Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 20/21 (17/18; 18/19; 19/20) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 04/01/2018 22:19

  Gonzalez13 napisał:  

  Icar napisał:  
o metodach sprowadzania zawodników np. gruzina za którego poszedł szmal



W przypadku Tsintsadze nie chodzi o brak umiejętności, tylko o to, że u niego "głowa nie nadążyła". W Gruzji pokładano w nim dużą nadzieję na przyszłą gwiazdę.
Jagiellonia raczej ma dobrze rozpracowane tamte rejony, a jak wiesz (albo i nie) Mate był jedną nogą w Jadze. Pojawił się nawet na meczu w Białystoku.

Wyobraź sobie teraz sytuację, że Zwoliński za grubą kasę idzie do Turcji jako bramkostrzelny napastnik, a na miejscu prezentuje formę jak u nas. I co? Scouting słaby, czy piłkarz mentalnie spalony?

Nie bronie w żaden sposób działania komitetu transferowego, ale też wystarczy spojrzeć np. na Deleva. Ten akurat odpalił i się okazał zajebistym wzmocnieniem, mimo, że na papierze to nie wyglądało w ogóle. Owszem ostatni sezon przed przyjściem do Pogoni miał dobry w liczbach, ale poprzednie? Poprzednie dwa lata to 20 meczów, 2 bramki i 0 asyst, do tego kłopoty w każdym klubie. Non stop afery, konflikty z kibicami. Całkowite przeciwieństwo Mate i całkowicie odwrotnie "odpalili".

Mate można porównać do Kamessa, który też miał być super wzmocnieniem, a okazał się jeźdźcem bez głowy bez żadnego pożytku. Odszedł i co? Strzelca, asystuje, jest jedną z wiodących postaci lidera 1. Ligi Rosyjskiej.



Dobry scauting to taki który ogląda zawodnika w kilku albo nawet kilkunastu meczach,ogląda jego trening,rozmawia z rodzicami i kolegami w szatni jaki ma charakter,jak znosi przeprowadzki etc.Rysuje sie wówczas w miarę rzeczywisty obraz zawodnika,jego rozwoju kariery itp.Ja nie słyszałem o tym by u nas był skauting.Jesli jest to poproszę chociaż jedno nazwisko.Przyklad Deleva też jest chybiona bo Delevem był zainteresowany wcześniej Lech i jego skauci oglądali.Skauci Lecha podkreślam a nie rzekomi skauci Pogoni Podobnie było zresztą z Gyursco.My zasadniczo interesujemy się tym co inni odrzucili lub okazjami którymi są gracze po zderzeniu ze ścianą za granica lub po kontuzjach.Jeśli mowa oTsiinzadze to tylko potwierdza to jak działamy skoro Jaga miała na niego oko.Zresztą Kosta to tez nie jest autorski projekt naszego komitetu bo wcześniej zatrudnienie tego trenera sądowala właśnie Jagielonia.My przypominamy raczej bezzębnego sępa z wyostrzonym słuchem który lata tam gdzie inni się albo najedli albo stwierdzili że nie ma już czego dzióbnąć.Dlatego możemy zazdrościć takim klubom które same potrafią znaleźć gracza typu Angulo,Carlitos czy wielu innych bo mają ludzi od tego i rozpoznane jakieś rynki.

Ostatnio edytowany przez: EPSON, 4 stycznia 2018, 22:25 [1 raz(y)]


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Damdam
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3164 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 04/01/2018 23:06

  EPSON napisał:  

  Gonzalez13 napisał:  

  Icar napisał:  
o metodach sprowadzania zawodników np. gruzina za którego poszedł szmal



W przypadku Tsintsadze nie chodzi o brak umiejętności, tylko o to, że u niego "głowa nie nadążyła". W Gruzji pokładano w nim dużą nadzieję na przyszłą gwiazdę.
Jagiellonia raczej ma dobrze rozpracowane tamte rejony, a jak wiesz (albo i nie) Mate był jedną nogą w Jadze. Pojawił się nawet na meczu w Białystoku.

Wyobraź sobie teraz sytuację, że Zwoliński za grubą kasę idzie do Turcji jako bramkostrzelny napastnik, a na miejscu prezentuje formę jak u nas. I co? Scouting słaby, czy piłkarz mentalnie spalony?

Nie bronie w żaden sposób działania komitetu transferowego, ale też wystarczy spojrzeć np. na Deleva. Ten akurat odpalił i się okazał zajebistym wzmocnieniem, mimo, że na papierze to nie wyglądało w ogóle. Owszem ostatni sezon przed przyjściem do Pogoni miał dobry w liczbach, ale poprzednie? Poprzednie dwa lata to 20 meczów, 2 bramki i 0 asyst, do tego kłopoty w każdym klubie. Non stop afery, konflikty z kibicami. Całkowite przeciwieństwo Mate i całkowicie odwrotnie "odpalili".

Mate można porównać do Kamessa, który też miał być super wzmocnieniem, a okazał się jeźdźcem bez głowy bez żadnego pożytku. Odszedł i co? Strzelca, asystuje, jest jedną z wiodących postaci lidera 1. Ligi Rosyjskiej.



Dobry scauting to taki który ogląda zawodnika w kilku albo nawet kilkunastu meczach,ogląda jego trening,rozmawia z rodzicami i kolegami w szatni jaki ma charakter,jak znosi przeprowadzki etc.Rysuje sie wówczas w miarę rzeczywisty obraz zawodnika,jego rozwoju kariery itp.Ja nie słyszałem o tym by u nas był skauting.Jesli jest to poproszę chociaż jedno nazwisko.Przyklad Deleva też jest chybiona bo Delevem był zainteresowany wcześniej Lech i jego skauci oglądali.Skauci Lecha podkreślam a nie rzekomi skauci Pogoni Podobnie było zresztą z Gyursco.My zasadniczo interesujemy się tym co inni odrzucili lub okazjami którymi są gracze po zderzeniu ze ścianą za granica lub po kontuzjach.Jeśli mowa oTsiinzadze to tylko potwierdza to jak działamy skoro Jaga miała na niego oko.Zresztą Kosta to tez nie jest autorski projekt naszego komitetu bo wcześniej zatrudnienie tego trenera sądowala właśnie Jagielonia.My przypominamy raczej bezzębnego sępa z wyostrzonym słuchem który lata tam gdzie inni się albo najedli albo stwierdzili że nie ma już czego dzióbnąć.Dlatego możemy zazdrościć takim klubom które same potrafią znaleźć gracza typu Angulo,Carlitos czy wielu innych bo mają ludzi od tego i rozpoznane jakieś rynki.



Idealnie to podsumowałeś 💪 warto też dodać że ta nasza władza to gołodupce która udaję że zna się na piłce a niestety tak nie jest patrząc na to jacy ludzie są zatrudnieni w Kubie typu Stolarczyk czy Pesković.


Tylko Pogoń MKS !!!
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 04/01/2018 23:12

  Gonzalez13 napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Icar napisał:  
Nieprawda. Były już tutaj wywiady i przecieki od osób z Pogońiarskiego środowiska o metodach sprowadzania zawodników np. gruzina za którego poszedł szmal. To nie są moje przypuszczenia a informacje osób, które na co dzień są przy klubie.



Tu nie trzeba przecieków, wystarczy poczytać czasem analizy chłopaków z Dumy Pomorza: ostatnio właśnie w kontekście odpalonej trójki naszych "asów".



a przecieków nie masz od swojego ulubieńca CM711 nt transferu "asa" Gyurcso? bo z tego co mówił to:

"Nasi skauci i trenerzy oglądali go na żywo znacznie dłużej niż od miesiąca. Myśli pan, że w ciągu tygodnia przekonalibyśmy Grupę Azoty, żeby wyłożyła pieniądze na Adama i płaciła mu pensję? Na pewno nie."

Tutaj masz cały wywiad: http://sport.se.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/czeslaw-michniewicz-nie-wcielismy-sie-miedzy-wodke-a-zakaske-tylko-w-se_759816.html

Rok temu jeszcze wymieniałeś cały wachlarz super umiejętności Mate i podniecałeś się obserwacjami naszego scoutingu przy transferach Rapy i Deleva :D



Rapa i Delev to cenne transfery. Co do Mate wielu się pomyliło i to osób, którzy zawodowo zajmują się piłką. Rozumiem, że ty byłeś na tyle zajebisty, że już rok temu wiedziałeś, że nic z Gruzina nie będzie. I, że z Węgra, który rok temu jesienią miał mecze gdzie pokazywał klasę, jednak nie będzie pożytku bo facet nie może sobie w głowie poukładać pewnych spraw? I nigdy nie dałeś się nabrać na to jakie wizje przedstawia klub? I już rok temu wiedziałeś, że będziemy obecnie na ostatnim miejscu w tabeli. Jeżeli tak - to kurwa prorok z ciebie, szacunek i podziw. Szoruj gdzieś wykorzystywać ten niebywały dar bo on nie może się zmarnować.
Pozyskanie Węgra, Rapy, Deleva czy Mate pozwalało na stwierdzenie, że ten skauting faktycznie jakoś tam działa, dziś z perspektywy czasu inaczej to wygląda.
Już mi się przez litość nie chce szukać jak wklejałeś tu tłity Przemka Botha - chyba twoje alter ego jednak. Zabolało to ostatnio napisałem, że na pałę kopiujesz tu TT bez podawania chociażby źródła, że tak skaczesz? Więc jak szukasz kolego u innych źdźbła w oku to wyciągnij ze swojego tą wystającą belkę. Wiadomo, że prędzej tu się można spotkać ze zjebaniem człowieka bez większego sensu, stylu i klasy niż ciekawą wymianą zdań i poglądów pozbawioną wzajemnego jadu i agresji. Czego dajesz niestety przykład.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 04/01/2018 23:55

  Gonzalez13 napisał:  

  Icar napisał:  
o metodach sprowadzania zawodników np. gruzina za którego poszedł szmal



W przypadku Tsintsadze nie chodzi o brak umiejętności, tylko o to, że u niego "głowa nie nadążyła". W Gruzji pokładano w nim dużą nadzieję na przyszłą gwiazdę.
Jagiellonia raczej ma dobrze rozpracowane tamte rejony, a jak wiesz (albo i nie) Mate był jedną nogą w Jadze. Pojawił się nawet na meczu w Białystoku.

Wyobraź sobie teraz sytuację, że Zwoliński za grubą kasę idzie do Turcji jako bramkostrzelny napastnik, a na miejscu prezentuje formę jak u nas. I co? Scouting słaby, czy piłkarz mentalnie spalony?

Nie bronie w żaden sposób działania komitetu transferowego, ale też wystarczy spojrzeć np. na Deleva. Ten akurat odpalił i się okazał zajebistym wzmocnieniem, mimo, że na papierze to nie wyglądało w ogóle. Owszem ostatni sezon przed przyjściem do Pogoni miał dobry w liczbach, ale poprzednie? Poprzednie dwa lata to 20 meczów, 2 bramki i 0 asyst, do tego kłopoty w każdym klubie. Non stop afery, konflikty z kibicami. Całkowite przeciwieństwo Mate i całkowicie odwrotnie "odpalili".

Mate można porównać do Kamessa, który też miał być super wzmocnieniem, a okazał się jeźdźcem bez głowy bez żadnego pożytku. Odszedł i co? Strzelca, asystuje, jest jedną z wiodących postaci lidera 1. Ligi Rosyjskiej.



Delew to akurat odpalił pomimo komitetu, a nie dzięki niemu. Gdzieś tam pisałeś też o wnikliwych analizach gry Gyurcso. Musiały to być fantastyczne analizy żeby wymyślić, aby wcisnąć go Michniewiczowi. Wystarczyło obejrzeć jego mecze z Lechem w Lidze Europy żeby zobaczyć, że nie nadaje on się do zespołu prowadzonego przez Czesława w najmniejszym stopni. Ciekawi mnie jeszcze na jakiej podstawie uważasz, źe Jagiellonia ma "dobrze rozpracowane tamte rejony"? Kogo niby ściągnęli kto był wzmocnieniem? Dzalamidze z Widzewa, czy może Pophadze, który prezentował poziom naszego Mate? Co do Tsintsadze jeszcze to nie tylko głowa, ale również jego umiejętności nie były odpowiednie, bo w Gruzji się inaczej gra i trenuje. Zmierzył się z tym problemami co nasi piłkarze wyjeżdżający na zachód. Nie dał rady przestawić się z piłki amatorskiej na półprofesjonalną, tak jak nasi ligowcy z półprofesjonalnej na profesjonalną.


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3658 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 04/01/2018 23:58
@Zyga Zacytuję Cię:


  Cytat:  
A może pokładają wiarę w dobrą pracę skautingu? Skrupulatna obserwacja = trafione transfery m.in. Deleva i Rapy?



Rok temu podniecałeś się skrupulatnymi obserwacjami, a teraz jebiesz komitet, że amatorzy i biorą graczy na podstawie filmów w internecie. Zastanów się, ustal jedną wersję.


  Cytat:  
Defensywny, obunożny ale przydatny w ofensywie: dobry strzał z dystansu, fajny przegląd pola, umiejętność dalekiego i celnego przerzutu.



Skąd miałeś te informacje o Mate? Wyssane z palca jak o odejściu Frączczaka? Czy może obserwowałeś go na żywo?

Pije do Ciebie, bo nie znoszę głupoty i hipokryzji, a Ty to robisz na każdym kroku. Zero merytorycznej gadki, tylko jakieś blefy, gadanie pod kątem jak chorągiewka zawieje. Co zresztą nie tylko ja to widzę.
Tak, zgadza się, wklejałem tt niejakiego PB i wyśmiewałem te jego wszystkie "rewelacje", czego efektem było nawet przywołanie mojego nicku w jego poście na tt, tak go to dotknęło. Od tego momentu zaczęła się nagonka na forum na niego.

Pamiętaj, że życie na tt się nie kończy. I to, że coś gdzieś usłyszysz nie znaczy, że niekoniecznie wiesz to z tt.

@EPSON
Ze wstępem się zgadzam, z końcówką nie. Jeśli chodzi o skauting to swego czasu Edi jeździł obserwować graczy na żywo poza granicę kraju i to mogę potwierdzić na 100%, nie wiem jak sprawa wygląda obecnie, więc się na ten temat nie będę wypowiadał. Nie jesteśmy czołowym zespołem, co zawsze będzie się wiązało z braniem graczy "drugiego sortu", że tak powiem. Gracze typu Angulo czy Carlitos to nie efekt obserwacji, a znajomości. W żadnym polskim klubie oprócz Legii i Lecha nie istnieje normalna (jak na polskie warunki) siatka skautingu.

Ostatnio edytowany przez: Gonzalez13, 5 stycznia 2018, 00:05 [1 raz(y)]


Łukasz85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4988 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 05/01/2018 07:18
Dzisiaj trzy transfery. Albo już kadra zamknięta. Mówili że chcą skompletować skład przed pierwszym treningiem.


Axiom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4414 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 05/01/2018 08:25
Gyurcso, Formella i Tsintadze wciaz w klubie wiec transferow na ten moment nie bedzie. Predzej spadniemy z ligi niz prezes sciagnie zawodnikow ponad budzet :D


Damdam
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3164 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 05/01/2018 08:26

  Łukasz85 napisał:  
Dzisiaj trzy transfery. Albo już kadra zamknięta. Mówili że chcą skompletować skład przed pierwszym treningiem.



A to już dzisiaj zamyka się okienko transferowe ?😉 A to co oni mówią to można sobie włożyć w kieszeń


Tylko Pogoń MKS !!!
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni

****




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 05/01/2018 10:10

  EPSON napisał:  

  Gonzalez13 napisał:  

  Icar napisał:  
o metodach sprowadzania zawodników np. gruzina za którego poszedł szmal



W przypadku Tsintsadze nie chodzi o brak umiejętności, tylko o to, że u niego "głowa nie nadążyła". W Gruzji pokładano w nim dużą nadzieję na przyszłą gwiazdę.
Jagiellonia raczej ma dobrze rozpracowane tamte rejony, a jak wiesz (albo i nie) Mate był jedną nogą w Jadze. Pojawił się nawet na meczu w Białystoku.

Wyobraź sobie teraz sytuację, że Zwoliński za grubą kasę idzie do Turcji jako bramkostrzelny napastnik, a na miejscu prezentuje formę jak u nas. I co? Scouting słaby, czy piłkarz mentalnie spalony?

Nie bronie w żaden sposób działania komitetu transferowego, ale też wystarczy spojrzeć np. na Deleva. Ten akurat odpalił i się okazał zajebistym wzmocnieniem, mimo, że na papierze to nie wyglądało w ogóle. Owszem ostatni sezon przed przyjściem do Pogoni miał dobry w liczbach, ale poprzednie? Poprzednie dwa lata to 20 meczów, 2 bramki i 0 asyst, do tego kłopoty w każdym klubie. Non stop afery, konflikty z kibicami. Całkowite przeciwieństwo Mate i całkowicie odwrotnie "odpalili".

Mate można porównać do Kamessa, który też miał być super wzmocnieniem, a okazał się jeźdźcem bez głowy bez żadnego pożytku. Odszedł i co? Strzelca, asystuje, jest jedną z wiodących postaci lidera 1. Ligi Rosyjskiej.



Dobry scauting to taki który ogląda zawodnika w kilku albo nawet kilkunastu meczach,ogląda jego trening,rozmawia z rodzicami i kolegami w szatni jaki ma charakter,jak znosi przeprowadzki etc.Rysuje sie wówczas w miarę rzeczywisty obraz zawodnika,jego rozwoju kariery itp.Ja nie słyszałem o tym by u nas był skauting.Jesli jest to poproszę chociaż jedno nazwisko.Przyklad Deleva też jest chybiona bo Delevem był zainteresowany wcześniej Lech i jego skauci oglądali.Skauci Lecha podkreślam a nie rzekomi skauci Pogoni Podobnie było zresztą z Gyursco.My zasadniczo interesujemy się tym co inni odrzucili lub okazjami którymi są gracze po zderzeniu ze ścianą za granica lub po kontuzjach.Jeśli mowa oTsiinzadze to tylko potwierdza to jak działamy skoro Jaga miała na niego oko.Zresztą Kosta to tez nie jest autorski projekt naszego komitetu bo wcześniej zatrudnienie tego trenera sądowala właśnie Jagielonia.My przypominamy raczej bezzębnego sępa z wyostrzonym słuchem który lata tam gdzie inni się albo najedli albo stwierdzili że nie ma już czego dzióbnąć.Dlatego możemy zazdrościć takim klubom które same potrafią znaleźć gracza typu Angulo,Carlitos czy wielu innych bo mają ludzi od tego i rozpoznane jakieś rynki.




Epson, często zgrywasz mędrca, ubierasz treści w ładne słowa, ale też często bredzisz jak teraz. zazdrościsz Górnikowi skoutingu Angulo? oni palcem nie kiwnęli w researchu na tego zawodnika.

z resztą to jakie z niektórych tutaj są alfy i omegi, jak doskonale wiedzą, jak to wszystko się składa, kto gdzie jeździ i kogo ogląda, kogo oglądał a kogo nie, to głowa mała. szkoda tylko, że w 99 % są to urojone farmazony na podstawie strzępków informacji, często z któregoś z kolei źródła. 99% bo czasem faktycznie ktoś może coś zasłyszeć od wiarygodnych osób z klubu, bo świat za duży też nie jest. ale nie rozumiem jednego, jak tak wszystko wiecie, na wszystkim się znacie, wiecie jak co sie powinno odbywać czemu do chuja nie zostaniecie menadżerem? wiecie jaki hajs na was by czekał? a tylko tracicie czas na forum...ciekawe czemu?

w ogóle mam wrażenie, że część z tu obecnych najbardziej cieszyłaby się gdyby klub się rozpadł, żeby mieć tylko satysfakcję, że wiedział, że ten Mroczek i Stolarczyk to amatorzy. sami też zapewne do niczego nie doszli, na niczym sie nie znają, a wszystko co mają zapewne dostali w spadku.


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 05/01/2018 10:13

  Gonzalez13 napisał:  
@Zyga Zacytuję Cię:


  Cytat:  
A może pokładają wiarę w dobrą pracę skautingu? Skrupulatna obserwacja = trafione transfery m.in. Deleva i Rapy?



Rok temu podniecałeś się skrupulatnymi obserwacjami, a teraz jebiesz komitet, że amatorzy i biorą graczy na podstawie filmów w internecie. Zastanów się, ustal jedną wersję.


  Cytat:  
Defensywny, obunożny ale przydatny w ofensywie: dobry strzał z dystansu, fajny przegląd pola, umiejętność dalekiego i celnego przerzutu.



Skąd miałeś te informacje o Mate? Wyssane z palca jak o odejściu Frączczaka? Czy może obserwowałeś go na żywo?

Pije do Ciebie, bo nie znoszę głupoty i hipokryzji, a Ty to robisz na każdym kroku. Zero merytorycznej gadki, tylko jakieś blefy, gadanie pod kątem jak chorągiewka zawieje. Co zresztą nie tylko ja to widzę.
Tak, zgadza się, wklejałem tt niejakiego PB i wyśmiewałem te jego wszystkie "rewelacje", czego efektem było nawet przywołanie mojego nicku w jego poście na tt, tak go to dotknęło. Od tego momentu zaczęła się nagonka na forum na niego.

Pamiętaj, że życie na tt się nie kończy. I to, że coś gdzieś usłyszysz nie znaczy, że niekoniecznie wiesz to z tt.

@EPSON
Ze wstępem się zgadzam, z końcówką nie. Jeśli chodzi o skauting to swego czasu Edi jeździł obserwować graczy na żywo poza granicę kraju i to mogę potwierdzić na 100%, nie wiem jak sprawa wygląda obecnie, więc się na ten temat nie będę wypowiadał. Nie jesteśmy czołowym zespołem, co zawsze będzie się wiązało z braniem graczy "drugiego sortu", że tak powiem. Gracze typu Angulo czy Carlitos to nie efekt obserwacji, a znajomości. W żadnym polskim klubie oprócz Legii i Lecha nie istnieje normalna (jak na polskie warunki) siatka skautingu.



Z całym szacunkiem ale co ten Edi nam złowił ? Gdzie jeżdził? Logika wskazuje że powinien do Japoni,Brazyli i ew.Portugali (język).Te rynki powinien nam uchylić.Wiec pytam kogo mamy z tych krajów za sprawą Andradiny?
Zgadzam się że skautingu nie ma w większości klubów.U nas tez nie ma co nie przeszkadza wyjść na konferencje Maciusiowi i opowiadać że obserwują dziesiątki piłkarzy,prowadza rozmowy,na każda pozycje maja przygotowanych kilku kandydatów etc a jak przyjdzie co do czego to próbujemy zgarnąć z ławki w Lubine Bukse czy nie grającego Kuświka ,czy nie chcianego nigdzie Formele.
Po co te bzdury tego komitetu i traktowanie kibiców jak totalnych idiotów.Wielu z nas by zrobiło lepsze transfery grzebiac po transfermarku czy odbierajac telefony od agentów i ogladając filmi na You tube.Jak to wyrazil sie Prezes Azotow Stolarczyk to nawet nosa nie ma kogo sprowadzić nie mówiąć juz o merytorycznych podstawach.Nie rozwijamy sie bo nikomu chyba na tym nie zalezy.
Pierwszy przykład z brzegu.Kiko Ramirez jeszcze 1.5 roku bierze pensje trenerska w Wiśle i bedzie sie tam procesował.Nie moze więc trenować innego zespołu.Środki do życia ma wiec co szkodziło by za małe pieniądze lub za zwykły procent sprowadzic go tu w roli dyrektora sporotwego czy pomocnika w wyszukiwaniu graczy?To on znalazl Carlitosa i kilku innych,ma facet rozeznanie na rynku hiszpańskim i jako trener potrafi ocenić kto w tej naszej drewnianej lidze sobie poradzi.W klubie pewnie nikt nawet nie pomyślał o czyms podobnym bo po co? Tu po prostu nikomu na niczym nie zależy a brak profesjonalizmu widać gołym okiem.

TradycjaZobowiązuje!@

Tylko to co pisze widzą wszyscy.Łacznie z Michniewiczem który to widział od środka czy Wardeckim.Każdy by chcial jak najlepiej dla klubu z nas wiec taka insnuacja jest dziwna natomiast kazdy z nas chce też normalnego przekazu a nie farmazonów.Do Twojej wiadomości; znam temat od środka i ogólny zarys działania w zakresie polityki medialnej.

Ostatnio edytowany przez: EPSON, 5 stycznia 2018, 10:23 [2 raz(y)]


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 05/01/2018 10:29

  EPSON napisał:  

Pierwszy przykład z brzegu.Kiko Ramirez jeszcze 1.5 roku bierze pensje trenerska w Wiśle i bedzie sie tam procesował.Nie moze więc trenować innego zespołu.Środki do życia ma wiec co szkodziło by za małe pieniądze lub za zwykły procent sprowadzic go tu w roli dyrektora sporotwego czy pomocnika w wyszukiwaniu graczy?To on znalazl Carlitosa i kilku innych,ma facet rozeznanie na rynku hiszpańskim i jako trener potrafi ocenić kto w tej naszej drewnianej lidze sobie poradzi.W klubie pewnie nikt nawet nie pomyślał o czyms podobnym bo po co? Tu po prostu nikomu na niczym nie zależy a brak profesjonalizmu widać gołym okiem.
.


HAHAHAHAHA


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 05/01/2018 10:51

  goral1982 napisał:  

  EPSON napisał:  

Pierwszy przykład z brzegu.Kiko Ramirez jeszcze 1.5 roku bierze pensje trenerska w Wiśle i bedzie sie tam procesował.Nie moze więc trenować innego zespołu.Środki do życia ma wiec co szkodziło by za małe pieniądze lub za zwykły procent sprowadzic go tu w roli dyrektora sporotwego czy pomocnika w wyszukiwaniu graczy?To on znalazl Carlitosa i kilku innych,ma facet rozeznanie na rynku hiszpańskim i jako trener potrafi ocenić kto w tej naszej drewnianej lidze sobie poradzi.W klubie pewnie nikt nawet nie pomyślał o czyms podobnym bo po co? Tu po prostu nikomu na niczym nie zależy a brak profesjonalizmu widać gołym okiem.
.


HAHAHAHAHA



a może jakiś argumenty skoro to taki poroniony pomysł?


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 05/01/2018 11:11

  Gonzalez13 napisał:  
@Zyga Zacytuję Cię:


  Cytat:  
A może pokładają wiarę w dobrą pracę skautingu? Skrupulatna obserwacja = trafione transfery m.in. Deleva i Rapy?



Rok temu podniecałeś się skrupulatnymi obserwacjami, a teraz jebiesz komitet, że amatorzy i biorą graczy na podstawie filmów w internecie. Zastanów się, ustal jedną wersję.


  Cytat:  
Defensywny, obunożny ale przydatny w ofensywie: dobry strzał z dystansu, fajny przegląd pola, umiejętność dalekiego i celnego przerzutu.



Skąd miałeś te informacje o Mate? Wyssane z palca jak o odejściu Frączczaka? Czy może obserwowałeś go na żywo?

Pije do Ciebie, bo nie znoszę głupoty i hipokryzji, a Ty to robisz na każdym kroku. Zero merytorycznej gadki, tylko jakieś blefy, gadanie pod kątem jak chorągiewka zawieje. Co zresztą nie tylko ja to widzę.
Tak, zgadza się, wklejałem tt niejakiego PB i wyśmiewałem te jego wszystkie "rewelacje", czego efektem było nawet przywołanie mojego nicku w jego poście na tt, tak go to dotknęło. Od tego momentu zaczęła się nagonka na forum na niego.

Pamiętaj, że życie na tt się nie kończy. I to, że coś gdzieś usłyszysz nie znaczy, że niekoniecznie wiesz to z tt.

@EPSON
Ze wstępem się zgadzam, z końcówką nie. Jeśli chodzi o skauting to swego czasu Edi jeździł obserwować graczy na żywo poza granicę kraju i to mogę potwierdzić na 100%, nie wiem jak sprawa wygląda obecnie, więc się na ten temat nie będę wypowiadał. Nie jesteśmy czołowym zespołem, co zawsze będzie się wiązało z braniem graczy "drugiego sortu", że tak powiem. Gracze typu Angulo czy Carlitos to nie efekt obserwacji, a znajomości. W żadnym polskim klubie oprócz Legii i Lecha nie istnieje normalna (jak na polskie warunki) siatka skautingu.



Kolego, nie wiem o co ty walczysz. Albo inaczej -po co rozpętujesz tą gównoburzę. Nie znosisz głupoty i hipokryzji to zacznij weryfikację od siebie i tego co wypisujesz. Daleko nie trzeba sięgać. Niepokonany kilka postów wyżej trafnie ciebie podsumował.
Jako, że masz problem ze zrozumieniem prostego raczej tekstu to jeszcze raz: nie twierdzę i nie twierdziłem, że Frączczak ma odejść. Głośno myślałem/zastanawiałem się/spekulowałem, że tak może się stać. Co będzie zobaczymy.

Co do skautingu to też już ci pisałem. Ale powtórzę - przyjście Deleva czy Rapy mogło powodować, że można było wierzyć, że to jakoś tam działa. Ostatnie miesiące temu jednak przeczą. Tyle. Co mam ci jeszcze pisać i tłumaczyć?
Co do Mate - to były moje wnioski i spostrzeżenia po analizie zrobionej przez portal Duma Pomorza zaraz po pozyskaniu Gruzina. Znasz to opracowanie? Oni tam rozbierają każdego nowego zawodnika na czynniki pierwsze. Czytasz to wogóle? Tam są ludzie, którzy w większości każdego z nas swoją wiedzą nakrywają czapką. I jak już pisałem - pomylili się oni, pomyliło się wielu innych fachowców i także duża część tego forum - zaraz po przyjściu Gruzina większość z nas witała ten transfer z zadowoleniem. Ty byłeś, jak rozumiem, sceptykiem i już z miejsca wiedziałeś, że nic z tego nie będzie?
Przypierdalasz się nie wiem o co - jaka głupota i hipokryzja? Twoje kopiowanie TT to nie jest głupota czy hipokryzja? Pierdolnij się w łeb, bo każdy ma prawo wyrażać tu swoje zdanie i poglądy i każdy może się mylić - ty, ja i inni.
Ogólnie te ostatnie posty to fragment większej całości - każdy skacze do każdego, wyśmiewa, atakuje, szkaluje...Każdy z nas ma w sercu Pogoń a traktujemy się tu wzajemnie jak zagorzali wrogowie. Smutne.


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 05/01/2018 11:51

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Gonzalez13 napisał:  
@Zyga Zacytuję Cię:


  Cytat:  
A może pokładają wiarę w dobrą pracę skautingu? Skrupulatna obserwacja = trafione transfery m.in. Deleva i Rapy?



Rok temu podniecałeś się skrupulatnymi obserwacjami, a teraz jebiesz komitet, że amatorzy i biorą graczy na podstawie filmów w internecie. Zastanów się, ustal jedną wersję.


  Cytat:  
Defensywny, obunożny ale przydatny w ofensywie: dobry strzał z dystansu, fajny przegląd pola, umiejętność dalekiego i celnego przerzutu.



Skąd miałeś te informacje o Mate? Wyssane z palca jak o odejściu Frączczaka? Czy może obserwowałeś go na żywo?

Pije do Ciebie, bo nie znoszę głupoty i hipokryzji, a Ty to robisz na każdym kroku. Zero merytorycznej gadki, tylko jakieś blefy, gadanie pod kątem jak chorągiewka zawieje. Co zresztą nie tylko ja to widzę.
Tak, zgadza się, wklejałem tt niejakiego PB i wyśmiewałem te jego wszystkie "rewelacje", czego efektem było nawet przywołanie mojego nicku w jego poście na tt, tak go to dotknęło. Od tego momentu zaczęła się nagonka na forum na niego.

Pamiętaj, że życie na tt się nie kończy. I to, że coś gdzieś usłyszysz nie znaczy, że niekoniecznie wiesz to z tt.

@EPSON
Ze wstępem się zgadzam, z końcówką nie. Jeśli chodzi o skauting to swego czasu Edi jeździł obserwować graczy na żywo poza granicę kraju i to mogę potwierdzić na 100%, nie wiem jak sprawa wygląda obecnie, więc się na ten temat nie będę wypowiadał. Nie jesteśmy czołowym zespołem, co zawsze będzie się wiązało z braniem graczy "drugiego sortu", że tak powiem. Gracze typu Angulo czy Carlitos to nie efekt obserwacji, a znajomości. W żadnym polskim klubie oprócz Legii i Lecha nie istnieje normalna (jak na polskie warunki) siatka skautingu.



Kolego, nie wiem o co ty walczysz. Albo inaczej -po co rozpętujesz tą gównoburzę. Nie znosisz głupoty i hipokryzji to zacznij weryfikację od siebie i tego co wypisujesz. Daleko nie trzeba sięgać. Niepokonany kilka postów wyżej trafnie ciebie podsumował.
Jako, że masz problem ze zrozumieniem prostego raczej tekstu to jeszcze raz: nie twierdzę i nie twierdziłem, że Frączczak ma odejść. Głośno myślałem/zastanawiałem się/spekulowałem, że tak może się stać. Co będzie zobaczymy.

Co do skautingu to też już ci pisałem. Ale powtórzę - przyjście Deleva czy Rapy mogło powodować, że można było wierzyć, że to jakoś tam działa. Ostatnie miesiące temu jednak przeczą. Tyle. Co mam ci jeszcze pisać i tłumaczyć?
Co do Mate - to były moje wnioski i spostrzeżenia po analizie zrobionej przez portal Duma Pomorza zaraz po pozyskaniu Gruzina. Znasz to opracowanie? Oni tam rozbierają każdego nowego zawodnika na czynniki pierwsze. Czytasz to wogóle? Tam są ludzie, którzy w większości każdego z nas swoją wiedzą nakrywają czapką. I jak już pisałem - pomylili się oni, pomyliło się wielu innych fachowców i także duża część tego forum - zaraz po przyjściu Gruzina większość z nas witała ten transfer z zadowoleniem. Ty byłeś, jak rozumiem, sceptykiem i już z miejsca wiedziałeś, że nic z tego nie będzie?
Przypierdalasz się nie wiem o co - jaka głupota i hipokryzja? Twoje kopiowanie TT to nie jest głupota czy hipokryzja? Pierdolnij się w łeb, bo każdy ma prawo wyrażać tu swoje zdanie i poglądy i każdy może się mylić - ty, ja i inni.
Ogólnie te ostatnie posty to fragment większej całości - każdy skacze do każdego, wyśmiewa, atakuje, szkaluje...Każdy z nas ma w sercu Pogoń a traktujemy się tu wzajemnie jak zagorzali wrogowie. Smutne.



Ty się pierdolnij w łeb. U Ciebie nikt niczego nie rozumie. Ty tylko jesteś wszechwiedzący i oczytany. Jak widzisz nie tylko ja mam problem ze zrozumieniem tego co piszesz.


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 05/01/2018 12:29
Jerzy Chwałek‏
@Jerzy2014
Dawid Błanik pomocnik z GKS Tychy od rundy wiosennej będzie piłkarzem @PogonSzczecin , podpisze kontrakt na 3,5 roku. O Błanika zabiegały też Cracovia i Górnik Z.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 05/01/2018 18:33
@Mazii: mój ulubiony orangutanie - kolejny merytoryczny post wnoszący tak wiele do dyskusji. Na zasadzie-nie mam nic ciekawego do napisania ale przypierdolę się dla zasady. Brawo. Z takimi przypadkami jak ty nie będę wdawał się w polemikę bo tu trzeba zejść do jakiegoś poziomu szamba z wulgaryzmami, hejtowaniem itp. Tak to się zawsze kończy w twoim przypadku.

Żeby nie było, że sieję ferment i mówię, że tak będzie bo może tak nie być - dla zainteresowanych to co na TT w sprawie o której była tu mowa ostatnio od gościa z reguły dobrze poinformowanego:

Zwoliński może odejść i Frączczak.Buksa będzie na pewno.

Tu w podobnym kontekście:"pogłoski o nieprzedłużaniu kontraktów z Rico i Adamem świadczą o jeszcze większym odmładzaniu zespołu i opieraniu kadry o zawodników U30"

Zobaczymy co z tego będzie.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 05/01/2018 18:46
Janek jak zwykle w temacie Pogoni slyszy dzwony, ale nie wie w ktorym kosciele.


bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3520 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 05/01/2018 19:55
Chyba stolar wybrał spokojne podejście do sytuacji i nie kupowanie masy zawodników, tylko bazuje na zaufaniu trenera ;)


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7437 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 05/01/2018 22:02
Błanik 30 minut temu wrzucił zdjęcie na Instagramie że Szczecina.


INDIOS BRAVOS
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 06/01/2018 11:13
Błanik już oficjalnie. Wreszcie młody Polak z I ligi. Oby się u nas sprawdził.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005