Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> gry << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6256 dni




Odp: gry - 13/10/2009 16:04
Trochę póżniejszy okres niż średniowiecze ale według mnie gra kozak

Empire Total War


Druga pozycja już odzwierciedla ramy czasowe

Anno 1404


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Qcu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7779 dni

**




Odp: gry - 13/10/2009 16:27

  Randall McMurphy napisał:  

  Macieja napisał:  
Wie może ktoś z Was,jakie wymagania sprzętowe będzie miał(ma) FM2010??
Premiera tuż,tuż a nie wiem,czy na moim "gracie" będę mógł bez problemów spokojnie pograc.



# Wymagania sprzętowe: Pentium 4 2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5900 lub lepsza), 2 GB HDD, Windows XP/Vista.



Te wymagania co podales to tylko dla visty. dla xp sa prawie o polowe mniejsze (1,4 Ghz, 512 Ram)
Ale trzeba pamietac ze to tylko minimalne wymagania :/


U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7953 dni

**




Odp: gry - 13/10/2009 17:33

  Animal. napisał:  
poszukuje nowszej fajnej realistycznej strategii (jakaś starożytność, średniowiecze) polecicie coś?



Jak wyzej wspomniano Empire ktory co prawda dzieje sie w XVIII w ale gra przezajebista !!

Jeszcze jest dwuletni Medieval 2 - gra nadal kladzie na lopatki (zreszta z tej samej serii co Empire = Total War), teraz jest w tych tanszych seriach z dodatkami


Szlugi, wóda, gołe baby !
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6228 dni

*




Odp: gry - 13/10/2009 17:44
dzięki :]


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Truszeg
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6485 dni




Odp: gry - 13/10/2009 18:22

  Qcu napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  

  Macieja napisał:  
Wie może ktoś z Was,jakie wymagania sprzętowe będzie miał(ma) FM2010??
Premiera tuż,tuż a nie wiem,czy na moim "gracie" będę mógł bez problemów spokojnie pograc.



# Wymagania sprzętowe: Pentium 4 2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5900 lub lepsza), 2 GB HDD, Windows XP/Vista.



Te wymagania co podales to tylko dla visty. dla xp sa prawie o polowe mniejsze (1,4 Ghz, 512 Ram)
Ale trzeba pamietac ze to tylko minimalne wymagania :/



Nie jest tak źle z tym XP, chociaż najważnejszy jest RAM, a ja mam na styk.


"W życiu piękne są tylko chwile"
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7189 dni

*




Odp: gry - 13/10/2009 21:01

  Animal. napisał:  
poszukuje nowszej fajnej realistycznej strategii (jakaś starożytność, średniowiecze) polecicie coś?



Dosc stara ale niesmiertelna Europa Uniwersalis 3 z nowszych Empire Total War w koncu da sie grac choc mi ciagle sie wiesza ale teraz raz czy dwa razy dziennie a nie jak kiedys dwa razy na pol godziny.

PS
Gralem w dema PES-a 10 i FIFY 10, musze przyznac ze duzo bardziej grywalna FIFA w ktora nie gralem od lat bo z przyzwyczajenia meczylem co roku PES-a ale teraz pierwszy raz od lat kupie FIFE i chyba raczej to w nia bede gral wiecej grywalnosci i realizmu gral juz ktos z was w obie gry zeby porownac?

Ostatnio edytowany przez: Scarface, 13 października 2009, 21:59 [1 raz(y)]


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8148 dni

*




Odp: gry - 14/10/2009 12:05

  Szymen napisał:  
polecam ze sciagąnia z servera "od siebie" dobre transfery bez limitów
pozdro


rapidy i inne

Torrent



Szymen- nie masz moze rownie dobrego torrenta do NBA 2k10?


MKS
Mlody_86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7107 dni




Odp: gry - 14/10/2009 12:35

  Vega napisał:  

  Szymen napisał:  
polecam ze sciagąnia z servera "od siebie" dobre transfery bez limitów
pozdro


rapidy i inne

Torrent



Szymen- nie masz moze rownie dobrego torrenta do NBA 2k10?



Może to ?
http://thepiratebay.org/torrent/5119103/NBA.2K10-RELOADED


MKS !
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6256 dni




Odp: gry - 14/10/2009 12:40
Ja raczej polecałbym pobranie ze storage.to


NBA 2k10

http://www.storage.to/get/qImqzXPK/NBA_2K10.part1.rar
http://www.storage.to/get/QLsx4W24/NBA_2K10.part2.rar
http://www.storage.to/get/OuvKYZIK/NBA_2K10.part3.rar
http://www.storage.to/get/cV3c5Qyb/NBA_2K10.part4.rar
http://www.storage.to/get/vvcoYXSV/NBA_2K10.part5.rar
http://www.storage.to/get/VlnzQisB/NBA_2K10.part6.rar
http://www.storage.to/get/BaIWFRzJ/NBA_2K10.part7.rar


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7190 dni

****




Odp: gry - 14/10/2009 13:08

  Scarface napisał:  

  Animal. napisał:  
poszukuje nowszej fajnej realistycznej strategii (jakaś starożytność, średniowiecze) polecicie coś?



Dosc stara ale niesmiertelna Europa Uniwersalis 3 z nowszych Empire Total War w koncu da sie grac choc mi ciagle sie wiesza ale teraz raz czy dwa razy dziennie a nie jak kiedys dwa razy na pol godziny.

PS
Gralem w dema PES-a 10 i FIFY 10, musze przyznac ze duzo bardziej grywalna FIFA w ktora nie gralem od lat bo z przyzwyczajenia meczylem co roku PES-a ale teraz pierwszy raz od lat kupie FIFE i chyba raczej to w nia bede gral wiecej grywalnosci i realizmu gral juz ktos z was w obie gry zeby porownac?



Europa Universalis 3 to pewnie by mi nie poszła ale w EU 2 wciąż pykam Polską:) nie ma to jak najeżdżać ruskich i niemieckie landy :D ihaaaa

Scarface - może jakieś skriny wrzucisz?:D


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6256 dni




Odp: gry - 14/10/2009 13:20
I co na screenach zobaczysz która ma lepszą grywalność ;P, co do FIFA 2010 na pc to kompletna porażka, podobno na konsoli wygląda bardzo fajnie tym niemniej na pewno nie przesiądę się z PES-a na F2010.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7010 dni

***




Odp: gry - 17/10/2009 14:56
jak w fifie 10 strzelać rzuty wolne, żeby wpadały w bramkę? Jest na to jakiś cfany sposób, czy muszę poprostu to wyczuć? Każdy mój strzał aktualnie albo ląduje w trybunach, albo broni go bramkarz.


Against modern wszystko!
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7190 dni

****




Odp: gry - 17/10/2009 15:38

  Dyzio napisał:  
I co na screenach zobaczysz która ma lepszą grywalność ;P



Ty nie bądź taki mądry :D chciałem oblookać jakie prowincje ma i jak sobie poczyna w wojowaniu Europy:)


  Lrd napisał:  
jak w fifie 10 strzelać rzuty wolne, żeby wpadały w bramkę? Jest na to jakiś cfany sposób, czy muszę poprostu to wyczuć? Każdy mój strzał aktualnie albo ląduje w trybunach, albo broni go bramkarz.




hehe, pewnie jest :D ale ja go nie znam:P Takie gry na mój sprzęt to istne science-fiction :P Pograj na treningu i próbuj;] ja przynajmniej tak próbowałem, z marnym skutkiem, ale próbowałem:D


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6256 dni




Odp: gry - 17/10/2009 17:23

  PogońFaN napisał:  

  Dyzio napisał:  
I co na screenach zobaczysz która ma lepszą grywalność ;P



Ty nie bądź taki mądry :D chciałem oblookać jakie prowincje ma i jak sobie poczyna w wojowaniu Europy:)



To nie aspiryna, to nie bayer to PogońFaN wciskanie kitu ludziom = zboczenie zawodowe panie. Ja tego nie kupuje! ;P


  Lrd napisał:  
jak w fifie 10 strzelać rzuty wolne, żeby wpadały w bramkę? Jest na to jakiś cfany sposób, czy muszę poprostu to wyczuć? Każdy mój strzał aktualnie albo ląduje w trybunach, albo broni go bramkarz.





  PogońFaN napisał:  
hehe, pewnie jest :D ale ja go nie znam:P Takie gry na mój sprzęt to istne science-fiction :P Pograj na treningu i próbuj;] ja przynajmniej tak próbowałem, z marnym skutkiem, ale próbowałem:D




Wujek dobra rada się znalazł :D


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7321 dni




Odp: gry - 18/10/2009 13:36
Wiem, że niedługo pojawi się PES 10 (dokładnie to w piątek jest premiera) ale na razie po bardzo długiej przerwie zacząłem grać w 09.
Ma prośbę do specjalistów, doradźcie jakieś kombinacje do ciekawych zagrań na moje ustawienia (gram na klawiaturze, ustawienia podobnie jak kiedyś w Fifach):
D - strzał (A na padzie)
S - krótkie podanie po ziemi (X na padzie)
A - wysokie podanie (B na padzie)
W - sprint (RB na padzie)
E - na dobiegnięcie/wyjście bramkarza (Y na padzie)
Q - zmiana piłkarza (LB na padzie) - to jest od większości kombinacji ?
Poza tym nieopisane :P
Z (LT na padzie)
C (RT na padzie)
Jak coś to mogę oczywiście dodać coś nowego.

Z góry dzięki za pomoc.


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7144 dni




Odp: gry - 18/10/2009 13:48
Poleci ktoś jakieś tytuły na PC, które obsługiwałyby matę do tańczenia? :)


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6912 dni




Odp: gry - 18/10/2009 14:47
Ja czekam tylko na chwile kiedy przysiade sie do FM 2010 ;]. Te godziny spedzone przed komputerem, zarwane nocki i poszukiwanie optymalnej taktyki. Dlugie zimowe wieczory poswiecone tej grze oczywiscie skutkiem tego awans Pogoni do E-klasy.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
BS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6484 dni




Odp: gry - 18/10/2009 15:23

  RodowityPolak napisał:  
Ja czekam tylko na chwile kiedy przysiade sie do FM 2010 ;]. Te godziny spedzone przed komputerem, zarwane nocki i poszukiwanie optymalnej taktyki. Dlugie zimowe wieczory poswiecone tej grze oczywiscie skutkiem tego awans Pogoni do E-klasy.



FM wychodzi niedługo ale zapewne tradycyjnie będzie strasznie zabugowany a na łatki i pacze rozwiązujące problemy trzeba będzie jeszcze trochę poczekać...


V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8148 dni

*




Odp: gry - 18/10/2009 16:24

  śmielaq89 napisał:  
Wiem, że niedługo pojawi się PES 10 (dokładnie to w piątek jest premiera) ale na razie po bardzo długiej przerwie zacząłem grać w 09.
Ma prośbę do specjalistów, doradźcie jakieś kombinacje do ciekawych zagrań na moje ustawienia (gram na klawiaturze, ustawienia podobnie jak kiedyś w Fifach):
D - strzał (A na padzie)
S - krótkie podanie po ziemi (X na padzie)
A - wysokie podanie (B na padzie)
W - sprint (RB na padzie)
E - na dobiegnięcie/wyjście bramkarza (Y na padzie)
Q - zmiana piłkarza (LB na padzie) - to jest od większości kombinacji ?
Poza tym nieopisane :P
Z (LT na padzie)
C (RT na padzie)
Jak coś to mogę oczywiście dodać coś nowego.

Z góry dzięki za pomoc.



Ja mam takie ustawienia:
Klawisze fifa09/10

Aby robic sztuczki musze trzymac lewy shift i naciskac w okreslonej kolejnosci strzalki (przyklad: shift+lewo, gora, prawo czy shift+ strzalka w strone przeciwnika 2x). Jak wpiszesz na youtubie to znajdziesz instrukcje trikow- sa pokazane i opisane w jakiej kolejnosci i jak trzba naciskac te strzalki.

Tak wogole to od 2009r FIFA jest duzo lepsza niz PES (na konsole i na PC) Na PC w tym roku wyszla troche slabsza fifa ale tylko na pierwszy rzut oka. Ustawisz detale, cienie, jakosc cieni, efekt glebii, murawe 3d to grafika bedzie wporzadku. PES to przeszlosc, radze zainwestowac w fifke;)


MKS

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7321 dni




Odp: gry - 18/10/2009 16:55
Nie dopisałem.. chodziło mi o PES 09, a Ty mi chyba podałeś do Fify :] Ale dzięki mimo wszystko, może się kiedyś przyda :D


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.21 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005