Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 20/21 (17/18; 18/19; 19/20) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 20/21 (17/18; 18/19; 19/20) - 05/06/2017 10:36
Jako, że poprzedni temat wzmocnień i osłabień ma niebotyczną liczbę stron, jakiś czas temu padł pomysł by coś zaradzić temu. Obecnie jedynym sposobem jest założenie nowego tematu - jako, że forum ma skąpą opcję wyszukiwania informacji(albowiem wskazuje konkretny temat jakbyśmy chcieli coś odkopać) to w mojej ocenie temat na dany sezon będzie odpowiednim rozwiązaniem.

Ze wzmocnień na obecną chwilę wygląda to tak:
1) Murawski - przedłużenie kontraktu
2) Skorża
3) Hołota


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3520 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 05/06/2017 13:20

  Ambasador napisał:  
Jako, że poprzedni temat wzmocnień i osłabień ma niebotyczną liczbę stron, jakiś czas temu padł pomysł by coś zaradzić temu. Obecnie jedynym sposobem jest założenie nowego tematu - jako, że forum ma skąpą opcję wyszukiwania informacji(albowiem wskazuje konkretny temat jakbyśmy chcieli coś odkopać) to w mojej ocenie temat na dany sezon będzie odpowiednim rozwiązaniem.

Ze wzmocnień na obecną chwilę wygląda to tak:
1) Murawski - przedłużenie kontraktu
2) Skorża
3) Hołota



Może ustawcie blokadę komentowania tamtego posta, żeby przypadkiem ktoś nie pisał w tamtym temacie ;)

[Ambasador: Tamten temat jest już zablokowany]


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
badboy22
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4173 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 05/06/2017 13:20
napewno zaraz odejdzie Obst i jak siano sie bedzie zgadzalo to pojdzie tez Delev.


bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3520 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 05/06/2017 13:25

  badboy22 napisał:  
napewno zaraz odejdzie Obst i jak siano sie bedzie zgadzalo to pojdzie tez Delev.



Nikt nie odejdzie, spokojnie :) Skorża na pewno dostał gwarancje że oni zostaną na co najmniej sezon.


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
j27
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3425 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 05/06/2017 13:49

  bark77 napisał:  

  badboy22 napisał:  
napewno zaraz odejdzie Obst i jak siano sie bedzie zgadzalo to pojdzie tez Delev.



Nikt nie odejdzie, spokojnie :) Skorża na pewno dostał gwarancje że oni zostaną na co najmniej sezon.


Jak by połowa z tej ekipy odeszła ( a do odstrzału jest co najmniej 6) to nie wpłynie to na grę pozostałych...


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 05/06/2017 15:57
Zadnego z trzech bramkarzy zalowac nie bede. W zaleznosci od tego gdzie do gry przewidziany bedzie Rapa trzeba bedzie znalezc prawego/srodkowego obronce. Mega optymistycznie zakladajac, ze skrzydlowi nie odejda , to mimo wszystko przydalby sie jakis srodkowy pomocnik, ktory bedzie potrafil rozegrac pilke, no i wiadomo napastnik, ale zakladam, ze tutaj klub pewnie na ostatnim miejscu bedzie szukal wzmocnien. Bramkarz, obronca i rozgrywajacy do pierwszego skladu, a uzupelnenia jak sie uda kogos wyciagnac to spoko.
Odstrzelilbym tez Kitano, ale to juz jako uzupelnienie odejscia bramkarzy w ramach pozbywania sie szrotu. Reszta powiedzmy, ze wyglada ok. To oczywiscie skromny wariant, bo nie wiem kompletnie czego spodziewac sie po okienku transferowym w wykonaniu Skorzy.

Jakby nie patrzec ciekawe nazwiska na rynku beda wolne po tym jak Ruch nie dostal( nie dostanie ) licencji, Korona zmienia wlasciciela, wczesniej Gornik rozwiazal kontrakt m.in. z Danchem.

  Cytat:  
Milan Borjan, Serhij Pyłypczuk, Michal Peškovič, Ilijan Micanski i Vladislavs Gabovs w przyszłym sezonie nie będą reprezentować Korony Kielce. Klub postanowił nie przedłużać wygasających kontraktów z zawodnikami.

Klub postanowił również wystawić na listę transferową Miguela Palancę i Daniego Abalo.


Widze tu przynajmniej 2 nazwiska, ktore chetnie bym przywital w Szczecinie na jesien :)


Damdam
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3164 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 05/06/2017 18:58
Borjan i Micanski ?


Tylko Pogoń MKS !!!
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 05/06/2017 19:18
Micanski nie przyjdzie do Pogoni, to nie jest uwielbiany przez Skorze typ napastnika, ale tez bym nie pogardzil.
Borjan i Palanca.
Ale wlasnie uswiadomilem sobie, ze ten pierwszy byl wypozyczony ze swojego klubu i kwota odkupu byla dosc duza jak na polskie warunki wiec pewnie tez opcja nierealna.


Zawa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5813 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 05/06/2017 19:41
Tak sobie myślę, że Robakowi chyba zbrzydł Poznań po ostatnich meczach i czy może nie chciałby wrócić do Szczecina, gdzie zagrałby upragniony pełny mecz. :D Tak wiem, że trochę postarzał się od ostatniej bramki dla nas, ale jest nadal gwarantem jakiś bramek w przeciwieństwie do Tsubasy i bezglutenowego Zwolaka. Tym bardziej posiadając najlepsze skrzydła w lidze miałby co robić w polu karnym. Pamiętajmy, że kiedy odpalił te 21 bramek grał w drużynie z Bąkiem czy bezbarwnym Małeckim.


bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3520 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 05/06/2017 20:47

  Zawa napisał:  
Tak sobie myślę, że Robakowi chyba zbrzydł Poznań po ostatnich meczach i czy może nie chciałby wrócić do Szczecina, gdzie zagrałby upragniony pełny mecz. :D Tak wiem, że trochę postarzał się od ostatniej bramki dla nas, ale jest nadal gwarantem jakiś bramek w przeciwieństwie do Tsubasy i bezglutenowego Zwolaka. Tym bardziej posiadając najlepsze skrzydła w lidze miałby co robić w polu karnym. Pamiętajmy, że kiedy odpalił te 21 bramek grał w drużynie z Bąkiem czy bezbarwnym Małeckim.



Robaka tutaj już nie widzę, nie w tym wieku, potrzebujemy napastnika na dłuższy okres


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
Damdam
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3164 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 05/06/2017 20:49

  bark77 napisał:  

  Zawa napisał:  
Tak sobie myślę, że Robakowi chyba zbrzydł Poznań po ostatnich meczach i czy może nie chciałby wrócić do Szczecina, gdzie zagrałby upragniony pełny mecz. :D Tak wiem, że trochę postarzał się od ostatniej bramki dla nas, ale jest nadal gwarantem jakiś bramek w przeciwieństwie do Tsubasy i bezglutenowego Zwolaka. Tym bardziej posiadając najlepsze skrzydła w lidze miałby co robić w polu karnym. Pamiętajmy, że kiedy odpalił te 21 bramek grał w drużynie z Bąkiem czy bezbarwnym Małeckim.



Robaka tutaj już nie widzę, nie w tym wieku, potrzebujemy napastnika na dłuższy okres



Np. Jarosław Niezgoda ?


Tylko Pogoń MKS !!!
Zawa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5813 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 05/06/2017 21:00

  Damdam napisał:  

  bark77 napisał:  

  Zawa napisał:  
Tak sobie myślę, że Robakowi chyba zbrzydł Poznań po ostatnich meczach i czy może nie chciałby wrócić do Szczecina, gdzie zagrałby upragniony pełny mecz. :D Tak wiem, że trochę postarzał się od ostatniej bramki dla nas, ale jest nadal gwarantem jakiś bramek w przeciwieństwie do Tsubasy i bezglutenowego Zwolaka. Tym bardziej posiadając najlepsze skrzydła w lidze miałby co robić w polu karnym. Pamiętajmy, że kiedy odpalił te 21 bramek grał w drużynie z Bąkiem czy bezbarwnym Małeckim.



Robaka tutaj już nie widzę, nie w tym wieku, potrzebujemy napastnika na dłuższy okres



Np. Jarosław Niezgoda ?



Niezgoda w Legii. Szanse absolutnie zerowe.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 05/06/2017 21:25

  Damdam napisał:  
Borjan i Micanski ?



Trochę wieża Babel by się nam już zupełnie zrobiła. To już lepszy Robak. Gdyby się zgodził na np. roczny kontrakt... ale to pewnie nierealne bo pewnie zostanie jednak w Poznaniu.


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7218 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 05/06/2017 21:37

  bark77 napisał:  
Robaka tutaj już nie widzę, nie w tym wieku, potrzebujemy napastnika na dłuższy okres



Rozumiem w takim razie, że Murawskiego swego czasu też byś odrzucił, bo "za stary"?

Gdyby był w ogóle taki temat i Robak rozważał grę u nas, to klub powinien brać go z pocałowaniem ręki.
Przecież to jest gwarant kilkunastu bramek w sezonie.
Kitano czy Zwoliński to mogą mu co najwyżej bidon z wodą podawać.

Argument, że potrzebujemy kogoś na długo... no dobra. Wszystko fajnie. Tylko gdzie ktoś taki jest? Bo ja na razie nie widzę.
Może kogoś takiego znajdą. A jak nie? To dalej Frączczak będzie snajperem.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 05/06/2017 22:03
Robak to najlepszy napastnik jakiego możemy realnie wyciągnąć, o ile oczywiście Bjelica będzie chciał się go pozbyć w co wątpie, bo Kownackiego raczej oddadzą za granicę. Śmiało jeszcze w naszej lidze może pograć na wysokim poziomie z 2, może nawet 3 sezony o ile oczywiście nie będzie miał problemów z kontuzjami.


energ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5751 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 05/06/2017 23:00
Robak wraca, tak mi mówi moje nieomylne przeczucie


JeżAłb
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3161 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 05/06/2017 23:10
Oby. Z Robakiem bylibyśmy naprawdę groźni.


Pozdrawiam.
bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3520 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 06/06/2017 00:16

  Bzyku napisał:  

  bark77 napisał:  
Robaka tutaj już nie widzę, nie w tym wieku, potrzebujemy napastnika na dłuższy okres



Rozumiem w takim razie, że Murawskiego swego czasu też byś odrzucił, bo "za stary"?

Gdyby był w ogóle taki temat i Robak rozważał grę u nas, to klub powinien brać go z pocałowaniem ręki.
Przecież to jest gwarant kilkunastu bramek w sezonie.
Kitano czy Zwoliński to mogą mu co najwyżej bidon z wodą podawać.

Argument, że potrzebujemy kogoś na długo... no dobra. Wszystko fajnie. Tylko gdzie ktoś taki jest? Bo ja na razie nie widzę.
Może kogoś takiego znajdą. A jak nie? To dalej Frączczak będzie snajperem.



No tak, można porównywać Robaka do Murawskiego, faktycznie przyznaje racje że wiek nie gra roli jeżeli chodzi o umiejętności piłkarskie.
Tylko zobacz na to ile jeszcze będzie sam faktycznie chciał grać, z "murasiem" co roku to samo napięcie czy jeszcze zagra sezon, a co jeżeli Robak będzie chciał grać tylko sezon? Bo wątpię że na dłużej z nim podpiszą i po roku znowu zostajemy z Adasiem w napadzie.
Skąd brać napastników? Może warto przejrzeć rynek zagraniczny, myślę że młody napastnik powiedzmy nawet w Anglii z 2 ligi będzie robił w Polsce robotę, a o motywacje nie ma co się bać, bo będzie chciał się wypromować. Na moje warto przejrzeć rynki transferowe w takich państwach jak Czechy, Węgry, Serbia, Bułgaria. Z pocałowaniem ręki większość tutaj będzie chciała grać i bez wielkiej kasy


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 06/06/2017 01:08

  bark77 napisał:  

  Bzyku napisał:  

  bark77 napisał:  
Robaka tutaj już nie widzę, nie w tym wieku, potrzebujemy napastnika na dłuższy okres



Rozumiem w takim razie, że Murawskiego swego czasu też byś odrzucił, bo "za stary"?

Gdyby był w ogóle taki temat i Robak rozważał grę u nas, to klub powinien brać go z pocałowaniem ręki.
Przecież to jest gwarant kilkunastu bramek w sezonie.
Kitano czy Zwoliński to mogą mu co najwyżej bidon z wodą podawać.

Argument, że potrzebujemy kogoś na długo... no dobra. Wszystko fajnie. Tylko gdzie ktoś taki jest? Bo ja na razie nie widzę.
Może kogoś takiego znajdą. A jak nie? To dalej Frączczak będzie snajperem.



No tak, można porównywać Robaka do Murawskiego, faktycznie przyznaje racje że wiek nie gra roli jeżeli chodzi o umiejętności piłkarskie.
Tylko zobacz na to ile jeszcze będzie sam faktycznie chciał grać, z "murasiem" co roku to samo napięcie czy jeszcze zagra sezon, a co jeżeli Robak będzie chciał grać tylko sezon? Bo wątpię że na dłużej z nim podpiszą i po roku znowu zostajemy z Adasiem w napadzie.
Skąd brać napastników? Może warto przejrzeć rynek zagraniczny, myślę że młody napastnik powiedzmy nawet w Anglii z 2 ligi będzie robił w Polsce robotę, a o motywacje nie ma co się bać, bo będzie chciał się wypromować. Na moje warto przejrzeć rynki transferowe w takich państwach jak Czechy, Węgry, Serbia, Bułgaria. Z pocałowaniem ręki większość tutaj będzie chciała grać i bez wielkiej kasy



Jakichś przypadkowych gości też nie ma co brać, bo oni raczej nie wypalą. Przykład Cracovii, wzięli Mihalika, Karanaczanakowa, Vestenickiego, a więc, młodych i ambitnych chłopaków z zagranicy i co? Bez scoutingu na odpowiednim poziomie trafienie takiego piłkarza, który będzie w naszym zasięgu finansowym i będzie wzmocnieniem ataku pewnie wynosi kilka %. Wcześniej Lech wziął Thomalle, a więc piłkarza już jakoś wyselekcjonowanego (Lech dysponuje jakimś tam scoutingiem, my nie). Chłop grał żałośnie. Robak to solidna firma, czołówka napastników w Ekstraklasie, jeśli pojawiłaby się okazja warto go wziąć nawet na rok.


bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3520 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 06/06/2017 01:19
Był ostatnio Sadajewa, zobaczymy czy coś wypali


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005