Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> gry << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: gry - 26/10/2009 08:13

  avelyn napisał:  
pierwsze wrazenia po pesie 10 (na kompa) mam raczej negatywne. 09 byla cienka, a ta jest jeszcze gorsza. co chwila pilka odskakuje, podaja nie tam gdzie sie chce, w kolko za mocno, albo za lekko. a w systemie gry 2 na 2 co chwila zmieniaja sie pilkarze, ze nie da sie polapac kto jest kim, ehhh trzeba sie przyzwyczaic, albo w koncu zainwestowac w konsole :D



Racja, wiec szybko kupuj i mozna walic w Fife10 na Live:] lub....30 pazdziernik premiera FM10:]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6256 dni




Odp: gry - 26/10/2009 09:08
Ja śmigam na wersji z patchem 1.01 jakoś nie narzekam na podania, odskakującą piłkę a w trybie wieloosobowym też fajnie śmiga.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5868 dni

**




Odp: gry - 29/10/2009 20:13
poszukuję ciekawych tytułów gier na psp (fat) najlepiej żeby były czasochłonne (jakaś rpg może:)) takie tekkeny czy gta raczej odpadają, z góry dzięki
pozdro


DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6104 dni




Odp: gry - 29/10/2009 21:53
PS3 FAT czy PS3 Slim - proszę o rady ;)


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6228 dni

*




Odp: gry - 29/10/2009 23:29
cos dla ludzi o mocnych nerwach :D akurat na ta pore wieczoru klik podpowiem tylko że jak sie zbliża taki cień to trzeba spierdalać do drzwi jakiś, bo ta niewiedza na poczatku niechęca do dalszej gry a reszte rozkminiajcie sami ;) słuchawki na łeb zgasic swiatło i koniecznie zagrajcie :)

Ostatnio edytowany przez: Castaway, 30 października 2009, 00:17 [1 raz(y)]


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6404 dni

*




Odp: gry - 30/10/2009 00:34

  Animal. napisał:  
cos dla ludzi o mocnych nerwach :D akurat na ta pore wieczoru klik podpowiem tylko że jak sie zbliża taki cień to trzeba spierdalać do drzwi jakiś, bo ta niewiedza na poczatku niechęca do dalszej gry a reszte rozkminiajcie sami ;) słuchawki na łeb zgasic swiatło i koniecznie zagrajcie :)



dobry klimat i ciekawie zrobione (kilka wariantów jednego etapu) - koniecznie głos na full i zgaście światło :], główny cel tej gierki to chyba zapisanie przestraszonych twarzy graczy, które na koniec jest przedstawione.


Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6854 dni




Odp: gry - 30/10/2009 00:51

  kiko napisał:  

  Animal. napisał:  
cos dla ludzi o mocnych nerwach :D akurat na ta pore wieczoru klik podpowiem tylko że jak sie zbliża taki cień to trzeba spierdalać do drzwi jakiś, bo ta niewiedza na poczatku niechęca do dalszej gry a reszte rozkminiajcie sami ;) słuchawki na łeb zgasic swiatło i koniecznie zagrajcie :)



dobry klimat i ciekawie zrobione (kilka wariantów jednego etapu) - koniecznie głos na full i zgaście światło :], główny cel tej gierki to chyba zapisanie przestraszonych twarzy graczy, które na koniec jest przedstawione.


A co tam trzeba zrobić z tymi zdjęciami bo nie ogarniam ? :P

Edit, dobra, udalo sie ;p

Edit2 - Szkoda, że nie mam kamerki :) Ale pomysł i wykonanie bardzo dobre.

Ostatnio edytowany przez: Święty, 30 października 2009, 00:57 [1 raz(y)]


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
celciusz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8284 dni




Odp: gry - 30/10/2009 01:09

  DeeMeN. napisał:  
PS3 FAT czy PS3 Slim - proszę o rady ;)



xbox360:)


DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6104 dni




Odp: gry - 30/10/2009 06:28

  celciusz napisał:  

  DeeMeN. napisał:  
PS3 FAT czy PS3 Slim - proszę o rady ;)



xbox360:)



Mam 360, lecz niestety padła ;) Dlatego właśnie chcę się zdecydować na PS3.


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5868 dni

**




Odp: gry - 31/10/2009 09:16

  DeeMeN. napisał:  

  celciusz napisał:  

  DeeMeN. napisał:  
PS3 FAT czy PS3 Slim - proszę o rady ;)



xbox360:)



Mam 360, lecz niestety padła ;) Dlatego właśnie chcę się zdecydować na PS3.



slim ma tego plusa ze do skajpa mozesz uzywac a tak to niczym sie nie rozni praktycznie:) po za cena oczywiscie, tak samo ten psp3000 troche wiekszy ekran i praktycznie zadnych ulepszen, reasumujac fat tani i wystarczajacy

podbijam bo sprawa nie cierpiaca zwloki:

  Szymen napisał:  
poszukuję ciekawych tytułów gier na psp (fat) najlepiej żeby były czasochłonne (jakaś rpg może:)) takie tekkeny czy gta raczej odpadają, z góry dzięki
pozdro



kus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7246 dni




Odp: gry - 31/10/2009 10:27
Ktos poleci jakies ciekawe gry na x'360? Cos a'la god of war czy fahrenheit ktore zabraly mi sporo zycia grajac na ps2 :P


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: gry - 31/10/2009 11:12

  kus napisał:  
Ktos poleci jakies ciekawe gry na x'360? Cos a'la god of war czy fahrenheit ktore zabraly mi sporo zycia grajac na ps2 :P



Osobiscie narazie mecze Bad Company,Fight Night Round 4 i Fife10:] kazda z tych zabierajacych ``bezcenny`` czas:]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
G.
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6400 dni




Odp: gry - 31/10/2009 11:13
UFC 2009 Undisputed ! :D


Obrazek jpg wstawiony na forum
kus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7246 dni




Odp: gry - 31/10/2009 11:18
boks i fife sam mecze, w fife cos nie moge ogarnac, jestem 'dzieckiem' PES'a z playstation :P a fight night jest kozacki, no i mega plus ze mozna pograc Polakiem :)

Randall jak grasz w fife? Chodzi o ustawienia pada: galka czy ten pseudokrzyzak? wszystko na manualu czy jakies auto? bo nie moge odpowiedniej konfiguracji dla siebie znalezc, widze ze fifa jest fajna ale nie potrafie w nia grac ;P


Corny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5843 dni




Odp: gry - 31/10/2009 11:39
Gra coś aka God of War to Ninja Gaiden II - Podobne walory to dużo krwi, dużo ofiar, różne techniki zabijania tyle że gramy ninją który jest niemniej brutalny niż Kratos :).


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: gry - 31/10/2009 12:15

  kus napisał:  
boks i fife sam mecze, w fife cos nie moge ogarnac, jestem 'dzieckiem' PES'a z playstation :P a fight night jest kozacki, no i mega plus ze mozna pograc Polakiem :)

Randall jak grasz w fife? Chodzi o ustawienia pada: galka czy ten pseudokrzyzak? wszystko na manualu czy jakies auto? bo nie moge odpowiedniej konfiguracji dla siebie znalezc, widze ze fifa jest fajna ale nie potrafie w nia grac ;P



W fife to tylko na galce i wszystko na manualu(kwestia przyzwyczajenia) tez pamietam kiedys tylko Pes jeszcze na PSX1, ale po zagraniu w fife10 odrazu sie przerzucilem, kilka dni grania i na BE A PRO juz mozna wymiatac i po kilka bramek w meczu sypac.

tak mam ustawione:

Y - prostopadla
X - wrzuta , wysokie podanie
A - niskie podanie
B - strzal
RT - turbo

z tych podstawowych, najczesciej uzywanych.

Wlasnie zapomnialem jeszcze o UFC2009 ale dopiero za kilka dni bede mial a podobno bardzo zacny tytul:]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7144 dni




Odp: gry - 31/10/2009 14:01

  Szymen napisał:  
poszukuję ciekawych tytułów gier na psp (fat) najlepiej żeby były czasochłonne (jakaś rpg może:)) takie tekkeny czy gta raczej odpadają, z góry dzięki
pozdro



X-men Legends 2 oraz Dissidia Final Fantasy, to długie porządne gry.


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7684 dni

*




Odp: gry - 01/11/2009 13:16
A ja poszukuje spolszczenia do PES 2010. Jest już? Jakby ktoś mógł wkleić linka to będę wdzięczny :)


Babilon Team

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7321 dni




Odp: gry - 01/11/2009 17:52
Chyba jeszcze nie ma, tzn. ktoś z własnej robi i jest w trakcie.

Zna ktoś jakieś fajne kombinacje klawiszy do PES 2010 ?


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
mjnz48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5368 dni




Odp: gry - 06/11/2009 21:36
http://forum.pesleague.pl/index.php/topic,59252.0.html - EKSTRAKLASA PATCH 2010 DO PES'A :)

Tak btw. znacie jakieś fajne gry o kibicach lub coś w tym rodzaju? ;)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005