Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> gry << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
N.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6023 dni




Odp: gry - 19/04/2008 08:29
Ja chciałbym polecić fajnego managera, gdzie naprawdę czujesz, że prowadzisz klub. Dodam iż jest to gra internetowa, gdzie przeciwnikami są inni gracze. Jest możliwość startowania w pucharach odpłatnych realną kasą, gdzie można zdobyć cenne nagrody, ale radze startować w pucharze dopiero tak w 3 Div- 3lidze. Zaczynamy tam grać od 8 Div podajże.
Manager Zone


PS
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7219 dni

**




Odp: gry - 20/04/2008 13:21
Polecam wszystkim pogranie w Trackmania Nations Forever. To gra wyścigowa, gdzie zasuwamy po rozamitych, zwariowanych i nieźle pokręconych torach. Gra oferuje rozbudowany tryb multi z podzialem na kraje i wojewodztwa (jest Zachodniopomorskie). Instalujemy, zakładamy konto i mielimy multi ile się da:) Obsługa gry jest prosta: klaiwsze kierunkowe, Backspace i Enter (do respawnu wozu). Szczegoly tutaj - http://www.trackmania.com/en/index.php?lang=en&rub=downloads_info&id=17


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6256 dni




Odp: gry - 20/04/2008 16:36
Grał już ktoś z Was w Assassins Creed ? Trailery na youtube robią wrażenie ale często można się "nawinąć" na fajny obrazek. Stąd też pytanie czy warto mieć tę grę ?


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7219 dni

**




Odp: gry - 20/04/2008 16:54

  Dyzio napisał:  
Grał już ktoś z Was w Assassins Creed ? Trailery na youtube robią wrażenie ale często można się "nawinąć" na fajny obrazek. Stąd też pytanie czy warto mieć tę grę ?



Z tego co sie dowiedzialem od osob juz grajacych to jest rozmach, jest fajny klimat i niestety monotonia (zadania są bliźniaczo podobne). I trzeba mieć do tego niezły sprzęt.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6256 dni




Odp: gry - 20/04/2008 17:10
A orientujesz się może jak wygląda tryb walki, są jakieś innowacje czy raczej stare wzorce zaczerpnięte z gier podobnego typu?


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7219 dni

**




Odp: gry - 20/04/2008 18:54
Walka jest trochę drętwa, bo ogranicza się do "lockowania" przeciwnikow i wyprowadzaniu pewnych kombinacji - LINK.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6256 dni




Odp: gry - 20/04/2008 20:43
Z tego co tutaj widzę, to Wiedzmuś bije Creeda na głowę :D


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7913 dni

**




Odp: gry - 21/04/2008 01:28

  Dyzio napisał:  
A orientujesz się może jak wygląda tryb walki, są jakieś innowacje czy raczej stare wzorce zaczerpnięte z gier podobnego typu?



przedewszystkim walka w Assassin Creed to ostatecznosc, a nie powinnosc jak w Wiedzminie :). Jesli cos Ci nie wyszko i zostales przylapany to musisz walczyc. Tu gra sie skrytobójca nie wojownikiem, aczkolwiek walki moga byc rowniez atrakcyjne.

fight assassin creed

ale niepodwazalnym faktem jest, ze trzeba miec mocny sprzet, niestety.


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7219 dni

**




Odp: gry - 21/04/2008 10:44

  Dyzio napisał:  
Z tego co tutaj widzę, to Wiedzmuś bije Creeda na głowę :D



Bo Wiedzmin to Action cRPG, a Creed to skradanka (choć to pojęcie względne bo ciemność ma tu małe znaczenie dla wykrycia naszej pozycji), gdzie buszujemy po dachach Jerozolimy :)


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7189 dni

*




Odp: gry - 21/04/2008 19:58

  Dyzio napisał:  
Grał już ktoś z Was w Assassins Creed ? Trailery na youtube robią wrażenie ale często można się "nawinąć" na fajny obrazek. Stąd też pytanie czy warto mieć tę grę ?



Grałem w wersji na PS3 i byłem pod sporym wrażeniem może dlatego że była to pierwsza moja gra na PS3 graficzka piękna grywalność dobra tak jak wcześniej tu było wpomniane można zabijać po cichu albo siać spustoszenie ala GTA ogólnie grę polecam, jeśli chodzi o PS3 to najlepszą grą jaką widziałem do tej pory to Heavenly Sword ale to jeszcze kwestia tygodnia i wychodzi GTA IV


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6256 dni




Odp: gry - 21/04/2008 20:53
Cóż dziś zainstalowałem sobie A.C. i po dwugodzinnej przygodzie mam następujące wrażenia; grafa, grywalność, bez zarzutu jedyne co mnie nie drażni to spora liczba "scenek" których to oglądania nie można przyśpieszyć czy wyłączyć. Wypada mieć nadzieję, że fajnie się rozwinie i nie stanie się zbyt szybko nudnawa jak wspominał eJay ;P


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
WH02
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6418 dni




Odp: gry - 22/04/2008 04:51

  freetom napisał:  
Ja chciałbym polecić fajnego managera, gdzie naprawdę czujesz, że prowadzisz klub. Dodam iż jest to gra internetowa, gdzie przeciwnikami są inni gracze. Jest możliwość startowania w pucharach odpłatnych realną kasą, gdzie można zdobyć cenne nagrody, ale radze startować w pucharze dopiero tak w 3 Div- 3lidze. Zaczynamy tam grać od 8 Div podajże.
Manager Zone



Co trzeba wpisac w polu kod referencyjny??


Jedność Lojalność Braterstwo
barcish
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7291 dni

**




Odp: gry - 22/04/2008 15:54

  Scarface napisał:  

  Dyzio napisał:  
Grał już ktoś z Was w Assassins Creed ? Trailery na youtube robią wrażenie ale często można się "nawinąć" na fajny obrazek. Stąd też pytanie czy warto mieć tę grę ?

Grałem w wersji na PS3 i byłem pod sporym wrażeniem może dlatego że była to pierwsza moja gra na PS3 graficzka piękna grywalność dobra tak jak wcześniej tu było wpomniane można zabijać po cichu albo siać spustoszenie ala GTA ogólnie grę polecam, jeśli chodzi o PS3 to najlepszą grą jaką widziałem do tej pory to Heavenly Sword ale to jeszcze kwestia tygodnia i wychodzi GTA IV

kup Call of Duty 4 i Unratched Drake Story wtedy zobaczysz jakosc :) btw podlaczyles juz konsole do neta? :)


POGOŃ SZCZECIN!
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6256 dni




Odp: gry - 22/04/2008 18:51
CoD MW 4 mnie rozczarował podobnie jak Airborne z racji tego, iż są dość krótkie a przez neta nie grałem bo nie było za bardzo z kim. W sieci to jedynie Battelfield 2 i Football Manager :D


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: gry - 24/04/2008 19:34
gral ktos juz w gta IV?? bo widzialem ze sie na konsole pojawilo? jakie wrazenia??:D


100% PD
Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7144 dni




Odp: gry - 24/04/2008 21:41

  Dyzio napisał:  
CoD MW 4 mnie rozczarował podobnie jak Airborne z racji tego, iż są dość krótkie a przez neta nie grałem bo nie było za bardzo z kim. W sieci to jedynie Battelfield 2 i Football Manager :D



Nie nie kolego, po sieci to się gra w Enemy Territory. :)


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: gry - 24/04/2008 21:58
w sieci tylko Call of Duty2:] czesc 4 juz nie robi takie wrazenia ale na single zajebista


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
x-pack
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7133 dni




Odp: gry - 24/04/2008 22:26

  Bart_Emigrant napisał:  

  Scarface napisał:  

  Dyzio napisał:  
Grał już ktoś z Was w Assassins Creed ? Trailery na youtube robią wrażenie ale często można się "nawinąć" na fajny obrazek. Stąd też pytanie czy warto mieć tę grę ?



Grałem w wersji na PS3 i byłem pod sporym wrażeniem może dlatego że była to pierwsza moja gra na PS3 graficzka piękna grywalność dobra tak jak wcześniej tu było wpomniane można zabijać po cichu albo siać spustoszenie ala GTA ogólnie grę polecam, jeśli chodzi o PS3 to najlepszą grą jaką widziałem do tej pory to Heavenly Sword ale to jeszcze kwestia tygodnia i wychodzi GTA IV



kup Call of Duty 4 i Unratched Drake Story wtedy zobaczysz jakosc :) btw podlaczyles juz konsole do neta? :)




jak podlaczyles ps3 do neta ? tzreba miec kabel czy cos ? mam neostrade liveboxa na chacie


Szczecińska albo Zadna
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6256 dni




Odp: gry - 24/04/2008 23:21

  Cytat:  
Opis przyda się szczególnie dla tych, którzy mają PS3 i PC w oddzielnych pokojach a nie chce im się ciągnąć kabli i innych przedłużaczy.

1. Jeżeli jest to konieczne to kupujemy router z wbudowanym wireless LANem, modemem ADSL, wbudowanym Access Pointem oraz opcjonalnie z firewallem, czy innymi dodatkami (teraz już chyba i tak wszystkie posiadają firewalla)

2. Do routera powinna być dodana płyta cd z Wizardem jego konfiguracji. Najczęściej ogranicza się to podłączeniem routera do karty sieciowej w PC oraz do gniazda w ścianie, następnie kreator poprosi Cię o wybranie Twojego Internet Providera (dostawcy), oraz wpisanie nazwy użytkownika oraz hasła, które przypisał Ci Twój dostawca internetowy (powinieneś dostać przy podpisywaniu umowy, jeżeli takowego nie posiadasz to skontaktuj się ze swoim sprzedawcą internetu). Po tych czynnościach router skonfiguruje się automatycznie. Odrazu mówię, że taka konfiguracja przebiega w WIĘKSZOŚCI sprzedawanych routerach, ale nie powinno być z tym problemu ponieważ opis konfiguracji powinien znajdować się w instrukcji dołączonej do routera (jeżeli takiej nie masz to skontaktuj się ze sprzedawcą, lub poszukaj na stronie internetowej firmy zakupionego urządzenia). Aha, jeszcze zapomniałem dodać, że możemy zmienić ustawienia dodatkowe, hasła, zabezpieczenia (WEP itp) oraz tym podobne.


3. Po konfiguracji routera odpalamy nasze PS3 i wchodzimy do Network Settings, następnie przechodzimy do Internet Connection Settings i wybieramy Wireless, następnie Infrastructure Mode i Scan. Konsola powinna bez problemu wykryć nasz router, nawet gdy ten znajduje się w innym pokoju (u mnie jest 77% signal strenght i nie ma żadnych lagów oraz szybkość internetu jest taka jak na PC). Jeżeli ustawialiśmy jakiekolwiek zabezpieczenia (hasła) do naszego routera, to należy je wpisać teraz. Po zatwierdzeniu wszystkich ustawień konsola przetestuje połączenie i gotowe.

4. Po wyłączeniu i włączeniu konsoli NIE trzeba już nic ustawiać, połączenie będzie cały czas używane jako domyślne, i będzie to stałe połączenie z Internetem. Nie pozostaje nic innego jak Cieszyć się z usług PS Store, oraz rozgrywki Online.



Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6104 dni




Odp: gry - 25/04/2008 15:31
Grał już ktoś w GTA IV ? Oczywiście premiera 29.04 ale już wyszły torrentowe wersje ;)


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.17 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005