Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 20/21 (17/18; 18/19; 19/20) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3520 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 06/07/2017 11:02
W tym klubie wyraźnie przyda się kalendarz, bo chyba nie wiedzą kiedy robić te urlopy :D


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 06/07/2017 11:14
Parada który lubi statystyki mogły się zając statystyka ilu dyrektorów sportowych podczas okienka transferowego wyjeżdża na urlop...:).
Zwoliński? Wychowankiem nie jest a przy okazji jest po prostu piłkarsko bardzo słaby.Nawet jak na inauguracje strzeli dwa gole to z całym szacunkiem nie jest to zawodnik na ekstraklase.
Rudol podobnie.
Wszyscy chcą progresu,kążdy pisze że nie zadowala go miejsce 6-8 a ja się pytam skąd taki optymizm że my znowu psim swędem w "ósemce" będziemy.
Kilka klubów z dolnej części tabeli personalnie wygląda lepiej niż rok temu.
W kuluarach mówi sie o wypożyczeniu Maka z Lechii.Niby też ŚLask jest zainteresowany i Mak wolałby tam.

Ostatnio edytowany przez: EPSON, 6 lipca 2017, 11:36 [1 raz(y)]


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 06/07/2017 12:15
No i sami widzicie jaka jest ta nasza wiara w Rudola czy Zwolińskiego - bo ile można czekać aż ktoś wejdzie na dobry poziom, ile szans trzeba dawać? Taki Bednarek w niecały sezon zrobił skok do Anglii - i tą drogą niech idą nasi młodzi.
Mak? Potencjał Jakuba Bąka. Jako zapchaj dziura może być. Jeżeli to mają być takie "okazje" na które tak czekamy i które zarząd z takim mozołem tyle czasu obmyśla to dziękuję bardzo, zamknijmy już to okienko w pizdu i tyle. Kądziora nie chcieliśmy ale Maka chcemy?
Tak jak pisze Epson - progres progresem ale wystarczy, że coś się wysypie (kontuzje/kartki) i będzie nerwowa walka o top 8 a nie o laury na jubileusz.
Cała nadzieja w Skorży, nie wiem czy nie na wyrost, ale niech tak będzie: niech będzie to trener-nauczyciel, który powyciąga z tych grajków, którzy są maksymalną jakość.
P.S. Z Moskalem coś poważnego?


bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3520 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 06/07/2017 14:17
Nie ma już tematu Maka w Pogoni


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
MrJohnDoe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2455 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 06/07/2017 15:00
Mnie naprawde śmieszą niektóre propozycje rodem z managera :D najpierw zastanówcie się nad tym co już mamy, jakim budżetem dysponujemy a po trezcie kto chciałby przyjść do ekstraklasowego średniaka jakim jesteśmy, bo piłkarze też mają swoją zdanie i mogą nie chcieć zasilić niektórych klubów... Jest jak jest, juniorów mamy świetnych i na tym też powinniśmy się opierać, chyba to dobrze gdy zespół opiera się na własnych wychowankach, a w jeden sezon nic i tak nie zmienimy... fakt wyjazd stolarczyka w takim okresie jest dość dziwny...

myśle że jedyna pozycja na jakiej powinniśmy się skupić to obrona i może jakiś napadzior, ale bez skautingu nie możemy niestety liczyć na wyłowienie kogoś z lig np bałkańskich...


zawsze w sercu Pogoń Szczecin
Łukasz85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4988 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 06/07/2017 15:58
Ze Stolarczykiem to taka zasłona dymna. Nie pojechał na wakacje tylko dopiąć dwa transfery. Jak wiem transfery lubią ciszę :)


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 06/07/2017 16:27
A wystarczyłoby ściągnąć dwóch konkretnych zawodników: na obronę oraz napad i wszyscy by się odczepili...


Pogoń Szczecin MKS!
Thorgal
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6766 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 06/07/2017 17:31
Dokładnie tak, typowy napastnik i typowy obrońca to jedyne czego potrzebujemy. Miejmy nadzieję, że wkrótce dowiemy się, że przynajmniej na jedną z tych dwóch pozycji trafi jakiś klasowy gracz.


>cały stadion barwy w górę< Obrazek gif wstawiony na forum
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 06/07/2017 17:32

  Cytat:  
Wojciech Parada‏
@WojciechPar
Obserwowany
Więcej
2 dzień z rzędu nie trenowali: Niepsuj i Gyurcso (urazy)



Ten Węgier ... nie dość, że nie chciało mu się grać w ostatnim meczu ligowym, a w reprezentacji zagrał mega padlinę, to jeszcze przedłużył sobie wakacje, przyjechał i już uraz na dzień dobry.

A Niepsuj znów się popsuł :)


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 06/07/2017 17:54
Wolałbyś reprezentować swój kraj w meczu eliminacji mistrzostw świata czy grać o pietruszkę w ekstraklasie :) ? Dostał powołanie, chciał jechać (co nie dziwi) Pogoń się zgodziła to pojechał.

A jak jakiś zachodnich klub nie chce wysłać Polaka na zgrupowanie kadry to lament i płacz że jak tak można lol


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 06/07/2017 18:19
Wolałbym, żeby nasi piłkarze podchodzili poważnie do swojego zawodu a nie na odpierdol. Niestety na takich piłkarzy poza nielicznymi wyjątkami, to nas nie stać. Poza tym skomentowałem tylko fakt, że opuścił ligowy mecz i padlinę zagrał w reprezentacji. Wakacje sobie zrobił wraz z pierwszą kolejką w mistrzowskiej grupie i jeszcze biedak przedłużył sobie czas odpoczywania o parę dni już na nowy sezon, bo "zmęczył się" meczem w reprezentacji zamiast przyjechać na treningi. Biedny wymęczony człowiek.


  Cytat:  

Ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie! Zaginal Maciej Stolarczyk, lat 45. Ostatnio zamieszkaly w Szczecinie. Znaki szczegolne. Wysokie czolo, kilkudniowy zarost i ciemne okulary "aviatory" Ubrany byl w spodnie rurki i biala koszule. Ostatnio widziany w dniu pierwszego lipca tuz po otwarciu okienka transferowego. Osoby majace wiedze o miejscu pobytu zaginionego proszone sa o kontakt z klubem Pogoń Szczecin S.A. lub najblizsza komenda policji. Osobnik plochliwy i malomowny, agresywnie reagujacy na slowa transfer i kontrakt.



:D

Ostatnio edytowany przez: Icar, 6 lipca 2017, 18:31 [4 raz(y)]


JeżAłb
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3161 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 06/07/2017 18:25
Podejście około 50% użytkowników tego forum to jest masakra. Zaczynamy osiągać poziom komentarzy na v.pl z czasów komentowania bez rejestracji. Lament, płacz na każdym kroku tak jakbyśmy co roku przegrywali walkę o spadek i już dawno byli poza ekstraklasą. Mamy budżet na poziomie 8 miejsca w lidze, a bez większych problemów (w tym roku może był chwilowy, ale jednak z happy endem) jesteśmy co roku w grupie mistrzowskiej. Budżet również ciągle rośnie. Mamy ciekawych zawodników i co roku wzmacniamy się dość mądrze. Owszem, są wpadki typu Ciftci, ale podejrzewam, że i tak nie straciliśmy na tym dużo pieniędzy.
Temat stadionu: była zapowiedź, że początek budowy na początku przyszłego roku, a może i nawet na końcu tego, ale i tak widać narzekania jakby ktoś miał zostać oszukany. Nawet zazwyczaj nieudolne władze miasta robią jakieś kroki w kierunku przyspieszenia budowy.
Temat transferów: Stolarczyk najgorszy, taki i owaki. Nie jest może mistrzem, ale Rapa, Gyurcso, Delev. Nie pamiętam czy Czerwiński był już jego dziełem, ale nawet jeśli nie, to widać, że tragedii nie ma i idziemy w dobrym kierunku.
Temat gry: dwa gorsze mecze i wszyscy zawodnicy do wymiany. Gyurcso dostaje powołanie na mecz swojej kadry narodowej, jedzie i od razu obelgi. O cyklicznych najazdach na najbardziej związanego z klubem zawodnika i obecnego kapitana to już aż żal wspominać.

Dawno nie było tak stabilnej sytuacji w klubie. Wszystko idzie w dobrym kierunku nawet jeśli mamy zawahania formy. Tak naprawdę to najgorszym ogniwem w całej układance są chyba kibice. Przede wszystkim ci "przeciętni", którzy najbardziej budują frekwencję. A marudzeniem tych bardziej zaangażowanych nie budujemy mody na Pogoń. Czasami warto ugryźć się w język zanim zacznie się wyładowywać frustracje życiowe na forum, bo zrazić kogoś jest łatwiej niż zachęcić.


Pozdrawiam.
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 06/07/2017 18:29
Rozumiem, że kilka osób Stolarza by hejtowało bo paru hejterów zdarzy się zawsze. Ale tutaj takie samo zdanie ma ponad 90% kibiców Pogoni, więc coś musi być na rzeczy. Mam nadzieje, że z tymi wakacjami to jakiś nieśmieszny żart.




  JeżAłb napisał:  
...jesteśmy co roku w grupie mistrzowskiej.


Ostatnio mieliśmy niezłe szczęście, że tam się znaleźliśmy bo jakościowo to ta drużyna była gdzieś w dolnej części tabeli pod koniec.
Owszem w tym sezonie również możemy liczyć na farta, ale jeżeli tym razem się nie uda?


Pogoń Szczecin MKS!
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 06/07/2017 18:49

  Icar napisał:  

  Cytat:  
Wojciech Parada‏
@WojciechPar
Obserwowany
Więcej
2 dzień z rzędu nie trenowali: Niepsuj i Gyurcso (urazy)



Ten Węgier ... nie dość, że nie chciało mu się grać w ostatnim meczu ligowym, a w reprezentacji zagrał mega padlinę, to jeszcze przedłużył sobie wakacje, przyjechał i już uraz na dzień dobry.

A Niepsuj znów się popsuł :)



To idziemy na bogato. Jak dobrze pójdzie to ligę zaczniemy bez podstawowych skrzydłowych. W obronie też kombinowanie. Akcja-improwizacja.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 06/07/2017 18:58
Ja tam wolę, żebyśmy ligę zaczynali bez podstawowych zawodników i żeby klub zobaczył jak wygląda gra bez nich na świeżo przy otwartym okienku transferowym, niż mieć powtórkę z ostatniego sezonu, gdzie graliśmy juniorami i każdy widział co się działo.


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 06/07/2017 19:05
Dobra panie Jeżu i kilka innych osob, ktore używaja argumentu o budowaniu klubu/drużyny, dążenia w dobrym kierunku itd. Mam do Was pytanie: jaki jest cel tej budowy? Chodzi mi o efekt koncowy. Istnieje on chocby w planach?

Zastrzegam, że nie jestem wielkim krytykiem obecnych władz, choć rownież nie czuje sie ich fanem. Jak dla mnie to kolejni działacze i tyle. Uderza mnie brak pomysłu na ten klub od wyniku sportowego zaczynając do uatrakcyjnienia produktu skierowanego do tego przecietnego kibica jakim coraz bardziej staje sie i ja. Rozumiem, że stadion, region i ogólnie możliwosci są zlimitowane. Do tego mam świadomość, że wielu szczegolow nie znam jak i wiekszosc tu sie wypowiadajacych, wiec nie bede wyzywal Stolarczyka czy innych. Tylko czy po za wzajemnym poklepywaniem sie po plecach, nasi działacze mają jakiś plan i co najważniejsze cel?


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 06/07/2017 22:17

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

P.S. Z Moskalem coś poważnego?



Na ofi pojawił się news, że Moskal zadzwonił do Mroczka po operacji. Sam chciałbym wiedzieć, ale przeczuwałem, że sprawy prywatne mogą być niestety tymi zdrowotnymi.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
JeżAłb
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3161 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 06/07/2017 23:06

  cfan napisał:  
Dobra panie Jeżu i kilka innych osob, ktore używaja argumentu o budowaniu klubu/drużyny, dążenia w dobrym kierunku itd. Mam do Was pytanie: jaki jest cel tej budowy? Chodzi mi o efekt koncowy. Istnieje on chocby w planach?



To raczej nie do mnie pytanie, a do władz klubu. Na moje oko przy obecnym trendzie puchary to w miarę realny cel, ale nie dziś, a za kilka lat. Optymistycznie patrząc koniec budowy stadionu, to Pogoń walcząca bez wielkiego farta o top4. Dziwną rzeczą jest nieustanne oczekiwanie mistrza przy ciągle przeciętnym budżecie, ale światełko w tunelu w postaci powolnego, ale chyba stabilnego rozwoju jest rzeczą, która najbardziej może nakręcać kibiców. Szarpanie się z emocjami i raz przewidywanie spadku (i przy tym obrażanie własnych zawodników - nie mówię że Ty tak robisz - chodzi o ogólny obraz), a raz wierzenie w zapowiedzi, że idziemy na mistrza chyba nic dobrego nam nie dadzą.


Pozdrawiam.
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni

****




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 07/07/2017 11:09

  ArP napisał:  
A wystarczyłoby ściągnąć dwóch konkretnych zawodników: na obronę oraz napad i wszyscy by się odczepili...



już widzę, jak wszyscy by się ucieszyli i przestali marudzić. założę się, że nawet jakby tu messi z ronaldo przyszli to i tak znajdą się jęczyciele. z resztą Twoich postów takich samych (że przyjdą kontuzje i kartki itp.) chyba z 10 się tu przewinęło...


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 07/07/2017 12:36
Jeżeli uważasz, że kadra na dzień dzisiejszy jest ok, to twoje prawo. Zawsze jest nadzieja w Skorży że coś z tego ulepi. Nie chodzi mi o to żeby były nie wiem jakie transfery, ale żebyśmy mieli większe pole manewru bo sezon jest długi i co roku w grupie mistrzowskiej mamy problemy żeby wygrać lub nawet zremisować mecz.


[TeHaCe: nie o treść mi chodziło, ale o ciągłe powtarzanie tego samego nie wnosząc nic nowego do dyskusji]


Pogoń Szczecin MKS!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.15 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005