Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> gry << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni




Odp: gry - 29/03/2010 01:07

  kaes napisał:  
KLIK

jako, że kopacze grają jak grają to forumowicze mogą się sprawdzić w kosza, wpisujemy nick z forum i gramy w grupie "Pogoń Szczecin" :)



1 miejsce


3l3m3nt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7522 dni




Odp: gry - 31/03/2010 18:07
Wie może ktoś gdzie znajdę patcha do pesa10 z Ekstraklasą i Pogonią ?


Obrazek jpg wstawiony na forum
Naszą siłą nie jest to że nigdy nie upadliśmy, ale to że po każdym upadku potrafimy się podnieść jeszcze silniejszym
Juventus Turyn-historia wielkiej miłości
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7189 dni

****




Odp: gry - 31/03/2010 18:36
Klr & kaes - bójcie się !!! gierka mi śmiga, to za jakiś czas pobije wasze wyniki:D


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
mjnz48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5367 dni




Odp: gry - 31/03/2010 20:37

  3l3m3nt napisał:  
Wie może ktoś gdzie znajdę patcha do pesa10 z Ekstraklasą i Pogonią ?



KLIK!
Proszę bardzo ;)


Fazi1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5410 dni




Odp: gry - 12/04/2010 18:07
a do PES 09 może ktoś wie?


sebek
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5604 dni




Odp: gry - 12/04/2010 19:38
Poprosze o linka , gdzie jest patch z I liga , lub z sama Pogońia Szczecin ;]

Do Pro Evolution Soccer 6 ;]

Ostatnio edytowany przez: sebek, 13 kwietnia 2010, 22:07 [1 raz(y)]


Pogoń Szczecin to więcej niż religia , to wiara która napędza cały region.

Obrazek jpg wstawiony na forum
Fazi1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5410 dni




Odp: gry - 13/04/2010 11:02
lub z sama Pogonia Szczecin ;]

Samą Pogoń
to możesz sobie zrobić sam


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7841 dni




Odp: gry - 13/05/2010 14:05

  Cytat:  
Portal to oryginalna gra logiczna, która została opracowana przez firmę Valve Corporation w trakcie prac nad drugim dodatkiem do Half-Life 2.

Portal to oryginalna gra logiczna, która została opracowana przez firmę Valve Corporation w trakcie prac nad drugim dodatkiem do Half-Life 2.

W grze wcielamy się w kobietę, która budzi się w jednym z pomieszczeń placówki naukowo-badawczej Aperture Science Enrichment Center, a jej zadaniem jest przetestowanie prototypowego urządzenia o nazwie Aperture Science Handheld Portal Device (ASHPD). Jest to potężna broń umożliwiająca tworzenie tytułowych portali na niemal każdej z płaskich powierzchni. Przygotowane w ten sposób „bramy” pełnią funkcję przejść, które łączą ze sobą fizycznie dwa różne punkty w przestrzeni.

Zabawa podzielona jest na kolejne etapy, w których musimy zmierzyć się z przygotowanymi przez autorów gry problemami. Oprócz poszukiwania sposobu na ukończenie planszy, będziemy również eliminować stacjonarne ośrodki obronne w postaci wieżyczek strzelniczych oraz manipulować porzuconymi w salach przedmiotami (broń posiada podobne właściwości jak Gravity Gun z Half-Life 2). W odnajdywaniu dalszej drogi pomaga nam operująca kobiecym głosem sztuczna inteligencja, wydająca polecenia za pomocą systemu łączności. Jej wskazówki są bardzo cenne, zwłaszcza w początkowej fazie zmagań, gdy gracz musi szybko przyzwyczaić się do specyficznego charakteru rozgrywki. Na późniejszych poziomach komentarze AI pozwalają jednak przypuszczać, że może mieć wobec nas wrogie zamiary.

Portal jest napędzany silnikiem Source – tym samym, który został przygotowany na potrzeby gry Half-Life 2. Warto w tym miejscu nadmienić, że świat obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby, co nieczęsto zdarza się w tego typu produkcjach. Gra oferuje w sumie około czterech godzin rozgrywki w trybie single player plus tryby dodatkowe, w których mamy między innymi szansę ukończyć te same poziomy na nieco bardziej wymagających warunkach. Autorzy nie przewidzieli wariantu zmagań wieloosobowych.



dostępne za darmo na-- http://store.steampowered.com/freeportal/


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5318 dni




Odp: gry - 19/05/2010 14:07
ogarnia ktos jak w PES09 przeniesc/skopiowac druzyne z other leagues B do other leagues A? bo stworzylem sobie wczoraj Pogoń na bazie druzyny z other B i dzisiaj patrze ze do Master League mozna wybrac tylko druzyny z A.....


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
PS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6068 dni




Odp: gry - 19/05/2010 14:13
Wie ktoś jak przenieść w Fifie 07 własną drużynę do ligi z jakiegoś kraju?


'Z Tobą jest zabawa fajna, dobrze, że jesteś legalna, ćpają Ciebie nawet dzieci...'

Patrz komu ufasz!
Corny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5842 dni




Odp: gry - 24/05/2010 23:10

  PS. napisał:  
Wie ktoś jak przenieść w Fifie 07 własną drużynę do ligi z jakiegoś kraju?



Z tego co pamiętam istniał taki program jak Creation Master 07 do edytowania bazy danych FIFY. Ściągnij sobie, jest za darmo i na google na pewno są linki i w nim popróbuj.


V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8147 dni

*




Odp: gry - 24/05/2010 23:20
Polecam gierke pilkarska:

KLIK Football Team

Gierka darmowa. Zaczynamy od zera i prowadzimy swojego gracza, trenujemy i inne takie, mozmey zalozyc wlasny klub, zatrudnic do niego innych graczy, rozbudowywac sadion, kupowac wyposarzenie, treningi, obozy i inne bajery.

Jak ktos sie zapisze to polecam aby to zrobil na serwerze: "SERWER 1"


MKS
Prawa Strona
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6333 dni




Odp: gry - 25/05/2010 21:00
bawił sie ktos w edytorze w FM2010? bo chciałem sobie zwiekszyc srednia widzów na meczu Pogoni, bo jest niska a gram w ekstrklasie i przychodzi po 3tys., wszystko zapisałem w edytorze rozpoczynam nową gre i nic... tak samo z atrybutami piłkarzy...


"Nigdy się nie poddaj - to prawdziwa sztuka"
Krzaku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6022 dni




Odp: gry - 25/05/2010 21:04

  Prawa Strona napisał:  
bawił sie ktos w edytorze w FM2010? bo chciałem sobie zwiekszyc srednia widzów na meczu Pogoni, bo jest niska a gram w ekstrklasie i przychodzi po 3tys., wszystko zapisałem w edytorze rozpoczynam nową gre i nic... tak samo z atrybutami piłkarzy...



Próbowałeś przez edytor czasu rzeczywistego?


PS !
Prawa Strona
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6333 dni




Odp: gry - 25/05/2010 22:01

  Krzaku napisał:  

  Prawa Strona napisał:  
bawił sie ktos w edytorze w FM2010? bo chciałem sobie zwiekszyc srednia widzów na meczu Pogoni, bo jest niska a gram w ekstrklasie i przychodzi po 3tys., wszystko zapisałem w edytorze rozpoczynam nową gre i nic... tak samo z atrybutami piłkarzy...



Próbowałeś przez edytor czasu rzeczywistego?


ok dzieki :) znalazłem juz odpowiedni edytor


"Nigdy się nie poddaj - to prawdziwa sztuka"
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5911 dni




Odp: gry - 04/06/2010 14:56
W Ogame ktos gra? ktore uni?


StargardBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5673 dni




Odp: gry - 04/06/2010 23:00

  Przema napisał:  
W Ogame ktos gra? ktore uni?



grałem na 35 przez długi czas :] teraz już mi się nie chce :P


V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8147 dni

*




Odp: gry - 25/06/2010 13:56
Szukam jakiejs gierki moze byc sportowa, moze byc strategia (cos w stylu Kozacy, Twierdza) lub tez nawalanka.
Nie musi to byc nowa gra, wazne aby mozna w nia bylo pograc przez neta z kumplem/kumplami (nie LAN) w wersji "torentowej";)
Wiem, ze cos z tego Kozacy, Twierdza mialo opcje online ale nie wiem ktora to gra i ktora wersja...


MKS
YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7001 dni




Odp: gry - 01/08/2010 12:45
Robię sobie format, ale chciałbym zachować save, żeby po ponownym zainstalowaniu gry móc go sobie odpalić. Chodzi o FM 2010 i nie wiem jak to zrobić;/


POGOŃ 100% SZCZECIN
mike
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7405 dni

*




Odp: gry - 01/08/2010 12:52

  YAKIN napisał:  
Robię sobie format, ale chciałbym zachować save, żeby po ponownym zainstalowaniu gry móc go sobie odpalić. Chodzi o FM 2010 i nie wiem jak to zrobić;/



W moich dokumentach masz katalog fm'a (np. u mnie to jest ścieżka C: Users .. Documents Sports Interactive Football Manager 2010) i jest tam katalog games. w nim sa save'y. tak jak nazwales go w grze, tak bedzie tu nazwany. przegraj go i juz. ot, cala filozofia. :)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.18 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005