Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 19/20 (17/18; 18/19) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2415 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 29/12/2017 14:12
Buksa to jakiś nonsens.I to jeszcze z opcją wykupu. Każdy latynoski z III ligi hiszpańskiej byłby lepszym rozwiązaniem.


kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2965 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 29/12/2017 14:27
"Może odpali" to chyba jedyny pozytywny argument przemawiający za ściągnięciem Buksy, dość ryzykowne "wzmocnienie" patrząc na to gdzie teraz jesteśmy.


Wierny Pogoni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2823 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 29/12/2017 15:28
To jest gówno nie transfer. Już ten Stasiak byłby lepszy.


Duma i Honor nasz "Pogoń Szczecin".
Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2422 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 29/12/2017 15:56
Chłop jeszcze meczu nie zagrał, a Wy już po nim jedziecie. Dwa mecze wygraliśmy z rzędu i Benzema już oczekiwany ;) Przypominam, że nadal jesteśmy kandydatem do spierdolenia się z tej śmiesznej ligi i nikt poważny tu nie przyjdzie.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2698 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 29/12/2017 16:12

  Gonzalez13 napisał:  
Chłop jeszcze meczu nie zagrał, a Wy już po nim jedziecie. Dwa mecze wygraliśmy z rzędu i Benzema już oczekiwany ;) Przypominam, że nadal jesteśmy kandydatem do spierdolenia się z tej śmiesznej ligi i nikt poważny tu nie przyjdzie.Przyjdzie, ale za poważny hajs. Pogoń nie jest w tej chwili postrzegana jako poważny kandydat do spadku. Oczywiście ostatnie miejsce w tabeli, ale poprzednie mecze wiele zmieniły. Raczej drugiej tak beznadziejnej rundy już nie będziemy mieli.


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3230 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 29/12/2017 20:34

  Gonzalez13 napisał:  
Chłop jeszcze meczu nie zagrał, a Wy już po nim jedziecie. Dwa mecze wygraliśmy z rzędu i Benzema już oczekiwany ;) Przypominam, że nadal jesteśmy kandydatem do spierdolenia się z tej śmiesznej ligi i nikt poważny tu nie przyjdzie.Tylko nie Benzema! To juz niech zostanie ten Zwolinski :D


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2617 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 29/12/2017 21:22
Statystyka Zwoliński-Buksa

A wcześniej nie lepiej wcale.
No zajebisty transfer. Ten dyrektor Azotów to wychodzi na frajera, że sponsoruje ten spektakl. Może mądrze mówi, ale jaj nie ma żeby słowa w czyny wprowadzić.

Ostatnio edytowany przez: Icar, 29 grudnia 2017, 21:34 [1 raz(y)]


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2415 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 29/12/2017 22:09

  Niepokonany napisał:  

  Gonzalez13 napisał:  
Chłop jeszcze meczu nie zagrał, a Wy już po nim jedziecie. Dwa mecze wygraliśmy z rzędu i Benzema już oczekiwany ;) Przypominam, że nadal jesteśmy kandydatem do spierdolenia się z tej śmiesznej ligi i nikt poważny tu nie przyjdzie.Przyjdzie, ale za poważny hajs. Pogoń nie jest w tej chwili postrzegana jako poważny kandydat do spadku. Oczywiście ostatnie miejsce w tabeli, ale poprzednie mecze wiele zmieniły. Raczej drugiej tak beznadziejnej rundy już nie będziemy mieli.Podobno był oferowany Kuświk i Sheridan ale oczekiwali nawet po 20 tys euro za miesiąc.


krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2537 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 30/12/2017 01:28
Transfer został zaaprobowany przez Kostę Runjaicia. Nagle przestał się znać? Jednak jest słabym trenerem? Gdyby chciał świetnego napastnika, pewnie by dostał. Ale zobaczył w Buksie gościa, który może się przydać w Pogoni, którą on będzie prowadzić. I sorry, ale wierzę jemu, a nie wszystkim malkontentom.

To wypożyczenie jest półdarmowe. Pogoń nie ryzykuje niczym ściągając tego zawodnika. Nie będzie to ostatni ofensywny zawodnik ściągnięty tego okienka. I dzięki niskiej cenie nie wpłynie na jakość kolejnych posunięć transferowych. Tak bardzo narzekaliśmy, że nie mamy rezerwowych, to będziemy mieli gościa, który będzie chciał się pokazać, bo jest młody, perspektywiczny (tak - za darmo nie jedzie się do akademii do Włoch i na młodzieżowe Euro, nawet w roli dublera) i wbrew pozorom, nie taki beznadziejny. Szklany, więc do tej pory nie spełniał oczekiwań. Być może dalej ich nie spełni, wtedy poleci z powrotem do Lubina. Ale to nie jest kolejny Cincadze, nie kupujemy kota w worku.
Są tutaj osoby, które narzekają na ten transfer, a hołubiły ściągnięcie Ciftciego. Bo z wielkiego Celtiku, bo strzelał kilkanaście goli na sezon w szkockiej lidze. A to transfer na tej samej zasadzie. Tylko Buksa jest zdecydowanie bardziej ambitnym gościem i ma dużo do udowodnienia. Ciftci był na zesłaniu i miał wszystko gdzieś. I co z tego, że piłkarsko mógł przewyższać pół ligi.

Zdaję sobie sprawę, że każdy by chciał nie wiadomo jakiego gościa, który przyjdzie i zrobi robotę. Ja również bym chciał i liczyłem na kogoś lepszego. Ale gwarancji w piłce nie ma żadnej. Napastnicy są najbardziej przepłacanymi piłkarzami. Na dorobek napastnika składa się cały zespół. Dobry napastnik potrafi zrobić różnicę, ale jeszcze większą różnicę zrobi dobrze poukładany zespół z dobrą linią pomocy i solidną obroną.

I do tego dąży Kosta. Nie będziemy mieli gościa, który będzie próbował strzelić nie wiadomo ile bramek, tylko gościa, który strzeli tych bramek mniej, a będzie grał dla drużyny, będzie wygrywał główki, obijał się z obrońcami. Będzie od noszenia fortepianu. Od gry i strzelania mogą być inni. I patrząc na zalążek takiej gry przez ostatnie mecze - ja wierzę, że to ma szansę wypalić. Bo Pogoń nawet ze Zwolińskim z przodu potrafiła wygrać, potrafiła strzelać bramki (8 goli z gry przez 5 ostatnich meczów) i wierzę, że po niemieckim okresie przygotowawczym to ruszy na spokojne utrzymanie.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 30/12/2017 09:40

  Cytat:  
I do tego dąży Kosta. Nie będziemy mieli gościa, który będzie próbował strzelić nie wiadomo ile bramek, tylko gościa, który strzeli tych bramek mniej, a będzie grał dla drużyny, będzie wygrywał główki, obijał się z obrońcami. Będzie od noszenia fortepianu.

Przecież dokładnie tak mozna obecnie opisać Zwolinskiego, który strzelać nie potrafi, ale ,,robi dym" z przodu.
Potrzebujemy napastnika-egzekutora, który potrafi się ustawić, wykorzystać wykreowaną sytuację, sam coś wyczarować.
Nie oceniam Buksy zanim przyjdzie bo z tego co pamiętam poczatek w Lechii miał całkiem niezły.


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5542 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 30/12/2017 10:41

  krzysiek48 napisał:  


To wypożyczenie jest półdarmowe. Pogoń nie ryzykuje niczym ściągając tego zawodnika. Nie będzie to ostatni ofensywny zawodnik ściągnięty tego okienka....
....Tak bardzo narzekaliśmy, że nie mamy rezerwowych, to będziemy mieli gościa, który będzie chciał się pokazać, bo jest młody, perspektywiczny (tak - za darmo nie jedzie się do akademii do Włoch i na młodzieżowe Euro, nawet w roli dublera) i wbrew pozorom, nie taki beznadziejny. Szklany, więc do tej pory nie spełniał oczekiwań. Być może dalej ich nie spełni, wtedy poleci z powrotem do Lubina. Ale to nie jest kolejny Cincadze, nie kupujemy kota w worku.Skąd ta wiedza, że to nie ostatnie ofensywne wzmocnienie?

Zwoliński tez gral w reprezentacji U-21, wiec pewnie czymś sie wyróżnił, co nie zmienia faktu że jest drewnem jakich mało ze skutecznością kołka.
Cincadze to nawet w dorosłej reprezentacji swojego kraju grał.

Mroczek załatwi transfery jak co okienko. Póżniej Stolarczyk pójdzie pod krytyke a Mroczek powie, że Ci co go krytykuja i tak nie mają pojęcia. Daremne rozmowy z człowiekiem, który nie przyjmuje argumentów...


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2960 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 30/12/2017 10:51

  eF^ napisał:  

  Cytat:  
I do tego dąży Kosta. Nie będziemy mieli gościa, który będzie próbował strzelić nie wiadomo ile bramek, tylko gościa, który strzeli tych bramek mniej, a będzie grał dla drużyny, będzie wygrywał główki, obijał się z obrońcami. Będzie od noszenia fortepianu.

Przecież dokładnie tak mozna obecnie opisać Zwolinskiego, który strzelać nie potrafi, ale ,,robi dym" z przodu.
Potrzebujemy napastnika-egzekutora, który potrafi się ustawić, wykorzystać wykreowaną sytuację, sam coś wyczarować.
Nie oceniam Buksy zanim przyjdzie bo z tego co pamiętam poczatek w Lechii miał całkiem niezły.Co do Buksy to jest to kwestia czy za tym ruchem pójdą następne i jakościowo lepsze .Wszyscy sie zachłysnęli końcówką ligi i ogólna opinią o tym ze są gorsze zespoły w lidze .To zastrzyk psychologiczny ale nie powinien przesłaniać naszej sytuacji w tabeli.Nikt się przed nami nie położy a sam Buksa nie będzie zbawieniem.Jeśli klub ogłasza że szuka napastnika( Buksa),skrzydłowego i bramkarza to dalej ta kadra jest wąska.Ilosc kartek Fojuta i Rapy,ewentualne kontuzje spowodują zamieszanie .Marginesu błędu nie ma.Dlatego wg. mnie potrzebny jest nie tylko skrzydłowy ale i dobry technicznie rozgrywający oraz środkowy obrońca (jest za darmo do wypożyczenia z Udinese reprezentant Polski u-21 Bochnacki)


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2415 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 30/12/2017 11:21
Nie ma szans i na stopera i na rozgrywającego i na bramkarza. Nie wiem też skąd informacje, że Buksa to nie ostatnie ofensywne wzmocnienie. Chyba, że myślimy tu jeszcze o pozyskaniu skrzydłowego. Z tego co mówił Stolarczyk ma być bramkarz, skrzydłowy i napastnik. I na tym raczej się skończy. Na stoperze może zagrać i Rapa i Rudol, jest Fojut i Dvali. Można martwić się o jakość ale nie stać nas teraz na kolejnego stopera. Podobnie jak na rozgrywającego: jest Kort, jest Listkowski, dobrze też wyglądał tam ostatnio Drygas. Poza tym w tej taktyce trenera klasyczna 10 nie odgrywa aż tak dużej roli: bazujemy na wysokim pressingu, szybkim odbiorze i przejściu do ataku. Tu najlepiej wyglądaliśmy z Drygasie, Piotrowskim i Murawskim w środku.
Potrzebujemy natomiast kogoś na skrzydło po odpaleniu Węgra i Formelli.


WM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5272 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 30/12/2017 12:49
Czy mnie coś ominęło czy Pogoń nadal jest na ostatnim miejscu?
Nie dostaniemy żadnej gwiazdy, nie zrobimy raczej transferów które będą głośne bo kto by chciał przychodzić do klubu który równie dobrze za rok grać w 2 lidze? Dotyczy to zarówno graczy z Polskiej ligii jak i zagranicy. Kto podpiszę taki kontrakt? Tylko 2 sort piłkarzy, młodzi gniewni lub niespełnione talenty.Połowa ligi ma parodystów a nie napastników więc o czym my mówimy...

Jeżeli przyjdzie Buksa na wypożyczenie na rok to dobry ruch dla klubu i samego piłkarza.
* Jak spadniemy Buksa nic nie straci, może się pokazać, ma szansę i wraca do siebie, klub nie jest obciążony kontraktem na przyszłe lata
* Jak zostaniemy w lidze i Buksa się pokaże to zostanie z nami na dłużej, zyskuje klub i piłkarz
* Jak zostaniemy w lidze i Buksa się zbłaźni nie pokazując nic (chociaż to i tak więcej niż Zwoliński) to odejdzie, klub się pozbywa piłkarza i nie jest obciążony kontraktem

Właśnie takich transferów się spodziewam. Bez szału, poszerzający kadrę zawodnicy. Pogoń niestety jest gdzie jest
Niektórzy naprawdę powinni wyłącznic FM bo rzeczywistość wygląda trochę inaczej.

Już dawno na miejscu SKPS wypuściłbym jakiś otwarty list do trenera przed przygotowaniami żeby ogórów nie oszczędzać i zrobić przygotowanie w stylu Niemieckim/Zachodnim a nie Polskim. ZERO litości. Piłkarzyki nie rozumieją że w życiu nie mieli normalnej jednostki przygotowawczej jaka jest standardem na zachodzie. Ich odrealnienie od standardów europejskich widać w Polskich klubach w LM czy LE. Potem jadą gwiazdy ligi do drugoligowych klubów i siedzą na ławie. Od lat są głaskani dlatego tak to wygląda jak wygląda. Narazie jest sielanka i cisza przed kolejną rundą, musi wyjść impuls min od kibiców że żartów nie ma bo jak Pogoń spadnie to uważam że casus Górnika się nie powtórzy. Zastanówcie się nad tym. Oni MUSZĄ być dobrze przygotowani.

Byłem pewien że wymienią sztab i trener weźmie swoich, dla mnie to był największy atut trenera z ligi Niemieckiej. Niestety jest jak jest.


Amat victoria curam
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2617 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 30/12/2017 18:10
Krzysztof Stanowski‏
@K_Stanowski
Łukasz Budziłek podpisał kontrakt z Pogonią Szczecin.


Bramkarz.


Damdam
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 1928 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 30/12/2017 18:19

  Icar napisał:  
Krzysztof Stanowski‏
@K_Stanowski
Łukasz Budziłek podpisał kontrakt z Pogonią Szczecin.


Bramkarz.Ale lecimy z tymi transferami 😁


Tylko Pogoń MKS !!!
Dandi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5909 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 30/12/2017 18:25
uffff jest Budziłek to na pewno ekstraklasa utrzymana ! No tak na 99%, będzie Buksa to już na 100% utrzymanie.


Damdam
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 1928 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 30/12/2017 18:31

  Dandi napisał:  
uffff jest Budziłek to na pewno ekstraklasa utrzymana ! No tak na 99%, będzie Buksa to już na 100% utrzymanie.Mało tego jeszcze co mecz 100 % frekwencji na trybunach 😂


Tylko Pogoń MKS !!!
Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2698 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 30/12/2017 18:41
Obserwatorzy I Ligii mają o nim raczej pozytywne zdanie.


Seth_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2659 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 30/12/2017 18:46
Poczekaj aż się weźmie za niego nasz as trenerski.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005