Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 20/21 (17/18; 18/19; 19/20) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7178 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 03/07/2017 13:44

  bark77 napisał:  

  eJay napisał:  
Pismakom, którzy pisali "o przyklepanym transferze" należy się ban. Dopóki nie ma podpisu pod umową, nic nie jest przyklepane. Koniec kropka, panie Chwałek i panie Parada.



Transfer był przyklepany, kwestia była tylko testów medycznych i raczej nikt w klubie nie spodziewał się że mogą wypaść aż tak źle. To Lech chciał nam wcisnąć "kit"na to w ychodzi



Za przeproszeniem - pierdu pierdu :) Testy medyczne są elementem transferu i pisanie o tym, że Pawłowski zasili Pogoń było zwykłym dziennikarskim sprintem "kto pierwszy!". Swoją drogą, z komunikatu wynika że u Pawłowskiego występuje coś bardzo złego i nie jest temat na 1-2 tygodnie rehabilitacji.

Ostatnio edytowany przez: eJay, 3 lipca 2017, 14:03 [1 raz(y)]


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 03/07/2017 13:55
Plus jest taki, że jednak do czegoś te badania się przydają - zawsze niby z górki z badaniami, a tu hop. Kiedy ostatnio kogoś odesłaliśmy po badaniach ???


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 03/07/2017 14:14
A co mu dolega, ktoś wie? Niezłe zaskoczenie. Kądziora brać i tyle.


bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3520 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 03/07/2017 14:17
Radosław Nawrot uważa że Pawłowski jest zdolny do gry, a to że nie przeszedł testów to kłamstwo..
https://twitter.com/RadoslawNawrot/status/881844041989718016


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
pablo8511
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3764 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 03/07/2017 14:17
Biorąc pod uwagę, że na konkretną pozycję mają paru piłkarzy upatrzonych w ramach chyba od najlepszego do najgorszego to mają pewnie plan B.


Daleko od Szczecina, ale miłość jeszcze większa! Tylko Pogoń!
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 03/07/2017 14:25

  bark77 napisał:  
Radosław Nawrot uważa że Pawłowski jest zdolny do gry, a to że nie przeszedł testów to kłamstwo..
https://twitter.com/RadoslawNawrot/status/881844041989718016



Heh... czyli co - zrobili badania po to by pokazać np. Skorży, że go chcieli i mówią mu teraz:" Zobacz no Maciuś, chcieliśmy, zaprosiliśmy, przyjechał, ale wyniki słabe. Szukamy dalej..." a Stolar do Mroczka wtedy "Widzisz jak wyszło, znajdziemy kogoś tańszego".

Dla mnie powyższe to mocne science-fiction i aż się nie chce wierzyć, żeby tak kombinowali.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 03/07/2017 14:33
Pewnie przyjechał się przebadać za darmo :). Bądźmy poważni, gdyby pojawiły się nagle inne oferty to nie pojawiłby się na badaniach w Szczecinie, bo i po co ?


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 03/07/2017 14:53
Potwierdzone, że oblał testy, nie ma się co doszukiwać drugiego dna.


bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3520 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 03/07/2017 14:59
https://twitter.com/RadoslawNawrot/status/881854506585251842 już sprostował :)


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3773 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 03/07/2017 15:03
Testy medyczne są z reguły tylko formalnością (bez większego problemu przechodzi je 99 zawodników na 100), więc nie ma się co dziwić dziennikarzom, którzy podali tę informację jako pewną.


kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7951 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 03/07/2017 15:21

  bark77 napisał:  
Radosław Nawrot uważa że Pawłowski jest zdolny do gry, a to że nie przeszedł testów to kłamstwo..
https://twitter.com/RadoslawNawrot/status/881844041989718016



Tweet Nawrota to żaden argument. Tym bardziej że dopytywany to sam podaje, że mało szczegółów zna
Z Pawłowskim musi być gorzej niż źle, skoro go nie wzięli. Gdyby rehabilitacja przebiegała normalnie to by go brali z opcją że zagra za 2-3 miesiące i będzie dużym wzmocnieniem środka pola. Mysle że lepszym wzmocnieniem byłby Robak w ataku


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:6 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 03/07/2017 15:42
Wszystko to na cienkiej linie zawieszone.
Lech chciał się zemścic za Robaka którego opchnęliśmy z rozsypaną kostką i starcili bez niego cała rundę ?
...a może Pawłowski w ostatniej chwili dostał zawrotów głowy i wpadl w depresje po telefonie od Menagera że PSG wysłało zapytanie? Podobno chodzi o kontuzje pleców.
Teraz pytanie gdzie na testy medyczne nie przychodzi lekarz a pielęgniarka podbija za niego kartę pieczątka "zdolny"..:)
ŚLąsk? Nieciecza?
Śmieszne to wszystko po za faktem że albo wilczy bilet Szymonowi tu wystawiliśmy i teraz nikt go nie będzie chciał oraz fakt że My dalej stoimy w martwym punkcie bo jakby nie patrzeć to piłkarsko byłby u nas sporym wzmocnieniem.

Ostatnio edytowany przez: EPSON, 3 lipca 2017, 15:48 [1 raz(y)]


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7437 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 03/07/2017 15:51
Wiecznie kontuzjowany też byłby sporym wzmocnieniem?


INDIOS BRAVOS
POGOŃ 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5789 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 03/07/2017 16:02
Generalnie nie byłem przekonany co do tego transferu. Z tego co widziałem na tt u pyrusów to bardzo liczyli na to że go kupimy a oni sie go pozbędą. Sytuacja podobna do tej jak przychodził do nas Przybecki z Zagłębia, my zadowoleni o oni jeszcze bardziej że pozbyli sie balastu.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 03/07/2017 16:17

  POGOŃ 1948 napisał:  
Generalnie nie byłem przekonany co do tego transferu. Z tego co widziałem na tt u pyrusów to bardzo liczyli na to że go kupimy a oni sie go pozbędą. Sytuacja podobna do tej jak przychodził do nas Przybecki z Zagłębia, my zadowoleni o oni jeszcze bardziej że pozbyli sie balastu.



Ja sie nawet ciesze, ze nie przyszedl. Jedyny plus bylby taki, ze w razie kontuzja Wegra albo Deleva mielibysmy wieksze pole manewru na skrzydle. Minusow bylo wiecej - sa pozycje, ktore wymagaja natychmiastowego wzmocnienia (np. srodek obrony), za Pawlowskiego, ktory mialby byc alternatywa trzeba bylo zaplacic (kontrakt z Lechem konczy sie w czerwcu 2019), cale to zamieszanie wokol jego osoby w Poznaniu jest conajmniej dziwne i naprawde wolalbym zeby szatnia pozostala zdrowa nawet kosztem braku tego pilkarza. Drugiego dna raczej nie ma sie co doszukiwac, niech idzie gdzie indziej i niech mu sie wiedzie, a kase ktora miala pojsc na niego wydac na kogos kto realnie wzmocni pierwszy sklad. Najpierw trzeba miec solidna pierwsza jedenastke a potem tworzyc konkurencje na lawce. Tak to wedlug mnie powinno wygladac. Chyba, ze mamy jakies dodatkowe zrodlo gotowki, o ktorym nie wiem :)


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 03/07/2017 16:24

  EPSON napisał:  
Wszystko to na cienkiej linie zawieszone.
Lech chciał się zemścic za Robaka którego opchnęliśmy z rozsypaną kostką i starcili bez niego cała rundę ?
...a może Pawłowski w ostatniej chwili dostał zawrotów głowy i wpadl w depresje po telefonie od Menagera że PSG wysłało zapytanie? Podobno chodzi o kontuzje pleców.
Teraz pytanie gdzie na testy medyczne nie przychodzi lekarz a pielęgniarka podbija za niego kartę pieczątka "zdolny"..:)
ŚLąsk? Nieciecza?
Śmieszne to wszystko po za faktem że albo wilczy bilet Szymonowi tu wystawiliśmy i teraz nikt go nie będzie chciał oraz fakt że My dalej stoimy w martwym punkcie bo jakby nie patrzeć to piłkarsko byłby u nas sporym wzmocnieniem.



Serio? Wzmocnieniem? Nieważne, że niezdolny do gry, może za pół roku by się wyleczył, bo papiery na granie ma? No jaja.
Z tego co kartofle na ty donoszą pod tą dyskusją to on się do sanatorium nadaje. Byłby wzmocnieniem ale Domu Lekarskiego zasilając kręgi pacjentów dr Paproty.
Przema- na skrzydło L/P ktoś być musi jako rotacja dla Dzika i konkurencja dla Węgra. Skrzydłowy i stoper to muszą być priorytety.


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 03/07/2017 16:29
Na szybko bez wgłębiania się w szczegóły to Pogoń w miejsce Pawłowskiego mogłaby zakontraktować tego Damiana Kądziora lub Miguela Palancę

Jako ciekawostkę bo pewnie nie wszyscy śledzą liczbę asyst i goli proszę zobaczyć na statystyki tego piłkarza Wigier Suwałki.


PS 1948
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 03/07/2017 16:41

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  EPSON napisał:  
Wszystko to na cienkiej linie zawieszone.
Lech chciał się zemścic za Robaka którego opchnęliśmy z rozsypaną kostką i starcili bez niego cała rundę ?
...a może Pawłowski w ostatniej chwili dostał zawrotów głowy i wpadl w depresje po telefonie od Menagera że PSG wysłało zapytanie? Podobno chodzi o kontuzje pleców.
Teraz pytanie gdzie na testy medyczne nie przychodzi lekarz a pielęgniarka podbija za niego kartę pieczątka "zdolny"..:)
ŚLąsk? Nieciecza?
Śmieszne to wszystko po za faktem że albo wilczy bilet Szymonowi tu wystawiliśmy i teraz nikt go nie będzie chciał oraz fakt że My dalej stoimy w martwym punkcie bo jakby nie patrzeć to piłkarsko byłby u nas sporym wzmocnieniem.



Serio? Wzmocnieniem? Nieważne, że niezdolny do gry, może za pół roku by się wyleczył, bo papiery na granie ma? No jaja.
Z tego co kartofle na ty donoszą pod tą dyskusją to on się do sanatorium nadaje. Byłby wzmocnieniem ale Domu Lekarskiego zasilając kręgi pacjentów dr Paproty.
Przema- na skrzydło L/P ktoś być musi jako rotacja dla Dzika i konkurencja dla Węgra. Skrzydłowy i stoper to muszą być priorytety.



Konkurencja jest potrzebna na kazdej pozycji, nie tylko na skrzydle. Jesli brak Pawlowskiego spowoduje, ze Rapa wroci na prawa obrone, a obok Fojuta zakontraktowany zostanie ktos ogarniety za kase przewidziana na zawodnika Lecha - to ja jestem za. Bedzie pierwsza jedenastka na poziomie, to wtedy mozna szukac alternatyw dla Nunesa, Deleva czy Rapy.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 03/07/2017 16:43
Ale dla niektórych tutaj jak i dla samego Skorży chyba Kądzior jest za słaby. Już tego Kądziora chyba miesiąc tu wałkujemy.

A Palanca to wogóle byłoby coś, technika, dobrze ułożona noga, może grać wszędzie w ofensywie, też w ataku. Tylko on chyba już wrócił do Hiszpanii


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 03/07/2017 16:53

  Przema napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  EPSON napisał:  
Wszystko to na cienkiej linie zawieszone.
Lech chciał się zemścic za Robaka którego opchnęliśmy z rozsypaną kostką i starcili bez niego cała rundę ?
...a może Pawłowski w ostatniej chwili dostał zawrotów głowy i wpadl w depresje po telefonie od Menagera że PSG wysłało zapytanie? Podobno chodzi o kontuzje pleców.
Teraz pytanie gdzie na testy medyczne nie przychodzi lekarz a pielęgniarka podbija za niego kartę pieczątka "zdolny"..:)
ŚLąsk? Nieciecza?
Śmieszne to wszystko po za faktem że albo wilczy bilet Szymonowi tu wystawiliśmy i teraz nikt go nie będzie chciał oraz fakt że My dalej stoimy w martwym punkcie bo jakby nie patrzeć to piłkarsko byłby u nas sporym wzmocnieniem.



Serio? Wzmocnieniem? Nieważne, że niezdolny do gry, może za pół roku by się wyleczył, bo papiery na granie ma? No jaja.
Z tego co kartofle na ty donoszą pod tą dyskusją to on się do sanatorium nadaje. Byłby wzmocnieniem ale Domu Lekarskiego zasilając kręgi pacjentów dr Paproty.
Przema- na skrzydło L/P ktoś być musi jako rotacja dla Dzika i konkurencja dla Węgra. Skrzydłowy i stoper to muszą być priorytety.



Konkurencja jest potrzebna na kazdej pozycji, nie tylko na skrzydle. Jesli brak Pawlowskiego spowoduje, ze Rapa wroci na prawa obrone, a obok Fojuta zakontraktowany zostanie ktos ogarniety za kase przewidziana na zawodnika Lecha - to ja jestem za. Bedzie pierwsza jedenastka na poziomie, to wtedy mozna szukac alternatyw dla Nunesa, Deleva czy Rapy.



Z całym szacunkiem dla tej dyskusji to będę się upierał że ZDROWY Pawłowski byłby sporym wzmocnieniem.Ponadto wcale na skrzydle grać nie musi bo grywał juz jako "10-tka" i w ataku.Co do kwestii szatni to jak rozmawiałem swego czasu ze znajomym (za Skorży w Lechu) ,bliskim szatni Lecha to w tym czasie kilku graczy chciało wywalić MS i Lech dołował, w przeciwieństwie do Pawłowskiego który ratował honor Pyr (do momentu kontuzji) i ciągnął im cała ofensywe.Może dlatego własnie jego temat był w Szczecinie i pewnie za sprawa Skorży.
Generalnie to nie chodziło mi o samą sytuacje z testem medycznym (bo ta jest raczej groteskowa sytuacja ) tylko o fakt ,że tematu jego kontuzji nikt wcześniej nie analizował. W pełni się zgadzam że kontuzjowany gracz ,chociażby był Messim, jest zbędny na liście płac w Pogoni.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005