Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> gry << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6891 dni




Odp: gry - 14/04/2012 02:29
Jest może ktoś chętny pograć przez sieć w Fife 12 (na PC)? Jeśli tak to gg w profilu (jeśli jestem, to i tak na niewidocznym).


reclaimenn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4423 dni




Odp: gry - 14/04/2012 18:31
jacyś fanatycy Call of Duty na PS3 są tutaj ??;)


To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć !!
misiek6824
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5058 dni




Odp: gry - 20/04/2012 09:15
PES 2012 online gra ktoś? chodzi o PS3. Mój login alexDP_1916


www.PomocKredytowa.com.pl - Kredyty bez BIK, BIG, KRD
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5288 dni




Odp: gry - 17/05/2012 19:26
szukam linków do ściągnięcia dodatków do gta 4 na PC - the lost and damned i ballad of gay tony, wie ktoś skąd ściągnąć?


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4997 dni




Odp: gry - 17/05/2012 21:31

  reclaimenn napisał:  
jacyś fanatycy Call of Duty na PS3 są tutaj ??;)



Mój brat nieźle nawala :D jak coś mój nick sebeq23


Tylko Pogoń !
cofe_shop
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7496 dni




Odp: gry - 17/05/2012 22:57

  ManeS napisał:  
szukam linków do ściągnięcia dodatków do gta 4 na PC - the lost and damned i ballad of gay tony, wie ktoś skąd ściągnąć?



Trzymaj


Wódka jest bogiem,faja nałogiem,życie zabawą a piłka nożna podstawą !!
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5288 dni




Odp: gry - 18/05/2012 01:17
dzięki! beer


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7882 dni

**




Odp: gry - 21/05/2012 08:39
coś dla fanów diablo ;)


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6971 dni




Odp: gry - 16/07/2012 00:39
Posiada ktoś z was gierkę Captain Tsubasa II (tą z Nes'a) wersję przetłumaczoną na polski? I czy ewentualnie mógłby mi przesłać na maila:) [email protected]

ps i jeszcze jakiś emulator:D

Ostatnio edytowany przez: YAKIN, 16 lipca 2012, 01:00 [1 raz(y)]


POGOŃ 100% SZCZECIN
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6738 dni

****




Odp: gry - 16/07/2012 09:32

  YAKIN napisał:  
Posiada ktoś z was gierkę Captain Tsubasa II (tą z Nes'a) wersję przetłumaczoną na polski? I czy ewentualnie mógłby mi przesłać na maila:) [email protected]

ps i jeszcze jakiś emulator:D



kiedyś tez w tym rzezbiłem - http://www.pegasus-gry.com - tutaj znajdziesz dużo romów i emulów. ale czy cybasa tam jest to nie powiem. i jeszcze przetłumaczony na PL? to był w ogóle taki?? eeee, pierwsze słyszę:> ja na pegazusie miałem amerykańską wersję, gdzie cubasa to był robin. i troche inaczej wyglądali. ale widziałem też oryginalną wersję, tylko że ze szlaczkami. a tam trzeba było passwordy znać i gdyby trzeba było wpisywać w oryginale to ojapierdole:P


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
BJK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8292 dni

*




Odp: gry - 16/07/2012 09:54
Ostatnio bylem u znajomego ktory otworzył nowy pub sportowy KICKER PUB na starym miescie. Ogolnie klimatycznie, mozna posiedziec wypic piwko (warka 6zl z butelki takze ceny nie najgorsze, w pt wodka z cola 6zl) i do tego pograc na konsoli lub meczyk obejrzec na projektorze.

Pisze w dziale gry poniewaz w ostatni piatek zorganizował tam turniej PESa. Byl to pilotarzowy turniej raczej dla znajomych. Zagralismy turniej euro. kazdy wylosowal druzyne i byl do odpowiedniej grupy przypisany. Grane na 4 stanowiskach z konsolami. Calokształt oceniam bardzo pozytywnie. Koles zapowiedzial ze bedzie organizowal jakies turnieje. Jakby ktos mial ochote pograc to polecam.

Dla ciekawosci napisze ze wylosowałem POLSKE :) no i zeby nie bylo to z grupy wyszedlem :P czyli jednak mozna ;) :)


"...Bądź dumny z tego kim jesteś..."

POGOŃ SZCZECIN

HWDP na zawsze HWDP
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4476 dni




Odp: gry - 16/07/2012 11:16

  TeHaCe napisał:  

  YAKIN napisał:  
Posiada ktoś z was gierkę Captain Tsubasa II (tą z Nes'a) wersję przetłumaczoną na polski? I czy ewentualnie mógłby mi przesłać na maila:) [email protected]

ps i jeszcze jakiś emulator:D



kiedyś tez w tym rzezbiłem - http://www.pegasus-gry.com - tutaj znajdziesz dużo romów i emulów. ale czy cybasa tam jest to nie powiem. i jeszcze przetłumaczony na PL? to był w ogóle taki?? eeee, pierwsze słyszę:> ja na pegazusie miałem amerykańską wersję, gdzie cubasa to był robin. i troche inaczej wyglądali. ale widziałem też oryginalną wersję, tylko że ze szlaczkami. a tam trzeba było passwordy znać i gdyby trzeba było wpisywać w oryginale to ojapierdole:P



Kurwaa ziomek gdybym ja wcześniej wiedział, że takie coś jest...Wracam do gry w contre!!Dzięki! :D


YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6971 dni




Odp: gry - 16/07/2012 23:08

  xxjarek05xx napisał:  

  TeHaCe napisał:  

  YAKIN napisał:  
Posiada ktoś z was gierkę Captain Tsubasa II (tą z Nes'a) wersję przetłumaczoną na polski? I czy ewentualnie mógłby mi przesłać na maila:) [email protected]

ps i jeszcze jakiś emulator:D



kiedyś tez w tym rzezbiłem - http://www.pegasus-gry.com - tutaj znajdziesz dużo romów i emulów. ale czy cybasa tam jest to nie powiem. i jeszcze przetłumaczony na PL? to był w ogóle taki?? eeee, pierwsze słyszę:> ja na pegazusie miałem amerykańską wersję, gdzie cubasa to był robin. i troche inaczej wyglądali. ale widziałem też oryginalną wersję, tylko że ze szlaczkami. a tam trzeba było passwordy znać i gdyby trzeba było wpisywać w oryginale to ojapierdole:P



Kurwaa ziomek gdybym ja wcześniej wiedział, że takie coś jest...Wracam do gry w contre!!Dzięki! :D


to
Oczywistośc że jest wersja PL:D, całkiem nie dawno (ze 2 lata temu) paru kolesiom chciało się zrobic tlumaczenie. Miałem nawet tą grę ale poszedł format i kiszka. Ściągałem z chomika wtedy, ale konta się już pozbyłem a nigdzie indziej nie idzie znaleźc.


POGOŃ 100% SZCZECIN
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4476 dni




Odp: gry - 16/07/2012 23:10
login i haslo do chomika ci moge pożyczyć. podaj maila...


TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6738 dni

****




Odp: gry - 16/07/2012 23:32
to jak już ogarniecie tego cubase po polsku to nie omieszkajcie się tu nim podzielić;]


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6891 dni




Odp: gry - 17/07/2012 01:25
A tam cubasa... ja Wam powiem, że jak się w fifie zrobi przyśpiewki Pogoni to jest dopiero szał 1 miejsce


Edit:
No zgrałem nawet trochę gameplayu żeby pokazać jak to wypada. Niestety kilka przyśpiewek nie poleciało w tym meczu. :P
http://youtu.be/HiPCmK_cORo

Ostatnio edytowany przez: Cywil, 17 lipca 2012, 05:07 [1 raz(y)]


forza!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5598 dni




Odp: gry - 17/07/2012 10:14

  Cywil napisał:  
A tam cubasa... ja Wam powiem, że jak się w fifie zrobi przyśpiewki Pogoni to jest dopiero szał 1 miejsce


Edit:
No zgrałem nawet trochę gameplayu żeby pokazać jak to wypada. Niestety kilka przyśpiewek nie poleciało w tym meczu. :P
http://youtu.be/HiPCmK_cORo



mała rzecz a niemiłosiernie cieszy ;)
przydałby się może jakiś mały tutorial jak to zrobiłeś ?


JLB !
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8117 dni

*




Odp: gry - 17/07/2012 11:24
Wy mowicie o tym cubasie na pegazusa? Co gralo sie po 5 w polu i byly tam strzaly banana, blyskawicy itp? Z nieba lecialy pioruny, ktore razily graczy, bramkarze wpadali do siatki z pilka- o tym mowicie?
Bo byla tez gra na jakas konsole gdzie byl juz prawdziwy Cubasa ale to byla gierka co zajmowala ponad 1gb byla super graficznie itp, jednak tez napisala szlaczkami i nic nie dalo sie wyczaic.

Byl tez jakis Cubasa na jakas stara konsole (moze i pegazus), gdzie nie biegalo sie samemu pilkarzami tylko ktos dostawal pilke i do wyboru byla 1 z kilku opcji co ma zrobic (np. a- podaj do iszizakiego,b- kiwaj,c- strzelaj,d-super strzal).

Ktore by to nie bylo licze, ze sie podzielisz jak zalatwisz z tlumaczeniem;)


MKS
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7418 dni




Odp: gry - 17/07/2012 11:48

  BJK napisał:  
Ostatnio bylem u znajomego ktory otworzył nowy pub sportowy KICKER PUB na starym miescie. Ogolnie klimatycznie, mozna posiedziec wypic piwko (warka 6zl z butelki takze ceny nie najgorsze, w pt wodka z cola 6zl) i do tego pograc na konsoli lub meczyk obejrzec na projektorze.

Pisze w dziale gry poniewaz w ostatni piatek zorganizował tam turniej PESa. Byl to pilotarzowy turniej raczej dla znajomych. Zagralismy turniej euro. kazdy wylosowal druzyne i byl do odpowiedniej grupy przypisany. Grane na 4 stanowiskach z konsolami. Calokształt oceniam bardzo pozytywnie. Koles zapowiedzial ze bedzie organizowal jakies turnieje. Jakby ktos mial ochote pograc to polecam.

Dla ciekawosci napisze ze wylosowałem POLSKE :) no i zeby nie bylo to z grupy wyszedlem :P czyli jednak mozna ;) :)



To już mamy dwa puby, które organizują turnieje w PESA :) Takie zawody są jeszcze w Sport Bar Live :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6971 dni




Odp: gry - 17/07/2012 11:56

  YAKIN napisał:  

  xxjarek05xx napisał:  

  TeHaCe napisał:  

  YAKIN napisał:  
Posiada ktoś z was gierkę Captain Tsubasa II (tą z Nes'a) wersję przetłumaczoną na polski? I czy ewentualnie mógłby mi przesłać na maila:) [email protected]

ps i jeszcze jakiś emulator:D



kiedyś tez w tym rzezbiłem - http://www.pegasus-gry.com - tutaj znajdziesz dużo romów i emulów. ale czy cybasa tam jest to nie powiem. i jeszcze przetłumaczony na PL? to był w ogóle taki?? eeee, pierwsze słyszę:> ja na pegazusie miałem amerykańską wersję, gdzie cubasa to był robin. i troche inaczej wyglądali. ale widziałem też oryginalną wersję, tylko że ze szlaczkami. a tam trzeba było passwordy znać i gdyby trzeba było wpisywać w oryginale to ojapierdole:P



Kurwaa ziomek gdybym ja wcześniej wiedział, że takie coś jest...Wracam do gry w contre!!Dzięki! :D


to
Oczywistośc że jest wersja PL:D, całkiem nie dawno (ze 2 lata temu) paru kolesiom chciało się zrobic tlumaczenie. Miałem nawet tą
grę ale poszedł format i kiszka. Ściągałem z chomika wtedy, ale konta się już pozbyłem a nigdzie indziej nie idzie znaleźc.



Ok namierzyłem:D Captain Tsubasa II POLSKA WERSJA


POGOŃ 100% SZCZECIN
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005