Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> gry << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7189 dni

*




Odp: gry - 08/03/2009 22:31
Empire: Total War - gra dopiera co sie ukazala wiec jeszcze niegralem ale z recenzji i filmikow na youtube wyglada imponujaca, obowiazkowa pozycja dla kazdego fana strategii bo ilez mozna grac w kolko w europa universalis.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7953 dni

**




Odp: gry - 09/03/2009 16:57
ja mam, jak narazie ogarniam mape glowna bo jest sporo nowosci, gra Polska jest dosc latwa jak do tej pory. komputer sobie niezle radzi, uderza skrzydlami, wbija sie w nasjlabsze odcinki obrony i probuje okrazac, umiejetnie uzywa konnicy i strzelcow

Ogolnie gierka na duzy plus, chociaz chyba bardziej czekam na hearts of iron 3 :)


Szlugi, wóda, gołe baby !
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5868 dni

**




Odp: gry - 09/03/2009 18:34

  Scarface napisał:  
Empire: Total War - gra dopiera co sie ukazala wiec jeszcze niegralem ale z recenzji i filmikow na youtube wyglada imponujaca, obowiazkowa pozycja dla kazdego fana strategii bo ilez mozna grac w kolko w europa universalis.



jest juz w wersji polskiej na necie, co tu duzo gadac, gra niesamowita :)


Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7189 dni

*




Odp: gry - 15/03/2009 10:52
W piatek byla premiera Resident Evil 5 wlasnie sie wybieram do sklepu kupic po filmikach na youtube widac ze bedzie bardzo dobra graficznie a i akcji pewnie tez nie zabraknie no i licze na ciekawa historie.
Biorac pod uwage ze 2 dni temu kupilem Empire total war to zawieszenie zycia towarzyskiego gwarantowane na najblizsze tygodnie.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5868 dni

**




Odp: gry - 15/03/2009 11:14

  Scarface napisał:  
W piatek byla premiera Resident Evil 5 wlasnie sie wybieram do sklepu kupic po filmikach na youtube widac ze bedzie bardzo dobra graficznie a i akcji pewnie tez nie zabraknie no i licze na ciekawa historie.
Biorac pod uwage ze 2 dni temu kupilem Empire total war to zawieszenie zycia towarzyskiego gwarantowane na najblizsze tygodnie.



hehe, nie masz na co kasy wydawać :) ?? empire total war dzień po polskiej premierze był dostępny na torrentach w dzialajacej wersji :)


Żeniu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7028 dni




Odp: gry - 15/03/2009 11:36
pamieta ktos z was taka gre ktorej producentem byl Virgin. bardzo stara gra i chodzilo sie czerwonym ludkiem zbieralo sie chyba monety a pierwszy level zaczynal sie na plazy. za nic w swiecie nie moge sobie tej gry przypomniec :(Gra pochodzi gdzies z okolic 1990r.


"1948 & 1916"
Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7144 dni




Odp: gry - 15/03/2009 14:29

  Żeniu napisał:  
pamieta ktos z was taka gre ktorej producentem byl Virgin. bardzo stara gra i chodzilo sie czerwonym ludkiem zbieralo sie chyba monety a pierwszy level zaczynal sie na plazy. za nic w swiecie nie moge sobie tej gry przypomniec :(Gra pochodzi gdzies z okolic 1990r.



Cool Spot?


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
A. Strzelba
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7181 dni

***




Odp: gry - 15/03/2009 14:42
jest jakis sklep (buda gdzies na turzynie albo innym "centrum handlowym") gdzie moge wymienic gre na PS3?? Bo mam dwa PES 2009 i chce sie zamienic na cos innego... A moze ktos z forum chce kupic lub oddac inna gre w zamian?


Żeniu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7028 dni




Odp: gry - 15/03/2009 15:52

  Niebuszewiak napisał:  

  Żeniu napisał:  
pamieta ktos z was taka gre ktorej producentem byl Virgin. bardzo stara gra i chodzilo sie czerwonym ludkiem zbieralo sie chyba monety a pierwszy level zaczynal sie na plazy. za nic w swiecie nie moge sobie tej gry przypomniec :(Gra pochodzi gdzies z okolic 1990r.



Cool Spot?



Tak jest :) Dziekuje zbawco :)


"1948 & 1916"
celciusz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8284 dni




Odp: gry - 15/03/2009 17:58

  A. Strzelba napisał:  
jest jakis sklep (buda gdzies na turzynie albo innym "centrum handlowym") gdzie moge wymienic gre na PS3?? Bo mam dwa PES 2009 i chce sie zamienic na cos innego... A moze ktos z forum chce kupic lub oddac inna gre w zamian?




na TURZYNIE dasz rade cos wymienic napewno


Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7189 dni

*




Odp: gry - 16/03/2009 21:10
Czy ktos kto gra obecnie w empire total war ma problemy z zawieszaniem sie gry pojawia mi sie komunikat empire total war has stopped working i gra sie wylacza zdarzalo sie to pare razy a teraz zdarza sie tak za kazdym razem jak wykonam swoj ruch czyli wogole nie da sie grac. Co za gowno przypomnialo mi sie dlaczego od czasu zakupu PS nie gram na kompach.
PS
Gra oryginalna, windows oryginalny, komp nowka


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7144 dni




Odp: gry - 16/03/2009 21:54

  Scarface napisał:  
Czy ktos kto gra obecnie w empire total war ma problemy z zawieszaniem sie gry pojawia mi sie komunikat empire total war has stopped working i gra sie wylacza zdarzalo sie to pare razy a teraz zdarza sie tak za kazdym razem jak wykonam swoj ruch czyli wogole nie da sie grac. Co za gowno przypomnialo mi sie dlaczego od czasu zakupu PS nie gram na kompach.
PS
Gra oryginalna, windows oryginalny, komp nowka



http://www.idg.pl/news/341293/Empire.Total.War.calkowicie.niegrywalne.html

Tradycyjnie, jak to bywa z takimi tytułami trzeba poczekać na patcha który wszystko poprawi.

PS
Konsole śmierdzą :]


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7953 dni

**




Odp: gry - 17/03/2009 16:53
hmm dziwne, u mnie wszystko dziala bez zarzutu, zadnych zwisow, resetow.

Moze poprobuj ze zmiana rozdzielczosci - ja mialem takie problemy przy pierwszym medievalu - pomoglo.

Co do konsol to raz mialem i narazie styka, gry w ktore lubie grac nie wychodza na nie ;)


Szlugi, wóda, gołe baby !
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: gry - 17/03/2009 17:48
zreszta jak tu grac w FPS bez myszki i klawki:) swoja droga w strategie tez sobie tego niewyobrazam...


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
barcish
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7291 dni

**




Odp: gry - 17/03/2009 19:04

  Randall McMurphy napisał:  
zreszta jak tu grac w FPS bez myszki i klawki:) swoja droga w strategie tez sobie tego niewyobrazam...



Co do strategii zgadzam sie jak najbardziej, kazdy RTS na konsole wypełniony jest po brzegu uproszczeniami praktycznie zabijajacymi przyjemnosc z gry. Co do strzelanek nie zgadzam sie jednak w stu procentach. Nawet gdy do wyboru mialem myszke i klawiature (np Unreal Tournament 3 na PS3 w pełni wykorzystuje klawke i myszke) to i tak wybierałem pada :). Headshoty w Killzone czy CoD wchodza az miło :)


POGOŃ SZCZECIN!
Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7144 dni




Odp: gry - 17/03/2009 19:32

  Bart_Emigrant napisał:  
Headshoty w Killzone czy CoD wchodza az miło :)



bo uproszczone sterowanie jest przecież :]


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7189 dni

*




Odp: gry - 17/03/2009 23:45
Udalo mi sie odpalic wczesniej zapisana gre ale wiesza sie nadal regularnie co pol godziny, na wszystkich forach sypia sie gromy na ta gre a jedyne porady to oddanie gry do sklepu albo wyslanie mejla do producenta z tuzinem przeklenstw.
Co do PS to fakt ze nie da sie pograc w FPS-a i nie mazadnych strategii ale za to ma tez swoje gry ktorych nie mozna zobyc nigdzie indziej jak chociazbby Final Fantasy, Gran Turismo, Tekken jak chcem sobie pograc w PES-a to naciskam guzik i wszystko gra i sie nie martwie o jebaane sterowniki, kompatybilnosc, nic sie nie wiesza wiec w sumie mozna powiedziec ze fan gier powinien miec na chacie pieca i konsole bo razem sie one uzupelniaja.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6104 dni




Odp: gry - 18/03/2009 15:31
Moim zdaniem konsole mają delikatną przewagę nad PC. Można usiąść z kumplami przed TV, otworzyć jakieś piwko i wrzucić PES'a, FIFE czy Singstar'a - zabawa jest zajebista :)


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7189 dni

*




Odp: gry - 18/03/2009 18:47

  DeeMeN. napisał:  
Moim zdaniem konsole mają delikatną przewagę nad PC. Można usiąść z kumplami przed TV, otworzyć jakieś piwko i wrzucić PES'a, FIFE czy Singstar'a - zabawa jest zajebista :)



Zajebista przewage na strone konsol wprowadzil wii sport sam jeszcze nie kupilem bo mam za maly salon ale niedlugo sie przeprowadzam i kupie koniecznie bo zabawa jest naprawde niesamowita no i mozna zgubic troszke brzuszka.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7144 dni




Odp: gry - 18/03/2009 19:32
Odnośnie Wii:
;)http://www.youtube.com/watch?v=WrrvkPo7TZ4&eu


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.18 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005