Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 20/21 (17/18; 18/19; 19/20) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 26/06/2017 17:30

  Borso napisał:  

  Marudnicki napisał:  

  Borso napisał:  
Jak się słyszy że kolejne opcje transferowe padają przez opieszałość Stolarczyka to raczej nerwy puszczają



No a ile tych opcji transferowych upadło?

Kwestia Robaka? Podejrzewam że klub czekał aż piłkarz będzie dostępny za darmo bo chyba nikt się nie spodziewał że ktoś wyłoży pieniądze za transfer 35-letniego zawodnika. Śląsk ma 5 złotych od sponsorów to szaleje i ściąga zawodników na lewo i prawo. Chciałbym, aby Robak do nas przyszedł ale też nie za wszelką cenę. Niby to tylko 100 tyś., ale nie można zapomnieć o wysokości i długości kontraktu.

Kwestia Wojtkowskiego? Szczegółów nie znamy, być może nie chcieliśmy płacić dużych pieniędzy za zawodnika po ciężkiej kontuzji lub po prostu zaoferowany kontrakt zawierał klauzule zabezpieczające klub na które zawodnik nie chciał się zgodzić (np. na rok z opcją przedłużenia).

Mieliśmy tyle wtop w przeszłości z długimi kontraktami, iż cieszę się że zarząd dmucha na zimne. Jasne, czasem warto jest ryzykować ale nie zawsze są na to pieniądze.


  Borso napisał:  
Brak informacji z klubu też jest irytujący , ja rozumiem że transfery lubią ciszę i kwestia jest dynamiczna ale nikt od niego nie żąda personaliów
wystarczy dać wywiad np.
- rozmawiamy w tym momencie z 4 piłkarzami
- szukamy napastnika i obrońcy itp.
Człowiek jakby spokojniejszy wtedy



To jakiś żart? Przecież dobrze wiemy na jakie pozycje zawodników poszukujemy, rozmawia się zawsze z szeroką rzeszą piłkarzy (np. z Wojtkowskim rozmawialiśmy, ale odmówił) - czy naprawdę potrzebujemy przekazów dnia żeby tylko się spokojniej poczuć?


Może coś przegapiłem dasz jakiś link kiedy ktoś z klubu powiedział na jakie pozycje szukamy



Ale po co taki komunikat nam? Bajki lub kłamstwa by nam i tak naopowiadali albo dyrdymały jak zwykle. Lepiej jak nic nie mówią.

Tutaj wywiad dla kolego z MS sprzed tygodnia dla GS. Nic więcej niż tam jest się nie dowiemy, taką mamy taktykę.

Ostatnio edytowany przez: Zygmunt Wasilewski, 26 czerwca 2017, 17:36 [1 raz(y)]


OskarDąbie
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4839 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 26/06/2017 18:54
Niech działają na spokojnie, jak kogoś podpiszą to nas poinformują. Nie jesteśmy żadnymi bogaczami, żeby wyciągać wszystkich zawodników innym klubom i myślę, że czy dyrektorem sportowym będzie Stolarczyk czy ktoś inny, to z gówna bata nie ulepi. Po za tym ta cisza powinna być na korzyść przy ewentualnych transferach. No, ale niektórzy to chyba tylko czekają na okres transferowy i newsy o Obraniaku.


bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3520 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 26/06/2017 22:30
Jak czytam to i owo co mówią dziennikarze spoza Szczecina o nas, to większość twierdzi że Pogoń bardzo fajne ruchy robi na rynku i mądrze chcę wzmocnić zespół, może warto warto jeszcze poczekać z tą krytyką


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 27/06/2017 07:41

  bark77 napisał:  
Jak czytam to i owo co mówią dziennikarze spoza Szczecina o nas, to większość twierdzi że Pogoń bardzo fajne ruchy robi na rynku i mądrze chcę wzmocnić zespół, może warto warto jeszcze poczekać z tą krytyką



Jacy to dziennikarze i jakie media? Podaj nazwiska lub linki gdzie można się zapoznać z tymi opiniami.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 27/06/2017 07:44

  bark77 napisał:  
Jak czytam to i owo co mówią dziennikarze spoza Szczecina o nas, to większość twierdzi że Pogoń bardzo fajne ruchy robi na rynku i mądrze chcę wzmocnić zespół, może warto warto jeszcze poczekać z tą krytyką



Bo generalnie tak jest. Nie jesteśmy potentatem żeby co okienko ściągać piłkarzy pokroju Deleva czy Murasia. Jasne, na siłę da się pewnie i moze to wypali, ale wolę spokojna politykę z głową zamiast ściągania odpadów pokroju Tchamiego, Popary czy innego Predoty. Od jakiegoś czasu transfery do nas wyglądają na przemyślane, są wpadki i pewnie będą zawsze. Jakby przeanalizować ostatnie okienka to ja jestem zadowolony, a największym minusem było dla mit zatrudnienie Moskała.


kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4201 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 27/06/2017 10:40

  Przema napisał:  

  bark77 napisał:  
Jak czytam to i owo co mówią dziennikarze spoza Szczecina o nas, to większość twierdzi że Pogoń bardzo fajne ruchy robi na rynku i mądrze chcę wzmocnić zespół, może warto warto jeszcze poczekać z tą krytyką



Bo generalnie tak jest. Nie jesteśmy potentatem żeby co okienko ściągać piłkarzy pokroju Deleva czy Murasia. Jasne, na siłę da się pewnie i moze to wypali, ale wolę spokojna politykę z głową zamiast ściągania odpadów pokroju Tchamiego, Popary czy innego Predoty. Od jakiegoś czasu transfery do nas wyglądają na przemyślane, są wpadki i pewnie będą zawsze. Jakby przeanalizować ostatnie okienka to ja jestem zadowolony, a największym minusem było dla mit zatrudnienie Moskała.



Dokładnie ale generalnie Stolarczyk musi wypierdalać bo nie chce 35letniemu szklanemu Robakowi dać 12 tys. euro za miesiąc, poza tym zrobiliśmy tylko trzy transfery podczas gdy Śląsk zrobił 5 a Nieciecza kupiła Śpiączkę :D


Zawa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5813 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 27/06/2017 11:54
Ciepło jest, rejestracja (chyba) otwarta, więc musimy wytrzymać rosnącą januszadę oraz speców od FMa na tym forum. Mam wrażenie, że nawet jakby sprowadzili Ibrahimovicia do klubu to byłyby narzekania :D A do was janusze transferów polecam zapoznać się ze słowami ludzi wyżej.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 27/06/2017 12:12
Wy tak na serio z tym Stolarczykiem? Poważnie go bronicie? Któryś z was rozmawiał z nim chociaż kiedyś, wie co to za osoba czy wyzywacie od januszy kazdego kto ma inne zdanie tylko dlatego ze z domu takie zachowania wyniesliscie? Może jeszcze Peskovic jest wybitnym specem od treningu bramkarskiego, a każdy jego podopieczny był ostoją naszej bramki? Kiedy jest pierdolenie i płacze o spadku albo o braku transferów pomimo tego, że okienko jeszcze się nie zaczęło to jest absurd, ale nie trzeba być wybitnym analitykiem, żeby dostrzec, iż w naszym klubie panuje kolesiostwo i układy, zresztą jak w większości w polskiej piłce. Pewnie dlatego jestesmy tam gdzie jesteśmy.


bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3520 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 27/06/2017 12:23

  kryta napisał:  

  Przema napisał:  

  bark77 napisał:  
Jak czytam to i owo co mówią dziennikarze spoza Szczecina o nas, to większość twierdzi że Pogoń bardzo fajne ruchy robi na rynku i mądrze chcę wzmocnić zespół, może warto warto jeszcze poczekać z tą krytyką



Bo generalnie tak jest. Nie jesteśmy potentatem żeby co okienko ściągać piłkarzy pokroju Deleva czy Murasia. Jasne, na siłę da się pewnie i moze to wypali, ale wolę spokojna politykę z głową zamiast ściągania odpadów pokroju Tchamiego, Popary czy innego Predoty. Od jakiegoś czasu transfery do nas wyglądają na przemyślane, są wpadki i pewnie będą zawsze. Jakby przeanalizować ostatnie okienka to ja jestem zadowolony, a największym minusem było dla mit zatrudnienie Moskała.



Dokładnie ale generalnie Stolarczyk musi wypierdalać bo nie chce 35letniemu szklanemu Robakowi dać 12 tys. euro za miesiąc, poza tym zrobiliśmy tylko trzy transfery podczas gdy Śląsk zrobił 5 a Nieciecza kupiła Śpiączkę :D



Ja nei rozumiem co z tym robakiem tutaj, chłop ma 34 lata i nawet gdy będzie mistrzem w utrzymaniu (diety sportowej, sylwetki) to natura człowieka jest taka że jest podatny na kontuzje, taka tykająca bomba. To ja już wole żeby ten nasz zwolak kaleczył w przodzie..


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 27/06/2017 12:35

  bark77 napisał:  

Ja nei rozumiem co z tym robakiem tutaj, chłop ma 34 lata i nawet gdy będzie mistrzem w utrzymaniu (diety sportowej, sylwetki) to natura człowieka jest taka że jest podatny na kontuzje, taka tykająca bomba. To ja już wole żeby ten nasz zwolak kaleczył w przodzie..



Już widzę Twoją minę jak Zwolak nam marnuje karnego i dobitkę z Lechem, a Robak w międzyczasie nam dwie bramy załaduje :)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 27/06/2017 12:57
Myślę, że Robak nawet z kulawą nogą byłby o wiele groźniejszy pod bramką niż wszyscy nasi napastnicy razem wzięci.


Pogoń Szczecin MKS!
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 27/06/2017 13:01

  Niepokonany napisał:  
Pewnie dlatego jestesmy tam gdzie jesteśmy.


Jesteśmy tam gdzie jesteśmy bo budżet mamy jaki mamy. Stolarczyk może chcieć zatrudnić nawet 10 zawodników dzisiaj a tego nie zrobi bo ostateczna decyzja jest w rękach zarządu .


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 27/06/2017 13:24
Ciekawe, że mamy takiego poważnego sponsora, a drużynę, którą sportowo zaczynają wyprzedzać kluby z dołu tabeli patrząc po transferach.


Pogoń Szczecin MKS!
bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3520 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 27/06/2017 13:29

  ArP napisał:  
Ciekawe, że mamy takiego poważnego sponsora, a drużynę, którą sportowo zaczynają wyprzedzać kluby z dołu tabeli patrząc po transferach.


STADION oczy


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 27/06/2017 13:37
Zrobić transfery to jedno. Jak nas przegonia w tabeli to wtedy będzie można dyskutować. Póki co jesteśmy w tej lepszej mniejszości :)


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 27/06/2017 14:32

  bark77 napisał:  

  ArP napisał:  
Ciekawe, że mamy takiego poważnego sponsora, a drużynę, którą sportowo zaczynają wyprzedzać kluby z dołu tabeli patrząc po transferach.


STADION oczy



Stadion stadionem, ale myślę, że o ósemkę w tym roku będzie trudniej. Wątpliwe jest też, że będziemy mieli kolejnego farta i prześlizgamy się z tak wąską kadrą. Dwie kontuzje i jesteśmy w czarnej dupie. Gadanie o dwóch równorzędnych jedenastkach to był żart roku.
Cały czas mam nadzieję, że tam pracują myślące osoby i jednak będziemy mieli większy komfort wyboru w przypadku kontuzji. Nie płaczę, że nie ma wielkich transferów. Ale chociaż wzmocnijmy ławkę w przypadku kontuzji do ch.. pana!!!

Ostatnio edytowany przez: ArP, 27 czerwca 2017, 14:38 [1 raz(y)]


Pogoń Szczecin MKS!
bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3520 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 27/06/2017 19:20

  Ambasador napisał:  

  bark77 napisał:  

Ja nei rozumiem co z tym robakiem tutaj, chłop ma 34 lata i nawet gdy będzie mistrzem w utrzymaniu (diety sportowej, sylwetki) to natura człowieka jest taka że jest podatny na kontuzje, taka tykająca bomba. To ja już wole żeby ten nasz zwolak kaleczył w przodzie..



Już widzę Twoją minę jak Zwolak nam marnuje karnego i dobitkę z Lechem, a Robak w międzyczasie nam dwie bramy załaduje :)



Bardzo dobry mecz Zwolaka z zagłebiem, kto wie


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 27/06/2017 19:26

  bark77 napisał:  

  Ambasador napisał:  

  bark77 napisał:  

Ja nei rozumiem co z tym robakiem tutaj, chłop ma 34 lata i nawet gdy będzie mistrzem w utrzymaniu (diety sportowej, sylwetki) to natura człowieka jest taka że jest podatny na kontuzje, taka tykająca bomba. To ja już wole żeby ten nasz zwolak kaleczył w przodzie..



Już widzę Twoją minę jak Zwolak nam marnuje karnego i dobitkę z Lechem, a Robak w międzyczasie nam dwie bramy załaduje :)



Bardzo dobry mecz Zwolaka z zagłebiem, kto wie



Daj Boże by jego powrót do nas traktować jako wzmocnienie. Po rundzie jesiennej w pewnym sensie ocenić będzie można.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 27/06/2017 19:29
Listek kontuzja dziś. Kto będzie na naszych skrzydłach grał? Wg. Parady Wojtkowski jeszcze dziś miał ofertę od nas ale wybierze Wisłę Kraków.


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 27/06/2017 19:46

  Ambasador napisał:  

Daj Boże by jego powrót do nas traktować jako wzmocnienie. Po rundzie jesiennej w pewnym sensie ocenić będzie można.



Serio? to on nie miał pierdylion szans na udowodnienie swojej wartości? Najpierw było gadanie, że dochodzi do sytuacji i musi sie wstrzelić , później że może na wypożyczeniu się odnajdzie, a teraz co? Po tym jak sie odnalazł jako najgorszy gracz calej ekstraklasy, zaczynamy od nowa odbudowe szczecićskiego Zorro?

Jedyne usprawiedliwienie dlaczego dają mu potrenować to fakt,że nikt tej padliny przygarnąć nie chce.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005