Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 20/21 (17/18; 18/19; 19/20) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4201 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 16/07/2017 19:21

  Damdam napisał:  
Nerwowo w Pogoni. Skorża ma pretensje o brak wzmocnień, ale jest duża szansa, że w tym tygodniu coś się wydarzy. <-- z tt.



Prośba - podając źródło z twittera napisz/napiszcie zawsze kto dokładnie :)


Damdam
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3164 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 16/07/2017 19:31

  kryta napisał:  

  Damdam napisał:  
Nerwowo w Pogoni. Skorża ma pretensje o brak wzmocnień, ale jest duża szansa, że w tym tygodniu coś się wydarzy. <-- z tt.



Prośba - podając źródło z twittera napisz/napiszcie zawsze kto dokładnie :)



Przemysław Michalak.


Tylko Pogoń MKS !!!
Boris
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3391 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 16/07/2017 19:41

  szczepaneq napisał:  

  eM napisał:  
Co za czasów człowiek dożył...
Obrażają się na Pogoń bo im Mroczek stopera ani napastnika nie kupił.

Pewnie ci sfochowani pseudofanatycy nie pamiętają, ale my tu mieliśmy gorsze cyrki za czasów Ptaka czy Gondora. Brak zawodnika w ataku czy obronie był najmniejszym problemem.
Jeśli więc po jednym przegranym meczu jest już taki lament i o zgrozo, zapowiedz niekupowania karnetów czy nieoglądania meczów to odpuście sobie już teraz. To nie dla was zabawa.



Tego typu słowa cisną mi się na usta zawsze jak wchodzę na to forum po przegranym meczu.. zawsze. Tak jakby przegrany mecz Pogoni był ogromną życiową tragedią. Jeśli tak Was męczy ta Pogoń, tak słaba jej kadra, tak beznadziejny zarząd to po co się męczyć? Jest tyle innych zainteresowań, hobby, aktywności. Jeszcze można to zrozumieć po młodych, którzy nie pamiętają choćby czasów Ptaka, ale osoby starsze chodzące od "x" lat? Chłodnym okiem patrząc ostatnie lata nie są najgorszymi w historii.. z perspektywą na lepsze.

Pewnie, że brakuje nam kilku graczy i faktycznie szanse na puchary oceniam w tej chwili na jakieś kilka, max kilkanaście %, ale też nie uważam, że będziemy walczyć o utrzymanie. Praca Skorży + zawodnicy jak 2x Adam, Delev, Muraś czy mam nadzieję Załuska zapewnią nam zwycięstwa co jakiś czas. Przy odrobinie szczęścia, wysokiej formie piłkarzy i ewentualnych wzmocnieniach nie będę w ciężkim szoku jak realnie będziemy walczyć o top 4.

Stolarczyk nie jest pewnie najlepszym dyrektorem sportowym, ale czy to nie on ściągnął Gyurcso, Deleva, Rape czy Nunesa, których zazdrości nam 3/4 klubów? Wyciągnięcie młodego z Legii też jest niemałym sukcesem wbrew pozorom. Wszystko wskazuje na to, że jeszcze ktoś dołączy w tym roku. Niewypały się zdarzają, ale ile to Legia miała niewypałów w ostatnich latach pokroju Necid, Langil? % dużo więcej niż Stolar.



Jeżeli Deleva tak wszyscy nam zazdroszczą, to czemu obecnie na gwałt szukamy skrzydłowego? Zawodnik będący kontuzjowany kilka miesięcy w roku nie jest marzeniem żadnego klubu.


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3530 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 16/07/2017 19:43

  Boris napisał:  

  szczepaneq napisał:  

  eM napisał:  
Co za czasów człowiek dożył...
Obrażają się na Pogoń bo im Mroczek stopera ani napastnika nie kupił.

Pewnie ci sfochowani pseudofanatycy nie pamiętają, ale my tu mieliśmy gorsze cyrki za czasów Ptaka czy Gondora. Brak zawodnika w ataku czy obronie był najmniejszym problemem.
Jeśli więc po jednym przegranym meczu jest już taki lament i o zgrozo, zapowiedz niekupowania karnetów czy nieoglądania meczów to odpuście sobie już teraz. To nie dla was zabawa.



Tego typu słowa cisną mi się na usta zawsze jak wchodzę na to forum po przegranym meczu.. zawsze. Tak jakby przegrany mecz Pogoni był ogromną życiową tragedią. Jeśli tak Was męczy ta Pogoń, tak słaba jej kadra, tak beznadziejny zarząd to po co się męczyć? Jest tyle innych zainteresowań, hobby, aktywności. Jeszcze można to zrozumieć po młodych, którzy nie pamiętają choćby czasów Ptaka, ale osoby starsze chodzące od "x" lat? Chłodnym okiem patrząc ostatnie lata nie są najgorszymi w historii.. z perspektywą na lepsze.

Pewnie, że brakuje nam kilku graczy i faktycznie szanse na puchary oceniam w tej chwili na jakieś kilka, max kilkanaście %, ale też nie uważam, że będziemy walczyć o utrzymanie. Praca Skorży + zawodnicy jak 2x Adam, Delev, Muraś czy mam nadzieję Załuska zapewnią nam zwycięstwa co jakiś czas. Przy odrobinie szczęścia, wysokiej formie piłkarzy i ewentualnych wzmocnieniach nie będę w ciężkim szoku jak realnie będziemy walczyć o top 4.

Stolarczyk nie jest pewnie najlepszym dyrektorem sportowym, ale czy to nie on ściągnął Gyurcso, Deleva, Rape czy Nunesa, których zazdrości nam 3/4 klubów? Wyciągnięcie młodego z Legii też jest niemałym sukcesem wbrew pozorom. Wszystko wskazuje na to, że jeszcze ktoś dołączy w tym roku. Niewypały się zdarzają, ale ile to Legia miała niewypałów w ostatnich latach pokroju Necid, Langil? % dużo więcej niż Stolar.



Jeżeli Deleva tak wszyscy nam zazdroszczą, to czemu obecnie na gwałt szukamy skrzydłowego?



Pech chciał ze Spas doznał kontuzji. Druga sprawa że nie mamy na skrzydłach wartościowych zmienników.


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
Borso
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5357 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 16/07/2017 19:44
edit


bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3520 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 16/07/2017 19:45

  Borso napisał:  
Nerwowo w Pogoni. Skorża ma pretensje o brak wzmocnień, ale jest duża szansa, że w tym tygodniu coś się wydarzy.


Żeby nie było że ktoś tu zmyśla :)
Obrazek png wstawiony na forum


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
Boris
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3391 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 16/07/2017 19:48

  Charry1948 napisał:  


Pech chciał ze Spas doznał kontuzji. Druga sprawa że nie mamy na skrzydłach wartościowych zmienników.



Kontuzje co pół roku to nie pech, to słaba konstrukcja fizyczna.. Ktoś miał kiedyś w historii Pogoni uraz barku? Zobaczymy co będzie dalej.


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7178 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 16/07/2017 20:23

  Boris napisał:  

  Charry1948 napisał:  


Pech chciał ze Spas doznał kontuzji. Druga sprawa że nie mamy na skrzydłach wartościowych zmienników.



Ktoś miał kiedyś w historii Pogoni uraz barku? Zobaczymy co będzie dalej.



Kontuzję barku miał kiedyś Paweł Drumlak i pamiętam, że starcie w którym jej doznał było bardzo ostre (upadł bezpośrednio na ramię). Uważam, że Spad ma po prostu pecha ze względu na swój styl gry - trzyma się nisko na nogach, jest dynamiczny i walczy.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 16/07/2017 20:25
Ja tylko dla równowagi przypomne o Cifcim, który zagrał przyzwoite 10 minut przez pół roku; Mate Tsintsadze, który jako tako rozegrał jeden mecz; do tego dorzućmy Przybeckiego, Danielaka i Słowika.... nie chce mi sie przeglądać kto tu sie jeszcze przewinął ostatnio. Dla mnie sam fakt, że na tą chwile drewniany Zwoliński jest jedynym napastnikiem świadczy o tym że 'komitet transferowy' i szanowny Mroczek odpłynął na maxa.

Nie uważam, że Pogoń jest budowana... Uważam, że w Pogoni panuje stagnacja, której coraz więcej ludzi ma dość (frekwencja pod koniec sezonu), tym bardziej, że ubierane to jest w jakieś chore wywody prezesa oderwane od rzeczywistości. Pisałem też już jakiś czas temu, że w Pogoni mamy teraz przystań dla dawnych kolegów. Ciepłe posady bez względu na wyniki, byle wierni prezesowi. Udało sie dwa razy wskoczyć do ósemki na farcie i super. Raz się nie uda , a wtedy przy takiej polityce, po za jak to Mroczuś zgrabnie nazwał 'prześcieradłami', kibice (Ci co zostaną), zaczną po nim jechać. On zapewne w swoim stylu całą winę za słabą sytuacje, obarczy tych właśnie kibiców. Tyle, że w takim scenariuszu nikogo wiecej na stadionie nie będzie.

Tak, jak każdy kibic, chcem aby Pogoń wygrywała. Jestem z Pogonią kilka dekad i nie jest dla mnie zabawne wysłuchiwanie pierdów Mroczka o 4 transferach i cudotwórcy Macieju. Widzę, od co najmniej dwóch lat brak pomysłu na progres. Skoro nie ma szans na nowego inwestora to być może szanowny komitet wymaga ostrego przewietrzenia? Póki co, to panuje tu jedynie jakieś obłędne poczucie 'oddania' sprawie. Ostatecznie ta sprawa to utrzymanie sie w lidze. Nic po za tym.

Azoty chcą pucharów, ciekawe jak Mroczuś sie będzie rozliczać z 'komitetem transferowym' jeśli to nie wyjdzie? Jestem pewny, że winny będzie trener , kibice, miasto i sytuacja w regionie , ale nie ludzie którzy dają narzędzia trenerowi.


szczepaneq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6064 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 16/07/2017 20:26

  Charry1948 napisał:  

  szczepaneq napisał:  

  eM napisał:  
Co za czasów człowiek dożył...
Obrażają się na Pogoń bo im Mroczek stopera ani napastnika nie kupił.

Pewnie ci sfochowani pseudofanatycy nie pamiętają, ale my tu mieliśmy gorsze cyrki za czasów Ptaka czy Gondora. Brak zawodnika w ataku czy obronie był najmniejszym problemem.
Jeśli więc po jednym przegranym meczu jest już taki lament i o zgrozo, zapowiedz niekupowania karnetów czy nieoglądania meczów to odpuście sobie już teraz. To nie dla was zabawa.



Tego typu słowa cisną mi się na usta zawsze jak wchodzę na to forum po przegranym meczu.. zawsze. Tak jakby przegrany mecz Pogoni był ogromną życiową tragedią. Jeśli tak Was męczy ta Pogoń, tak słaba jej kadra, tak beznadziejny zarząd to po co się męczyć? Jest tyle innych zainteresowań, hobby, aktywności. Jeszcze można to zrozumieć po młodych, którzy nie pamiętają choćby czasów Ptaka, ale osoby starsze chodzące od "x" lat? Chłodnym okiem patrząc ostatnie lata nie są najgorszymi w historii.. z perspektywą na lepsze.

Pewnie, że brakuje nam kilku graczy i faktycznie szanse na puchary oceniam w tej chwili na jakieś kilka, max kilkanaście %, ale też nie uważam, że będziemy walczyć o utrzymanie. Praca Skorży + zawodnicy jak 2x Adam, Delev, Muraś czy mam nadzieję Załuska zapewnią nam zwycięstwa co jakiś czas. Przy odrobinie szczęścia, wysokiej formie piłkarzy i ewentualnych wzmocnieniach nie będę w ciężkim szoku jak realnie będziemy walczyć o top 4.

Stolarczyk nie jest pewnie najlepszym dyrektorem sportowym, ale czy to nie on ściągnął Gyurcso, Deleva, Rape czy Nunesa, których zazdrości nam 3/4 klubów? Wyciągnięcie młodego z Legii też jest niemałym sukcesem wbrew pozorom. Wszystko wskazuje na to, że jeszcze ktoś dołączy w tym roku. Niewypały się zdarzają, ale ile to Legia miała niewypałów w ostatnich latach pokroju Necid, Langil? % dużo więcej niż Stolar.



Nunesa sprowadził do Pogoni o ile się nie mylę jeszcze Grzegorz Smolny. Natomiast trochę nietaktem jest przepisywanie transferów Gyurcso, Deleva i Rapy, Stolarczykowi? Dlaczego? Ponieważ nie od dziś w klubie istnieje takie coś jak tzw. " Komitet transferowy " Także nie gloryfikujmy Dyrektora Sportowego Macieja, ponieważ to nie tylko jego zasługa. Widzisz w mojej opinii nie bez powodu kilka ogarniętych osób w mediach społecznościowych uważa Stolarczyka za pozoranta. Napisałem coś zupełnie sprzecznego z tym co przedstawiłeś Ty, ale nie po to by się sprzeczać, a raczej podkreślić to że każdy ma prawo do własnego zdania. Oczywiście zgadzam się z tym co napisałeś, tak Pogoń potrzebuje kilku graczy, bo ta drużyna ma za wąską kadrę i na ławce rezerwowych obecnie nie ma nawet żadnego napastnika. Kim Pogoń ma strzelać bramki? Łukaszem Zwolińskim czy Marcinem Listkowskim? Do tego Prezesostwo z chęcią sprzeda Gyurcso, który wiadomo ma różne spotkania, ale jest jednym z trzech zawodników bez którego ta drużyna w tamtym sezonie walczyła by o utrzymanie do ostatniej kolejki.



No to jeżeli "komitet transferowy" to dlaczego nie krytykujemy tegoż "komitetu" tylko Stolarczyka?

Po prostu.. czytając niektóre opinie ma się wrażenie, że Stolarczyk jest uosobieniem wszelkiego zła i celowo pracuje na niekorzyść Klubu. Prawda jest taka, że

1) Stolarczyk ma duży wpływ na transfery, ale tak jak wspomniałeś - ostatecznie decyduje komitet transferowy, czyli grupa osób
2) Wartość transferów jest wprost proporcjonalna do przeznaczonych na to pieniędzy. A tu możemy jak kto woli winić skąpego Prezesa lub też skąpego partnera (Azoty). Równie dobrze można winić wszelkiego rodzaju zachodniopomorskie podmioty, które posiadają zdolność finansową, ale nie chcą się zaangażować w Pogoń.
3) Transfery to prawdopodobnie najbardziej ryzykowna część piłkarskiego rzemiosła, co doskonale pokazuje przykład Legii posiadając dużo większe możliwości (kasa, skauci, renoma, rozpoznawalność, frekwencja, stadion). Komitet transferowy tudzież Stolarczyk muszą sprowadzić zawodnika który

a) posiada umiejętności
b) wypali z formą, nie ma problemów z dyspozycją dnia
c) mocna psychika, głowa
d) charakter (szatnia, relacje z kibicami)
e) nie jest kontuzjowany/podatny na kontuzje
f) chce grać akurat w Pogoni
g) zarabia nie więcej niż określona kwota
h) kosztuje nie więcej niż określona kwota

tym samym trzeba przewidzieć, że w perspektywie roku, dwóch te cechy zostaną zachowane i zawodnik się nie posypie (forma, zdrowie, psychika). Proste? Nie mówię, żeby nie wymagać, nie oczekiwać czy nie narzekać, ale totalne jeżdżenie po bądź co bądź dyrektorze sportowym Pogoni, który jakby nie patrzeć sprowadził nie jednego wartościowego zawodnika, dzięki którym (kto wie?) utrzymaliśmy się w tej lidze, a nawet mieliśmy kilka krótkich chwil radości.


Info_telefoniczne
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 16/07/2017 20:58
Jeżeli tak nam zazdroszczą Nunesa, Adama G., Adama F., Deleva, to dlaczego nikt ich nie kupił do tej pory ? Nie wierzę, że Pogoń stawia jakieś zaporowe ceny. Zresztą taka Legia, Lechia jeśli by ich chciały to by sobie ich kupili. Jak dla mnie Nunes jest co najwyżej średnim wyrobnikiem. Adam G. to człowiek, który zagra 1 mecz dobry na 3 chujowe, do tego jest bezużyteczny w obronie i zawsze cofa nogę w walce o piłkę. Adam F. to walczak i bardzo go szanuję, ale to żaden wirtuoz i nikt się o niego nie będzie bił. Zostaje Delev, który faktycznie posiada jakość, ale ostatnio ciągle jest kontuzjowany więc kto weźmie chorego zawodnika. Muraś to już jedną nogą jest na emeryturze i nie gra tak dobrze jak 2 sezony temu.
Może niktóym pasuje szarość i robienie w chuja kibiców przez Prezesa i resztę pracowników klubu. O profesjonalizmie klubu nich świadczy to, że do I kolejki ligowej wyszliśmy z jednym piłkarzem ofensywnym na ławce rezerwowych Kort ( Kowalczyk to żadna jakość i dla mnie nie daje równej zmiany więc go nie liczę). O sytuacji kadrowej w Pogoni wypowiedział się jasno Skorża, który bez pierdolenia domaga się wzmocnień, bo wie kim gramy.
Co do krytykujących, że ktoś marudzi - tak narzekam bo mam prawo do tego i widzę co się dzieje na boisku. Wydaje ciężko zarobione pieniądze na karnet i żadam szacunku dla widza ze strony piłkarzy i zarządu. Mecz można przegrąć, zremisować itd. to jest sport wiadomo. Jednak mają zapierdalać i traktować swój zawód poważnie. Jeśli zawodnicy są za słabi, to zarząd ma obowiązek im podziękować i sprowadzić lepszych piłkarzy. Tylko tyle i aż tyle.
Co do wytykania, że kiedyś bywało gorzej i jak ktoś nie pamięta Gondora i innych to nie powinien się wypowiadać. Ja oglądałem jeszcze na żywo Marka Leśniaka więc wrzuta nietrafiona. Dodatkowo co to za tłumaczenie, że kiedyś to było bagno i w ogóle. To nie znaczy, że mam cieszyć się i akceptować obecną bylejakość.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 16/07/2017 21:11
Uderz w stół a nożyce się odezwą.
Akurat woli walki i zaangażowania w meczu z Wisłą piłkarzom nie można odmówić.
Nikt ci nie każe cieszyć się i akceptować obecny marazm w Pogoni. To jest Szczecin i w tej materii pewnie szybko nic się nie zmieni. Jeśli śledzisz losy Portowców od czasów Leśniaka, to powinieneś być do takiej sytuacji przyzwyczajony. Taki już nasz los.
Bardziej irytuje podejście niektórych pseudofanów, którzy po jednym przegranym meczu i braku transferów obrażają się na Pogoń, grożą, że nie kupią karnetu czy ogłaszają po forach i innych tłiterach, że nie będą już chodzić na mecze, bo im Stolar nie załatwił napastnika.

Pogoń to My, a nie działacze czy najemnicy biegający po boisku. Proste.


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 16/07/2017 21:24
To samo powtarzam wszystkim znajomym, którzy nie chodzą na Pogoń mówiąc "no bo kiedy oni coś wygrają, ciągle tylko przegrywają, cieniasy". Gramy w ekstraklasie, od 4 lat jesteśmy w top 8 zespołów w Polsce, niektórzy chyba zapominają, że jest jeszcze kilka lig niżej dzielonych na grupy i są setki klubów w gorszej sytuacji niż my. Zawisza Bydgoszcz, Odra Opole, Raków Częstochowa, obie ekipy z Rzeszowa, GKS Katowice, Motor Lublin...można tak wymieniać i wymieniać. U nas naprawdę nie jest tak najgorzej, idziemy krok po kroku ku lepszemu. Też bym chciał mistrza, też bym chciał puchary, ale wolę zobaczyć puchary za 2-3 sezony i regularną grę o top 4 w Polsce, niż zdobyć jakiś tytuł i spieprzyć się z ligi. Obecnie spadając z ligi ciężko się podnieść.


Info_telefoniczne
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 16/07/2017 21:27
Każdy odpowiada za siebie i jeśli ktoś nie będzie chodził na stadion to jego sprawa. Ja na Pogoń się nie obrażam. Na mecze chodziłem i będę chodził, jednak nie lubię gdy mnie ktoś robi jawnie w chuja. Mroczek zaczyna zachowywać się jak nieomylny guru, który co innego mówi, a co innego robi. Każda krytyka jest odbierana jako atak. Skorża na konferencji też dał sygnał, że co innego mu chyba obiecywano względem transferów. Zresztą ja nie wymagam kupowania hurtem zawodników i przepłacania. Jednak mieli czas od awansu do górnej ósemki, aby rozglądnąć się za 2-3 solidnymi wzmocnieniami i nie było by tematu.


szczepaneq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6064 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 16/07/2017 21:32
Kupno karnetu to świadoma decyzja.. sytuacja była jasna - nie ma kasy na wielkie transfery, nie będzie żadnej rewolucji. Jeśli ktoś kupił karnet to miał nadzieję że Skorża wyciśnie z tych co są maxa i coś z tego będzie (przynajmniej topCfaniak.

1 mecz tego nie zmienia. Będzie dobrze!

Wystarczy zrozumieć, że wszystko kręci się wokół $$$. Nie jesteśmy bogaci, miasto nie jest bogate, nasz sponsor nie sprawia, że jesteśmy bogaci (relatywnie mały zastrzyk kasy).

Będzie kasa - będą lepsi piłkarze i przynajmniej teoretyczna szansa na sukces. Nie pozostaje nam nic innego jak uzbrojenie się w cierpliwość. Plus jest tego taki, że jak już wskoczymy na wyższy level (top 5) to mam wrażenie, że spora szansa, że pozostaniemy tam dłużej. Minus jest taki, że może to trwać jeszcze nawet kilka sezonów - zależy od Azotów lub opcjonalnie nowego partnera (hipotetycznie).

Ja potrafię cieszyć się z tego, co jest. Stabilna gra w Ekstraklasie, ale przede wszystkim specyfika drużyny (wychowankowie, średni wiek, wielu przywiązanych, stosunek Polaków do obcokrajowców itd.). Cieszy również wysoki poziom naszej młodzieży, naszej Akademii. Jak ktoś wyżej napisał, co mają powiedzieć ludzie w Częstochowie, Lublinie, Rzeszowie? Miastach o podobnym potencjale do naszego? Ok, nie patrzmy na nich. Ale też nie obrażajmy się na Pogoń, bo nagle jakimś cudem nie jesteśmy na poziomie top 4 (Legia, Lech, Lechia, Jaga). Cudów nie ma.

Ostatnio edytowany przez: szczepaneq, 16 lipca 2017, 21:43 [3 raz(y)]


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 16/07/2017 21:37
Jestem ostatnim, który broniłby Mroczka, jego działań i tej całej świty począwszy od Stolara po Nikodema Dyzmę na stanowisku trenera bramkarzy.
Irytujący jest jednak wysyp obrażonych na Pogoń, którzy nie będą chodzić na mecze, bo mamy tylko jednego stopera. Jak widać hurtowe zakupy nie zawsze gwarantują wyniki, czego przykładem jest Śląsk Wrocław.

Przeżyliśmy Bekdasa, Ptaka czy Gondora, to damy radę z obecną "władzą".


bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3520 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 16/07/2017 21:41
Po prostu każdy chce sukcesów, ile można grać o pierwszą ósemkę i kończyć sezon..


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 16/07/2017 21:44

  bark77 napisał:  
Po prostu każdy chce sukcesów, ile można grać o pierwszą ósemkę i kończyć sezon..



No..rzeczywiście dramat.

Też już nie będziesz chodził na Pogoń?


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 16/07/2017 21:48

  eM napisał:  
Uderz w stół a nożyce się odezwą.
Akurat woli walki i zaangażowania w meczu z Wisłą piłkarzom nie można odmówić.
Nikt ci nie każe cieszyć się i akceptować obecny marazm w Pogoni. To jest Szczecin i w tej materii pewnie szybko nic się nie zmieni. Jeśli śledzisz losy Portowców od czasów Leśniaka, to powinieneś być do takiej sytuacji przyzwyczajony. Taki już nasz los.
Bardziej irytuje podejście niektórych pseudofanów, którzy po jednym przegranym meczu i braku transferów obrażają się na Pogoń, grożą, że nie kupią karnetu czy ogłaszają po forach i innych tłiterach, że nie będą już chodzić na mecze, bo im Stolar nie załatwił napastnika.

Pogoń to My, a nie działacze czy najemnicy biegający po boisku. Proste.



Mądrze piszesz kolego. Z tym, że to nie jeden przegrany mecz. To pewien proces, który trwał i narastał. Ktoś tu chyba słusznie wskazał na ostatnie dwa lata. A obecnie nazbierała się tego taka masa (krytyczna), że trudno dziwić się rozgoryczeniu. Wszystko można zrozumieć i wybaczyć, wszystko ale skoro zarząd traktuje kibiców własnego klubu jak idiotów to o czym mowa? Niech Prezes zatrudni fachowca od: PR/marketingu, szkolenia bramkarzy i osobę która kompetentnie będzie wykonywała obowiązki dyrektora sportowego. Nikt nie oczekuje worka transferów, róbmy to w spokojnym i mądrym stylu, jak pokrewne nam kluby ze średniej półki ale nie bazujmy tylko i wyłącznie na ludziach przychodzących już po przygotowaniach. I powalczmy wreszcie w top8 a nie "puchar wywalone jaja", premia za ósemkę zgarnięta i finito. Jeżeli tak będzie to nikt pretensji tu nie będzie miał bo wiadomo, że Legią czy Lechią nie będziemy - nie ten rozmiar kapelusza, nie ten rozmach itp. Ale samym Fojutem, Murawskim, Frączczakiem i Zwolińskim to my daleko nie zajedziemy.
Albo trzymajmy się tego co jest, cieszmy się, że wogóle istniejemy i gramy w e-klasie, bo wiadomo gdzie byliśmy 10 lat temu a gdzie jesteśmy teraz a na zdobycie PP, który mogła wygrać taka Arka chociażby, poczekajmy jeszcze ze 30 lat. Tu o to chodzi - jest pięknie i wspaniale, że klub został odbudowany ale czas do cholery pójść jeden-dwa kroki dalej, dać nowy impuls do rozwoju.
Ja nie wiem jaki jest obecny model naszej polityki kadrowej poza tym, że czekamy na okazje i (podobno) mamy prężny skauting, który nie radzi sobie jednak z uzupełnieniem najważniejszych braków


bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3520 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 16/07/2017 21:50

  eM napisał:  

  bark77 napisał:  
Po prostu każdy chce sukcesów, ile można grać o pierwszą ósemkę i kończyć sezon..



No..rzeczywiście dramat.

Też już nie będziesz chodził na Pogoń?



Chodziłem na 11 Brazylijczyków w składzie i będę teraz chodził :) Chodzi mi o to że Szczecin chcę sukcesów i liczba w młynie też mówi sama za siebie.


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.22 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005