Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 20/21 (17/18; 18/19; 19/20) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 15/07/2017 12:30
Środkowy obrońca i rozgrywający to dwie pozycje na których mamy rzeczywisty wakat. Rapa na prawą obronę.


RaFaU
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7512 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 15/07/2017 16:13
Obrazek jpg wstawiony na forum

Sztab szkoleniowy liczy wiecej niż ilość piłkarzy nadających sie do grania. Ja rozumiem,że w liczących się klubach to norma,ale nie w momencie jak nie ma kto grać.

Z całego serca współczuje trenerowi Skorży. Z gówna bata nie ukręci.


s3
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2457 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 15/07/2017 16:28
Moje oceny umiejętności: (1-10)
Henger - 2
Załuska - 5
Bursztyn - ?
Rapa - 6
Fojut - 5
Rudol - 2
Matynia - 3
Niepsuj - 4
Nunes - 6
Walukiewicz - ?
Piotrowski - 3
Murawski - 6
Kort - 4
Gyurcso - 7
Drygas - 5
Delev - 7
Mate - 3
Kowalczyk - 3
Hołota - 4
Zwoliński - 1
Listkowski - 3
Frączczak - 5
Kitano - 1

Niestety mało mamy wartości w tych graczach. No, ale realia są jakie są. Jedno zwycięstwo wiosny nie czyni, a jedna porażka chyba też nie?
Może dobrego złe początki.


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 15/07/2017 16:29
Może po tym meczu wreszcie ktoś w klubie dojdzie do wniosku, że nie da się zachować przyzwoitego poziomu bez wzmocnienia drużyny. Szczególnie na środku obrony i w środku pola. Przejrzałem letnie wzmocnienia rywali, na prawdę mogliśmy mieć kilku grajków co dawali nadzieje na lepszą grę, szerszą kadrę i większą mobilizację już od Wisły. Stolarczyka szanuję za dawne czasy, ale aktualnie koncertowo przejechał przygotowania. W klubie potrzebne są zmiany, skoro bierzemy Skorżę to i trzeba mieć kogoś kto zna polską piłkę, ma trochę znajomości, wie jak rozmawiać z menagerami i ma wyczucie co do grajków. Ja mam wrażenie, że kilku osobom bardzo wygodnie plażuje się w Pogoni. Mroczek może chce dobrze, ale to biznesmen, gdzieś tam wychodzi brak czucia piłki. Wiem, że nie mamy budżetu z gumy, ale choćby oddanie Murawskiego pokazuje że coś tam nie gra na kilku liniach na górze. Wystarczyło zostawić Murawskiego, mamy Fojuta, Rudola, na siłę Rapę i przy - dosłownie - jednym wzmocnieniu na środku obrony od razu inaczej by to wyglądało. Na prawdę nie trzeba było bardzo przewracać w składzie.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 15/07/2017 18:11
A ja sądzę, że musimy przejebać jeszcze parę ładnych spotkań i dopiero zimą może przyjdą wzmocnienia. Jak będziemy już w czarnej dupie w tabeli. Coś czuję, że szybko niestety wizja zarządu rozminie się z wizją trenera.
Chyba, że dalej wierzymy w propagandę Prezesa i te jego farmazony i chcemy być "optymistami". Możemy być - ten obecny skład jest idealny na środek I ligii. Tam pogramy na luzie i bez presji, ogramy młodych itp, zbilansujeny budżet...Skoro nas nie stać nie bawmy się w e-klasę.

Ostatnio edytowany przez: Zygmunt Wasilewski, 15 lipca 2017, 18:17 [1 raz(y)]


bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3520 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 15/07/2017 23:11
Żeby jeszcze wzbudzić w nas trochę entuzjazmu i nadziei, to janek (dobre źródło) twierdzi że stolar jak wróci z "wakacji" to ściągnie skrzydłowego, ciekawe czy chodzi o tego z przed kilku dni.


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 15/07/2017 23:30

  bark77 napisał:  
Żeby jeszcze wzbudzić w nas trochę entuzjazmu i nadziei, to janek (dobre źródło) twierdzi że stolar jak wróci z "wakacji" to ściągnie skrzydłowego, ciekawe czy chodzi o tego z przed kilku dni.


A co za różnica czy ten czy inny? Ważne żeby miał dwie ręce i dwie nogi i potrafił dośrodkować :). Więcej nam dzisiaj nie potrzeba(jeżeli chodzi o skrzydłowego).


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 16/07/2017 00:55

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
A ja sądzę, że musimy przejebać jeszcze parę ładnych spotkań i dopiero zimą może przyjdą wzmocnienia. Jak będziemy już w czarnej dupie w tabeli. Coś czuję, że szybko niestety wizja zarządu rozminie się z wizją trenera.
Chyba, że dalej wierzymy w propagandę Prezesa i te jego farmazony i chcemy być "optymistami". Możemy być - ten obecny skład jest idealny na środek I ligii. Tam pogramy na luzie i bez presji, ogramy młodych itp, zbilansujeny budżet...Skoro nas nie stać nie bawmy się w e-klasę.


Przytomny jesteś? Może w ogóle nie ma co wychodzić na boisko?


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 16/07/2017 08:09

  Ostry napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
A ja sądzę, że musimy przejebać jeszcze parę ładnych spotkań i dopiero zimą może przyjdą wzmocnienia. Jak będziemy już w czarnej dupie w tabeli. Coś czuję, że szybko niestety wizja zarządu rozminie się z wizją trenera.
Chyba, że dalej wierzymy w propagandę Prezesa i te jego farmazony i chcemy być "optymistami". Możemy być - ten obecny skład jest idealny na środek I ligii. Tam pogramy na luzie i bez presji, ogramy młodych itp, zbilansujeny budżet...Skoro nas nie stać nie bawmy się w e-klasę.


Przytomny jesteś? Może w ogóle nie ma co wychodzić na boisko?



W sumie to coraz mniej mnie obchodzi czy oni są na tym boisku.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 16/07/2017 09:30

  bark77 napisał:  
Żeby jeszcze wzbudzić w nas trochę entuzjazmu i nadziei, to janek (dobre źródło) twierdzi że stolar jak wróci z "wakacji" to ściągnie skrzydłowego, ciekawe czy chodzi o tego z przed kilku dni.



Tylko co to zmieni?
Niczego tym nie załatwimy bo tu potrzeba 3-4 ludzi co z miejsca wywalą z podstawowego składu najsłabsze ogniwa i jeszcze z 2-3 do poszerzenia ławki.Sezon jest długi a już widać że kadre mamy jak zwykle żle zbilansowaną ( tabuny pomocników brak śr.obrońców i napastników) i tak jak pisałem realnie na miejsca 7-14
Wszystko co powyżej to będzie spora sensacja.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
j27
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3425 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 16/07/2017 09:44

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Ostry napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
A ja sądzę, że musimy przejebać jeszcze parę ładnych spotkań i dopiero zimą może przyjdą wzmocnienia. Jak będziemy już w czarnej dupie w tabeli. Coś czuję, że szybko niestety wizja zarządu rozminie się z wizją trenera.
Chyba, że dalej wierzymy w propagandę Prezesa i te jego farmazony i chcemy być "optymistami". Możemy być - ten obecny skład jest idealny na środek I ligii. Tam pogramy na luzie i bez presji, ogramy młodych itp, zbilansujeny budżet...Skoro nas nie stać nie bawmy się w e-klasę.


Przytomny jesteś? Może w ogóle nie ma co wychodzić na boisko?



W sumie to coraz mniej mnie obchodzi czy oni są na tym boisku.


Coraz więcej ludzi zaczyna myśleć jak Ty ,jak przejebią z piastem to na następny mecz przyjdą rodziny piłkarzy i oczywiście DEREKCJA...

Ostatnio edytowany przez: j27, 17 lipca 2017, 10:55 [1 raz(y)]


JeżAłb
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3161 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 16/07/2017 10:53
I jeszcze będą ci, którzy kochają Pogoń.


Pozdrawiam.
Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3658 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 16/07/2017 11:16

  JeżAłb napisał:  
I jeszcze będą ci, którzy kochają Pogoń.



Teraźniejsze pokolenie kibiców niestety tego nie zrozumie. Oni chodzą tylko jak jest wynik, ale do stukania w klawiaturę są pierwsi.


  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Ostry napisał:  

Przytomny jesteś? Może w ogóle nie ma co wychodzić na boisko?



W sumie to coraz mniej mnie obchodzi czy oni są na tym boisku.



To przerzuć się na Arkonie, zasiądź na trybunach w Lasku Arkońskim i tam wygaduj swoje bzdury, może szyszki Ci przytakną.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 16/07/2017 15:13
Co za czasów człowiek dożył...
Obrażają się na Pogoń bo im Mroczek stopera ani napastnika nie kupił.

Pewnie ci sfochowani pseudofanatycy nie pamiętają, ale my tu mieliśmy gorsze cyrki za czasów Ptaka czy Gondora. Brak zawodnika w ataku czy obronie był najmniejszym problemem.
Jeśli więc po jednym przegranym meczu jest już taki lament i o zgrozo, zapowiedz niekupowania karnetów czy nieoglądania meczów to odpuście sobie już teraz. To nie dla was zabawa.


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 16/07/2017 16:29
.

Ostatnio edytowany przez: ArP, 16 lipca 2017, 16:36 [2 raz(y)]


Pogoń Szczecin MKS!
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 16/07/2017 16:37

  EPSON napisał:  

Tylko co to zmieni?
Niczego tym nie załatwimy bo tu potrzeba 3-4 ludzi co z miejsca wywalą z podstawowego składu najsłabsze ogniwa i jeszcze z 2-3 do poszerzenia ławki.Sezon jest długi a już widać że kadre mamy jak zwykle żle zbilansowaną ( tabuny pomocników brak śr.obrońców i napastników) i tak jak pisałem realnie na miejsca 7-14



Zgadzam się. Nie oszukujmy się - Pan prezes zna się na biznesie, ale nie zna się na budowaniu drużyny. Potrzebny byłby fachowiec, który by w tym doradzał prezesowi. Niestety ale ciężko będzie o to, ponieważ otoczony jest obecnie grupą wzajemnej adoracji, która ma na niego duży wpływ. O zmianie dyrektora sportowego już nie wspominając bo to raczej mało realne.

Myślę, że drużyna potrzebuje przynajmniej 2 nowych solidnych zawodników. Nawet trener Skorża o tym wspomina, że brakuje wzmocnień.
Niestety, ale włodarze nie biorą pod uwagę tego, że jeżeli teraz będą oszczędzać kasę to może się to odbić ze zdwojoną siłą i przynieść zupełnie odwrotny efekt.

Wystarczyłoby trochę wzmocnić zespół, a tak zamiast zaoszczędzić możemy stracić wiele kasy :
- drużyna w której brakuje wartościowych zmienników może raczej tułać się w dolnej niż w górnej połówce tabeli, a niższe miejsce to mniej kasy dla klubu
- taki klub będzie mniej medialny co również odbije się na finansach
- spadnie frekwencja bo niewiele osób taka drużyna przyciągnie na stadion. Tym samym spadną wpływy z biletów. Przyjdą tylko najwierniejsi.
- mniej kibiców to mniej sprzedanych gadżetów,
- itd., itp.

Tak więc może to przynieść odwrotny efekt. No i zamiast zaoszczędzić to wiele się straci.


Pogoń Szczecin MKS!
ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8185 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 16/07/2017 17:47

  eM napisał:  
Co za czasów człowiek dożył...
Obrażają się na Pogoń bo im Mroczek stopera ani napastnika nie kupił.

Pewnie ci sfochowani pseudofanatycy nie pamiętają, ale my tu mieliśmy gorsze cyrki za czasów Ptaka czy Gondora. Brak zawodnika w ataku czy obronie był najmniejszym problemem.
Jeśli więc po jednym przegranym meczu jest już taki lament i o zgrozo, zapowiedz niekupowania karnetów czy nieoglądania meczów to odpuście sobie już teraz. To nie dla was zabawa.


brawa


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
szczepaneq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6064 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 16/07/2017 18:30

  eM napisał:  
Co za czasów człowiek dożył...
Obrażają się na Pogoń bo im Mroczek stopera ani napastnika nie kupił.

Pewnie ci sfochowani pseudofanatycy nie pamiętają, ale my tu mieliśmy gorsze cyrki za czasów Ptaka czy Gondora. Brak zawodnika w ataku czy obronie był najmniejszym problemem.
Jeśli więc po jednym przegranym meczu jest już taki lament i o zgrozo, zapowiedz niekupowania karnetów czy nieoglądania meczów to odpuście sobie już teraz. To nie dla was zabawa.



Tego typu słowa cisną mi się na usta zawsze jak wchodzę na to forum po przegranym meczu.. zawsze. Tak jakby przegrany mecz Pogoni był ogromną życiową tragedią. Jeśli tak Was męczy ta Pogoń, tak słaba jej kadra, tak beznadziejny zarząd to po co się męczyć? Jest tyle innych zainteresowań, hobby, aktywności. Jeszcze można to zrozumieć po młodych, którzy nie pamiętają choćby czasów Ptaka, ale osoby starsze chodzące od "x" lat? Chłodnym okiem patrząc ostatnie lata nie są najgorszymi w historii.. z perspektywą na lepsze.

Pewnie, że brakuje nam kilku graczy i faktycznie szanse na puchary oceniam w tej chwili na jakieś kilka, max kilkanaście %, ale też nie uważam, że będziemy walczyć o utrzymanie. Praca Skorży + zawodnicy jak 2x Adam, Delev, Muraś czy mam nadzieję Załuska zapewnią nam zwycięstwa co jakiś czas. Przy odrobinie szczęścia, wysokiej formie piłkarzy i ewentualnych wzmocnieniach nie będę w ciężkim szoku jak realnie będziemy walczyć o top 4.

Stolarczyk nie jest pewnie najlepszym dyrektorem sportowym, ale czy to nie on ściągnął Gyurcso, Deleva, Rape czy Nunesa, których zazdrości nam 3/4 klubów? Wyciągnięcie młodego z Legii też jest niemałym sukcesem wbrew pozorom. Wszystko wskazuje na to, że jeszcze ktoś dołączy w tym roku. Niewypały się zdarzają, ale ile to Legia miała niewypałów w ostatnich latach pokroju Necid, Langil? % dużo więcej niż Stolar.


Damdam
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3164 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 16/07/2017 19:10
Nerwowo w Pogoni. Skorża ma pretensje o brak wzmocnień, ale jest duża szansa, że w tym tygodniu coś się wydarzy. <-- z tt.


Tylko Pogoń MKS !!!
Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3530 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 16/07/2017 19:13

  szczepaneq napisał:  

  eM napisał:  
Co za czasów człowiek dożył...
Obrażają się na Pogoń bo im Mroczek stopera ani napastnika nie kupił.

Pewnie ci sfochowani pseudofanatycy nie pamiętają, ale my tu mieliśmy gorsze cyrki za czasów Ptaka czy Gondora. Brak zawodnika w ataku czy obronie był najmniejszym problemem.
Jeśli więc po jednym przegranym meczu jest już taki lament i o zgrozo, zapowiedz niekupowania karnetów czy nieoglądania meczów to odpuście sobie już teraz. To nie dla was zabawa.



Tego typu słowa cisną mi się na usta zawsze jak wchodzę na to forum po przegranym meczu.. zawsze. Tak jakby przegrany mecz Pogoni był ogromną życiową tragedią. Jeśli tak Was męczy ta Pogoń, tak słaba jej kadra, tak beznadziejny zarząd to po co się męczyć? Jest tyle innych zainteresowań, hobby, aktywności. Jeszcze można to zrozumieć po młodych, którzy nie pamiętają choćby czasów Ptaka, ale osoby starsze chodzące od "x" lat? Chłodnym okiem patrząc ostatnie lata nie są najgorszymi w historii.. z perspektywą na lepsze.

Pewnie, że brakuje nam kilku graczy i faktycznie szanse na puchary oceniam w tej chwili na jakieś kilka, max kilkanaście %, ale też nie uważam, że będziemy walczyć o utrzymanie. Praca Skorży + zawodnicy jak 2x Adam, Delev, Muraś czy mam nadzieję Załuska zapewnią nam zwycięstwa co jakiś czas. Przy odrobinie szczęścia, wysokiej formie piłkarzy i ewentualnych wzmocnieniach nie będę w ciężkim szoku jak realnie będziemy walczyć o top 4.

Stolarczyk nie jest pewnie najlepszym dyrektorem sportowym, ale czy to nie on ściągnął Gyurcso, Deleva, Rape czy Nunesa, których zazdrości nam 3/4 klubów? Wyciągnięcie młodego z Legii też jest niemałym sukcesem wbrew pozorom. Wszystko wskazuje na to, że jeszcze ktoś dołączy w tym roku. Niewypały się zdarzają, ale ile to Legia miała niewypałów w ostatnich latach pokroju Necid, Langil? % dużo więcej niż Stolar.



Nunesa sprowadził do Pogoni o ile się nie mylę jeszcze Grzegorz Smolny. Natomiast trochę nietaktem jest przepisywanie transferów Gyurcso, Deleva i Rapy, Stolarczykowi? Dlaczego? Ponieważ nie od dziś w klubie istnieje takie coś jak tzw. " Komitet transferowy " Także nie gloryfikujmy Dyrektora Sportowego Macieja, ponieważ to nie tylko jego zasługa. Widzisz w mojej opinii nie bez powodu kilka ogarniętych osób w mediach społecznościowych uważa Stolarczyka za pozoranta. Napisałem coś zupełnie sprzecznego z tym co przedstawiłeś Ty, ale nie po to by się sprzeczać, a raczej podkreślić to że każdy ma prawo do własnego zdania. Oczywiście zgadzam się z tym co napisałeś, tak Pogoń potrzebuje kilku graczy, bo ta drużyna ma za wąską kadrę i na ławce rezerwowych obecnie nie ma nawet żadnego napastnika. Kim Pogoń ma strzelać bramki? Łukaszem Zwolińskim czy Marcinem Listkowskim? Do tego Prezesostwo z chęcią sprzeda Gyurcso, który wiadomo ma różne spotkania, ale jest jednym z trzech zawodników bez którego ta drużyna w tamtym sezonie walczyła by o utrzymanie do ostatniej kolejki.


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005