Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 20/21 (17/18; 18/19; 19/20) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 14/07/2017 07:50

  JeżAłb napisał:  
Jak rozumiesz "sięgnąć do kieszeni" w kontekście zadłużania w dobrze prosperującym i zbilansowanym przedsiębiorstwie? Powinniśmy zaszaleć czy wyczarować pieniądze?



Ale kto tu mówi o zadłużaniu? Dobrze prosperującym? Zobacz jakie zyski mają inne kluby z dnia meczowego a jakie my? Dziś pewnie frekwencja nie przekroczy 4 tys. To jest ta prosperita? Tego chcemy w takim mieście jak Szczecin? Skoro wg. Prezesa trener Skorża jest naszym najlepszym transferem to gratuluję samozadowolenia. Niech pośle dziś na boisko Skorżę, Ediego, Kolendowicza, Stolarczyka (o ile wrócił z urlopu już) i paru innych pracowników klubu może to przysłoni nasza kadrową mizerię. Naprawdę trudno być spokojnym patrząc na nasze zasoby kadrowe.


Bonio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7206 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 14/07/2017 08:00

  Przema napisał:  

  Bonio napisał:  

  JeżAłb napisał:  
Jak rozumiesz "sięgnąć do kieszeni" w kontekście zadłużania w dobrze prosperującym i zbilansowanym przedsiębiorstwie? Powinniśmy zaszaleć czy wyczarować pieniądze?



W sensie zbilansowanego przedsiębiorstwa sięgniecie do kieszeni na dobrego zawodnika podnoszącego poziom drużyny jest jak inwestycja pod przyszłe z tego zyski. Żeby osiągnąć sukces w biznesie trzeba się niestety zadłużać. Wychodząc ciągle na 0 nic się nie osiągnie niestety. Kto nie ryzykuje nie pije szampana. Wykładasz kasę na zawodnika i celujesz w sukces, który da więcej kasy. i tak to się kręci.


Zdaje się, że dopiero co wyszliśmy na zero a wy już chcecie zadluzac klub? Dopóki nie będzie nowego stadionu nikt na to nie pójdzie. Łatwiej będzie znaleźć inwestora gdy klub jest dobrze zarządzany i przy tym sportowo niezagrozony. Czyli wypisz wymaluj my.



Inwestor jak sama nazwa wskazuje inwestuje kasę licząc na zwrot z inwestycji. Azoty dają kasę nie za darmo, chcą reklamy w europie i o tym głośno mówią. Jestem pewien, że w przypadku notorycznego zajmowania miejsc nie premiowanych grą w pucharach nie będą wiecznie dokładać do "interesu". Nie wiem skąd przekonanie, że ktoś od tak przyjdzie i za frajer będzie ładował swoje pieniądze w średnio ligowy klub nie chcąc nic w zamian. Co do stadionu to się zgadzam, że to powinno rozbujać interes. Oby tylko zarząd nie przegapił hype'u po wybudowaniu obiektu i rozpędził machinę.


Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 14/07/2017 08:28

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Dziś pewnie frekwencja nie przekroczy 4 tys.



6500 - taka dziś będzie frekwencja +/-


JeżAłb
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3161 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 14/07/2017 08:45
Frekwencja to kwestia stadionu i wszechobecnego malkontenctwa. Generalnie w pewnym sensie to Twoja wina, Zygmuncie.
A mówiąc dobrze prosperujące miałem na myśli "nie przynoszące długów" i to jest naszym sporym sukcesem. Widzę, że radość i pełen stadion byłby dopiero jakbyśmy zrobili takie transfery jak Śląsk. Kosecki na kredyt. Z tym zadłużeniem i inwestycją, to w polskiej (a może i każdej) piłce nie jest tak wesoło. Chyba do tej pory jedynie Legii się takie coś udało dzięki grze w LM. Na dłuższą metę rację bytu mają tylko powoli i rozsądnie budowane kluby. Takie Lechie czy Śląski za 5 lat będą zaczynały od zera.


Pozdrawiam.
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 14/07/2017 09:20

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  JeżAłb napisał:  
Jak rozumiesz "sięgnąć do kieszeni" w kontekście zadłużania w dobrze prosperującym i zbilansowanym przedsiębiorstwie? Powinniśmy zaszaleć czy wyczarować pieniądze?



Ale kto tu mówi o zadłużaniu? Dobrze prosperującym? Zobacz jakie zyski mają inne kluby z dnia meczowego a jakie my? Dziś pewnie frekwencja nie przekroczy 4 tys. To jest ta prosperita? Tego chcemy w takim mieście jak Szczecin? Skoro wg. Prezesa trener Skorża jest naszym najlepszym transferem to gratuluję samozadowolenia. Niech pośle dziś na boisko Skorżę, Ediego, Kolendowicza, Stolarczyka (o ile wrócił z urlopu już) i paru innych pracowników klubu może to przysłoni nasza kadrową mizerię. Naprawdę trudno być spokojnym patrząc na nasze zasoby kadrowe.


Jak już mówiłem dyskusja z tobą nie ma sensu. Zyski z dnia meczowego sprowadzaja się do obiektu na którym się gra. Było mówione nawet tutaj jakieś 100 razy.
Bonio - jakby azoty dały więcej kasy to pewnie można by coś rzeźbic. Ani Mroczek ani Stolarczyk ze skarpety nie wyciągną dodatkowej kasy. Można robić tak jak w Śląsku, ale na szczęście u nas nikt na to nie wpadł. Chociaż Zygmunt i jemu podobni pewnie skakaliby z radości. Dopiero co zeszlismy z nadzoru finansowego, kolejny krok do przodu wykonany. Wszystko z głową a nie na hurra i będzie dobrze. A że transfer jakiś będzie to nie wątpię, ale od codziennych takich samych postów tych samych autorów i malkontenctwa to już się słabo robi.


MrJohnDoe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2455 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 14/07/2017 09:24
Ja nie wiem... ale wy oczekjujecie że prezes czy sztab wyjdzie na konferencje i powie: "Rozmawiamy z tym piłkarzem z takim owakim i zaczną rzucać nazwiskami", przecież żaden klub tego nie robi. Ja myślę że pod koniec okienka znajdą się nienajgorsi piłkarze którzy jednak beda chcieli grac i zarabiac i zejdą ze swoich wygórowanych żądań by jednak wybiec gdzieś na boisko i to jest nasza szansa by wtedy kogoś takiego ściągnąć... :) osobiście cieszę się że 18 latkowie są w naszej kadrze, a nie jak patrz na niektóre kluby i ich sklady to wybiega2-3 polaków i żadnej młodzieży... mnie cieaszy gdy młodzi grają i uważam że w tym sezonie możemy powalczyć o puchar polski, by tą drogą dostać się do europy, bo na pierwszą trójkę niezbyt liczę...
na spektakularne transefry i nazwiska trzeba mieć kasę a nikt w ciemno nie wyłoży kasy i nie będzie balansował na granicy zadlużenia nie wiedząc co kupuje... bo tfu tfu... ściągneli by tego robaka o którym tak tutaj tyle pisaliście pierwszy mecz jakiś uraz pleców mięśni ściegien i inwestycja idzie w odstawke... niestety na transfer nawet spektakularny trzeba mieć tyle mamony by potem nie lczyc z dnia na dzien czy wystarczy, a nas na to nie stać... dopiero co ustabilizowalismy sie finansowo i mi się nie podoba wizja powrotu w długi żeby za wszelką cene ściągnąc jakieś nazwisko.... wolałbym pograć młodzieża i może w koncu zrobić coś z tą naszą podkową (mam na mysli stadion)


zawsze w sercu Pogoń Szczecin
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 14/07/2017 09:31

  Info_telefoniczne napisał:  

  goral1982 napisał:  

  Info_telefoniczne napisał:  
Kilku byłych trenerów sygnalizowało, że nie pozwolono im realizować swojej polityki i wizji gry.


Możesz przypomnieć ilu trenerów rzuciło wszystko w cholerę i odeszło z Pogoni ?



Płatek, Tarasiewicz.


Odeszli, po wygaśnięciu kontraktów.


polanski93
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3895 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 14/07/2017 09:38

  Stanisław Grzesiuk napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Dziś pewnie frekwencja nie przekroczy 4 tys.



6500 - taka dziś będzie frekwencja +/-



Hahahaha. Nie no bez jaj. 8 tysięcy będzie spokojnie. Nie wierzycie? To pogadamy po 22


Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 14/07/2017 10:53

  polanski93 napisał:  

  Stanisław Grzesiuk napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Dziś pewnie frekwencja nie przekroczy 4 tys.



6500 - taka dziś będzie frekwencja +/-



Hahahaha. Nie no bez jaj. 8 tysięcy będzie spokojnie. Nie wierzycie? To pogadamy po 22



Obyś miał racje :)


bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3520 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 14/07/2017 11:08

  Stanisław Grzesiuk napisał:  

  polanski93 napisał:  

  Stanisław Grzesiuk napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Dziś pewnie frekwencja nie przekroczy 4 tys.



6500 - taka dziś będzie frekwencja +/-



Hahahaha. Nie no bez jaj. 8 tysięcy będzie spokojnie. Nie wierzycie? To pogadamy po 22



Obyś miał racje :)



obecnie koło 6 tys już biletów i to nie rezerwacje :)

Ostatnio edytowany przez: bark77, 14 lipca 2017, 11:37 [1 raz(y)]


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 14/07/2017 11:13

  goral1982 napisał:  

  Info_telefoniczne napisał:  

  goral1982 napisał:  

  Info_telefoniczne napisał:  
Kilku byłych trenerów sygnalizowało, że nie pozwolono im realizować swojej polityki i wizji gry.


Możesz przypomnieć ilu trenerów rzuciło wszystko w cholerę i odeszło z Pogoni ?



Płatek, Tarasiewicz.


Odeszli, po wygaśnięciu kontraktów.



Tarasiewicz miał być przedłużony, ale chciał zrobić spora rewolucję, bo wg niego sporo zawodników nie nadawało się do ekstraklasy. Klub nie chciał spełnić tego zadania i ostatecznie kontrakt nie został przedłużony, choć wola obu stron była, efektem czego było rozpoczęcie rozmów. Platka chyba też Pogońiono w dziwnych okolicznościach i przyjęto Sasala. Tam chyba też chodzilo o mało efektowną grę i mało kibiców na stadionie.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 14/07/2017 12:37

  Przema napisał:  

  goral1982 napisał:  

  Info_telefoniczne napisał:  

  goral1982 napisał:  

  Info_telefoniczne napisał:  
Kilku byłych trenerów sygnalizowało, że nie pozwolono im realizować swojej polityki i wizji gry.


Możesz przypomnieć ilu trenerów rzuciło wszystko w cholerę i odeszło z Pogoni ?



Płatek, Tarasiewicz.


Odeszli, po wygaśnięciu kontraktów.



Tarasiewicz miał być przedłużony, ale chciał zrobić spora rewolucję, bo wg niego sporo zawodników nie nadawało się do ekstraklasy. Klub nie chciał spełnić tego zadania i ostatecznie kontrakt nie został przedłużony, choć wola obu stron była, efektem czego było rozpoczęcie rozmów. Platka chyba też Pogońiono w dziwnych okolicznościach i przyjęto Sasala. Tam chyba też chodzilo o mało efektowną grę i mało kibiców na stadionie.



Kiepską masz pamięć a innych pouczasz jak dyskutować.
Tarasiewicz chciał wysokiego kontraktu i dużego wpływu na kształt drużyny.
Podobnie Płatek - nie chciał zgodzić się na grajków wrzucanych mu przez Smolnego.

"Przyszedłem do klubu i umówiłem się na pewną wizję rozbudowy zespołu rozpoczynającą się od przewietrzenia szatni, bo były duże nazwiska i ostatnie miejsce w pierwszej lidze. Mieliśmy koncepcję, by iść w kierunku młodych zawodników z zachodniopomorskiego lub innych utalentowanych plus dwóch-trzech doświadczonych, jak Bartek Ława czy Edi, ale więcej weteranów nie potrzebowałem."

Tak więc kolega InfoTelefoniczne ma rację. I stąd te nasze przygody z trenerami co rok.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 14/07/2017 16:02
Tarasiewicz przytargal listę zawodników z którymi nie chce współpracować, bo nie rokuja, na pierwszym miejscu był Janukiewicz, a za nim jakoś połowa pierwszego składu. Tego oficjalnie nigdy nie podano do wiadomości tylko kwestie finansowe właśnie choć to wspomniana lista była źródłem rozbieżności.


kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4201 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 14/07/2017 16:09

  Przema napisał:  
Tarasiewicz przytargal listę zawodników z którymi nie chce współpracować, bo nie rokuja, na pierwszym miejscu był Janukiewicz, a za nim jakoś połowa pierwszego składu. Tego oficjalnie nigdy nie podano do wiadomości tylko kwestie finansowe właśnie choć to wspomniana lista była źródłem rozbieżności.



Oprócz tego miał drugą listę, głównie jakiś anonimowych Francuzów których widziałby w Pogoni.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 14/07/2017 17:23
To całkiem możliwe. Zresztą nic dziwnego, że nie podano tego do mediów. Słaby ruch Pr jeśli trener chce pozbyć się tylu zawodników, bo są za słabi.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 14/07/2017 17:35
O tych Francuzach to słyszałem ale o tej liście co Przema napisał to nie. Tarasiewicza nie ma co zbytnio żałować ale, że Płatkowi nie dano dłużej popracować to już szkoda. Miejmy nadzieję, że Skorża na jakiś czas zatrzyma tą trenerską karuzelę u nas.


RaFaU
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7512 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 15/07/2017 10:03
Wstałem rano i dalej jestem wkurwiony przez to co wczoraj widzialem.


Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 15/07/2017 10:36

  RaFaU napisał:  
Wstałem rano i dalej jestem wkurwiony przez to co wczoraj widzialem.



No okej, ale czy w takim składzie personalnym jakim dysponuje Pogoń jest to zaskoczenie?

Ludzie, nie mamy napastnika, jedyny skrzydłowy to chimeryczny Gyurcso, Delev jest kontuzjowany, tam też jest ktoś potrzebny do rywalizacji, ktoś tu wierzy w Listkowskiego? Ja coraz mniej.

Życzę Zwolakowi jak najlepiej ale też już w niego nie wierzę

Nie mamy środka obrony, pomijam kwestie Rudola który od dłuższego czasu jest T R A G I C Z N Y (to nie piłkarz na ekstraklasę), ale nawet Fojut wczoraj zagrał beznadziejnie.

Potrzebne są transfery do KAŻDEJ z formacji (oprócz bramki), bez tego czeka nas rozpaczliwa walka o maksymalnie wślizgnięcie się do ósemki

Jedyna nadzieja w tym, że wczorajsza gra (nie wynik) otworzy oczy działaczom i dokonają oni wzmocnień.
Nie mamy wyjściowej jedenastki, co dopiero mówić o ławce rezerwowych, mamy jedynie kłopot bogactwa w środku pola, ale nawet i ta formacja wczoraj zawiodła, chociaż Murawski szarpał jak zawsze i ambicji nie można mu odmowić, pozostałym też, tu brakuje ludzi i umiejętności.


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 15/07/2017 11:31
Jak dla mnie to brakuje nam jakiegoś czarodzieja z techniką, coś jak Aka za swoich najlepszych czasów. Jak się patrzy na naszych obecnych i byłych środkowych pomocników to są to same kłody. Zwrotni jak wóz z węglem i wolni. Przydałby się właśnie jakiś Hiszpan, który zakręciłby dwa razy kogoś w środku pola i dograł prostopadłą piłę. Sorry, ale w przyszłości Piotrkowskim i Obstem ligi nie zwojujemy, jakby miało tak być to już by grali na bardzo dobrym poziomie.


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 15/07/2017 11:48
Tak na prawdę to my potrzebujmy wzmocnienia na każdej pozycji, no może oprócz bramki choć tu też mam wątpliwości czy Załuska , Henger i Bursztyn są w stanie dać coś ekstra od siebie i wybronić jakieś mecze. Załuskę na chwilę obecną widziałem w 2 spotkaniach w sparingu z Chojniczanką i w meczu z Wisłą i na razie na mnie pozytywnego wrażenia to on nie zrobił.


PS 1948
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005