Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 19/20 (17/18; 18/19) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5933 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 30/07/2019 10:21
Drygas więzadła, 6-8 miesięcy przerwy ...


TomY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6393 dni

**
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 30/07/2019 10:27
Tragiczna wiadomość...
Niby zasoby na zastępstwo są, ale zastąpić Kamila będzie bardzo ciężko... Może jakiś transfer "last minute" ??


TomY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6393 dni

**
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 30/07/2019 10:28
del

Ostatnio edytowany przez: TomY, 30 lipca 2019, 11:56 [1 raz(y)]


Wierny Pogoni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2613 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 30/07/2019 13:34
Co do Drygiego to bardzo wielką strata. Ale przydałoby się zrobić jakiś transfer last minute do środka pola, bo jak się trafi kolejna pauza albo co gorsza kontuzja to jesteśmy w Dupie.


Duma i Honor nasz "Pogoń Szczecin".
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5072 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 30/07/2019 14:29

  pogoniarz96 napisał:  
Nie chce byc zlym prorokiem, ale jak przyjda propozycje za odpowiednie pieniadze to Kozulj i Buksa odejda jeszcze w tym okienku transferowym. Klubowi poza tym, ze Azoty mocno naciskaja nie oplaca sie grac w pucharach, bo nie ma stadionu na puchary.
Ale ja chciał bym w końcu tyłko jakiegoś spektakularnego sukcesu czy to w lidze czy w PP, potem możemy nawet nie wystartować w pucharach, w nosie to mam. Nie po to budujemy kadre, zgrywamy ją w presezonie by potem puszczać kluczowych zawodników w ostatnim momencie.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5613 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 30/07/2019 17:24

  anathema napisał:  

  pogoniarz96 napisał:  
Nie chce byc zlym prorokiem, ale jak przyjda propozycje za odpowiednie pieniadze to Kozulj i Buksa odejda jeszcze w tym okienku transferowym. Klubowi poza tym, ze Azoty mocno naciskaja nie oplaca sie grac w pucharach, bo nie ma stadionu na puchary.Ale ja chciał bym w końcu tyłko jakiegoś spektakularnego sukcesu czy to w lidze czy w PP, potem możemy nawet nie wystartować w pucharach, w nosie to mam. Nie po to budujemy kadre, zgrywamy ją w presezonie by potem puszczać kluczowych zawodników w ostatnim momencie.Dokładnie, a już szczególnie w obliczu ostatnich poważnych urazów, wyprzedawanie zębów trzonowych zespołu byłoby skreśleniem kolejnego sezonu...


  spagetti napisał:  
Mniej niż 6 mln euro nie powinni schodzić. Kwestia czasu kiedy tyle za niego dostaniemy , za mniej nawet nie warto.Tak, trzeba zacząć się cenić, zwłaszcza, że na rynku nie ma wielu podobnych, dobrych, młodych napadziorów. Jedynym kontrargumentem jest względna kontuzjogenność Adama, ale to zawsze i każdemu może się wydarzyć.

Zarówno Buksa jak i Kozulj mają tu coś do ugrania w tym sezonie... A ich wartość po takowym może tylko jeszcze bardziej wzrosnąć.


spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6021 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 30/07/2019 19:50

  Wierny Pogoni napisał:  
Najlepiej wszystkich sprzedajmy i budujmy drużynę od nowa. Jak mamy coś wygrać z taką polityką.A kto powiedział że ja czy My chcemy transferu? Wiadomo nikt nie chce. Ale co my możemy? Jedynie sam Kozulij może chcieć dograć sezon do końca.. A jak będzie chciał odejść to na siłę nie ma sensu chłopaka blokować bo pożytku nie będzie..


,,Vi är överallt,,- POGON
Zawa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4367 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 31/07/2019 16:10

  spagetti napisał:  
Mniej niż 6 mln euro nie powinni schodzić. Kwestia czasu kiedy tyle za niego dostaniemy , za mniej nawet nie warto.Może poprośmy o 10 mln od razu. To tak nie działa. Przypominam, że kluczowy zawodnik mistrza polski, odszedł do Anglii za 2 mln euro :D. Jeśli nie masz na sprzedaż 20 latka, który ma zadatki na nowego Piątka to możesz zapomnieć o takiej kasie. Odsyłam do dobrego tekstu ,który niektórych sprowadzi na ziemie, bo zapominają o jakiej drużynie mówimy i w jak gównianej lidze ona się znajduje.


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3537 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 31/07/2019 17:39
Okienko transferowe jeszcze długo jest otwarte, może trafi się jakaś okazja.

Buksę oddałbym bez żalu za te 2 miliony euro które rzekomo proponuje Braga, a i 1,5 miliona to byłoby coś. Gość zagrał tak naprawdę sezon u nas i to w przeciętnym wymiarze 22 występy/37 kolejek. Jest podatny na kontuzje. Byli gotowi na jego odejście ściągając Maniasa. Jest też Benyamina.

Kozulj to byłaby bardziej bolesna strata, ale tu jeśli wpadłoby kolejne dwa czy trzy miliony euro to byłoby super. Z tej gównoligi rzadko odchodzi się za większe pieniądze, nie jest on już najmłodszym zawodnikiem, poza tym Pogoń wciąż buduje swoją markę i nie można wybrzydzać. Lepiej wyjdziemy jeśli puścimy go za tyle, pokazując, że nie trzymamy nikogo na siłę i potrafimy wypromować piłkarza do lepszej ligi. Tak się tworzy markę na rynku transferowym, tak się zachęca przyszłych piłkarzy do podpisania kontraktu z nami.

Na nich dwóch można zarobić pewnie z 4-5 milionów euro. To jest 20 milionów złotych. Gigantyczne pieniądze dla takiego klubu jak Pogoń, który wciąż buduję swoją markę i krok po kroku się stabilizuje. I najważniejsze, że ten klub zaczyna zarabiać i przede wszystkim promować piłkarzy. A i bez tej dwójki spokojnie powinniśmy znaleźć się w TOP 8.


s3
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 1011 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 31/07/2019 20:17
A ja się nie zgodzę. Oddając tych kluczowych zawodników dużo stracimy, a chcemy coś ugrać w tym sezonie. Osiągnijmy sukces a wtedy piłkarze będą warci jeszcze więcej. Jeśli można ich zatrzymać i bić tą ligę to jestem za. Pieniądze to nie wszystko. I tak jest dobrze i stabilnie. Oddamy tych dwóch i szansa na załatanie to wydatek 50-70% tego co dostaniemy i 50% na to że godnie ich zastąpią. Nie osłabiajmy się jak nie musimy. Piłkarze też nie przebierają nogami żeby ze Szczecina uciekać. Klub z sukcesem (LE lub LM) to dużo większa nadzieja na podpisanie umowy z klasowym zawodnikiem.


spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6021 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 31/07/2019 20:32
Jeśli będzie dalej w takiej formie a Pogoń będzie odrzucać oferty dwumilionowe to w końcu trafi się ktoś komu będzie zależało więc 4czy 5 milionów nie będzie żadnym problemem. A co do Piasta to uważam że zrobili błąd pozbywając się za 2 mln Valencie. Zbyt mało , tym bardziej że zespół będzie teraz naprawdę przeciętny.


,,Vi är överallt,,- POGON
Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2488 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 01/08/2019 14:56

  s3 napisał:  
Osiągnijmy sukces a wtedy piłkarze będą warci jeszcze więcej.Buksa już więcej wart nie będzie - póki co ma przypiętą łatkę młodzieżowca, bo w U21 grał ostatnio, ale za rok on będzie miał 24 lata i nie będzie przez scoutów traktowany jako inwestycja a gotowy produkt. Gotowy produkt, który nadal siedzi w Polsce. Jak dostaniemy za niego te 4 miliony euro to będzie to autentyczny sukces.

Można natomiast spojrzeć na to z innej strony - piłkarz straci wartość, ale możemy coś ugrać w lidze i koniec końców więcej zarobić w perspektywie czasu. Wszystko zależy od efektu końcowego - jeśli zajmiemy z Buksa 5-te miejsce to wszyscy będą mówili, że trzeba było sprzedawać. Jak nam bez Buksy zabraknie dwóch, trzech punktów to będziemy żałowali że go nie ma. Tego jednak nikt nie jest w stanie przewidzieć, a mądry po fakcie to każdy jest.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4602 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 01/08/2019 22:29

  Zawa napisał:  

  spagetti napisał:  
Mniej niż 6 mln euro nie powinni schodzić. Kwestia czasu kiedy tyle za niego dostaniemy , za mniej nawet nie warto.Może poprośmy o 10 mln od razu. To tak nie działa. Przypominam, że kluczowy zawodnik mistrza polski, odszedł do AngliiWięcej szacunku dla swojego kraju proszę. Polska, Polski pisać należy z dużej litery. Pisać Polska z małej a Anglia z dużej to przesada...


Zawa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4367 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 01/08/2019 23:21

  Janek80 napisał:  

  Zawa napisał:  

  spagetti napisał:  
Mniej niż 6 mln euro nie powinni schodzić. Kwestia czasu kiedy tyle za niego dostaniemy , za mniej nawet nie warto.Może poprośmy o 10 mln od razu. To tak nie działa. Przypominam, że kluczowy zawodnik mistrza polski, odszedł do AngliiWięcej szacunku dla swojego kraju proszę. Polska, Polski pisać należy z dużej litery. Pisać Polska z małej a Anglia z dużej to przesada...Zwykły ortograf pisany na szybko, jakich pełno w życiu, a ty dopowiadasz sobie jakieś wyższe wartości.


  Cytat:  
Polski pisać należy z dużej literyjęzyk polski też piszesz z dużej?

Ostatnio edytowany przez: Zawa, 1 sierpnia 2019, 23:48 [1 raz(y)]


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5072 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 02/08/2019 01:16

  Zawa napisał:  

  Janek80 napisał:  

  Zawa napisał:  

  spagetti napisał:  
Mniej niż 6 mln euro nie powinni schodzić. Kwestia czasu kiedy tyle za niego dostaniemy , za mniej nawet nie warto.Może poprośmy o 10 mln od razu. To tak nie działa. Przypominam, że kluczowy zawodnik mistrza polski, odszedł do AngliiWięcej szacunku dla swojego kraju proszę. Polska, Polski pisać należy z dużej litery. Pisać Polska z małej a Anglia z dużej to przesada...Zwykły ortograf pisany na szybko, jakich pełno w życiu, a ty dopowiadasz sobie jakieś wyższe wartości.


  Cytat:  
Polski pisać należy z dużej literyjęzyk polski też piszesz z dużej?Co to za głupie tłumaczenie ewidentnego błędu jaki popełniłeś. Miało by to jeszcze rację bytu w momencie kiedy zarówno wyraz Polska jak i Anglia napisał z małej litery, chociaż i tak było by chaotyczną próba wybrnięcia z niezręcznej sytuacji. A tak to jest zalosna, desperacka obrona stanu rzeczy poprzez atak na osobę która zwróciła słuszną bądź co bądź uwagę


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5326 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 02/08/2019 09:29

  Zawa napisał:  

  Janek80 napisał:  

  Zawa napisał:  

  spagetti napisał:  
Mniej niż 6 mln euro nie powinni schodzić. Kwestia czasu kiedy tyle za niego dostaniemy , za mniej nawet nie warto.Może poprośmy o 10 mln od razu. To tak nie działa. Przypominam, że kluczowy zawodnik mistrza polski, odszedł do AngliiWięcej szacunku dla swojego kraju proszę. Polska, Polski pisać należy z dużej litery. Pisać Polska z małej a Anglia z dużej to przesada...Zwykły ortograf pisany na szybko, jakich pełno w życiu, a ty dopowiadasz sobie jakieś wyższe wartości.


  Cytat:  
Polski pisać należy z dużej literyjęzyk polski też piszesz z dużej?


Dobra, Panowie poloniści. Celem zakończenia offtopu:
"Język polski" - przymiotnik, piszemy małą literą.
"Mistrz Polski" - nazwa kraju, piszemy wielką literą.
"Wielką literą" - nie "dużą", nie "z dużej", nie "z wielkiej".
Koniec tematu, dziękuję za uwagę.


P. S.
Zawa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4367 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 02/08/2019 11:35
Japierdziele, temat rozwalony przez purystów językowych. Jeszcze śmieszniejsze, gdy ten ktoś zapomina interpunkcji, a wypomina ortografy, ale jak głosi stara zasada - nie masz merytorycznego argumentu w dyskusji, przypierdol się do ortografii. Nic dziwnego, że forum z roku na rok jest coraz to bardziej martwe.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4602 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 02/08/2019 19:09

  Zawa napisał:  
Japierdziele, temat rozwalony przez purystów językowych. Jeszcze śmieszniejsze, gdy ten ktoś zapomina interpunkcji, a wypomina ortografy, ale jak głosi stara zasada - nie masz merytorycznego argumentu w dyskusji, przypierdol się do ortografii. Nic dziwnego, że forum z roku na rok jest coraz to bardziej martwe.To nie jest byle ortograf. Tak jak byś w jednym zdaniu pisał Pogoń z małej litery a Lech z dużej. Nasuwa to pewne wnioski. Kibic Pogoni tak nie pisze. Koledzy wyjaśnili ci różnicę między rzeczownikiem a przymiotnikiem, a pisownią POLSKI.
Jeżeli chodzi o merytorykę, to bardziej kurtuazyjne chociażby nawet wobec kibiców Pogoni by było stwierdzenie o sumie chociażby 5 mln euro odnośnie Zvonimira, niż sumie wymienionej przez Darka Adamczuka. Mówienie o 3 mln w kontekście konieczności rozważenia jego sprzedaży w obecnej formie i sytuacji drużyny jest podejrzewam, że dla wielu kibiców Pogoni "niesmaczne" ;)


s3
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 1011 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 03/08/2019 11:37
Oby Buksa nie dał się skusić na tą Brage bo Sa Pinto to totalny debil. Teraz wisi filmik z jego udziałem jak go wypraszaja z samolotu.


bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2074 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 03/08/2019 16:57
Obrazek png wstawiony na forum


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005