Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 20/21 (17/18; 18/19; 19/20) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3344 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 19/07/2017 16:04

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  eM napisał:  
Kilka dni temu to Stolar miał wyjebane i się wygrzewał na plaży w Chorwacji. Koledzy z Fabryki Futbolu zrobili za niego robotę.
Na darmo nie gra w ich barwach na turniejach.Na to wygląda. Szczerze to szału nie ma ale lepsze to niż nic.Tuszyński byłby mała transferową bombą, jak na naszą ekstraklasę :)


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6187 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 19/07/2017 16:12

  bark77 napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  eM napisał:  
Kilka dni temu to Stolar miał wyjebane i się wygrzewał na plaży w Chorwacji. Koledzy z Fabryki Futbolu zrobili za niego robotę.
Na darmo nie gra w ich barwach na turniejach.Na to wygląda. Szczerze to szału nie ma ale lepsze to niż nic.Tuszyński byłby mała transferową bombą, jak na naszą ekstraklasę :)Bombą? Gość, który rozegrał jeden dobry sezon w życiu, a ma 27 lat? Nie zdziwię się jak będzie kopał na poziomie Zwolaka.
Formella też do mnie nie przemawia. Grajek na max Ekstraklasę, w tej chwili skrzydłowy nr 5-6 w Lechu - nie wyróżnia się niczym szczególnym, w dobrej dyspozycji Deleva i Gyrucso będzie pewnie siedział. Oba ruchy wskazują na łapankę - bierzemy co jest dostępnego, a strategia czekania na lepsze kąski pod koniec okna poszła raczej w zapomnienie.


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4290 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 19/07/2017 16:15
Kiko zwróć uwagę na to, że my nie mamy ławki rezerwowych. Taki Formela na ławkę bije na głowę wchodzącego z niej listkowskiego a Tuszyński może nie jest jakimś mega snajperem ale to napewno jest wzmocnienie patrząc na gre Zwolaka z ostatnich paru sezonów.


kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4025 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 19/07/2017 16:20

  Porcja Piwa napisał:  
Kiko zwróć uwagę na to, że my nie mamy ławki rezerwowych. Taki Formela na ławkę bije na głowę wchodzącego z niej listkowskiego a Tuszyński może nie jest jakimś mega snajperem ale to napewno jest wzmocnienie patrząc na gre Zwolaka z ostatnich paru sezonów.Dokładnie, obydwaj stworzyliby większe pole manewru przy wąskiej kadrze. Wpierw Tuszyński miałby pewny plac ale z czasem doszłaby rywalizacja z Adamem, natomiast Formella da większe pole manewru na skrzydłach (a tak w ogóle w Arce miał dobre liczby).


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6187 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 19/07/2017 16:24

  kryta napisał:  

  Porcja Piwa napisał:  
Kiko zwróć uwagę na to, że my nie mamy ławki rezerwowych. Taki Formela na ławkę bije na głowę wchodzącego z niej listkowskiego a Tuszyński może nie jest jakimś mega snajperem ale to napewno jest wzmocnienie patrząc na gre Zwolaka z ostatnich paru sezonów.Dokładnie, obydwaj stworzyliby większe pole manewru przy wąskiej kadrze. Wpierw Tuszyński miałby pewny plac ale z czasem doszłaby rywalizacja z Adamem, natomiast Formella da większe pole manewru na skrzydłach (a tak w ogóle w Arce miał dobre liczby).Wolałem wcześniejszą strategię. Jak bierzemy gościa ze sporym kontraktem (a taki ewentualnie dostaną obaj) to ma grać z miejsca w pierwszym składzie, a nie być "większym polem manewru czy uzupełnieniem na ławce". Co więcej, obaj zaawansowaniem technicznym wpasowują się w aktualny marazm - dalej bez skoku jakościowego w pierwszej jedenastce.


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4290 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 19/07/2017 16:43
Myślę, że Formella nie będzie miał jakiegoś mega dużego kontraktu. My jesteśmy Pogoń Szczecin u nas na ławce nie będą siedziały hamalajneny jak w Legii ale nie mogą też siedzieć Listkowskie czy Rudole. Dążmy do tego żebyśmy mieli na ławce graczy pokroju właśnie Formeli a będzie kim rotować w razie kontuzji czy końcówce sezonu, bo teraz nie ma nikogo wartego uwagi.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3475 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 19/07/2017 17:52
Formella ma i ten plus, że może grać na obu skrzydłach, na 10 a nawet na 9. Mega grajkiem nie jest, podobnie jak Tuszyński ale daj Boże przy Skorży się rozwiną i siekną każdy po 10 bramek. Tuszyński jednak lepszy od Zwolak raczej. Jak przyjdą to dadzą wiele możliwych wariantów w ofensywie i to chyba niewielkim kosztem bo wielkich oczekiwań nie powinni mieć. Na okazje to my zbytnio nie mamy co czekać bo jak się pojawią to będziemy na dnie ligi i nie odrobiny strat. Niech tą okazją będzie jakiś stoper na koniec okna.

Parada na tt pisze, że ma być jeszcze stoper


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3677 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 19/07/2017 18:00
Murawski odszedł na zasadzie transferu definitywnego. Prezes mówił, że oficjalnie będą teraz kwoty podawać. Ktoś coś wie za ile poszedł?


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3482 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 19/07/2017 18:25
Sądzicie, że Tuszyński jeśli przyjdzie to będzie grał za czapkę gruszek? Otóż nie, tym bardziej, że musimy przebić ofertę Jagielloni, gdzie w tej chwili mu bliżej. Za takie pieniądze szukać jakiegoś snajpera, a nie napastnika typu "może jeszcze odpali, może nie".


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5695 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 19/07/2017 18:29

  kiko napisał:  

  kryta napisał:  

  Porcja Piwa napisał:  
Kiko zwróć uwagę na to, że my nie mamy ławki rezerwowych. Taki Formela na ławkę bije na głowę wchodzącego z niej listkowskiego a Tuszyński może nie jest jakimś mega snajperem ale to napewno jest wzmocnienie patrząc na gre Zwolaka z ostatnich paru sezonów.Dokładnie, obydwaj stworzyliby większe pole manewru przy wąskiej kadrze. Wpierw Tuszyński miałby pewny plac ale z czasem doszłaby rywalizacja z Adamem, natomiast Formella da większe pole manewru na skrzydłach (a tak w ogóle w Arce miał dobre liczby).Wolałem wcześniejszą strategię. Jak bierzemy gościa ze sporym kontraktem (a taki ewentualnie dostaną obaj) to ma grać z miejsca w pierwszym składzie, a nie być "większym polem manewru czy uzupełnieniem na ławce". Co więcej, obaj zaawansowaniem technicznym wpasowują się w aktualny marazm - dalej bez skoku jakościowego w pierwszej jedenastce.Zgadzam sie z powyzszym. Formella jeszcze moze byc jako takim uzupelnieniem na skrzydle (i tylko na skrzydle, nie wiem skad te karkolomne pomysly, zeby wystawiac go na 9 czy na 10). Natomiast Tuszynski? Typowy jednorundowiec. Nie zdziwie sie jak bez Probierza nie wroci do dawnej formy, no ale jesli trafi do Pogoni, to obym sie mylil. Raczej tez bedzie tylko zmiennikiem.


pablo8511
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3588 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 19/07/2017 18:47
No to juz oficjalnie. Formella na testach medycznych od jutra.


Daleko od Szczecina, ale miłość jeszcze większa! Tylko Pogoń!
Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3883 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 19/07/2017 18:51

  Cytat:  
Dariusz Formella jutro przejdzie testy medyczne przed transferem do Pogoni Szczecin.

21-letni pomocnik w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu był wypożyczony z Lecha Poznań do Arki Gdynia. W tym czasie strzelił trzy gole w 17 meczach Ekstraklasy i zdobył Puchar Polski. W rozpoczętych rozgrywkach nie wystąpił w żadnych spotkaniu "Kolejorza".Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7203 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 19/07/2017 18:58

  Gonzalez13 napisał:  
Sądzicie, że Tuszyński jeśli przyjdzie to będzie grał za czapkę gruszek? Otóż nie, tym bardziej, że musimy przebić ofertę Jagielloni, gdzie w tej chwili mu bliżej. Za takie pieniądze szukać jakiegoś snajpera, a nie napastnika typu "może jeszcze odpali, może nie".


Jagiellonia ma Sheridana, Cernycha, Sekulskiego i jeszcze pewnie parę wariantów do gry w ataku. Wydaje mi się że kolejny (w tym przypadku Tuszyński) nie jest im jakoś niezwykle potrzebny. Tym niemniej też czytałem ,,ploty i ploteczki".


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6602 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 19/07/2017 19:23
Tuszynski bylby wzmocnieniem, bo na tej pozycji mamy jedynie kontuzjowanego Frączczaka, mlodego Stasiaka i drewno, ktore ma start do piłki jak worek węgla.


tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7261 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 19/07/2017 20:00
Tuszyński i Formella na tak, pod warunkiem, że nie obciążą nie wiadomo jak mocno budżetu.


INDIOS BRAVOS
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7435 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 19/07/2017 20:15
Formella się przyda bo ławka u nas... no właśnie nie ma ławki. Chłopak uniwersalny więc sobie dużo pogra bo zawsze są kontuzje i kartki. A może wybije się ponad niektórych i trafi na stałe do pierwszego skłądu. Bo są u nas piłkarze, którzy raczej do niczego się już nie przydadzą. Nawet ławka to dla nich za wysokie progi.

Co do Tuszyńskiego jeżeli nie ma nikogo innego i nie będzie zbytnim obciążeniem budżetu to brać od biedy. Myślę, że na pierwszy skład ma wysokie szanse, bo z kim u nas miałby niby rywalizować?


Pogoń Szczecin MKS!
Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6745 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 19/07/2017 20:36

  ArP napisał:  
Co do Tuszyńskiego jeżeli nie ma nikogo innego i nie będzie zbytnim obciążeniem budżetu to brać od biedy. Myślę, że na pierwszy skład ma wysokie szanse, bo z kim u nas miałby niby rywalizować?Z Łukaszem, który dobrze wygląda tylko na treningach


POGOŃ 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5613 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 19/07/2017 21:05
Kurwa nie rozumiem, taki Śląsk wykłada kasę ( piszą że 300 tysiecy złotych ) i ściąga do siebie Robaka, który gwarantuje kilkanaście bramek w sezonie. Nie można było go sciągnąć do nas. Ile można liczyć że szanowny Pan Zwoliński się odblokuje i zacznie strzelać gole. A tak problem byłby rozwiązany przynajmniej na 2 lata


bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3344 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 19/07/2017 21:42
Formella z opcją pierwokupu! Nie wiem jakim cudem Lech się zgodził na takie warunki, ale brawo!


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5695 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 19/07/2017 21:51
Z Formella kojarzyla mi sie jakas krzywa akcja w strone kibicow. I nie mylilem sie, po nitce do klebka i dzisiaj nawet na forum Lecha byly przytoczone jego historie. Biorac pod uwage, ze u nas wyzywa sie ludzi jak leci, to pod tym wzgledem tez moze byc ciekawie.

  Cytat:  
Zbliża się koniec meczu z Jagiellonią Białystok. Słaby zawodnik piłkarsko co potwierdzają wszystkie Lechowe statystyki, któremu znów zaszkodził przeskok z Arki do Lecha dopuścił się wczoraj karygodnego zachowania. W końcówce spotkania słysząc uwagi z III trybuny od grupy kibiców obrócił się w ich kierunku i splunął. Wcześniej słysząc uwagi z trybun co do jego karygodnego zachowania uciekł po końcowym gwizdku do szatni mając gdzieś kibiców z III trybuny jak i resztę ludzi, którzy przecież opłacają takich cwaniaków jak on.

Takich czasów doczekali kibice w Poznaniu. Nieopierzony szczeniak nad którym klub nie ma żadnej kontroli pluje w kierunku kibiców i rzuca jeszcze do nich chamskie słowa. Na końcu ucieka do szatni jak ten ostatni szczur. Co teraz wymyśli, by znów uniknąć kary? Debilną wymówkę, ze „to nie ja to moja siostra” już kiedyś słyszeliśmy. Klub wtedy zamiast wziąć się za wychowanie gościa z Gdyni zamiótł całą sprawę pod dywan.

Splunięcie w stronę kibiców to najgorsza rzecz jaka może się wydarzyć. Tym razem ta sprawa nie może pozostać bez konsekwencji. Tym bardziej, że to nie pierwszy wybryk Formelli. Jesienią 2014 roku ktoś z jego konta na ASK-u napisał do kibica „w dupie byłeś, gówno widziałeś”. Początkowo ktoś na tym koncie przepraszał. Okazało się jednak, że na tym profilu były prywatne fotki Formelli w tym również z jego siostrą, zatem szybko trzeba było zacząć łagodzić sytuację. Najpierw zwalił więc winę na siostrę, a potem rzekomo to jego siostra wysłała zdjęcia do jakiejś dziewczyny, która je niby tam wstawiła. Wkrótce potem konto z portalu ASK zniknęło tak jak Dawida Kownackiego.
  Cytat:  
Jeszcze było coś w stylu "jak się wkurwię to pójdę do Legii" po przegranym meczu z Błękitnymi w PP co u większości raczej wzbudziło politowanie.


chodu


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.23 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005