Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> gry << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4503 dni




Odp: gry - 22/05/2013 19:08
Dla mnie bezsens. 3vs3 to tak jakby mecz piłkarski 8vs8 :D


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7046 dni

**




Odp: gry - 22/05/2013 20:16
"§3. Zasady rozgrywki

3.1Użytkownikom zabrania się zmiany jakichkolwiek ustawień oprócz czułości myszki."

:|

ManeS pw na gg zostawiłem.

Ostatnio edytowany przez: nara, 22 maja 2013, 20:29 [1 raz(y)]


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5315 dni




Odp: gry - 23/05/2013 00:10

  xxjarek05xx napisał:  
Dla mnie bezsens. 3vs3 to tak jakby mecz piłkarski 8vs8 :D



3on3 jest spoko, do ogarnięcia :)


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
3l3m3nt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7519 dni




Odp: gry - 21/06/2013 16:37
Orientuje się ktoś, gdzie znajdę patcha do PES13 uaktualniającego składy i herby klubów pod PS3. Kilka już znalazłem ale za każdym razem czegoś brakuje: są herby lecz na koszulkach niema reklam lub występują dziwne nazwiska. Mam DataPack 6.0 i pewnie pod niego muszę szukać tego patcha lecz nic znaleźć nie mogę.


Obrazek jpg wstawiony na forum
Naszą siłą nie jest to że nigdy nie upadliśmy, ale to że po każdym upadku potrafimy się podnieść jeszcze silniejszym
Juventus Turyn-historia wielkiej miłości
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8321 dni




Odp: gry - 21/06/2013 16:47
Obrazek jpg wstawiony na forum


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7838 dni




Odp: gry - 21/06/2013 18:41
w niemczech nie ma minimalnego wynagrodzenia.


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
topuser
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3933 dni




Odp: gry - 19/07/2013 17:21
Świetny motocross online:
Gra online motocross


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4503 dni




Odp: gry - 19/07/2013 17:26
Sam tą grę napisałeś, że tak zachwalasz? :D
Gra jak wiele innych tego typu online ;D


YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6998 dni




Odp: gry - 09/08/2013 22:27
Wpadła mi ostatnio w ręce gra Captain Tsubasa 2 na NES'a. Wrzucilem ją sobie na telefon i wolnych chwilach przypominam sobie stare czasy:-). Tu moje pytanie. Posiada ktoś kody do tej gry? I gdzie się je wprowadza? Fajnie jakby ktoś z was dopomógł:-)


POGOŃ 100% SZCZECIN
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7185 dni

*




Odp: gry - 17/08/2013 11:31
GTA V


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8070 dni




Odp: gry - 25/09/2013 02:12
Przed chwila wrocilem z zakupow z Nowa Fifa 2014 - Tradycyjnie juz rozpoczynam meczem Pogoni Szczecin - jak widac w koncu z wlasciwym herbem!

Obrazek jpg wstawiony na forum
Fifa 2014 - Pogon Szczecin!

Ostatnio edytowany przez: Gryfsz, 25 września 2013, 02:53 [1 raz(y)]


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5315 dni




Odp: gry - 25/09/2013 09:58
Czy ktoś z Was ma może Mafię 2 i oddałby/pożyczył za parę bosów? Nie mogę ściągnąć pirata bo niezbędne jest modyfikowanie plików steama a tego nie mogę zrobić


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8144 dni

*




Odp: gry - 25/09/2013 10:22

  YAKIN napisał:  
Wpadła mi ostatnio w ręce gra Captain Tsubasa 2 na NES'a. Wrzucilem ją sobie na telefon i wolnych chwilach przypominam sobie stare czasy:-). Tu moje pytanie. Posiada ktoś kody do tej gry? I gdzie się je wprowadza? Fajnie jakby ktoś z was dopomógł:-)



Az dziwne, ze nie ukazala się żadna profesjonalna gra z Tsubasa....Bajkę chyba każdy pamięta z dzieciństwa (dziwne też, że nie leci ona już w TV, jak bym miał syna na bank bym mu tą bajkę puszczał a nie jakieś pokemony, czy inne pierdy).
Fajna była by Fifa tylko na zasadzie Cubasy z strzalami tęczy, tygrysa, akrobacjami blizniaków itp. Na pewno była by sporym wyzwaniem dla twórców bo w jakiś sensowny sposób by musieli to zrobić...bo bez sensu aby można było za każdym razem z polowy strzelać gole..może to ich przerosło.
Wiem, że w Japonii była jakaś profesjonalna wersja chyba na PS, nie dało sie jednak tego zdobyć u nas w kraju, nawet przez neta, nie miała też tłumaczenia.
Kiedyś na Pegazusa była jakaś piłka, że grało się chyba po 5 i każda drużyna miała jakiś "magiczny" strzał banana, ognisty itp;) Nawet fajne to było ale ile lat temu....


MKS
Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6918 dni




Odp: gry - 25/09/2013 11:58

  ManeS napisał:  
Czy ktoś z Was ma może Mafię 2 i oddałby/pożyczył za parę bosów? Nie mogę ściągnąć pirata bo niezbędne jest modyfikowanie plików steama a tego nie mogę zrobić


Z tego co kojarzę to pudełkowa Mafia 2 i tak podpina się pod Steama więc pożyczenie/oddanie nie wchodzi w grę, chyba, że z całym kontem. No chyba, że wersja konsolowa Cię też interesuje.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5315 dni




Odp: gry - 25/09/2013 14:43
no jak pudełkowa podpina się pod steama też to dupa... Warto 40zł na to wydać?


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6918 dni




Odp: gry - 25/09/2013 17:01
Mi osobiście bardzo się podobała, ciekawa historia, fajny klimat. Jeśli ktoś lubi takie gangsterskie realia to zdecydowanie warto kupić. Jeśli natomiast spodziewasz się sandboxa w stylu GTA to niekoniecznie, bo poza wątkiem głównym nie ma tam zbyt wiele do roboty. Jeśli będziesz kupował to zdecydowanie polecam cyfrową dystrybucję, sporo poniżej tych 40zł (ale niestety bez wydanych później DLC)

http://muve.pl/digital/akcja/mafia-ii-pc-pl-digital/4282


Pgn.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6409 dni

*




Odp: gry - 25/09/2013 17:02
Bardzo fajny klimat w grze, ładna grafika, ciekawe misje. Małe mafijne GTA. Mogłaby być jednak trochę dłuższa, ale za tą cenę jak najbardziej warto wziąć :)


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6224 dni

*




Odp: gry - 26/09/2013 00:07
Mafia spoko gra. Zarówno I jak i II. Jedna z moich ulubionych w tym gatunku :)


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5315 dni




Odp: gry - 26/09/2013 16:02
Grałem w 1 i zajebiście mi się podobało więc wiem, że to nie to co GTA ;) skoro tak mówicie to przekonaliście mnie :) Cywil - dzięki za linka, po 40zł właśnie widziałem w cyfrowej dystrybucji ale nie na tej stronie.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6599 dni




Odp: gry - 26/09/2013 17:15
Mafia 2 to super gra, tylko zdecydowanie za krótka. Główny wątek bardzo ciekawy, ale zakończenie denerwujące ze względu na to, że to już 3 lata po premierze, a kolejnej części nie ma. Nawet nie wiem czy jest w planach.

Gdyby nie fakt, że można ukończyć grę w 10h, to nie byłoby na co narzekać, ale człowiek ledwo co zafascynował się historią, a ona już się urywa. Mimo wszystko nie zastanawiaj się, bo warto.

Ostatnio edytowany przez: Ka., 26 września 2013, 17:20 [1 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.12 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005