Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 19/20 (17/18; 18/19) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2759 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 10/01/2018 11:51
Czerwiński na testach medycznych w Gliwicach więc temat z naszej strony nieaktualny.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2209 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 10/01/2018 17:17
T.Włodarczyk z PS: Dvali może odejść z Pogoni.


dary
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6500 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 11/01/2018 13:27
Janekx89
‏ @janekx89
38 sek.39 sekund temu

Pogoń Szczecin już dopina szczegóły wypożyczenia hiszpańskiego skrzydłowego, Manuela Torresa Jiméneza z Greuther Fürth🇩🇪, o zainteresowaniu tym piłkarzem napisał Kurier Sz.🗞
1 odpowiedź 0 podanych dalej 1 polubiony
Janekx89
‏ @janekx89
37 sek.38 sekund temu

🔜Zainteresowanie Pogoni wzbudza również inny skrzydłowy, Słoweniec Žiga Škoflek (NK Aluminij Kidričevo 🇸🇮;).
0 odpowiedzi 0 podanych dalej 1 polubiony


POGOŃ TO MY !
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2411 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 11/01/2018 17:47

  kryta napisał:  
Czerwiński na testach medycznych w Gliwicach więc temat z naszej strony nieaktualny.Dzisiaj podpisał z Piastem. Wypożyczenie do końca sezonu z możliwości kupna.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2754 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 11/01/2018 18:11
Fajnie że coś się dzieje.Nawet jeśli to nie sa gracze którzy zagwarantują nam z marszu utrzymanie to na pewno przy tym trenerze wpłyną na rywalizacje.Mnie tylko zastanawia że zupełnie nie szukamy typowej "10".Czy to kwestia innego systemu grania czy jednak ktoś dalej wierzy w Korta na podobnej zasadzie jak w Zwolińskiego.Ciążą te cyrografy wieloletnie,oj ciążą...:)


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2209 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 11/01/2018 18:48

  EPSON napisał:  
Fajnie że coś się dzieje.Nawet jeśli to nie sa gracze którzy zagwarantują nam z marszu utrzymanie to na pewno przy tym trenerze wpłyną na rywalizacje.Mnie tylko zastanawia że zupełnie nie szukamy typowej "10".Czy to kwestia innego systemu grania czy jednak ktoś dalej wierzy w Korta na podobnej zasadzie jak w Zwolińskiego.Ciążą te cyrografy wieloletnie,oj ciążą...:)Ciężko w naszych warunkach znaleźć dobrą "10". Wczoraj w sparingu fajnie pokazał się po raz kolejny pod rządami Kosty Listkowski. Dopinany jest już transfer Manuela Toressa (wypożyczenie) - on może także grać jako ofensywny pomocnik (a także na obu skrzydłach). Przymierzany do nas Słoweniec Ziga Skoflek tak samo. Jest też Kort. To chyba wystarczy. Przydałby się jeszcze napastnik jakiś ale to chyba szczyt luksusu już by był. Jeżeli tak wzmocnimy skrzydła to pewnie AF powędruje znów do ataku (ewentualnie Delev).

Daniel Trzepacz informuje na TT, że Frączczak i Nunes otrzymali oferty nowych kontraktów.
Według Janekx89 jeżeli odejdzie Dvali w jego miejsce będzie nowy stoper.


Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2492 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 11/01/2018 20:14

  EPSON napisał:  
Mnie tylko zastanawia że zupełnie nie szukamy typowej "10".Czy to kwestia innego systemu grania czy jednak ktoś dalej wierzy w Korta na podobnej zasadzie jak w Zwolińskiego.Ciążą te cyrografy wieloletnie,oj ciążą...:)W ostatnich meczach to Piotrowski grał na 10 (mimo grafik przedmeczowych) i wyglądał tam świetnie, a więc może dlatego nagle ta pozycja przestała być priorytetem przy wzmocnieniach.


tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5995 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 11/01/2018 22:08
Do tego wczoraj Kowalczyk. Wystarczy tych "10".


INDIOS BRAVOS
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2754 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 12/01/2018 08:43
Tak.Ale ja mówie o ludziach na ta pozycje a nie przesuwanych tam z braku klasycznego playmakera.Teoretycznie mamy Korta,ale każdy wie że to nie jest typ na ta pozycje bo ma za dużo braków (brak przyjecia,odejścia na kilku metrach,uwolnienia sie z pod krycia).Oczywiście możemy grac z falszywa "dychą" tak jak to bylo z Piotrowskim ale i tak brak kogoś kto potrafi pociągnąć prostopadła piłke.Caly ciężar chcemy dać na boki w ofensywie co pewnie zostanie szybko rozczytane.Chociaż Kowalczyk myśle ze może być kims takim.Technicznie nie jest żle tyko pytanie jak ze zmyslem do rozgrywania.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2209 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 12/01/2018 09:54
Nasz budżet nie jest z gumy. Obecny styl gry sprawia, że nie potrzebujemy tak bardzo tej "10". Najbardziej przydałby się stoper. Jak dojdzie Hiszpan i Słoweniec to będzie już bardzo wiele wariantów. Dobrą piłkę poza tym umie dograć i Piotrowski i Drygas i Murawski o młodych już nie mówiąc - np. bardzo dobrze z Błękitnymi pokazał się młodziutki Żurawski. Błanik ma fajne zejście i podanie ze środka. Naprawdę mamy bardziej palące problemy niż "10".


tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5995 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 12/01/2018 10:13
Tak myślę. A może taktyka/strategia KR nie wymaga grą klasycznym rozgrywającym?


INDIOS BRAVOS
Seth_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2453 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 12/01/2018 11:45

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
.... Jest też Kort. ...Z nim to jak ze Zwolińskim, problem w tym, że jest, ale go nie ma.
Zgadzam się, że nie potrzebujemy nowych osób na tę pozycję.


Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2492 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 12/01/2018 12:32

  EPSON napisał:  
Tak.Ale ja mówie o ludziach na ta pozycje a nie przesuwanych tam z braku klasycznego playmakera.Teoretycznie mamy Korta,ale każdy wie że to nie jest typ na ta pozycje bo ma za dużo braków (brak przyjecia,odejścia na kilku metrach,uwolnienia sie z pod krycia).Oczywiście możemy grac z falszywa "dychą" tak jak to bylo z Piotrowskim ale i tak brak kogoś kto potrafi pociągnąć prostopadła piłke.Kto wie czy Piotrowski nie jest taką właśnie dychą, którą do tej pory z racji na wzrost przestawiano niesłusznie w rejony defensywnego pomocnika - już zdążył błysnąć i strzałem, i dryblingiem, i niezłym podaniem. A jak do tego jeszcze dojdzie dobry nawyk cofnięcia się do obrony to możemy mieć kompletny pakiet. Warto moim zdaniem dać mu tą szansę na ofensywnym, bo może już mamy zawodnika jakiego szukaliśmy.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2492 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 12/01/2018 12:57

  Marudnicki napisał:  

  EPSON napisał:  
Tak.Ale ja mówie o ludziach na ta pozycje a nie przesuwanych tam z braku klasycznego playmakera.Teoretycznie mamy Korta,ale każdy wie że to nie jest typ na ta pozycje bo ma za dużo braków (brak przyjecia,odejścia na kilku metrach,uwolnienia sie z pod krycia).Oczywiście możemy grac z falszywa "dychą" tak jak to bylo z Piotrowskim ale i tak brak kogoś kto potrafi pociągnąć prostopadła piłke.Kto wie czy Piotrowski nie jest taką właśnie dychą, którą do tej pory z racji na wzrost przestawiano niesłusznie w rejony defensywnego pomocnika - już zdążył błysnąć i strzałem, i dryblingiem, i niezłym podaniem. A jak do tego jeszcze dojdzie dobry nawyk cofnięcia się do obrony to możemy mieć kompletny pakiet. Warto moim zdaniem dać mu tą szansę na ofensywnym, bo może już mamy zawodnika jakiego szukaliśmy.Moim zdaniem Piotrowski nie posiada niezbędnych cech żeby być dobrą dziesiątką. Przede wszystkim jest niesamowicie surowy technicznie.


Doktor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5447 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 12/01/2018 14:30

  Niepokonany napisał:  

  Marudnicki napisał:  

  EPSON napisał:  
Tak.Ale ja mówie o ludziach na ta pozycje a nie przesuwanych tam z braku klasycznego playmakera.Teoretycznie mamy Korta,ale każdy wie że to nie jest typ na ta pozycje bo ma za dużo braków (brak przyjecia,odejścia na kilku metrach,uwolnienia sie z pod krycia).Oczywiście możemy grac z falszywa "dychą" tak jak to bylo z Piotrowskim ale i tak brak kogoś kto potrafi pociągnąć prostopadła piłke.Kto wie czy Piotrowski nie jest taką właśnie dychą, którą do tej pory z racji na wzrost przestawiano niesłusznie w rejony defensywnego pomocnika - już zdążył błysnąć i strzałem, i dryblingiem, i niezłym podaniem. A jak do tego jeszcze dojdzie dobry nawyk cofnięcia się do obrony to możemy mieć kompletny pakiet. Warto moim zdaniem dać mu tą szansę na ofensywnym, bo może już mamy zawodnika jakiego szukaliśmy.Moim zdaniem Piotrowski nie posiada niezbędnych cech żeby być dobrą dziesiątką. Przede wszystkim jest niesamowicie surowy technicznie.Tak, w tej naszej śmiesznej lidze trzeba być bardzo dobry technicznie żeby się wyróżniać. Zejdźmy wszyscy na ziemię bo poziom ekstraklapy to dno i dwa metry mułu więc i taki Piotrowski w taktyce Kosty bardzo dobrze wygląda- niezły strzał, dobre warunki techniczne + myśli na boisku przez co nie jest jeźdźcem bez głowy. Owszem nie jest typową 10, bardziej bym powiedział, że to taka 8 tak samo jak Drygas ale popatrzcie jak wygląda gra za Kosty- głównie skrzydłami i na wiosnę też tak będziemy grać bo to jest najprostsza piłka ale przy tym bardzo skuteczna. Nie jesteśmy Barceloną i nie będziemy się pchali środkiem.


Byliśmy tu i Zawsze będziemy...
Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2492 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 12/01/2018 18:06

  Doktor napisał:  

  Niepokonany napisał:  

  Marudnicki napisał:  

  EPSON napisał:  
Tak.Ale ja mówie o ludziach na ta pozycje a nie przesuwanych tam z braku klasycznego playmakera.Teoretycznie mamy Korta,ale każdy wie że to nie jest typ na ta pozycje bo ma za dużo braków (brak przyjecia,odejścia na kilku metrach,uwolnienia sie z pod krycia).Oczywiście możemy grac z falszywa "dychą" tak jak to bylo z Piotrowskim ale i tak brak kogoś kto potrafi pociągnąć prostopadła piłke.Kto wie czy Piotrowski nie jest taką właśnie dychą, którą do tej pory z racji na wzrost przestawiano niesłusznie w rejony defensywnego pomocnika - już zdążył błysnąć i strzałem, i dryblingiem, i niezłym podaniem. A jak do tego jeszcze dojdzie dobry nawyk cofnięcia się do obrony to możemy mieć kompletny pakiet. Warto moim zdaniem dać mu tą szansę na ofensywnym, bo może już mamy zawodnika jakiego szukaliśmy.Moim zdaniem Piotrowski nie posiada niezbędnych cech żeby być dobrą dziesiątką. Przede wszystkim jest niesamowicie surowy technicznie.Tak, w tej naszej śmiesznej lidze trzeba być bardzo dobry technicznie żeby się wyróżniać. Zejdźmy wszyscy na ziemię bo poziom ekstraklapy to dno i dwa metry mułu więc i taki Piotrowski w taktyce Kosty bardzo dobrze wygląda- niezły strzał, dobre warunki techniczne + myśli na boisku przez co nie jest jeźdźcem bez głowy. Owszem nie jest typową 10, bardziej bym powiedział, że to taka 8 tak samo jak Drygas ale popatrzcie jak wygląda gra za Kosty- głównie skrzydłami i na wiosnę też tak będziemy grać bo to jest najprostsza piłka ale przy tym bardzo skuteczna. Nie jesteśmy Barceloną i nie będziemy się pchali środkiem.Pewnie, jeżeli Piotrowski ma być w założeniu przeciętniakiem to może być przeciętnym rozgrywającym w tej smutnej lidze, pewnie też może być przeciętnym stoperem, a może nawet napastnikiem. Jeśli jednak chciałby kiedyś osiągnąć coś więcej niż poziom Korta to dziesiątka to nie jest miejsce dla niego.


krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2331 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 12/01/2018 20:03
Typową dychą Piotrowski nie będzie, ale bardzo dobrze znajduje przestrzeń i orientuje się co się dzieje wokół. W przyszłości pewnie będzie grał niżej, ale ma potencjał ofensywny. A jak zostanie wykorzystany, no to już pewnie zależy od sytuacji. W pierwszym sparingu grał na 6-8 razem z Murasiem, dychą byli Kowal i Listek.

Tymczasem na testy ma się zjawić Wojciech Pisarek, prawy obrońca z czeskiej Karviny, rocznik 2001. Pewnie pod kątem rezerw.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2209 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 15/01/2018 09:40
Torres chyba nie dla nas


Łukasz85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3546 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 15/01/2018 13:37
Ten młody stoper co był za Free do wypożyczenia z calcio przechodzi testy medyczne w Górniku. A u nas 100lar znów frana pali :/


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5599 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 15/01/2018 13:48

  Łukasz85 napisał:  
Ten młody stoper co był za Free do wypożyczenia z calcio przechodzi testy medyczne w Górniku. A u nas 100lar znów frana pali :/


Jesteśmy w idealnym momencie na ogrywanie nastolatków innym klubom /


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005