Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> gry << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
barcish
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7291 dni

**




Odp: gry - 19/03/2009 02:37
Niebuszewiak, w CoD autoaim jest, ale juz w Killzone czy UT3 juz ni chuja. Ale wlasnie od tego jest skill :) Scarface, mialem Wii pare miesiecy i wlaczylem je moze z 5 razy. Po prostu zawsze wolalem kupic cos nowego na chlebaka. Ja odradzam :) ps. post pisany z PS3 wiec sorry za brak polskich znakow


POGOŃ SZCZECIN!
Kastor.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5790 dni




Odp: gry - 27/03/2009 08:50
Mam prośbę, może któryś z was potrafi pomóc, szukam key-gen`a do dwóch gier Call of Duty World At War oraz NFS Undercover szukałem ale chyba niezdarnie w necie...


Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6058 dni




Odp: gry - 27/03/2009 09:23

  kas_tor napisał:  
Mam prośbę, może któryś z was potrafi pomóc, szukam key-gen`a do dwóch gier Call of Duty World At War oraz NFS Undercover szukałem ale chyba niezdarnie w necie...


A poszukaj kolego na www.gamecopyworld.com


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7189 dni

*




Odp: gry - 28/03/2009 14:14
Resident Evil 5 jak dla mnie kaszana ogolnie akcja fajna niezle ze gra nabiera dynamiki bo zombiaki sa teraz bardziej zywe niz martwe ale niestety nie idzie za tym dynamika gracza bo jakis debil wymyslil sobie ze mozna strzelac tylko stojac co kompletnie zabija gre jedyne co na plus ze mozna wystrzelac stado bambusow.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7190 dni

****




Odp: gry - 28/03/2009 17:16

  DeeMeN. napisał:  
Moim zdaniem konsole mają delikatną przewagę nad PC. Można usiąść z kumplami przed TV, otworzyć jakieś piwko i wrzucić PES'a, FIFE czy Singstar'a - zabawa jest zajebista :)



To ja chyba obalę Twoją myśl, bo zarówno stacjonarnego kompa jak i z laptopa też można podłączyć pod TV i otwierać piwka, grać turnieje itp :) myślę, że zabawa i przyjemność jest taka sama jakbyś grał na konsoli.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7144 dni




Odp: gry - 28/03/2009 18:06

  Scarface napisał:  
Resident Evil 5 jak dla mnie kaszana ogolnie akcja fajna niezle ze gra nabiera dynamiki bo zombiaki sa teraz bardziej zywe niz martwe ale niestety nie idzie za tym dynamika gracza bo jakis debil wymyslil sobie ze mozna strzelac tylko stojac co kompletnie zabija gre jedyne co na plus ze mozna wystrzelac stado bambusow.



A z tym strzelaniem, to nie było tak przypadkiem w każdej części?
Także ja bym to ocenił, jako kontynuowanie tradycji ;)
Swoją drogą nigdy Resident Evil mnie nie wciągał fabularnie.


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7189 dni

*




Odp: gry - 28/03/2009 20:18

  Niebuszewiak napisał:  

  Scarface napisał:  
Resident Evil 5 jak dla mnie kaszana ogolnie akcja fajna niezle ze gra nabiera dynamiki bo zombiaki sa teraz bardziej zywe niz martwe ale niestety nie idzie za tym dynamika gracza bo jakis debil wymyslil sobie ze mozna strzelac tylko stojac co kompletnie zabija gre jedyne co na plus ze mozna wystrzelac stado bambusow.



A z tym strzelaniem, to nie było tak przypadkiem w każdej części?
Także ja bym to ocenił, jako kontynuowanie tradycji ;)
Swoją drogą nigdy Resident Evil mnie nie wciągał fabularnie.



Z tym strzelaniem to faktycznie bylo tak w kazdej czesci ale teraz gra stala sie zbyt dynamiczna i po prostu tak sie nie da grac.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7002 dni




Odp: gry - 28/03/2009 21:28
jest jakaś gra na PC z cyklu F1???


POGOŃ 100% SZCZECIN
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7219 dni

**




Odp: gry - 28/03/2009 22:50

  YAKIN napisał:  
jest jakaś gra na PC z cyklu F1???



Do wyboru:

F1 Challenge 99-02 - łatwiejsza w obsłudze można grać na klawiaturze. Niezła grafika, dobra grywalność, aczkolwiek ma wiele minusów m.in. kiepską podatność na tworzenie do niej kompletnych modów. Jest mnóstwo dodatków, ale sezonu 2008 raczej nie doczekamy się już. Ja gram na sezonie 2007. W Polsce gra jest NIE DO KUPIENIA.

rFactor - zwykła ścigałka, ale w cholerę realistyczna (bez kierownicy nie ma sensu jej uruchamiać) i robią do niej mnóstwo modów F1, torów, bolidów,oraz bajerów jak np. Live Timing w stylu TV. Aktualnie sporo dodatków na sezon 2009 (bolid Brawn GP pojawił się chyba kilka dni po ujawnieniu jego barw:)). Gra z przyszłością (jest epsza od F1C), ale trudniejsza. Do kupienia w Polsce za kilkanaście/kilkadziesiąt złotych. Na lewo gra różnie chodzi i nie obsługuje kilku rzeczy.

Grand Prix 4 - gra legenda, podobna do F1C, ale już na wymarciu.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
[FH] Tiger
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5816 dni




Odp: gry - 26/04/2009 22:38
ja tez z checia wziąl bym od ciebie ten stadionik tylko powiedz mi co mam ściągnąć i jak to wgrać... Z gory bede Ci bardzo wdzieczny....


Tiger - Były Czlonek drużyny Fox Hound
www.foxhound.xa.pl
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7189 dni

*




Odp: gry - 31/05/2009 13:59
Ultimate Fighting Championship juz po premierze naprawde dobra gra zadna tam bijatyka kosolowa tylko prawdziwa walka krwawa i brutalna, gra dobra graficznie, masa ciosow i calkiem grywalna.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5868 dni

**




Odp: gry - 31/05/2009 16:04

  Scarface napisał:  
Ultimate Fighting Championship juz po premierze naprawde dobra gra zadna tam bijatyka kosolowa tylko prawdziwa walka krwawa i brutalna, gra dobra graficznie, masa ciosow i calkiem grywalna.



dotępne na pc?


Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7189 dni

*




Odp: gry - 31/05/2009 17:40
Tylko na konsole XBOX360 i PS3


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
monter
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni




Odp: gry - 19/06/2009 16:47
Dobra, to teraz coś z innej beczki.
Bierze ktoś z Was udział w rozgrywce Menelgames?

W każdym razie proszę o
datki

I do zobaczenia w Warszawie :][


MKS Pogoń Szczecin Polska
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7050 dni

**




Odp: gry - 19/06/2009 17:23
gra ktoś z Was w pokerTH ?


Marecky
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6430 dni




Odp: gry - 19/06/2009 19:26

  monter napisał:  
Dobra, to teraz coś z innej beczki.
Bierze ktoś z Was udział w rozgrywce Menelgames?

W każdym razie proszę o
datki

I do zobaczenia w Warszawie :][



działam na menelskim szlaku :P :D:D


" Tylko to co najlepsze jest wystarczająco dobre "
SL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5798 dni




Odp: gry - 05/07/2009 16:31
nie będzie to nowosć bo kilku chłopaków z forum już w to gra, mianowicie menelgame, a ja proszę o małą pomnoc.

wystarczy kliknąć by wesprzeć

datki

z góry dzięki


zch
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7190 dni

****




Odp: gry - 10/07/2009 23:20
Mógłby ktoś na jutrzejszy sparing(ewentualnie po meczu też mógłbym gdzieś podjechać) nagrać na płytki wersję instalacyjną PESa 2009 na PC?

Pozdrawiam


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
kondzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6990 dni




Odp: gry - 11/07/2009 00:14
Wie ktoś gdzie w Szczecinie dostane "tanio" uzywane gry na ps3 ? No i po jakiej cenie dostane pada pod ps3 SIXAXIS ????


Corny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5843 dni




Odp: gry - 11/07/2009 10:59

  kondzik napisał:  
Wie ktoś gdzie w Szczecinie dostane "tanio" uzywane gry na ps3 ? No i po jakiej cenie dostane pada pod ps3 SIXAXIS ????



Na turzynie są 2 stoiska o ile się nie mylę nawet koło siebie. Ceny są różne ale są na pewno jest taniej niż w sklepie.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.29 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005