Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> gry << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Rosa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7056 dni




Odp: Hooligans online game - 21/06/2006 12:26
Lads From Szczecin fanklub jak ktoś chce można się przyłączyć


Walczyć, Trenować Pogoń musi panować!
U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7953 dni

**




Odp: gry - 21/06/2006 20:26
szukam takich gierek - call of duty 1 + united offensive, MOH:AA,pes5, godfather,fifa 06 (tylko najlepiej piraty bo moj naped ma czasem problemy z oryginalami :( )


Szlugi, wóda, gołe baby !
Cypek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7427 dni




Odp: gry - 22/06/2006 10:49
Zobacz na to:

http://www.allegro.pl/item106579311_97_rp_pacc_52_knight_2765_k_elysia_tibia_tibi.html[/cytat]


To jeszcze nic, pewien koleś sprzedał 197 lvl za 2000 euro...


blurb
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6774 dni




Odp: gry - 14/07/2006 15:13
Jeśli komuś się nudzi a lubi RPG lub mud'y polecam gierke

Jarkendar


Jesli zalogujecie się z mojego linka zapewniam pomoc finansową i cenne wskazówki jak zacząć aby wygrać

ps.
Dla zachęty dodam, że w gierke gra wielu kibiców np. Śląska na których urządzam systematyczne polowania :)



pozdrawiam


kus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7246 dni




Odp: gry - 19/07/2006 14:07
Orange Ekstraklasa Patch - do PES5


U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7953 dni

**




Odp: gry - 19/07/2006 17:14
a ja sie spytam o FIFE 06 - wiadomo ze to nie PES ale jest to do tej pory najlepsza Fifa i przyznam ze wcale nie taka zla. I tu problem - kroje Pogonia wszystko co sie da ale cos kapusty strasznie malo, zupelnie nikt nie chce byc przetransferoway do mnie i mam tylko 2,5 gwiazdki :)


Szlugi, wóda, gołe baby !
kus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7246 dni




Odp: gry - 19/07/2006 20:11
To poczekaj na PES6:


  Cytat:  


Firma Konami Digital Entertainment GmbH z przyjemnością zapowiedziała, że na okładce polskiego wydania gry Pro Evolution Soccer znajdzie się Maciej Żurawski. Wizerunek napastnika drużyny Celtic Glasgow pojawi się obok zdjęcia Adriano, gwiazdy wszystkich wydań szóstego PES-a.

Żurawski, utalentowany napastnik, grający dla szkockiego zespołu Celtic Glasgow, przeżywa doskonały okres kariery po wygraniu rozgrywek ligowych ze swoim nowym klubem. Teraz zaś dołączy do grona piłkarzy, firmujących swoimi wizerunkami wersje Pro Evolution Soccera w poszczególnych krajach. Już wkrótce pojawi się na pudełku szóstej części serii, przełożonej w pełni na język polski. Konami przygotuje całkowicie zlokalizowaną grę na PC i konsolę PlayStation 2, tłumacząc wszystkie teksty i nagrywając polski komentarz. Głosów do niego użyczy jeden z najbardziej znanych duetów komentatorskich: dziennikarz Polsatu Mateusz Borek i Roman Kołtoń, redaktor naczelny Przeglądu Sportowego.

Dystrybucją gry Pro Evolution Soccer 6 na terenie Polski zajmie się firma CD Projekt, która pomaga również przy pracach lokalizacyjnych. Decyzja Konami jest kontynuacją polityki firmy, która robi wszystko, by pracować z najbardziej utalentowanymi gwiazdami współczesnego futbolu. Pro Evolution Soccer 6 już teraz opisywany jest jako olbrzymi krok naprzód dla całego cyklu, wprowadzający wiele nowych zagrań i opcji rozgrywki. Seria po raz pierwszy trafi też na zupełnie nowe platformy - DS-a i Xboksa 360.



Pro Evolution Soccer 6 zostanie wydany na PlayStation 2 i PC-DVD w trzecim kwartale bieżącego roku, w cenie 129,90 PLN za wersję PC-DVD i 199,90 PLN za wersję PS2.



kus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7246 dni




Odp: gry - 20/07/2006 21:18
Z gory przepraszam ze pisze drugi post z rzedu ale chce podbic temat. W zwiazku z wyjsciem patcha do PES5 z Liga Polska pilnie prosze, jezeli ktos ma przyspiewki Pogoni nagrane w dobrej jakosci (i slychac spiewajacy tlum a nie garstke osob) zeby poslaly je do mnie na maila. Czyz nie fajnie bylo by grac w PES'a Pogonia i slyszec nasze ladnie piosnki? :D Dostalem tez informacje, ze istnieje spora mozliwosc ukazania sie naszego stadionu w grze

[email protected]


L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7404 dni

****




Odp: gry - 20/07/2006 22:40
Ty ziomuś podbij na gadu to Ci dam bo posiadam owe przyspiewki :] na maila mi sie nie chce slac :P
co do fify? mialem podobna sytuacje i dlatego wyrzucilem ta gre. Naprawde warto poczekac na PES6 bo jesli maja byc poprawione bledy z WE10 to palce lizac.
PS. Kusik co do turniej to moze byc klopot, ale jeszcze ogarniam tego typa :]
A i jeszcze jedno :D kto posiada kosolke i ma jakies ciekawe gierki :D ?? Wrzuccie tu spis sobie przegladne :] Pzdr


MW'03
kus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7246 dni




Odp: gry - 20/07/2006 22:46
Co Ty chcesz od WE10? Stokroc lepsze niz ten badziewny PES... ;p


Kondziu_KKKK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7512 dni




Odp: gry - 20/07/2006 22:56
Czy w PES 6 bedzie Polska liga "fabrycznie"?


Zawsze wierni Portowcom!
kus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7246 dni




Odp: gry - 21/07/2006 00:38
Gra ma byc po Polsku ale o lidze to nie słyszalem nic a nic.


Ramzes_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6538 dni




Odp: gry - 26/07/2006 20:25
Gra tu Ktoś w mz...?
www.managerzone.com


DANI
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7019 dni




Odp: gry - 27/07/2006 22:05

  Ramzes_ napisał:  
Gra tu Ktoś w mz...?
www.managerzone.com



A no sobie gra tu ktoś....

team: Marynopole


Choć życie ciąży a psychika siada, nie mogę się poddać!To Moja Zasada!
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7768 dni

**




Odp: gry - 27/07/2006 22:49

  Ramzes_ napisał:  
Gra tu Ktoś w mz...?
www.managerzone.com



Ja jeszcze gram:

qbajag Team: Legia Warsaw

Kiedyś dużo forumowiczów w to grało


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
Ramzes_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6538 dni




Odp: gry - 29/07/2006 10:26
Jeszcze paru forumowiczów by sie zgłosiło i moze zorganizujemy Puchar dla kibiców Dumy Pomorza i (L)egi Warszawy!?


neon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni

**




Odp: gry - 08/08/2006 16:08
mi wpadla ostatnio w rece strategic command 2: blitzkrieg, gra sadzac po demie w ktore wczesniej gralem genialna, ale...brak mi w pelnej wersji license keya, albo chociaz jakiegos cracka, znacie moze jakas stronke z tego typu zabawkami, bo szukalem sam, ale nie udalo mi sie znalesc nic pozadnego


Braci sie nie traci...

Obrazek gif wstawiony na forum
MieteK29
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6650 dni




Odp: gry - 08/08/2006 16:35

  kusik napisał:  
Z gory przepraszam ze pisze drugi post z rzedu ale chce podbic temat. W zwiazku z wyjsciem patcha do PES5 z Liga Polska pilnie prosze, jezeli ktos ma przyspiewki Pogoni nagrane w dobrej jakosci (i slychac spiewajacy tlum a nie garstke osob) zeby poslaly je do mnie na maila. Czyz nie fajnie bylo by grac w PES'a Pogonia i slyszec nasze ladnie piosnki? :D Dostalem tez informacje, ze istnieje spora mozliwosc ukazania sie naszego stadionu w grze
[email protected]


W Radio Szczecin leciały ostatnio jakies przyśpiewki Pogoni dobrej jakości (w przerwie meczu z Górnikiem), ładnie poprosiłem o nie, ale zlali na mnie czego się z resztą mocno spodziewałem ;)
A co do stadionu to sam nawet robie w wolnych chwilach i jak tylko w grze będzie wyglądał dobrze to chętnie pozycze do patcha ;) Dla ciekawskich screen'y:
Obrazek png wstawiony na forum
Obrazek png wstawiony na forum
Pozdro ;)


Ramzes_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6538 dni




Odp: gry - 08/08/2006 22:32

  29 napisał:  

  kusik napisał:  
Z gory przepraszam ze pisze drugi post z rzedu ale chce podbic temat. W zwiazku z wyjsciem patcha do PES5 z Liga Polska pilnie prosze, jezeli ktos ma przyspiewki Pogoni nagrane w dobrej jakosci (i slychac spiewajacy tlum a nie garstke osob) zeby poslaly je do mnie na maila. Czyz nie fajnie bylo by grac w PES'a Pogonia i slyszec nasze ladnie piosnki? :D Dostalem tez informacje, ze istnieje spora mozliwosc ukazania sie naszego stadionu w grze
[email protected]


W Radio Szczecin leciały ostatnio jakies przyśpiewki Pogoni dobrej jakości (w przerwie meczu z Górnikiem), ładnie poprosiłem o nie, ale zlali na mnie czego się z resztą mocno spodziewałem ;)
A co do stadionu to sam nawet robie w wolnych chwilach i jak tylko w grze będzie wyglądał dobrze to chętnie pozycze do patcha ;) Dla ciekawskich screen'y:
Obrazek png wstawiony na forum
Obrazek png wstawiony na forum
Pozdro ;)



Dobry projekt:D jak cos to chcetnie od ciebie pozycze tego patcha z tym stadionem...pozdr.


BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7189 dni




Odp: gry - 12/08/2006 13:16
ja tez z checia wziol bym od ciebie ten stadionik:) jesli juz tylko mozesz to wystaw gdzies:)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.22 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005