Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> gry << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
barcish
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7291 dni

**




Odp: gry - 29/08/2009 04:56

  mjnz48 napisał:  
gdzie mozna tanio przerobic psp i ps 2 w sz-n?



po nalocie na UFO Games moze byc ciezko :P

Gra ktos juz w Batman Arkham Asylum?


POGOŃ SZCZECIN!
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7219 dni

**




Odp: gry - 29/08/2009 12:08
Nowy Batman jest wybitny. Co prawda grałem w demo tylko (i to na PC) ale po skończeniu jednego etapu naszła mnie chęć na zakup pełnej wersji :)


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6256 dni




Odp: gry - 18/09/2009 13:47

  Cytat:  
Wyciekł zwiastun Wiedźmina 2!
Z CD Projektu wyciekł pierwszy filmik, na którym zobaczyć można jak wyglądać będzie Wiedźmin 2 i poznać pierwsze konkretne informacje na temat nowości, które zaserwuje graczom. Wideo przeznaczone ponoć do użytku wewnętrznego producenta można (ciekawe jak długo jeszcze) obejrzeć w serwisie YouTube.




Teoria dotycząca tego materiału jest taka, że został on przygotowany przy okazji jednej z imprez branżowych, mając stanowić pomoc w poszukiwaniach zachodniego wydawcy dla gry. Bardziej to wprawdzie wygląda na wyciek całkowicie kontrolowany, no ale informacje o Wiedźminie 2 tak czy inaczej są dla wielu graczy łakomym kąskiem.

Pierwszą rzeczą, jaką poznajemy dzięki filmikowi, jest angielski podtytuł gry – będzie on brzmiał Assassin’s of Kings. Opatrzone komentarzem jednego z twórców gry wideo ujawnia także, że dużego usprawnienia w stosunku do pierwszej części gry doczeka się silnik graficzny. Dzięki temu oprawa ma być jedną z największych zalet gry. Twórcy przygotowali chociażby kilkaset nowych modeli postaci – w grze pojawi się więc m.in. smok.

Całkowicie przerobiono system, odpowiedzialny za cykl dnia i nocy. Wraz z nowym silnikiem, generującym m.in. dynamiczne cienie, ma to pozwalać na przedstawienie jednych z najbardziej autentycznie wyglądających lokacji w historii komputerowych RPG.




Istotnych usprawnień doczekał się też często krytykowany w pierwszej części system dialogów. Zamiast stojących sztywno przed głównym bohaterem postaci, od czasu do czasu wykonujących jakiś mniej lub bardziej nienaturalny gest, mamy więc dostać coś bardziej przypominającego interaktywne przerywniki filmowe, w których to gracz decyduje o tym jak potoczą się wydarzenia.

W stosunku do pierwszej części znacznie zwiększono też wpływ, jaki na świat gry mają działania Geralta. Bohaterowie niezależni reagować będą dynamicznie na to co robi wiedźmin i na wydarzenia wokół nich. Będą mieli również własne życia, codzienne obowiązki i cele, mogące uczynić z nich zarówno sprzymierzeńców jak i wrogów głównego bohatera.

Licznych poprawek doczekał się system walki. Potyczki z wrogami mają być dzięki temu bardziej dynamiczne, efektowne i krwawe niż w pierwszej części gry. Ilość dostępnych graczowi taktyk ofensywnych zwiększy także wykorzystanie w Wiedźminie 2 silnika fizycznego Havok. Zaś podczas potyczek z bossami pojawią się quick time events – momenty, w których nacisnąć trzeba konkretny przycisk by bohater wywołał pożądaną, efektowną akcję.




W filmiku nie pojawiają się oczywiście żadne informacje na temat planowanej daty premiery gry i jej platform docelowych. Aby je poznać musimy więc najwyraźniej poczekać na kolejny „tajemniczy wyciek”.





żrodło WP

1 miejsce Już się nie mogę doczekać :]


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5868 dni

**




Odp: gry - 26/09/2009 19:56
polecam ze sciagąnia z servera "od siebie" dobre transfery bez limitów
pozdro
Obrazek jpg wstawiony na forum

rapidy i inne

Torrent


V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8148 dni

*




Odp: gry - 26/09/2009 20:34
.

Ostatnio edytowany przez: V..., 27 września 2009, 16:05 [2 raz(y)]


MKS
U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7953 dni

**




Odp: gry - 27/09/2009 02:29
fifa to kupa, dobra byla ta na 2 dyskietkach z '94 chyba i fifa 96, reszta to kaszana az zal


Szlugi, wóda, gołe baby !
Boberek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7648 dni

**




Odp: gry - 27/09/2009 03:27

  Bart_Emigrant napisał:  
Gra ktos juz w Batman Arkham Asylum?




Jak dla mnie Batman Arkham Asylum byl jedna z najbardziej wyczekiwanych gier roku i powiem szczeze spelnil moje oczekiwania prawie w 100 % .
Demo przechodzilem chyba ze 3 lub 4 razy . Gram na poziomie Normal i poki co mam 36% ukonczenia gry .
Ta gra na koniec roku bedzie w czolowce najlepszych gier tego roku na pewno....Polecam!


Robert Dymkowski najlepszy napastnik POLSKI :)
Endless Vibe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7926 dni




Odp: gry - 27/09/2009 05:53

  U-96 napisał:  
fifa to kupa, dobra byla ta na 2 dyskietkach z '94 chyba i fifa 96, reszta to kaszana az zal



zgadza sie, ale 2010 jest niezła.. bynajmniej na PS3 nie wiem jak na PC.


Po życia kres!
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5868 dni

**




Odp: gry - 27/09/2009 09:23

  U-96 napisał:  
fifa to kupa, dobra byla ta na 2 dyskietkach z '94 chyba i fifa 96, reszta to kaszana az zal



oj to możemy debatować tak jak co lepsze Lost czy PB,
mi osobiście fifa 09 bardziej do gustu przypadla a pes09 byl nie grywalny, zobaczymy jak z 10 bedzie, ponoć jest poprawiona grafika w niektórych elementach, natomiast wiekszy nacisk polozono na realistyke w zachowaniu pilkarzy


  Cytat:  
OPIS: Poza kilkoma poprawkami w oprawie graficznej uwaga autorów skupiła się na ulepszaniu gameplaya. FIFA 10 odróżnia się od wcześniejszych części serii bardziej realistycznym zachowaniem piłkarzy. Zawodnicy toczą walki o piłkę ścierając się bark w bark, a także z większą precyzją wykonują wślizgi. Napastnicy inteligentniej balansują na granicy spalonego i spacerują między obrońcami, czekając na podanie w uliczkę. W grze pojawił się również nowy rodzaj przechwytu: przez cofnięcie całej nogi obrońcy przy jednoczesnym przykucnięciu.



V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8148 dni

*




Odp: gry - 27/09/2009 14:10
Jak by ktos chcial sie zmierzyc to niech sie odezwie na gg: 1599349 wyjasnie jak mozemy zagrac (nie przez hamahi;))


MKS
barcish
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7291 dni

**




Odp: gry - 27/09/2009 14:30

  DJunior napisał:  

  U-96 napisał:  
fifa to kupa, dobra byla ta na 2 dyskietkach z '94 chyba i fifa 96, reszta to kaszana az zal



zgadza sie, ale 2010 jest niezła.. bynajmniej na PS3 nie wiem jak na PC.



Na Konsole (next-gen) i PC to zupelnie inna gra :> latajaca na innym silniku itd. Polecam Fife na konsole :)


POGOŃ SZCZECIN!
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: gry - 27/09/2009 14:39

  Bart_Emigrant napisał:  

  DJunior napisał:  

  U-96 napisał:  
fifa to kupa, dobra byla ta na 2 dyskietkach z '94 chyba i fifa 96, reszta to kaszana az zal



zgadza sie, ale 2010 jest niezła.. bynajmniej na PS3 nie wiem jak na PC.



Na Konsole (next-gen) i PC to zupelnie inna gra :> latajaca na innym silniku itd. Polecam Fife na konsole :)



FIFA09 na XBOX360 mnie rozwalila,genialnie zrobiona bardziej mi sie podoba niz PES09,zobaczymy jak tam im Fifa 10 wyszla...


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
kus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7246 dni




Odp: gry - 27/09/2009 16:22
gdzie tanio i pewnie przerobie xkloca360? wole spytac bardziej doswiadczonych, ostatnia konsole jaka przerabialem to ps2 jakies 4 lata temu, wiec pewnie sie sporo zmienilo :P


Corny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5843 dni




Odp: gry - 27/09/2009 16:45

  kus napisał:  
gdzie tanio i pewnie przerobie xkloca360? wole spytac bardziej doswiadczonych, ostatnia konsole jaka przerabialem to ps2 jakies 4 lata temu, wiec pewnie sie sporo zmienilo :P



http://allegro.pl/item751570053_flash_przerobka_kazdy_xbox_360_szczecin_x360.html


Sz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5875 dni

*




Odp: gry - 04/10/2009 12:56
Gra ktoś w plemiona może?


mjnz48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5368 dni




Odp: gry - 05/10/2009 13:52
http://img38.imageshack.us/i/kitspogo2.png/

To mój pierwszy kits w życiu, a więc proszę o niezbyt surowe ocenianie ;) Jest on do FIFY 09, na pewno nie jest bezbłędny ale starałem się go zrobić jak najlepiej, jeżeli wam się podobają to mogę zrobić jeszcze wyjazdowe, bramkarskie, gorzej z importowaniem ich do gry bo w tym jestem kompletnie zielony.


Macieja
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5657 dni




Odp: gry - 05/10/2009 14:17
Wie może ktoś z Was,jakie wymagania sprzętowe będzie miał(ma) FM2010??
Premiera tuż,tuż a nie wiem,czy na moim "gracie" będę mógł bez problemów spokojnie pograc.


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: gry - 05/10/2009 15:31

  Macieja napisał:  
Wie może ktoś z Was,jakie wymagania sprzętowe będzie miał(ma) FM2010??
Premiera tuż,tuż a nie wiem,czy na moim "gracie" będę mógł bez problemów spokojnie pograc.



# Wymagania sprzętowe: Pentium 4 2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5900 lub lepsza), 2 GB HDD, Windows XP/Vista.


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Macieja
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5657 dni




Odp: gry - 05/10/2009 16:36

  Randall McMurphy napisał:  

  Macieja napisał:  
Wie może ktoś z Was,jakie wymagania sprzętowe będzie miał(ma) FM2010??
Premiera tuż,tuż a nie wiem,czy na moim "gracie" będę mógł bez problemów spokojnie pograc.



# Wymagania sprzętowe: Pentium 4 2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5900 lub lepsza), 2 GB HDD, Windows XP/Vista.



Myślę,że i tak trzeba miec troszkę lepszy sprzęt,aby gra funkcjonowała płynnie. Tak samo jak gram w 09,mój sprzęt jest identyczny jak wymagania a i tak nieraz jak gram na 3d to zawodnicy mi się tną:)Lub mam jakiegoś chujowego patcha,w co wątpię bo instalowałem chyba 3 czy 4 razy inne patche.
Dzięki za info.


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6228 dni

*




Odp: gry - 13/10/2009 13:16
poszukuje nowszej fajnej realistycznej strategii (jakaś starożytność, średniowiecze) polecicie coś?


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005