poteznych w regionie nie bylo tak nie ma, Azoty to scisla czolowka Zachodniopomorskiego no i kto dalej? Mroczek ze swoimi wspolnikami ciagnie swoja Epe ale juz od dawna dzieki naszemu rzadowi ten interes nie kwitnie. Odrzucajac lekka reka Azoty mozna doprowadzic do tego ze nasi ''pasjonaci'' beda pisac listy do Krzystka o wsparcie, tak jak to niedawno bywalo. W Polsce od jakiegos czasu rosnie temat dotowania klubow przez miasta, nie zdziwie sie jak za chwile zacznie sie przykrecanie sruby i co dalej?
Ja doskonale pamietam jak wygladal klub za Ptaka , Gondora czy Bekdasa i z czym sie to wiazalo, ale nie uwazam ze stac Pogon na odrzucenie Azotow . trzeba znalezc kompromis i sporzadzic takie bezpieczne umowy zeby kazdy byl zadowolony. Samym Mroczkiem daleko nie pociagniemy a o Smolnym to nawet mi sie wypowiadac nie chce.


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4087 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/01/2015 17:05
Nie wiadomo jak się do tego wszystkiego odnieść.

Z jednej strony strach bo jak wykupią a potem się wycofają to każdy wie jaka może nas czekać przyszłość i oby się ona nigdy nie sprawdziła.

Z zdrugiej strony jeżeli wykupią większość udziałów to te jest ciekawostka. Bo zależyile ich wykupią i czyje czy tylko Mroczka czy również pana Smolneg, a jeśli tak to będzie on miał już nie za wiele do powiedzenia jako Dyrektor Sportowy. Druga sprawa to stadion, jeśli będą mieli na to pomysł lepszy to dlaczego nie, jak ktoś dobrze naisał jak zainwestują w stadion (a patrząc na nich liczy się tylko sukces) to ciężko im będzie się wycofać z biznesu, a jeśli nawet to łatwiej będzie o nowego gdyż ten stadon być może już będzie. Kolejna sprawa to pytanie czy chcemy być średnim klubem i grać co najwyżej o miejsc 5-12 i cieszyć się że mamy stabilna drużynę, czy wkońcu włączyć się realnie do walki o Mistrz Polski? Jak ktoś podał to co Azoty wezmą zamienia się w złoto więc niech każdy sam sobie wybierze co jest lepsze.

Ja byłem, jestem i będę zawsze z Pogonią i na dobre i na złe.

Amen!


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4087 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/01/2015 17:07

  cfan napisał:  
@DP nie wiem czy masz swiadomosc ale Azoty czy jak ich tam nazwales rozrzucacze glowna sa najmocniejszym sponsorem obecnej Pogoni i jak narazie dzieki nim udaje sie spiac budzet klubu. No ale pewnie niech ida w ..uj, kibice sie beda zrzucac bo jest ich tak wielu ze az martwie sie czy dyszka na pyry sie nazbiera. Zamiast pisac kilka / kilkanascie postow dziennie pisz mniej ale rozwazniej, dla dobra wszystkich.
Ktos pisal ze woli Pogon budowana krok po kroku i fajnie, tylko niech mi ten ktos czy inny odpowie to jaki ma byc ten nastepny krok bo jak od wielu lat firm poteznych w regionie nie bylo tak nie ma, Azoty to scisla czolowka Zachodniopomorskiego no i kto dalej? Mroczek ze swoimi wspolnikami ciagnie swoja Epe ale juz od dawna dzieki naszemu rzadowi ten interes nie kwitnie. Odrzucajac lekka reka Azoty mozna doprowadzic do tego ze nasi ''pasjonaci'' beda pisac listy do Krzystka o wsparcie, tak jak to niedawno bywalo. W Polsce od jakiegos czasu rosnie temat dotowania klubow przez miasta, nie zdziwie sie jak za chwile zacznie sie przykrecanie sruby i co dalej?
Ja doskonale pamietam jak wygladal klub za Ptaka , Gondora czy Bekdasa i z czym sie to wiazalo, ale nie uwazam ze stac Pogon na odrzucenie Azotow . trzeba znalezc kompromis i sporzadzic takie bezpieczne umowy zeby kazdy byl zadowolony. Samym Mroczkiem daleko nie pociagniemy a o Smolnym to nawet mi sie wypowiadac nie chce.



Popieram Cię koleżko w 100 %.


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4224 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/01/2015 17:15
Puki nie ma nic na papierze i w rzeczywistości to nie ma tematu.Duże prawdopodobieństwo jest że Azoty sondują reakcje zarówno mediów jak i miasta...a przede wszystkim nas kibiców.Chcą na pewno wiedzieć czy nie będzie niechęci,protestów.Chcą też wiedzieć na ile mogą sobie pozwolić w ingerencje w barwy,loga,nazwy etc.
Jeśli sa jakies rozmowy to zakładam ze Mroczek jako mądry człowiek i Prezes klubu jednak z bardziej z zamiłowania niż czysto businessowych pobudek zna zagrożenia i korzyści w oddaniu pakietu większościowego.
Zagrożenia znamy z historii z Bekdasem,Ptakiem i wiadomo że należny być bardzo ostrożnym.]
Natomiast jest to kwestia tego czy Mroczek i Smolny po tylu latach sa w stanie usunąć się lekko w cień.Patrzac na sposób podejścia Azotów (promujemy firmę nie klub) po ewentualnych sukcesach (2-5 lat Azotów w roli głównej) moga wrócić na dotychczasowe miejsce.Pytanie jakie skutki takie odejście głównego dobrodzieja za soba przyniesie.
Jesli dzieki zaangażowaniu finansowemu:
-szybciej powstanie stadion
-wróci moda na Pogoń
-pojawią się trofea
-dzieci nie tylko z regionu będą chciały trenowac własnie w Pogoni w obliczu mocnego klubu.
-odchodzace Azoty nie zostawia długów,niepopłaconych kontraktów etc.
To jest to szansa jaka może się długo nie powtórzyć.
Jesli Mroczek opuści okręt,Azoty odejdą a cala ta zabawa skończy się zgliszczami jak po Ptaku i Gondorze (Bekdasa bym tu oszczędził bo jego akurat Miasto wystrychneło na "dudka") to lepiej byc ostrożnym.
Prawda jest chyba na dzisiaj taka że jesli sie nie dogadają to Azoty opuszcza całkowicie Pogoń.
To może oznaczać dramatyczną walke o utrzymanie co roku ekstraklasy i ryzyko że jak sie nie uda to ......
Oraz w konsekwencji oczekiwania na stadion i sukcesy...coraz to mniejsze zaintersowanie Pogonią.
Wierzę że Mroczek jest przygotowany by wybrac opcje najlepszą z najlepszych.

  Cytat:  
W środę odbyło się walne zgromadzenie Pogoni SA, na którym podniesiono kapitał zakładowy spółki o 5 milionów złotych i obecnie wynosi on blisko 15 milionów złotych.



Coś się jednak juz dzieje po za słowami.

Ostatnio edytowany przez: EPSON, 15 stycznia 2015, 17:33 [2 raz(y)]


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Gradus_new
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3692 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/01/2015 17:16

  Owczarek napisał:  
Serio niektórzy tu myślą, że Azoty by zmieniły nazwę i barwy? Tam w zarządzie są mądrzy ludzie, nie muszą zmieniać takich rzeczy, żeby się wypromować, wiedzą, że takim ruchem by mogli pogorszyć sobie PR, nie porównujcie nas do Chemika, bo to zupełnie co innego, tam od początku była mowa, że będą przeniesieni do Szczecina jak najszybciej się da i będą pod dyktandem Azotów, a co do tego, że mieliśmy awans po awansie itp, no ok spoko, ale to tylko awanse, MY NIC DO TEJ PORY NIE WYGRALIŚMY W CAŁEJ HISTORII KLUBU, teraz jest szansa, aby było lepiej, jak nie teraz to kiedy? Do końca życia chcemy walczyc o 8?



Red Bull sie specjalnie nie przejal zepsutym PRem wsrod kibicow. Jesli Azoty chca sie promowac w Europie to nie musza sie przejmowac tymi kilkoma tysiacami, ktorzy sie beda burzyc...

Zeby nie bylo, nie mowie, ze tak by sie akurat stalo ze zmiana nazwy itp. Ale nie ma tez najmniejszego powodu, zeby byc pewnym, ze nie sa do czegos takiego zdolni.


Oddajcie mi moj stary login...
pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4498 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/01/2015 17:35
Bardzo ciekawy jest ten wątek. Gdyby Azoty kupiły Pogoń, to obok Zagłębia bylibyśmy druga drużyną, której właścicielem jest Spółka z istotnym udziałem Skarbu Państwa. Chyba że, jakąś drużynę pominąłem. Osobiście wątpię, aby Azoty wybudowały samodzielnie stadion. No chyba, że przy współpracy z miastem i przy wykorzystaniu środków zewnętrznych. Ale ciężko mi w to uwierzyć tak czy siak. Rozsądek podpowiada, że jeśli kupią to nie na chwilę, bo przecież nie siedzą tam ludzie, co mają plany na miesiąc w przód, a ponadto nie wyobrażam sobie, że oni mogliby w ogóle pomyśleć o zmianie barw itp. Z drugiej strony jakaś obawa jest, bo załóżmy że na rynku fosforów krach, to pierwsze oszczędności będą robione tutaj. Ciężko jednoznacznie to wszystko ocenić.


Drk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7097 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/01/2015 17:37
OHO... zaczyna się.. biskup
forum ożyło


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3881 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/01/2015 17:44
Mroczek potwierdza negocjacje z Grupą Azoty


A co do barw.. to przecież Azoty już kiedyś próbowały je wprowadzic ... klub się wycofał i było wtedy słuchać o niezadowoleniu Azotów w tym temacie. Teraz pisior od nich, ględzi, że potrzebują pakietu większościowego do wprowadzenia pewnych planów których wcześniej nie mogli sobie pozwolić. I ten tekst o promowaniu marki firmy a nie klubu który ich nie interesuje. Jak dla mnie to pachnie tym co zrobili w siatkówce ... Jeszcze zobaczycie ...

Ostatnio edytowany przez: Icar, 15 stycznia 2015, 17:55 [2 raz(y)]


klase87
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3540 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/01/2015 17:51
Kto nie ryzykuje ten nic nie ma. Odpowiednio sporządzić umowę i tyle w temacie. Wiem ,że wszyscy są przewrażliwieniu po ptakach itp. Azoty uczciwie mówią ,że to biznes lepiej tak niż pozorant ,który powie ci ,że zakochał się w Pogoni i chce inwestować w klub. Bez kasy będziemy zawsze średniakiem chyba ,że ktoś liczy ,że co roku będziemy sprzedawać wychowanków za grubą kasę.


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7226 dni

***




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/01/2015 17:57

  kosialdo napisał:  

  Gonzalez13 napisał:  
Myślisz, że skąd te "treningowe" koszulki w kolorach biało-niebieskich? Bo Azoty miały taki kaprys! Przypominam, że to miały być normalne koszulki meczowe. Pieniądze Wam przysłaniają realne myślenie. Pierdole jakiś kosmicznych inwestorów, wole krok po kroku iść za SZCZECIŃSKĄ Pogonią, budowaną od IV ligi. Widać o Chemiku mało wiecie, ale tak to jest jak jedyne informacje czerpie się z GW.

Traktujemy to jako biznes. My nie sponsorujemy żadnych sportowców czy klubów. My promujemy siebie jako firmę - powiedział Jałosiński.



nie porównuj Chemika Police który grał swoje mecze na sali gimnastycznej dla kilku osób z Pogonią Szczecin. Nie wypada.



Nie patrz na historię Chemika z perspektywy ostatniego roku czy dwóch. Nie wypada.
Był to policki Klub, który w latach 90 dwa razy zdobył Mistrza Polski i trzy razy z rzędu Puchar Polski. Po ograniczeniu kurka z kasą od ZCh Police było trochę gorzej, ale w ostatnich latach bez większego budżetu udało się wrócić na zaplecze ekstraklasy. Ta sala gimnastyczna to hala na ponad tysiąc osób, a na mecze chodziło po kilkaset osób (dopiero po przejęciu przez Azoty mecze zaczęto rozgrywać w mniejszej, ale nowocześniej hali Zespołu Szkół).

Z ciekawostek można dodać, że rozważano zmianę nazwy Chemik Police na Azoty Szczecin. Historyczne żółto-zielone barwy już dawno wyrzucono do kosza. Ostatecznie zmiany nazwy raczej nie będzie, bo zarząd stwierdził, że ich wszyscy kojarzą Chemika ze Szczecinem.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3686 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/01/2015 18:17

  Icar napisał:  
Mroczek potwierdza negocjacje z Grupą Azoty


A co do barw.. to przecież Azoty już kiedyś próbowały je wprowadzic ... klub się wycofał i było wtedy słuchać o niezadowoleniu Azotów w tym temacie. Teraz pisior od nich, ględzi, że potrzebują pakietu większościowego do wprowadzenia pewnych planów których wcześniej nie mogli sobie pozwolić. I ten tekst o promowaniu marki firmy a nie klubu który ich nie interesuje. Jak dla mnie to pachnie tym co zrobili w siatkówce ... Jeszcze zobaczycie ...



Im nie przetłumaczysz. Oni jak chorągiewki na wietrze, kasę zobaczyli i już pokochali Azoty. Jak Mistrz będzie w Szczecinie to i biało-niebieskie barwy przestaną im przeszkadzać. Kibice sukcesu...


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3881 dni




Odp: Pogoń w mediach, newsy, komentarze - 15/01/2015 18:24
Nie osądzaj ludzi, że inne barwy pokochają bo jestem przekonany, że tak nie będzie. Przynajmniej jeśli chodzi o ludzi tutaj piszących. Niektórzy wwieeeeeele lat chodzą na Pogoń i takie posądzanie uważam za wręcz straszliwą obrazę.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005