Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> gry << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Pgn.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6412 dni

*




Odp: gry - 09/02/2010 22:57

  Bolo napisał:  
Znudzlio mi sie juz nawalanie w Coda i Fife. Moglby ktos polecic jakas fajna gierke??



Mnie np. ostatnio wciągnął The Saboteur i na co-op'a Borderlands. No i tak jak Randall wspomniał Assassins Creed II - klasa sama w sobie :)


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6255 dni




Odp: gry - 09/02/2010 23:25
Jak wyjdzie na PC AC2, na pewno popykam. Jedynka strasznie nudna, monotonne miejsce, natomiast grafika mmm palce lizać. Dwójka ponoć dużo bardziej urozmaicona, zatem wypada czekać do marca :]


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7049 dni

**




Odp: gry - 09/02/2010 23:27

  Dyzio napisał:  
Jak wyjdzie na PC AC2, na pewno popykam. Jedynka strasznie nudna, monotonne miejsce, natomiast grafika mmm palce lizać. Dwójka ponoć dużo bardziej urozmaicona, zatem wypada czekać do marca :]



zwłaszcza widok Jerozolimy był zajebiście zrobiony :)


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6255 dni




Odp: gry - 09/02/2010 23:31
Zgadza się tym bardziej ciekaw jestem widoku renesansowego: Rzymu, Florencji, Wenecji.

P.S. Monotonne misje miało, być we wcześniejszym poście :P


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6920 dni

*




Odp: gry - 09/02/2010 23:41
AC2 zdecydowanie lepsza niz 1,niema juz takiej monotonnosci w misjach(isc i zabic) a roznego rodzaju misje do wykoniania a miasta zrobione poprostu rewelacyjnie(Florencja,Wenecja,Watykan - ostatnia misja). No i nawet jak juz sie dotrze do miejsca zabicia to i tak trzeba go wytropic bo nie jest zaznaczony w zaden sposob(eagle vision). Ponadto dodali kilka bajerow(rozne sposoby zabojstw z siania np. czy jakies bomby dymne), ale chyba najwazniejsza cecha jest roznorodnosc misji, od poczatku do konca gry ,nie było momentu w ktorym ta gra by choc troche przynudzala.

Krotki filmik

The Saboteur na poczatku mnie wciagnelo, teraz po AC2 jakos juz nie:] Stanalem na jednej misji i za cholere przejsc niemoge(a jestem juz dosyc daleko) ale kiedys pewnie dokoncze(choc klimat gry...mroczny, cos w sobie ma i potrafi przykuc na kilka godzin) co do Borderlands gra napewno orginalna ma cos w sobie,napewno specyficzna grafika, choc az tak bardzo mnie nie wciagnela,niewiem jak tam tryb co-op,narazie single mecze...no i powoli zbieram sily na Mass Effect 2 i Bioshock2, tytuly napewno mocne:] a i nie polecam Dantes Inferno w skrocie: idziesz wyznaczona droga i nawalasz w co wlezie, nawet jakies super magie czy latajace bajery nie pomagaja,nuda.

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 9 lutego 2010, 23:52 [2 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni




Odp: gry - 10/02/2010 00:43
Dość długo grałem w AC2 na PS3. Gra super! widok Wenecji po prostu niesamowity. To dokładne odwzorowanie, widoki z najwyższych miejsc w mieście zatykają dech w piersiach.


V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8147 dni

*




Odp: gry - 23/02/2010 18:38
Wyczailem dzis fajna gierke.
http://www.footballteam.pl/

"Masz dosyć managerów piłki nożnej? Poprowadź karierę własnego zawodnika! Trenuj umiejętności, kupuj wyposażenie by stać się jak najlepszym. Dołącz do klubu i zdobądź mistrzostwo razem z innymi graczami "

Calkiem fajnie sie to wsyztsko preznetuje. Duzo roznych opcji.

Przy rejestracji mozecie podac ID polecajacego: 92398 .
W zasadzie nie wiem czy sa za to jakies profity czy bardziej dla wlasnego info ile os znajomych jest zarejestrowanych by w przyszlosci zagrac w jednej druzynie.


MKS
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6095 dni




Odp: gry - 23/02/2010 18:47
Skoro o grach to w poniedziałek ruszyła kolejna edycja "Wygraj Ligę" klik Ktoś z forumowiczów startuje?:]


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6255 dni




Odp: gry - 01/03/2010 18:56
Wprawdzie AC2 na PC, wyjść ma 4, jednak często dochodzi do "przecieków" gdyby, ktoś dysponował stosownym linkiem byłbym wdzięczny :D


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8147 dni

*




Odp: gry - 03/03/2010 19:14
Pamietacie to? Chyba najlpeszy Kartridz z gra na Pegazusa;)

Teraz gram w MM V4- fajna sprawa- gra poprawiona a zarazem nie stracila swojego klimatu


MKS
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6768 dni

****




Odp: gry - 03/03/2010 19:56

  Vega napisał:  
Pamietacie to? Chyba najlpeszy Kartridz z gra na Pegazusa;)

Teraz gram w MM V4- fajna sprawa- gra poprawiona a zarazem nie stracila swojego klimatu



no ba! jak złotej piąteczki można nie pamiętać!
swoja drogą, kiedys miałem na pegazusie gre jak mario, ale mc donlada, zbierało się zamiast sosu te te emki, ale jak szukałem w necie coś na ten temat to ni chu ja, nic nigdzie nie znalazłem, a może ktoś z was coś klei?


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6057 dni




Odp: gry - 03/03/2010 20:02

  TeHaCe napisał:  

swoja drogą, kiedys miałem na pegazusie gre jak mario, ale mc donlada, zbierało się zamiast sosu te te emki, ale jak szukałem w necie coś na ten temat to ni chu ja, nic nigdzie nie znalazłem, a może ktoś z was coś klei?



A a patrzyłeś TeHaCe tutaj KLIK


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6768 dni

****




Odp: gry - 03/03/2010 20:33

  Bengoro napisał:  

  TeHaCe napisał:  

swoja drogą, kiedys miałem na pegazusie gre jak mario, ale mc donlada, zbierało się zamiast sosu te te emki, ale jak szukałem w necie coś na ten temat to ni chu ja, nic nigdzie nie znalazłem, a może ktoś z was coś klei?



A a patrzyłeś TeHaCe tutaj KLIK



a pewnie ze tak, pierwsze gdzie tam szukałem. mówiono na to chyba mario 8 czy 5... wiem, że było kilka światów w każdym swiecie kilka planszy, i w każdym świecie układało się jakiś obtrazek z bohaterami mcdonalda...


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8147 dni

*




Odp: gry - 03/03/2010 22:59
Ja czegos takiego nie kojarze. Z tej "zlotej piatki" moja niespelniona misja to przjescie Dizziego;) hehe Miesiace chyba nad tym sie meczylem i nie udalo mi sie;) Na PC kiedys tez probowalem ale zabraklo motywacji...:>


MKS
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7419 dni

*




Odp: gry - 03/03/2010 23:07

  Vega napisał:  
Ja czegos takiego nie kojarze. Z tej "zlotej piatki" moja niespelniona misja to przjescie Dizziego;) hehe Miesiace chyba nad tym sie meczylem i nie udalo mi sie;) Na PC kiedys tez probowalem ale zabraklo motywacji...:>



Chryste ja pamiętam jakie nerwy z tą grą były, szczególnie na początku.

Większe to chyba miałem tylko z wersją Tsubasy gdzie na bieżąco w czasie meczu wybierało się akcje zawodników (napisy w jakimś azjatyckim języku).


TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6768 dni

****




Odp: gry - 03/03/2010 23:17
no to pospełniajmy dzisiaj troche niespełnione:)

dizzy 1/10

tu możecie sobie obejrzeć jak przejść dizzy'iego:P

co do tsubasy, to ja miałem takie same coś, wszystkie strzały i kombinacje, wszystkie zasady były identyczne, z tym tylko, że była to chyba wersja na usa, gdyż nie było cubasy i reszty, tylko postacie się inaczej nazywały i wyglądały, cubasa to był robin pamiętam. i całe szczęście, że taką miałem, bo password był z normalnych liter a nie tych szlaczków i w ten oto sposób dało radę przejść gierę do końca;]


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8147 dni

*




Odp: gry - 03/03/2010 23:23
hehe.
Wieidzalem jak to przejsc ale zawsze cos wypadalo- np. juz bylem przed koncem gry i jak wracalem z miasta to nagle nie umialem po beczce przeskoczyc rzeki;) (cos co trzeba bylo robic dziesiatki/setki razy nagle nie wypalilo...) zawsze cos sie trafialo:/

W jakiegos Cubase gralem ale nie kojarze tak dobrze- cos byla jakas pilka, ze piorun mogl trafic zawodnika albo strzal "banana" mozna bylo stosowac. heeh- to byly gry!


MKS
Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni




Odp: gry - 04/03/2010 00:10

  Vega napisał:  

W jakiegos Cubase gralem ale nie kojarze tak dobrze- cos byla jakas pilka, ze piorun mogl trafic zawodnika albo strzal "banana" mozna bylo stosowac. heeh- to byly gry!




"kunio kun no nekketsu soccer league" :D U nas chodziło jako "Goal 3" Kapitalna gierka. A Dizzy to był klasyk... na złotej piątce jeszcze dużo się grało w Micro Machines i Big Nose Freaks Out. To były czasy, to były gry....


TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6768 dni

****




Odp: gry - 04/03/2010 00:18
oj oj, mieszacie panowie, mieszacie:P:P

cubasa i goal 3 to zupełnie inne klasyki:P!!

tu jest cubasa w oryginale:

klik

tutaj w wersji tej co ja miałem:

klik

a tu goal3:

klik

klik


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni




Odp: gry - 04/03/2010 01:20
Nie no bez przesady, ja to pamiętam doskonale. Wiem, że to zupełnie różne gry, ale z opisu Vegi od razu wiedziałem, że o Goal 3 chodzi. A Tsubasy nigdy specjalnie nie lubiłem. Za to ten skurwiel z mojego avatara to też jest klasyk ;]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.17 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005