Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 20/21 (17/18; 18/19; 19/20) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 02/01/2018 10:16

  Michu1948 napisał:  

  Ambasador napisał:  

  Gonzalez13 napisał:  


Nunes najprawdopodobniej na wylocie po sezonie, nie przedłużą z nim kontraktu. Skrzydłowy będzie jeszcze w tym tygodniu.



Nunes zbyt wysokie wymagania finansowe czy komitet transferowy nie miał czasu oglądać jego występy???




dziwna decyzja...


za dobry technicznie,pracowity i profesjonalny ...ewidentnie nie pasuje do skladu drewna Stolarczyka.To kompleksy z dawnych lat jak mu technicy dziury zakładali...:)


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 02/01/2018 10:35

  Charry1948 napisał:  

  Ambasador napisał:  

  Gonzalez13 napisał:  


Nunes najprawdopodobniej na wylocie po sezonie, nie przedłużą z nim kontraktu. Skrzydłowy będzie jeszcze w tym tygodniu.



Nunes zbyt wysokie wymagania finansowe czy komitet transferowy nie miał czasu oglądać jego występów???



Informacje zapodał xJanek na Twitterze, poprzedzając słowami „z tego co wiem” równie dobrze może źle wiedziec. Patrząc na pobyt Nunesa w Szczecinie to w mojej opinii jeden z niewielu profesjonalistów w tej drużynie. Brak afer, forma stała na dobrym poziomie, gdy już trafi mu się słabszy okres to niestety trwa to kilka spotkań poczym znowu wskakuje na obroty w następnych kilkunastu meczach. Jedynym takim mankamentem który irytuje mnie w jego grze obronnej są nieprzemyślane straty które niestety czasami kosztują nas utratę bramek. Jednak w tej drużynie jest więcej zawodników popełniających większa ilość błędów. Podoba mi się fakt jak bardzo gość cenił sobie możliwość pracy w Pogoni względem Portugalskich klubów które nie mają takiej płynności finansowej. Nie wiem co mogłoby być powodem takiej decyzji o rozstaniu z nim, raczej nie względy sportowe bo tymi Nunes się broni.. Nie wiem też jak jego nauka języka polskiego i jego relacje z pseudo dyrektorem Stolarczykiem bo on niestety ma coś do powiedzenia w tym klubie. Ja tylko napisze rok 2018 i nie zmieniam zdania chciałbym już więcej nie patrzeć na mordy Stolarczyka i Peakovica w Szczecinie 🤗



Może chodzi o wiek? 31 lat. Bez wątpienia jeszcze może pograć parę lat na dobrym poziomie. Chyba, że chcemy odmłodzić zespół latem - Murawski emerytura, odchodzą Frączczak i Nunes


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3658 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 02/01/2018 12:06

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
odchodzą Frączczak



Lepiej Ty odejdź z tego forum jak masz takie bzdury wyssane z palca wypisywać.


kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4201 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 02/01/2018 12:41
Nunes chce zarabiać znacznie więcej a szanse na jakiś później ewentualny transfer tego piłkarza są niewielkie.


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7178 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 02/01/2018 12:48
Tylko kwestie finansowe są w stanie spowodować, że Nunes odejdzie. Bo piłkarsko oraz charakterologicznie to jeden z lepszych transferów w ostatnich latach. Sam fakt, jak szybko ogarnął nasz język stawia go w czołówce profesjonalistów.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
pablo8511
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3764 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 02/01/2018 13:10
Coś czułem, że chłop po tym sezonie odejdzie i nie ważne czy skończylibyśmy w pierwszej ósemce, czy utrzymali się w tej lidze. U Nunesa widziałem na twarzy grymas bezradności i czasami irytacji w wielu meczach. Mimo wszystko fajnie jakby został na jeszcze jeden sezon. Pożyjemy zobaczymy.


Daleko od Szczecina, ale miłość jeszcze większa! Tylko Pogoń!
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 02/01/2018 13:47

  Gonzalez13 napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
odchodzą Frączczak



Lepiej Ty odejdź z tego forum jak masz takie bzdury wyssane z palca wypisywać.



Nie spinaj się tak mój drogi. Ty przepisujesz to co znajdziesz na TT. Żebyś chociaż podawał źródło tych plotek.
Słyszałeś coś o prowadzonych rozmowach z AF na temat nowej umowy? On chce zostać ( i zostać powinien) ale na dziś klub nie podjął rozmów o przedłużeniu kontraktu. Jak będzie tak dalej to w końcu podpisze zaraz z kimś innym.


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 02/01/2018 15:40

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Gonzalez13 napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
odchodzą Frączczak



Lepiej Ty odejdź z tego forum jak masz takie bzdury wyssane z palca wypisywać.



Nie spinaj się tak mój drogi. Ty przepisujesz to co znajdziesz na TT. Żebyś chociaż podawał źródło tych plotek.
Słyszałeś coś o prowadzonych rozmowach z AF na temat nowej umowy? On chce zostać ( i zostać powinien) ale na dziś klub nie podjął rozmów o przedłużeniu kontraktu. Jak będzie tak dalej to w końcu podpisze zaraz z kimś innym.



Ty nawet nie znalazłeś nic na tt tylko napisałes "Odchodzi Frączczak" na podstawie własnych dziwnych domysłów lol bo w to ze masz jakies konkretne informacje nie wierze. Przestan sie juz kompromitowac

Frączczak już raz sie wypowiadał, że jesli ma odejsc z Pogoni to tylko za granice, w Polsce chce grac tylko w Pogoni. I dla nas na cale szczescie, bo przy obecnej kadrze stracic zawodnika ktory ma w tym sezonie 8 bramek i 3 asysty a do tego jest uniwersalny byloby bardzo nie dobrze.


magic
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2763 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 02/01/2018 15:40
Temat Czerwińskiego chyba zamknięty



Jerzy Chwałek twitter


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 02/01/2018 15:53

  Ground napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Gonzalez13 napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
odchodzą Frączczak



Lepiej Ty odejdź z tego forum jak masz takie bzdury wyssane z palca wypisywać.



Nie spinaj się tak mój drogi. Ty przepisujesz to co znajdziesz na TT. Żebyś chociaż podawał źródło tych plotek.
Słyszałeś coś o prowadzonych rozmowach z AF na temat nowej umowy? On chce zostać ( i zostać powinien) ale na dziś klub nie podjął rozmów o przedłużeniu kontraktu. Jak będzie tak dalej to w końcu podpisze zaraz z kimś innym.



Ty nawet nie znalazłeś nic na tt tylko napisałes "Odchodzi Frączczak" na podstawie własnych dziwnych domysłów lol bo w to ze masz jakies konkretne informacje nie wierze. Przestan sie juz kompromitowac

Frączczak już raz sie wypowiadał, że jesli ma odejsc z Pogoni to tylko za granice, w Polsce chce grac tylko w Pogoni. I dla nas na cale szczescie, bo przy obecnej kadrze stracic zawodnika ktory ma w tym sezonie 8 bramek i 3 asysty a do tego jest uniwersalny byloby bardzo nie dobrze.



Mój Boże. To były tylko moje spekulacje, przecież taki jest kontekst tego zdania: że być może chcą odmłodzić kadrę. Być może... A tu afera jakaś. Zakończmy to już. Kolega wyżej już wyjaśnił, że chodzi o wysokość zarobków jakie oczekuje Rico. Mnie dziwi fakt, że klub nie rozmawia z AF o nowej umowie.

Wg. Gazety Krakowskiej Węgra chce Wisła Kraków (nowy ich trener zna AG z Videotonu). TM podaje poza tym w pogłoskach o zainteresowaniu ze strony Piasta.


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 02/01/2018 16:08
Skąd wiedza, że klub nie rozmawia z Adamem o przedłużeniu umowy(?)


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 02/01/2018 16:23
http:Na dole strony pełen wywiad przeprowadzony przez T.Madejskiego. Pod koniec pytanie o przyszłość.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 02/01/2018 19:10

  WM napisał:  

Już dawno na miejscu SKPS wypuściłbym jakiś otwarty list do trenera przed przygotowaniami żeby ogórów nie oszczędzać i zrobić przygotowanie w stylu Niemieckim/Zachodnim a nie Polskim. ZERO litości. Piłkarzyki nie rozumieją że w życiu nie mieli normalnej jednostki przygotowawczej jaka jest standardem na zachodzie. Ich odrealnienie od standardów europejskich widać w Polskich klubach w LM czy LE. Potem jadą gwiazdy ligi do drugoligowych klubów i siedzą na ławie. Od lat są głaskani dlatego tak to wygląda jak wygląda. Narazie jest sielanka i cisza przed kolejną rundą, musi wyjść impuls min od kibiców że żartów nie ma bo jak Pogoń spadnie to uważam że casus Górnika się nie powtórzy. Zastanówcie się nad tym. Oni MUSZĄ być dobrze przygotowani.

Byłem pewien że wymienią sztab i trener weźmie swoich, dla mnie to był największy atut trenera z ligi Niemieckiej. Niestety jest jak jest.



Wystarczylo sie pofatygowac na kilka treningow Pogoni i przekonac sie jak to wygladalo. Jeszcze zabawniej wygladalo w zestawieuniu z tym co serwowal wczesniej Skorza. O jakoscie niemieckich treningow chyba najbardziej przekonal sie Formella i Kort. Tego pierwszego juz nie ma.


Axiom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4414 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 03/01/2018 09:18
https://www.transfermarkt.pl/danijel-subotic/profil/spieler/65297

Sprawdzilem transfermarkt pod katem pilkarzy ktorym sie teraz umowa skonczyla i ten wyglada najciekawiej. Przez ostatnie pol roku byl w Korei, no i nie wypalilo, ale wczesniej mial dobry sezon w Moldawii i Azerbejdzanie, mysle ze stac nas na niego i dalby jakosc.


dary
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7942 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 03/01/2018 10:03
Na 90minut.pl przy Pogoni pojawiło się nazwisko podstawowego zawodnika GKS Tychy - Dawida Błanika

RUNDA JESIENNA


POGOŃ TO MY !
Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6917 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 03/01/2018 10:43

  Axiom napisał:  
https://www.transfermarkt.pl/danijel-subotic/profil/spieler/65297

Sprawdzilem transfermarkt pod katem pilkarzy ktorym sie teraz umowa skonczyla i ten wyglada najciekawiej. Przez ostatnie pol roku byl w Korei, no i nie wypalilo, ale wczesniej mial dobry sezon w Moldawii i Azerbejdzanie, mysle ze stac nas na niego i dalby jakosc.



Rzeczywiście liczby wyglądają w miarę dobrze. Ale tak liczba klubów, które obskoczył jest zastanawiająca. Tu potrzebny byłby scouting, którego w klubie nie ma.


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
Trapen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6949 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 03/01/2018 11:58
Jeżeli nie rozmawiają z Adamem o przedłużeniu umowy, to wydaje mi się, że AF9 dogra u nas tylko do końca sezonu.
Strzeli jeszcze z 6 - 8 bramek na wiosnę i wyjedzie za granicę.

Dla niego to ostatni dzwonek aby sobie na emeryturkę odłożyć.
Statystyki z ostatnich dwóch lat będzie miał przyzwoite aby wyjechać.


stahu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7496 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 03/01/2018 15:15

  Axiom napisał:  
https://www.transfermarkt.pl/danijel-subotic/profil/spieler/65297

Sprawdzilem transfermarkt pod katem pilkarzy ktorym sie teraz umowa skonczyla i ten wyglada najciekawiej. Przez ostatnie pol roku byl w Korei, no i nie wypalilo, ale wczesniej mial dobry sezon w Moldawii i Azerbejdzanie, mysle ze stac nas na niego i dalby jakosc.



Zawsze ciekawiło mnie czym kierują się ludzie pisząc takie rzeczy. Może zechcesz mi powiedzieć skąd taki wniosek, że dałby jakość? Wpadło Ci w oko jego przyjęcie piłki? Szybkość? Gra głową?


Pyrgol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 03/01/2018 15:17

  Trapen napisał:  
Jeżeli nie rozmawiają z Adamem o przedłużeniu umowy, to wydaje mi się, że AF9 dogra u nas tylko do końca sezonu.
Strzeli jeszcze z 6 - 8 bramek na wiosnę i wyjedzie za granicę.

Dla niego to ostatni dzwonek aby sobie na emeryturkę odłożyć.
Statystyki z ostatnich dwóch lat będzie miał przyzwoite aby wyjechać.




Nie mówię nie. Ale czy nie lepiej się dogadać co do kontraktu i po prostu po sezonie go sprzedać ? Wartość 500 tys euro ..... chuj nawet za 1/3 tej kwoty. Chyba że nasz klub stać i ma wyjebane na pieniądze .......


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 03/01/2018 15:31

  Pyrgol napisał:  
[cytat=Trapen]


Nie mówię nie. Ale czy nie lepiej się dogadać co do kontraktu i po prostu po sezonie go sprzedać ? Wartość 500 tys euro ..... chuj nawet za 1/3 tej kwoty. Chyba że nasz klub stać i ma wyjebane na pieniądze .......


Ale jeżeli piłkarz ma odejść to po co ma podpisywać nowy kontrakt? Mając kartę na ręku wyciągnie o wiele większa kasę od nowego klubu niż przy transferze gotówkowym . Nie mówię o tym konkretnym przypadku bo nawet nie wiem czy rozmawiają o przyszłości ale ogólnie.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005