Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> gry << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7010 dni

***




Odp: gry - 16/01/2009 14:00
Była kiedyś taka platformówka, w 2d. Było się jakimś rudym kotem. Jedyne co z tego pamiętam, to że już pod koniec gry walczyło się z piratami. Ten kot też chyba był piratem, ale pewien nie jestem. Wiem, że dość mało szczegółów, ale może ktoś zupełnie przypadkiem skojarzy nazwę takiego tworu?

Edit: Crash Bandicoot jest na platformy, a mi chodzi o gierkę na peceta, więc to nie to. Może ktoś sobie to skojarzy, w co jednak bardzo wątpię
Edit2: Znalazłem :) Ten kot jednak nie był rudy. Jeżeli ktoś chce pograć w prostą, przyjemną gierkę to kapitan pazur rządzi ;)

Ostatnio edytowany przez: Lrd, 16 stycznia 2009, 14:16 [2 raz(y)]


Against modern wszystko!
qbis
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6550 dni




Odp: gry - 16/01/2009 14:10
z rudych postaci platformowych gier, kojarzy mi się tylko Crash Bandicoot.
pzdr.


"..każda strata wychodzi mi na lepsze.."
Pogoń ponad wszystko ..
tomek77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6017 dni




Odp: gry - 23/01/2009 21:37
Czy grał kroś z Was w Call of duty 2: the big red one na ps2? Jeśli tak, to mam pytanie: na któej misji się kończy? Chyba mam płytę zjeba.ą :/


"MY PORTOWCY, MY PORTOWCY NASZ CHARAKTER SIŁĄ JEST!!!"
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8148 dni

*




Odp: gry - 24/01/2009 19:48
Juz jest ta gra:
Football Superstars jest znacznie więcej niż tylko grą. Istnieją bary, kluby, restauracje, sklepy, stadiony, i jeszcze więcej miejsc do twojej dyspozycji.Wszystko to zostało zbudowane w dwóch OGROMNYCH miastach wirtualnych o pojemności milionów innych kibiców piłki nożnej w tym samym czasie.

W 2 miastach znajduje się 14 klubów, z których każdy ma swoje własne siedziby, a w środku klubie bar, siłownia i ośrodek szkoleniowy. Jako nowy uczestnik Football Superstars zostaniesz poproszony o wybór jednego z tych zespołów do reprezentowania.

Zagraj dobrze, a wkrótce będziesz promowany do następnego rejonu, znajdziesz ostrzejszejszą konkurencję, ale znacznie większe korzyści. Z lepszych płac wynika większy rozgłos i sława, która pozwala korzystać z uroku władzy i bogactwa.

Po przejściu na wyższy poziom będziesz miał dostęp do bardziej wyrafinowanych sklepów, barów itp. oraz być w stanie pozwolić sobie kupić lepsze akcesoria gwiazd - Football Superstars ma własną walutę i zarabiasz grając w piłkę! Im wyższy poziom zaawansowania ... Tym wyższa kwota wynagrodzenia!

Dodatkowych do tego można mieć kontakt ze społecznością na całym świecie i dosłownie porozmawiać (poprzez słuchawki i mikrofony)! Piłka nożna 24 / 7!

Możesz zagrać przeciwko osobom z identycznym poziomem.Twoim celem jest stać się lepszym piłkarzem wirtualnym dzięki czemu można grać coraz lepiej (tak jak w prawdziwym świecie!).W odróżnieniu od istniejących symulatorów piłki nożnej, grając w Football Superstars kontrolujesz tylko siebie a nie cały zespół!Po prostu, kiedy podasz piłkę do innego członka zespołu to może podajesz do osoby, która znajduje się na drugim końcu globu!

Ponieważ takiej gry wcześniej nie było, nie będziemy czerpać żadnych korzyści. Wszystko, czego potrzebujesz to komputer lub laptop (nawet kilku-letni) i wchodzisz do gry!.Kontrolujesz cały świat za pośrednictwem klawiatury i myszy. A na dodatek gra jest całkowicie za darmo! (i zawsze będzie).

Gdy już zajdziesz najwyżej, twoje mecze będą rozgrywane na najbardziej inspirujących i budzących groze stadionach, jakich jeszcze nie było w wirtualnym świecie. Tutaj setki tysięcy osób będzie oglądało Cię w akcji a później będą Cię naśladować by stać się tak dobrym i sławnym zawodnikiem jak ty!

Każdy z 14 zespołów będzie mieć własną stronę internetową klubu z ich historią, gadżety, forum i wiele innych, dzięki czemu użytkownik w domu, będzie mógł online zanurzyć się w świecie Football Superstars. Będą organizowane konkursy, dające świetne nagrody i szacunek znajomych...



LINK:
Trzeba sie zarejestrowac na stronie i sciagnac.
http://footballsuperstars.com/

Fotki:
http://www.exsite.pl/gry_full_games/91516-football-superstars-piika-noyina-mmo.html


MKS
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5868 dni

**




Odp: gry - 24/01/2009 21:45
niestety fifa to nie jest, jeśli chodzi o granie na boisku to gra jest strasznie schemtyczna


V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8148 dni

*




Odp: gry - 25/01/2009 00:19

  Szymen napisał:  
niestety fifa to nie jest, jeśli chodzi o granie na boisku to gra jest strasznie schemtyczna



No nie jest;/
Tym nie mniej fajne jakies urozmaicenie, zbyt wiele jak narazie nei rozumiem z tej gry i zagralem 1 mecz na hali, ale do prostych gier nie nalezy. Mysle, ze udoskonala ja i to mocno w dosc krotkim czasie.
Zaleta, ze mozesz zagrac z kolegami w jedenj ekipie przeciwko jakims obcym i jakos chyba mozna ze soba gadac przez mikrofony w tej grze;)


MKS
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5868 dni

**




Odp: gry - 25/01/2009 10:19

  Vega napisał:  

  Szymen napisał:  
niestety fifa to nie jest, jeśli chodzi o granie na boisku to gra jest strasznie schemtyczna



No nie jest;/
Tym nie mniej fajne jakies urozmaicenie, zbyt wiele jak narazie nei rozumiem z tej gry i zagralem 1 mecz na hali, ale do prostych gier nie nalezy. Mysle, ze udoskonala ja i to mocno w dosc krotkim czasie.
Zaleta, ze mozesz zagrac z kolegami w jedenj ekipie przeciwko jakims obcym i jakos chyba mozna ze soba gadac przez mikrofony w tej grze;)



hehe, no zawsze mozna team speaka ogarnac :P ja tez zagralem jeden mecz po czym wyrzucilem to z dysku :) moze jak poprawia samo granie w pilke to bedzie inaczej :)


V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8148 dni

*




Odp: gry - 25/01/2009 11:26

  Szymen napisał:  

  Vega napisał:  

  Szymen napisał:  
niestety fifa to nie jest, jeśli chodzi o granie na boisku to gra jest strasznie schemtyczna



No nie jest;/
Tym nie mniej fajne jakies urozmaicenie, zbyt wiele jak narazie nei rozumiem z tej gry i zagralem 1 mecz na hali, ale do prostych gier nie nalezy. Mysle, ze udoskonala ja i to mocno w dosc krotkim czasie.
Zaleta, ze mozesz zagrac z kolegami w jedenj ekipie przeciwko jakims obcym i jakos chyba mozna ze soba gadac przez mikrofony w tej grze;)



hehe, no zawsze mozna team speaka ogarnac :P ja tez zagralem jeden mecz po czym wyrzucilem to z dysku :) moze jak poprawia samo granie w pilke to bedzie inaczej :)



Trudna jest ta gra. W pierwszym meczy mialem z 30 sam na sam i 1 gol. Potem nagle zaczelo isc na 7 sytuacji 1 gol;) podania- to samo nie ma jak w fifie, ze nacisniesz podanie, wybieresz strone i partner ma pilke. Aby celnie tu podac trzeba odpowiednio kierunek wybrac, i odpowiednio sile dostosowac- co nie jest wcale takie proste


MKS
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8148 dni

*




Odp: gry - 13/02/2009 16:07
Wie ktos jak sie zmienia sterowanie w PES 2009 (chodzi mi o ustawienie pada) aby bylo takie jak w poprzednich edycjach (trujkat aby byl prostopadlym, R1 przyspiewszeniem a nie R2, kwadrat strazlem itp. Bo w samej grze to jak rebus trzeba ustawiac botrzeba zamieniac parami klawisze i to nie bardzo wiem jak a w ustawieniach przed wlaczeniem gry mozna tylko klawisze suatwci na kalwiaturze


MKS
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7219 dni

**




Odp: gry - 13/02/2009 16:22
Znajdź sobie na necie ściągę które klawisze z X360 odpowiadają klawiszom z PS3. Gdzieś takową widziałem, ale gdzie to nie pamiętam. Też miałem z tym kłopot (interfejs był robiony pod konsolę Microsoftu niestety), ale po parunastu meczach ogarnąłem co z czym się gryzie.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8148 dni

*




Odp: gry - 13/02/2009 16:26

  eJay napisał:  
Znajdź sobie na necie ściągę które klawisze z X360 odpowiadają klawiszom z PS3. Gdzieś takową widziałem, ale gdzie to nie pamiętam. Też miałem z tym kłopot (interfejs był robiony pod konsolę Microsoftu niestety), ale po parunastu meczach ogarnąłem co z czym się gryzie.



Juz zrobilem nie mialem zaznaczone ze USB1 wejscie w tym 2 menu przed gra. Zastanawiam sie tylko czy spriont bylo R1 czy L1 na PS;) ustawilem R1.
PS. Da sie w to na necie grac- cos ala polaczenie bezposrednie jak w fifie?


MKS
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7190 dni

****




Odp: gry - 13/02/2009 16:29

  Vega napisał:  
Wie ktos jak sie zmienia sterowanie w PES 2009 (chodzi mi o ustawienie pada) aby bylo takie jak w poprzednich edycjach (trujkat aby byl prostopadlym, R1 przyspiewszeniem a nie R2, kwadrat strazlem itp. Bo w samej grze to jak rebus trzeba ustawiac botrzeba zamieniac parami klawisze i to nie bardzo wiem jak a w ustawieniach przed wlaczeniem gry mozna tylko klawisze suatwci na kalwiaturze



tak jak mówiłeś, musisz w grze pozmieniać. metodą prób i błędów. Przynajmniej ja tak robiłem:P
Powiedz mi jak chce grac sam a nie 2x2 to jak ustawić by na padzie grać a nie na klawiaturze?


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Truszeg
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6485 dni




Odp: gry - 14/02/2009 19:39
Czy któs wie jak odpalić FIFE 2002 na komputerze z Windows XP ? Podobno jest to możliwe. Szukałem przez google ale nic nie znalazłem.


"W życiu piękne są tylko chwile"
kuleK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6491 dni




Odp: gry - 14/02/2009 20:46

  Truszek napisał:  
Czy któs wie jak odpalić FIFE 2002 na komputerze z Windows XP ? Podobno jest to możliwe. Szukałem przez google ale nic nie znalazłem.



Może uruchom w trybie zgodności z Windows 98 ?


Obrazek gif wstawiony na forum
Truszeg
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6485 dni




Odp: gry - 14/02/2009 20:52

  Nestor napisał:  

  Truszek napisał:  
Czy któs wie jak odpalić FIFE 2002 na komputerze z Windows XP ? Podobno jest to możliwe. Szukałem przez google ale nic nie znalazłem.



Może uruchom w trybie zgodności z Windows 98 ?



Próbowałem już tego wiele razy z różnymi trybami zgodności ale to nie to. Wprawdzie na różnych forach niektórzy piszą że to działa podobno. Kurde... mam taki sentyment do tej FIFY a pograć se nie moge... :( :P


"W życiu piękne są tylko chwile"
Floralys
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5553 dni




Odp: gry - 15/02/2009 10:04
Niektóre wersje XPka mają to do siebie, że stare gry nie chodzą. Obojętnie jakie ustawienia dasz i tak nie pójdzie :(


cypis
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6716 dni




Odp: gry - 18/02/2009 14:04
Ma ktoś działające Gran turismo 4 na ps2 ? . No zabije się, ja jako fan wszelkich samochodówek, nie miałem okazji pociorać w ten tytuł, zmieniłem konsole, jak GT4 wyszło na rynek, ale pierwsze wersje " kopii " były lipne jakieś, bo musieli to zrzucić z dwuwarstowego dvd ..

Mineło kilka lat, gra kosztuje 50 zeta w platynie jakoś, ja póki co nie mam funduszy, pograłbym a jak zaczełem pobierać, kilka giga danych, to mi dodatkowo coś nie pykło, i gra nie hula kwasny .

Ma ktoś w swojej biblioteczce jakąś wersję, że Ona działa. Bo ja mam jakieś dvd, jednak zawiesza się podczas wyścigu. Dzięki za jakiś odezw. Pozdro .


FCB
celciusz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8284 dni




Odp: gry - 18/02/2009 14:15
kup orginal


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6559 dni




Odp: gry - 18/02/2009 18:41
biją go niemcy

wbrew pozorom nie tak łatwo go trafić :D


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: gry - 02/03/2009 22:54
Czy gra ktoś z forum w Traviana?


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.13 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005